Colorado State University - Global

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja online to nie tylko coś, co robimy, to jedyna rzecz, którą robimy.

Elastyczność dla nowoczesnego ucznia

 • Akredytowane stopnie online
 • Brak ustalonych godzin lub lokalizacji
 • Rozpoczęcie zajęć miesięcznych
 • Przyspieszone kursy

US News & World Report plasuje CSU Global wśród najlepszych programów licencjackich online

Szkolnictwo wyższe po niższych kosztach

CSU Global dąży do tego, aby twoja edukacja była jak najtańsza, niezależnie od tego, czy chcesz zdobyć tytuł licencjata, magistra czy specjalizację. Dzięki opcjom transferu, naszej gwarancji czesnego i stawkom kosztu kredytu możesz osiągnąć swoje cele akademickie bez rozbijania banku.

Łatwe transfery

 • Osiągaj swoje cele szybko i tanio, stosując do 90 kredytów transferowych dla studentów studiów licencjackich i 9 kredytów transferowych dla studentów studiów magisterskich.

Brak podwyżek stawek

 • Dzięki naszej gwarancji czesnego wskaźnik czesnego nie wzrośnie z czasem! Zamiast tego będziesz cieszyć się tą samą niską stawką przez cały czas rejestracji w CSU Global.

Koszt kredytu

 • Brak opłat studenckich i ukrytych kosztów, a także przystępne czesne w przeliczeniu na kredyt ułatwiają dokładne określenie, dokąd zmierza Twoja inwestycja.

130765_people-woman-coffee-meeting.jpgPoczątkowe fotografie / Pexels

Spersonalizowane ścieżki edukacyjne

CSU Global rozumie, że twoje cele zawodowe i podróż akademicka są specyficzne dla przyszłości, której pragniesz.

Dostosuj swoje doświadczenie uczenia się, aby uzyskać to, czego chcesz, dzięki opcjom uczenia się w trakcie kursu i wyspecjalizowanemu podejściu do kariery. Dzięki certyfikacjom, specjalizacjom i innym poświadczeniom, które można ustawiać jeden na drugim, możesz zaprezentować swoją wiedzę przed uzyskaniem pełnego tytułu licencjata lub magistra. Lub zaprojektuj swój dyplom od podstaw w naszym Interdyscyplinarnym programie studiów zawodowych.

Mieszkaj lokalnie, ucz się globalnie®

Jako jedna z najszybciej rozwijających się uniwersytetów internetowych w kraju i pierwsza niezależna, w 100% państwowa uczelnia internetowa w USA, z ponad 10-letnim doświadczeniem 100% online, CSU Global ma wyjątkową pozycję, aby zapewnić niestandardowe doświadczenie edukacyjne dla każdego studenta . Edukacja online to nie tylko kolejna rzecz, którą robimy, to wszystko, co robimy.

Najlepsze internetowe rankingi uczelni

# 1: Złota Szkoła Wyróżnienia 2018

 • Przez BestColleges.com, na podstawie akredytacji, statusu organizacji non-profit i rankingów programów online.

# 4: 2019 Najlepsze uczelnie online w kraju

 • Zajmuje 4 miejsce w rankingu najlepszych szkół wyższych pod względem akredytacji, jakości akademickiej, przystępności cenowej i kompetencji online.

# 1: Najlepsze wojskowe kolegia online

 • Przewodnik po szkołach internetowych oparty na uczestnictwie w rządowym programie czesnego, silnych społecznościach wojskowych i sieciach wsparcia dla uczniów szkół na odległość związanych z wojskiem.

# 3: Najlepsze uczelnie online

 • Zajmuje 3 miejsce w rankingu Good Financial Cents na podstawie akredytacji i rankingów, przystępności cenowej, opcji studiów i wsparcia online.

Nasz uniwersytet

Globalna różnica CSU: zrodzona z tradycji, ewoluowała dla współczesnych uczniów

CSU Global angażuje się w sukces studentów i pomaga nowoczesnym uczniom w osiąganiu celów akademickich i zawodowych poprzez wysokiej jakości, odpowiednie dla kariery, tanie kształcenie. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego publicznego, niekomercyjnego modelu, przystępnych stawek czesnego i elastycznego harmonogramu.

Publiczny, nienastawiony na zysk

CSU Global ma na względzie dobro naszych studentów. Jako publiczna, nienastawiona na zysk instytucja państwowa (i część wyróżnionego Systemu Colorado State University), edukacja jest naszym pierwszym priorytetem, a naszym głównym celem jest wsparcie.

Elastyczny i wygodny

Globalny model CSU z natury oferuje zarówno elastyczność, jak i wygodę, umożliwiając nowoczesnym uczniom zdobycie dyplomu we własnym tempie, na własnych warunkach. Rozumiemy, że nie każdy student może zawiesić swoje życie, podejmując decyzję o powrocie na studia. Dlatego w CSU Global nasze zajęcia są w 100% online, bez ustalonych harmonogramów.

Zapewniamy również wsparcie na każdym etapie akademickiej podróży, od naszego usprawnionego procesu rekrutacji do naszych kompetentnych doradców ds. Sukcesu studentów, którzy są dostępni, aby odpowiedzieć na pytania. Zajęcia rozpoczynają się co cztery tygodnie, pozwalając nowoczesnym uczniom wkroczyć na drogę do sukcesu akademickiego z minimalnym opóźnieniem.

Przystępność

Kursy czesne CSU Global są już niższe niż w wielu porównywalnych programach studiów online. Nie mamy również żadnych czesnych poza stanem ani dodatkowych kosztów, a nasze stawki czesne pozostały takie same przez ostatnie siedem lat. Nasza gwarancja czesnego blokuje również niskie stawki, dzięki czemu nigdy nie wzrosną, dopóki studenci będą zapisani.

Naszym celem jest pomoc współczesnym uczącym się w zdobywaniu stopni naukowych w przystępny sposób i przygotowaniu się na jutrzejsze miejsca pracy.

130766_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Dlaczego CSU Global?

Oto, co nas wyróżnia - i lepiej.

 • Jesteśmy zbudowani wokół ciebie, nowoczesnego ucznia! Nasi studenci mogą pracować w pełnym wymiarze godzin, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, i nadal być częścią rygorystycznego programu studiów lub certyfikatów.
 • Nasze w 100% środowisko uczenia się online oznacza, że nie musisz odkładać życia na studia.
 • Naszym celem jest tworzenie odnoszących sukcesy specjalistów - a nie puste obietnice.
 • Jako część Colorado State University System, jesteśmy non-profit państwową szkołą, która jest w pełni akredytowana przez Higher Learning Commission.

Nasza misja, wizja i podstawowe wartości

Nasza misja

CSU Global angażuje się w zwiększanie sukcesu studentów w globalnym społeczeństwie, inwestowanie w kapitał ludzki, rozwijanie gospodarki stanowej i podnoszenie jakości życia obywateli w stanie Kolorado i poza nim poprzez zapewnianie dostępu do dynamicznych programów studiów charakteryzujących się doskonałością akademicką, innowacyjne technologie dostarczania i silne zaangażowanie zainteresowanych stron.

Nasza wizja

CSU Global jest wiodącym dostawcą innowacyjnych, wyższych możliwości uczenia się dla nietradycyjnych studentów w Kolorado i nie tylko.

Podstawowe wartości

 • Ukierunkowane na misję: Wspieramy sukcesy studentów w globalnym społeczeństwie poprzez edukację, usługi i wsparcie.
 • Innowacyjne myślenie: Identyfikujemy rozwiązania ułatwiające studentom i CSU Globalny sukces dzięki nietradycyjnym metodom branżowym i postępowym rozwiązaniom, które są skuteczne, wydajne i innowacyjne.
 • Odpowiedzialność: ponosimy odpowiedzialność za nasze własne działania, działania naszego wydziału i naszej uczelni, ponieważ staramy się być niesamowici.
 • Współpraca: Nie mówimy tylko o pracy zespołowej; pokazujemy to w sposób, w jaki wchodzimy w interakcje, konsultujemy się, rozwiązujemy problemy i szanujemy się nawzajem.
 • Uczenie się i wzrost: Jesteśmy organizacją uczącą się, która stale się rozwija i jest zaangażowana w ciągłe doskonalenie.
 • Profesjonalizm: traktujemy wszystkich innych tak, jak my chcemy być traktowani i tak jak my chcemy być zdefiniowani przez innych.

Globalny sposób CSU

Globalny sposób CSU to zasady, dzięki którym realizujemy nasze podstawowe wartości:

 • Wiarygodność: działanie w najlepszym interesie innych, a tym samym budowanie ich zaufania do ciebie
 • Opieka: Traktowanie każdej osoby jako osoby indywidualnej i szanowanie potrzeb i pragnień pracowników, wykładowców i studentów
 • Jasność: dostarczanie informacji i procesów w sposób jasny, dostępny i terminowy.

Lokalizacje

Zorza polarna

Address
585 Salida Way
CO 80011 Zorza polarna, Colorado, Stany Zjednoczone

Programy

BSc
MSc