Przeczytaj oficjalny opis

Wszystko, co musisz wiedzieć o szkoleniu zawodowym z Bryan University

Bryan University zapewnia studentom od 1982 r. Ukierunkowane, odpowiednie programy szkolenia zawodowego, a teraz jesteśmy tak samo pasjonaci i oddani sukcesom naszych uczniów, jak wtedy. Bryan opiera się na niezachwianej chęci poprawy życia naszych uczniów. Dlatego jest to część naszej Misji:

Naszą misją jest poprawa życia naszych studentów, naszego zespołu i naszych pracodawców. Realizujemy naszą misję, zapewniając wysokiej jakości edukację w środowisku, które pozwala naszemu zespołowi rozwijać się, a nasi uczniowie realizują swój potencjał, tworząc pozytywny wpływ na nasze społeczności.

Ponad 30 lat później te rzeczy pozostają w centrum naszych celów i misji jako szkoły szkolenia zawodowego. Dążymy do poprawy życia naszych uczniów, bez względu na to, czy mają rodzinę, są w wojsku, czy po prostu szukają nowego życia.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU. Być tobą.

W Bryan University to nasz główny cel… Ty!

Nasze cele misji są przedmiotem naszego zaangażowania wobec naszych studentów:

 • Aby zapewnić kompleksowe programy i możliwości szkoleniowe, które wspierają określone potrzeby rozwojowe pracowników w społecznościach, które obsługujemy.
 • Stworzenie wymagającego środowiska uczenia się, które pomaga uczniom osiągnąć ich cele edukacyjne i zawodowe w różnych istotnych dziedzinach.
 • Zapewnienie uczniom dostępu do doświadczeń edukacyjnych przy użyciu różnych metod nauczania.
 • Świadczenie usług zawodowych dla studentów i absolwentów.
 • Aby zachęcić do uczenia się przez całe życie i rozwoju zawodowego .
 • Wspierać społeczności poprzez wolontariat i działalność charytatywną.

Świętujemy naszą bogatą historię, dążąc do wielkiej przyszłości

Bryan Travel College. Tak to się wszystko zaczęło. W momencie założenia w 1982 r. Bryan zaoferował potencjalnym studentom jeden program na poziomie kampusu, na poziomie certyfikatu, który chciałby wejść do branży turystycznej.

Obecnie Bryan University oferuje możliwości kariery zawodowej osobom poszukującym dyplomu, dyplomu licencjata, licencjata lub magistra. Co za transformacja. Chcemy, aby nasi uczniowie doświadczyli tej samej transformacji poprzez nasze programy szkoleniowe.

Oprócz naszych programów studiów, Bryan oferuje również kilkanaście programów szkolenia zawodowego w różnych dziedzinach zawodowych. Oferujemy krótkoterminowe kursy szkoleniowe bez kredytu, które odbywają się na terenie kampusu, online lub hybrydowego - wszystko dla wygody naszych studentów. Nasze wysiłki na rzecz ekspansji zostały przeprowadzone ze szczególnym naciskiem na nasze zaangażowanie w osiągnięcia uczniów, rozwój siły roboczej i uczenie się przez całe życie.

Połączenia zawodowe

Tak, w Bryan University otrzymasz praktyczne szkolenie zawodowe, które musisz zrobić daleko w swojej karierze. Ale zgadnij, co jeszcze dostaniesz? Połączenia zawodowe .

Bezcenne.

W Bryan, po ukończeniu programu, nasze zobowiązanie do Ciebie trwa. Pomożemy Ci i poprowadzimy Cię do Twojej kariery. Nasz dział usług karierowych służy pomocą w poszukiwaniu pracy nie tylko jako ostatni absolwent, ale jako absolwent.

Zgadza się.

Po odbyciu szkolenia od Bryana nasz dział usług karierowych nieustannie angażuje się w pomoc w tym, co jest potrzebne do awansu w swojej karierze.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w uporządkowaniu swojego CV, napisaniu listu motywacyjnego, ćwiczeniu na rozmowę lub poszukiwaniu ofert pracy, usługi kariery Bryan są zobowiązane do pomocy.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

Szkoła drugiej szansy

W Bryan University wierzymy, że nie chodzi o to, gdzie zaczynasz, ale o to, gdzie skończysz. Nigdy nie jest za późno, aby Twoja przyszłość była lepsza i jaśniejsza niż twoja wczorajsza. Bryan wyposaża Cię w szkolenie zawodowe do przyszłej kariery i zapewnia doświadczenie edukacyjne, które możesz zabrać ze sobą na całe życie.

W Bryanie to coś więcej niż tylko szkolenie zawodowe. Dostajesz umiejętności życiowe i powiązania zawodowe, które mogą cię rozwinąć osobiście i zawodowo. Robimy to wszystko dla Ciebie, ponieważ chcemy, abyś odniósł sukces!

 • Niedroga edukacja
 • Spersonalizowane szkolenia
 • Odpowiednie zajęcia
 • Dedykowany wydział
 • Liczne kontakty zawodowe
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate Degrees

Bryan University

Kariera w dziedzinie technologii informatycznych szybko się rozwija, a Ty nie chcesz przegapić okazji do zarabiania na komputerowych systemach informatycznych - stopień N ... [+]

Kariera w dziedzinie technologii informatycznych szybko się rozwija, a Ty nie chcesz przegapić okazji do zarabiania na komputerowych systemach informatycznych - stopień Networking z Bryan University . Współpracując ze specjalistą ds. Technologii informatycznych na Bryan University , możesz dowiedzieć się, co musisz wiedzieć, aby awansować zawodowo i stworzyć solidne podstawy szkoleniowe dla swojej przyszłej kariery informatycznej.

Na kampusie lub online Associate of Applied Science stopnia w Computer Information Systems-Networking z Bryan University daje szeroki zakres umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. Dzięki kursom IT, od skryptów sieciowych po zarządzanie technologią informatyczną, będziesz gotowy znaleźć ścieżkę odpowiednią dla Ciebie - i uzyskać prawo do pracy. Nasi instruktorzy mają doświadczenie z pierwszej ręki i oferują cenne informacje i praktyczne strategie, które pomogą Ci odnieść sukces.... [-]

Stany Zjednoczone Tempe
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
70 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku

BSc

Bryan University

Czy ukończyłeś już program dla współpracowników, ale chcesz głębszego szkolenia? Jeśli tak, stopień Bachelor of Science Bryan University Business Administration jest dla ... [+]

Czy ukończyłeś już program dla współpracowników, ale chcesz głębszego szkolenia? Jeśli tak, stopień Bachelor of Science Bryan University Business Administration jest dla Ciebie idealny.

Program studiów zarządzania administracyjnego wykracza daleko poza wsparcie administracyjne. Obejmie efektywne zasady zarządzania i biznesu, a także poprowadzi Cię przez finansowe, technologiczne i teoretyczne strony biznesu.

Licencjat Bryan's Business Administration Bachelor of Science jest oferowany online, dzięki czemu możesz ukończyć program w dogodnym dla siebie momencie.

Program Bachelor of Science in Business Administration został zaprojektowany w celu zapewnienia zaawansowanych możliwości edukacyjnych dla studentów, którzy ukończyli studia licencjackie w akredytowanej instytucji policealnej.... [-]

Stany Zjednoczone Tempe
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
140 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

Bryan University

Gotowy, aby zdobyć MBA i zrealizować swoje aspiracje zawodowe? Zastanawiasz się, jak możesz dopasować to do swojego napiętego harmonogramu? Bryan University umożliwia zdo ... [+]

Gotowy, aby zdobyć MBA i zrealizować swoje aspiracje zawodowe? Zastanawiasz się, jak możesz dopasować to do swojego napiętego harmonogramu? Bryan University umożliwia zdobycie dyplomu Master of Business Administration w ciągu niespełna roku.

Jeśli ukończyłeś studia licencjackie w akredytowanej uczelni regionalnej lub krajowej, nasze elastyczne podejście oferuje zaawansowany stopień niezbędny do stworzenia przyszłości, której szukasz.

Internetowy program Master of Business Administration można ukończyć w ciągu około roku, dzięki czemu możesz awansować na siłę roboczą dzięki zestawowi umiejętności, który sprawi, że będziesz bezcenny dla swojej firmy. Szkolenia ukierunkowane na karierę w Bryan University zapewniają, że ukończysz studia z odpowiednią wiedzą i umiejętnością zastosowania tej wiedzy w prawdziwym środowisku biznesowym. Nie tylko będziesz w stanie podejmować precyzyjne decyzje pod presją i skutecznie zarządzać zespołem pracowników, ale możesz być pewny swojej zdolności do awansu w swojej karierze.... [-]

Stany Zjednoczone Tempe
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku