Przeczytaj oficjalny opis

Przystępna edukacja dla wszystkich

Wierzymy, że wysokiej jakości edukacja powinna być przystępna i dostępna. Uważany za wybitny uniwersytet dla tych, którzy chcą realizować swoje studia CALIMT w biznesie z międzynarodowym naciskiem, CALIMT ma na celu służyć naszej międzynarodowej populacji studentów poprzez oferowanie innowacyjnej platformy edukacyjnej i budowanie kolejnej fali liderów biznesu! Nasz wyjątkowy MBA

rawpixel.com / Pexels

Kim jesteśmy

California Institute of Management

California Institute of Management and Technology oferuje internetowe programy studiów w dziedzinie biznesu, obejmujące różne gałęzie przemysłu, takie jak produkcja, inżynieria, edukacja i rząd.

Oferując nasze programy online, jesteśmy w stanie przekazać oszczędności naszym uczniom, tworząc innowacyjną platformę edukacyjną, która odzwierciedla środowisko w klasie, pozwalając jednocześnie naszym uczniom na zajęcia w zaciszu własnego domu lub w dowolnym miejscu w pobliżu glob.

Dlaczego CALIMT ?

 • Elastyczny program nauczania - zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów
 • Akredytowany stopień naukowy w USA - wyróżniaj się wśród rówieśników i rozwijaj swoją karierę.
 • Naucz się zostać liderem - trwa całe życie!
 • Niedrogie - Najniższe stawki czesnego wśród akredytowanych uniwersytetów w USA
  • Nieoprocentowane plany płatności.
  • Stypendia.
  • Absolwent nie wymaga długu
 • Niezrównane wsparcie dla studentów - nauka dla siebie, ale nigdy samodzielnie. CALIMT dba!

Dlaczego CALIMT ? Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu celów edukacyjnych i zawodowych. Zadaj sobie to CALIMT … Dlaczego nie CALIMT ?

Twórcy kampanii / Unsplash

Nasza misja

Misją Kalifornijskiego Instytutu Zarządzania i Technologii jest oferowanie dynamicznego środowiska kształcenia na odległość uwzględniającego problemy biznesowe, gospodarcze i społeczne globalnego zarządzania i szkolenia zawodowego z naciskiem na świadomość międzykulturową.

Nasze cele

 1. Promuj wrażliwość kulturową i świadomość różnic kulturowych, aby pomagać osobom, prowadzącym działalność w różnych kulturach.
 2. Szkolić profesjonalistów biznesowych, aby byli etycznymi i odpowiedzialnymi społecznie liderami.
 3. Szkolenie studentów w celu lepszego zrozumienia kluczowych funkcji biznesowych, takich jak księgowość, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing i operacje.

Nasze cele

 1. Zapewnij podstawowe kursy biznesowe, które są podstawą sukcesu na wysoce konkurencyjnym rynku globalnym.
 2. Wykorzystaj unikalne połączenie tradycyjnej edukacji zarządzania, studiów kulturoznawczych i możliwości zaangażowania się w uczenie się oparte na współpracy z innymi kulturami.
 3. Uwzględnij kulturowe aspekty każdego kursu, aby uczniowie mogli zastosować treści kursu w wielu miejscach kulturalnych.
 4. Podkreślaj społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) i etykę biznesu w całym programie nauczania.
 5. Skoncentruj się na przywództwie w organizacjach i rozwijaj efektywne umiejętności komunikacji globalnej w biznesie.
Szczegóły kontaktu:
Tel: 1 949-872-2224
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

CALIMT

CALIMT Bachelor of Business Administration (BBA) wprowadza podstawy biznesu, takie jak księgowość, finanse, marketing, operacje i przywództwo. ... [+]

CALIMT Bachelor of Business Administration (BBA) wprowadza podstawy biznesu, takie jak księgowość, finanse, marketing, operacje i przywództwo. Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć studia licencjackie, czy ukończyć to, co zacząłeś, CALIMT może ocenić i przyznać do 90 punktów transferowych na studia licencjackie. Jesteśmy tutaj, aby urzeczywistnić stopień college'u.

Studenci mają możliwość poznania tych umiejętności poprzez nasz starannie zaprojektowany program nauczania, a także poprzez integrację ich wiedzy w większych projektach. Program BBA jest oferowany z ogólnym zarządzaniem lub zarządzaniem gościnnością.

Dlaczego CALIMT ?Elastyczny program nauczania - zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów.Brak wyników SAT wymaganych do przyjęcia .Akredytowany stopień naukowy w USA - wyróżniaj się wśród rówieśników i rozwijaj swoją karierę.Akceptowane kredyty transferowe - akceptowanych może być maksymalnie 90 kredytów transferowych.Egzamin biegłości w języku angielskim - CALIMT oferuje opcje testu języka angielskiego za pośrednictwem ACCUPLACER.Niedrogie - Najniższe stawki czesnego wśród akredytowanych uniwersytetów w USANieoprocentowane plany płatności.Stypendia.Absolwent nie wymaga długuNiezrównane wsparcie dla studentów - nauka dla siebie, ale nigdy samodzielnie. CALIMT dba!... [-]
Stany Zjednoczone USA Online Irvine
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

CALIMT

Zostań liderem w dzisiejszej globalnej gospodarce! Nasz program MBA koncentruje się na rozwijaniu umiejętności przywódczych i zarządczych studentów - szczególnie tych, kt ... [+]

Dlaczego CALIMT ?

· Elastyczny program nauczania - zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów

· Akredytowany stopień S. - Wyróżniaj się wśród rówieśników i rozwijaj swoją karierę.

· Brak wyników GRE lub GMAT wymaganych do przyjęcia.

· Egzamin biegłości w języku angielskim - CALIMT oferuje opcje testu języka angielskiego poprzez ACCUPLACER.

· Globalne ukierunkowanie - Nasze programy są projektowane z perspektywy światopoglądowej, uwzględniającej nasze problemy biznesowe, gospodarcze i społeczne na poziomie globalnym. Oferujemy praktyczne i rzeczywiste doświadczenia; nasi instruktorzy to praktycy i eksperci w swojej dziedzinie.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online Irvine
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
USA Online, Stany Zjednoczone
Address
2361 Campus Dr., Suite 180
CA 92612 Irvine, Kalifornia, Stany Zjednoczone