Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Kalifornijski Instytut Zarządzania i Technologii oferuje innowacyjną mieszankę online i mieszanego programu nauczania, obejmującego stopnie zarządzania, certyfikaty edukacji zawodowej w działalności hotelarskiej i badania paralegalne. Nasz wyjątkowy MBA

CALIMT została założona w Orange County w Kalifornii w USA w 2010 roku i jest akredytowana przez Komisję Akredytacji Edukacji na Odległość (DEAC). DEAC jest uznawany przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych (USDE) i Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA).

Oferując nasze programy online i w klasie, nasze programy są dostępne i przystępne cenowo na całym świecie.

Co oferujemy

CALIMT została założona, aby oferować wysokiej jakości programy o globalnym, międzykulturowym charakterze, a także nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu. Oferując nasze programy online, CALIMT ma na celu uczynienie swoich programów przystępnymi i przystępnymi cenowo dla zróżnicowanych globalnych studentów. Oferujemy elastyczne currculum przeznaczone dla zapracowanych profesjonalistów pracujących i przyjmujemy studentów, którzy chcą kontynuować naukę w akredytowanej instytucji amerykańskiej. Nasze programy koncentrują się na przygotowaniu naszych studentów do udanej kariery w globalnym środowisku biznesowym.

Nasza misja

Misją Kalifornijskiego Instytutu Zarządzania i Technologii jest oferowanie dynamicznego nauczania na odległość, zajmującego się problemami biznesowymi, ekonomicznymi i społecznymi w zakresie globalnego zarządzania i szkolenia zawodowego, z naciskiem na świadomość międzykulturową.

Nasze cele

  1. Promuj wrażliwość kulturową i świadomość różnic kulturowych, aby pomagać osobom, prowadzącym działalność w różnych kulturach.
  2. Szkolić profesjonalistów biznesowych, aby byli etycznymi i odpowiedzialnymi społecznie liderami.
  3. Szkolenie studentów w celu lepszego zrozumienia kluczowych funkcji biznesowych, takich jak księgowość, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing i operacje.

Nasze cele

  1. Zapewnij podstawowe kursy biznesowe, które są podstawą sukcesu na wysoce konkurencyjnym rynku globalnym.
  2. Wykorzystaj unikalne połączenie tradycyjnej edukacji zarządzania, studiów kulturoznawczych i możliwości zaangażowania się w uczenie się oparte na współpracy z innymi kulturami.
  3. Uwzględnij kulturowe aspekty każdego kursu, aby uczniowie mogli zastosować treści kursu w wielu miejscach kulturalnych.
  4. Podkreślaj społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) i etykę biznesu w całym programie nauczania.
  5. Skoncentruj się na przywództwie w organizacjach i rozwijaj efektywne umiejętności komunikacji globalnej w biznesie.
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

CALIMT

Program BBA firmy CALIMT wprowadza podstawy biznesu, takie jak księgowość, finanse, marketing, operacje i przywództwo. Studenci mają możliwość zgłębienia tych umiejętnośc ... [+]

Program BBA firmy CALIMT wprowadza podstawy biznesu, takie jak księgowość, finanse, marketing, operacje i przywództwo. Studenci mają możliwość zgłębienia tych umiejętności dzięki naszemu przemyślanemu programowi nauczania, a także dzięki integracji swojej wiedzy w większych projektach. Program BBA jest oferowany z ogólnym zarządzaniem lub zarządzaniem hotelarskim.

Dlaczego CALIMT ?

Przystępna cena: dostępne są mniej niż 10 000 $ czesnego i plany płatności o zerowym oprocentowaniu. Absolwent bez długów!Akredytacja: CALIMT jest akredytowany przez DEAC i uznawany przez amerykański Departament Edukacji .Przekaż środki Akceptowane: Przenieś do 90 punktów w zależności od stopnia.Język angielski - CALIMT oferuje opcje testów w języku angielskim poprzez Accuplacer.Elastyczny program nauczania: Zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów - nasz program pozwala naszym uczniom na zbilansowanie swoich studiów z rodziną i pracą.Małe klasy: interakcja typu "jeden na jeden" z naszymi profesorami.... [-]
Stany Zjednoczone USA Online Irvine
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

CALIMT

Zostań liderem w dzisiejszej globalnej gospodarce! Nasz program MBA koncentruje się na rozwoju umiejętności przywódczych i zarządzania uczniami - w szczególności tych, kt ... [+]

Zostań liderem w dzisiejszej globalnej gospodarce! Nasz program MBA koncentruje się na rozwoju umiejętności przywódczych i zarządzania uczniami - w szczególności tych, które uznają wielokulturowe wyzwania prowadzenia działalności gospodarczej w globalnej gospodarce. Nasz program opiera się na podstawach biznesowych, takich jak rachunkowość, finanse, marketing, operacje i zarządzanie zasobami ludzkimi. Studenci mają możliwość przećwiczenia tych umiejętności poprzez rzeczywiste studia przypadków, a także poprzez integrację swojej wiedzy w rzeczywistych projektach związanych z pracą. Wreszcie, nacisk na etyczne i odpowiedzialne społecznie podejmowanie decyzji pozwala uczniom zrozumieć, co trzeba zrobić, aby stać się odpowiedzialnymi liderami globalnego biznesu jutra. Program MBA CALIMT oferowany jest w 100% w trybie online, umożliwiając uczniom różnorodne geograficznie i kulturowo zajęcia.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online Irvine
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat
Online
Czytaj więcej po polsku