Claremont Graduate University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Claremont Graduate University (CGU) od prawie stu lat przyznaje tytuły magisterskie i doktoranckie. Dzięki naszemu nowemu formatowi uczenia online, specjalistyczne studia magisterskie CGU i światowej sławy wydziały są teraz dostępne dla szerszej społeczności studentów poszukujących rygorystycznego i odpowiedniego absolwenta.


Dlaczego CGU


Specjalistyczne, uznane programy

Programy studiów magisterskich online w Claremont Graduate University są dostosowane do potrzeb dzisiejszych pracodawców i najnowszych trendów branżowych, dostarczając uczniom praktycznej wiedzy, która może od razu znaleźć zastosowanie w ich karierze zawodowej. CGU oferuje online stopnie magisterskie w ewaluacji


Znani na całym świecie naukowcy wydziału

Studenci zdobywający stopnie magisterskie online z Claremont Graduate University mają okazję uczyć się od tych samych, uznanych na arenie międzynarodowej profesorów, którzy uczą na kampusie. Członkowie wydziału CGU są uznanymi ekspertami w swoich dziedzinach, z powiązaniami i zasobami powiązanymi z branżami i organizacjami na całym świecie. Wnoszą swoją ekspansywną i krytyczną wiedzę do klasy, aby uczyć, jednocześnie kontynuując prowadzenie badań stosowanych, które pomagają wpływać na świat. Członkowie wydziału CGU są dostępni i ściśle współpracują ze wszystkimi uczniami, aby pomóc im rozwinąć i rozwinąć własną profesjonalną reputację.


Intymne, oparte na współpracy uczenie się

Claremont Graduate University angażuje się w różnorodność kulturową i intelektualną, wspierając interakcje między studentami i wykładowcami, które prowadzą do innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań ważnych problemów, przed którymi stoi dziś nasze społeczeństwo. Dzięki niewielkim rozmiarom klas i cotygodniowym wirtualnym sesjom na żywo, studenci online CGU są w stanie angażować się, współpracować i uczyć się od swoich profesorów i kolegów z klasy w znaczący sposób, który ma na celu polepszenie ich efektów uczenia się i prowadzenie istotnych karier.


Potężna sieć

Jako student Claremont Graduate University staniesz się częścią globalnej społeczności uczącej się składającej się z odważnych osób, które są wiodącymi organizacjami, wpływają na społeczeństwo i dokonują pozytywnych zmian na całym świecie. Dzięki międzynarodowej sieci absolwentów ponad 22 000 członków na całym świecie, absolwenci CGU mają wiedzę i powiązania, aby rozwijać swoją karierę, jednocześnie wywierając wpływ na świat.


Absolwent, przez cały czas

Przez prawie 100 lat Claremont Graduate University był liderem w edukacji podyplomowej. CGU jest jedynym uniwersytetem o szerokim zasięgu badawczym w kraju, który w całości poświęcony jest kształceniu na poziomie magisterskim, nagradzając mistrzów i doktorantów w 24 dyscyplinach zawodowych i akademickich. Podczas gdy profesorowie w większości innych szkół wyższych są podzieleni między studentów studiów licencjackich i magisterskich, na CGU twoi profesorowie są "tylko absolwenci", co oznacza, że ​​są przeznaczone wyłącznie dla absolwentów i najwyższy poziom nauczania, stypendium i usług.


Witaj w wirtualnej nauce, jak żadna inna.

Żyj swoim życiem, zwiększając swoją edukację na CGU. Możesz osiągnąć ten sam szacowny poziom w formacie online, który łączy w sobie elastyczność e-learningu z instrukcjami w czasie rzeczywistym i spersonalizowaną uwagę pasjonatów.


Cotygodniowe wykłady synchroniczne na żywo służą jako wirtualna sala lekcyjna

Weź udział w cotygodniowych, trwających 90 minut zajęciach. Poznaj swoich profesorów i rówieśników za pomocą kamery internetowej i angażuj się w dyskusje w czasie rzeczywistym. Istnieją nawet wirtualne sale do spotkań jeden na jeden i projektów grupowych.


Dedykowani i szanowani profesorowie z ogromną wiedzą terenową

Światowej sławy wykładowcy, wprowadzają najnowszą wiedzę do klasy poprzez badania stosowane i doświadczenie w branży i służą jako zapaleni mentorzy.


Asynchroniczne instrukcje i przypisania dla wygody i elastyczności

Odkryj najlepsze z obu światów, jeśli zdecydujesz się na cotygodniowe synchroniczne lekcje, a następnie wybierz asynchroniczne uczenie się w czasie i miejscu, które jest dla Ciebie wygodne.


Praktyczny program przeznaczony do natychmiastowego zastosowania w świecie rzeczywistym

Wykorzystaj wiedzę klasową, aby od razu wykorzystać ją w swojej karierze. Następnie przenieś swoje rzeczywiste doświadczenia z powrotem do klasy jako interaktywne studia przypadku.


Możliwości współpracy z podobnie myślącymi profesjonalistami

Zacznij nawiązywać kontakty z profesorami i kolegami z klasy i kontynuuj swoją karierę. CGU jest powiązane z całym Konsorcjum Uniwersytetu Claremont i jego legionami absolwentów na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Master of Science in Information Systems

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 5 semestry September 2019 Stany Zjednoczone USA Online + 1 więcej

MS w systemach informatycznych [+]

MS w systemach informatycznych

Wybierz jedną z dwóch koncentracji w Data Science i Analytics lub IT Innovation and Design. Podejmiesz wspólne, zorientowane na przemysł badania z mentorami wydziału CGU, którzy wyróżnili IS

O CGU

Od ponad 90 lat Claremont Graduate University jest liderem w edukacji podyplomowej. CGU zostało założone z założenia, że ​​edukacja rozwija się w środowisku, w którym studenci i wykładowcy ściśle angażują się w stypendia i badania na poziomie, który zachęca do szerokiej rozmowy i współpracy. CGU angażuje się w tradycję dociekań i badań w różnych dyscyplinach, która zajmuje się ważnymi kwestiami społecznymi z dyscypliną akademicką i przygotowuje absolwentów do pełnienia roli przywódczej, aby dokonać pozytywnych zmian na całym świecie. Uczelnia realizuje ten cel z podejściem skoncentrowanym na człowieku w intymnym, zróżnicowanym, ukierunkowanym na studentów środowisku, które podkreśla zarówno teoretyczne, jak i stosowane nauki i badania.... [-]


Master of Science w Analityce Marketingowej (MSMKT)

Online W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

MS w Analityce Marketingowej (MSMKT) online przygotowuje studentów do wymagających zawodów w analitykach marketingowych i badaniach. [+]

MS w Analityce Marketingowej (MSMKT) online przygotowuje studentów do wymagających zawodów w analitykach marketingowych i badaniach.

Program MSMKT jest dobrze zaokrąglony i podkreśla najnowsze trendy w branży, dzięki czemu program nauczania jest dostosowany do potrzeb pracodawców. MSMKT jest elastyczny, aby dostosować się do absolwentów szkół wyższych i pracujących profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności. Będziesz uczyć się od renomowanych mentorów wydziałów CGU, którzy są wybitnymi naukowcami zajmującymi się oceną i praktykami, którzy przyczyniają się do czołowych czasopism, konsultują się z wiodącymi w branży organizacjami i odgrywają znaczącą rolę w globalnych konferencjach i międzynarodowych radach. Materiały szkoleniowe prezentowane są z perspektywy interdyscyplinarnej, co zapewnia studentom 360-stopniową perspektywę. Studenci MSMKT zdobywają praktyczną wiedzę, która może być stosowana do ich bieżących ról, przyszłych stanowisk, a nawet do nowych wyborów zawodowych.... [-]


Master of Science w ewaluacji

Online W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

MS w ocenie [+]

MS w ocenie

Wybierz jedną z dwóch koncentracji w Ocenianie edukacyjne lub Globalna ocena zdrowia. Podejmiesz wspólne, zorientowane na przemysł badania z opiekunami wydziałów CGU, którzy są wyróżniającymi się naukowcami i praktykami zajmującymi się oceną, którzy przyczyniają się do czołowych czasopism, konsultują się z wiodącymi w branży organizacjami i odgrywają znaczącą rolę w globalnych konferencjach i międzynarodowych radach.

Będziesz analizować, dyskutować i wnosić wkład do stale poszerzającego się banku wiedzy o ewaluacji i badaniach stosowanych, uzyskując w ten sposób umiejętności i powiązania prowadzące do roli lidera w biznesie, administracji, edukacji i innych.... [-]