Brentwood University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ten uniwersytet NIE jest dobrym wyborem dla Ciebie.

Jeśli szukasz elastycznego i niedrogiego uniwersytetu o wysokiej jakości edukacji, Brentwood University może być najlepszym wyborem dla Ciebie. Proszę złożyć wniosek.

Brentwood University Zapewnia absolwentom programy kształcenia zawodowego dla wykwalifikowanych uczniów. Instrukcja jest dostarczana za pośrednictwem programów, które są dostosowane do potrzeb i zainteresowań uczniów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online Roczne MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

Online mba | Jeden rok | Do 50% stypendium dostępne

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Irvine

Ten program jest tylko Online (Distance Learning). Program Online MBA na Brentwood University jest przeznaczony dla profesjonalistów na wszystkich poziomach doświadczenia, z których część może poszukać awansu w swojej karierze i innych, aby zmienić dziedzinę działalności. [+]

Koszt: 12 400 USD lub zażądać 50% stypendium Program ten jest oferowany wyłącznie w trybie Online (odległość).

Jeśli szukasz prestiżowych i wysoko postawionych amerykańskich uniwersytetów, takich jak Harvard czy MIT, nie zgłaszaj się do Brentwood University. Ten uniwersytet NIE jest dobrym wyborem dla Ciebie.

Jeśli szukasz elastycznego i niedrogiego uniwersytetu o wysokiej jakości edukacji, Brentwood University może być najlepszym wyborem dla Ciebie. Proszę złożyć wniosek.

Test MBA na Uniwersytecie w Brentwood Jest przeznaczony dla profesjonalistów na wszystkich poziomach doświadczenia, z których część może poszukać awansu w swojej karierze i innych, aby zmienić dziedzinę działalności. Co ważniejsze, program MBA na Uniwersytecie Brentwood jest przygotowanie dla studentów, którzy chcą założyć i prowadzić własną firmę.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
15615 Alton Pkwy
Suite #450

Irvine, California, 92618 US