Bryan University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wszystko, co musisz wiedzieć o szkoleniu zawodowym z Bryan University

Bryan University zapewnia studentom od 1982 r. Ukierunkowane, odpowiednie programy szkolenia zawodowego, a teraz jesteśmy tak samo pasjonaci i oddani sukcesom naszych uczniów, jak wtedy. Bryan opiera się na niezachwianej chęci poprawy życia naszych uczniów. Dlatego jest to część naszej Misji:

Naszą misją jest poprawa życia naszych studentów, naszego zespołu i naszych pracodawców. Realizujemy naszą misję, zapewniając wysokiej jakości edukację w środowisku, które pozwala naszemu zespołowi rozwijać się, a nasi uczniowie realizują swój potencjał, tworząc pozytywny wpływ na nasze społeczności.

Ponad 30 lat później te rzeczy pozostają w centrum naszych celów i misji jako szkoły szkolenia zawodowego. Dążymy do poprawy życia naszych uczniów, bez względu na to, czy mają rodzinę, są w wojsku, czy po prostu szukają nowego życia.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU. Być tobą.

W Bryan University to nasz główny cel… Ty!

Nasze cele misji są przedmiotem naszego zaangażowania wobec naszych studentów:

 • Aby zapewnić kompleksowe programy i możliwości szkoleniowe, które wspierają określone potrzeby rozwojowe pracowników w społecznościach, które obsługujemy.
 • Stworzenie wymagającego środowiska uczenia się, które pomaga uczniom osiągnąć ich cele edukacyjne i zawodowe w różnych istotnych dziedzinach.
 • Zapewnienie uczniom dostępu do doświadczeń edukacyjnych przy użyciu różnych metod nauczania.
 • Świadczenie usług zawodowych dla studentów i absolwentów.
 • Aby zachęcić do uczenia się przez całe życie i rozwoju zawodowego .
 • Wspierać społeczności poprzez wolontariat i działalność charytatywną.

Świętujemy naszą bogatą historię, dążąc do wielkiej przyszłości

Bryan Travel College. Tak to się wszystko zaczęło. W momencie założenia w 1982 r. Bryan zaoferował potencjalnym studentom jeden program na poziomie kampusu, na poziomie certyfikatu, który chciałby wejść do branży turystycznej.

Obecnie Bryan University oferuje możliwości kariery zawodowej osobom poszukującym dyplomu, dyplomu licencjata, licencjata lub magistra. Co za transformacja. Chcemy, aby nasi uczniowie doświadczyli tej samej transformacji poprzez nasze programy szkoleniowe.

Oprócz naszych programów studiów, Bryan oferuje również kilkanaście programów szkolenia zawodowego w różnych dziedzinach zawodowych. Oferujemy krótkoterminowe kursy szkoleniowe bez kredytu, które odbywają się na terenie kampusu, online lub hybrydowego - wszystko dla wygody naszych studentów. Nasze wysiłki na rzecz ekspansji zostały przeprowadzone ze szczególnym naciskiem na nasze zaangażowanie w osiągnięcia uczniów, rozwój siły roboczej i uczenie się przez całe życie.

Połączenia zawodowe

Tak, w Bryan University otrzymasz praktyczne szkolenie zawodowe, które musisz zrobić daleko w swojej karierze. Ale zgadnij, co jeszcze dostaniesz? Połączenia zawodowe .

Bezcenne.

W Bryan, po ukończeniu programu, nasze zobowiązanie do Ciebie trwa. Pomożemy Ci i poprowadzimy Cię do Twojej kariery. Nasz dział usług karierowych służy pomocą w poszukiwaniu pracy nie tylko jako ostatni absolwent, ale jako absolwent.

Zgadza się.

Po odbyciu szkolenia od Bryana nasz dział usług karierowych nieustannie angażuje się w pomoc w tym, co jest potrzebne do awansu w swojej karierze.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w uporządkowaniu swojego CV, napisaniu listu motywacyjnego, ćwiczeniu na rozmowę lub poszukiwaniu ofert pracy, usługi kariery Bryan są zobowiązane do pomocy.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

Szkoła drugiej szansy

W Bryan University wierzymy, że nie chodzi o to, gdzie zaczynasz, ale o to, gdzie skończysz. Nigdy nie jest za późno, aby Twoja przyszłość była lepsza i jaśniejsza niż twoja wczorajsza. Bryan wyposaża Cię w szkolenie zawodowe do przyszłej kariery i zapewnia doświadczenie edukacyjne, które możesz zabrać ze sobą na całe życie.

W Bryanie to coś więcej niż tylko szkolenie zawodowe. Dostajesz umiejętności życiowe i powiązania zawodowe, które mogą cię rozwinąć osobiście i zawodowo. Robimy to wszystko dla Ciebie, ponieważ chcemy, abyś odniósł sukces!

 • Niedroga edukacja
 • Spersonalizowane szkolenia
 • Odpowiednie zajęcia
 • Dedykowany wydział
 • Liczne kontakty zawodowe

Lokalizacje

Tempe

Address
West Washington Street,350
85281 Tempe, Arizona, Stany Zjednoczone