Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Averett?

To jest tak dużo więcej niż dyplom

Środowisku nauczania dostosowanych do Twoich potrzeb

Przez ponad 25 lat, nasz absolwent i podział studiów zawodowych (GPS) zaproponował kształcenie specjalnie dla pracujących osób dorosłych. Ponad 8000 absolwentów Averett GPS skorzystało z naszych przyspieszonych studiów rozwijać narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej-a w ich życiu. Oni zarobione lepszych perspektyw zawodowych. Oni zdobył szacunek dla siebie, a także prawo nazywać się wzorem do naśladowania dla innych. Oni zarobił tak dużo więcej niż stopień. A więc można.

1. Przyspieszone Oczywiście

 • Zarobić swój stopień w ciągu zaledwie dwóch lat

2. zaprojektowane dla wygody

 • Nie jest wymagane uczestnictwo w czasie rzeczywistym i tygodniowego zadania i terminy są publikowane przed rozpoczęciem kursu

3. Affordable programy

 • Averett jest poniżej średniej, jeśli chodzi o całkowity koszt MBA. Całkowity koszt czesnego za studia MBA w Averett jest pod $ 30.000 USD.

4. "Market-ready" Program

 • Zawartość w naszych programów studiów został opracowany z międzynarodowym naciskiem. Jest pełny kurs międzynarodowego biznesu, i można dostosować niektóre z zadań obejmuje perspektywie międzynarodowej.

5. Osobiste uwagi

 • Stosunek studenta wydziału w naszych programach GPS wynosi 19: 1; średnia wielkość klasy 15

6. Zespoły projektowe

 • Grupy 3-5 uczniów zapewnienia dodatkowego wsparcia i motywacji

7. instruktorzy dedykowane

 • Nasz przemysł-doświadczonych wykładowców posiada stopnie naukowe w swoich dziedzinach i są zobowiązane do sukcesu

8. Pracownicy wspomagające

 • Rekrutacja i pracownicy pomocy finansowej są przygotowane, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele

Studia Zbudowany dla Ciebie

Oferujemy naszym studentom GPS doświadczenia, które odzwierciedlają rzeczywistych sytuacjach edukacyjnych. Oznacza to, że można umieścić dzisiejszej lekcji na test podczas jutrzejszej pracy.

Zyskasz wgląd w małych grupach prowadzonych przez instruktorów doświadczonych w branży. I z naszych zespołów projektowych, należy dołączyć do grupy rówieśniczej, która motywuje siebie, aby odnieść sukces, poprzez stopniowanie i poza nią.

Wreszcie formatach kurs online sprawiają, że równoważenie pracy, rodziny i wykształcenie wyższe wygodniejsze:

 • Nie jest wymagane uczestnictwo w czasie rzeczywistym
 • Tygodniowe zadania i terminy są publikowane przed rozpoczęciem kursu
 • Logowanie do kursu w dowolnym momencie każdego tygodnia do ukończenia zadania
2

MISJA AVERETT'S

Averett University przygotowuje studentów służyć i prowadzić jako katalizatory do pozytywnych zmian. Averett wypełnia tę misję poprzez kształcenie studentów z różnych środowisk, kultur i narodów przez liberalnych programów sztuki oparte studiów licencjackich i magisterskich w osobisty, kolegialny, interdyscyplinarnego środowiska.

VISION AVERETT'S

Averett Uniwersytet będzie czołową studenta i uniwersytet znany innowacyjnego nauczania i uczenia się zajmuje.

AVERETT'S podstawowych wartości

5

Integralność

Ćwiczymy najwyższych standardów etycznych.

Technologia

Zachęcamy i objąć innowacyjne nauczanie i uczenie się wewnątrz i na zewnątrz klasy.

Zaangażowania

Promujemy globalnej świadomości, serwis i przywództwa.

Odkrycie

Promujemy ducha odkrywania, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia oraz włączenie sztuk wyzwolonych z przygotowania zawodowego w naszym nauczaniu i uczeniu się.

Różnorodność

Averett Uniwersytet zaprasza wszystkich studentów, wykładowców i pracowników do społeczności akademickiej, która sprzyja świadomości, integrację społeczną, równość i usługi podczas wypełniania naszej misji i wizji. Averett obchodzi indywidualnej niepowtarzalności i warto przy jednoczesnym poszanowaniu różnic w bezpiecznym i pielęgnowanie środowiska. Każdy członek Averett Wspólnota dzieli obowiązki prowadzenia się etycznie i jako dobrych obywateli i promowania poszerzania umiejętności i rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Cenimy różnorodność, bo tylko przez widzenie i opierając się na najlepszych w każdej studenta możemy pomóc im rozwinąć się w liderów jutra.

Tradycja

Obejmujemy dziedzictwo judeo-chrześcijańskie Averett poprzez uhonorowanie poszukiwania prawdy i formacji duchowej.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Averett University Online

Ustaw się do budowania zespołów produkcyjnych, opracowanie strategii stałych i pielęgnować zwycięską kulturę pracy z Mistrzem Averett of Business Administration z koncent ... [+]

MBA - Przywództwo Koncentracja

Ustaw się do budowania zespołów produkcyjnych, opracowanie strategii stałych i pielęgnować zwycięską kulturę pracy z Mistrzem Averett of Business Administration z koncentracją w Leadership (MBA-LDR). Online lub na uczelni, dowiesz skutecznych umiejętności przywódczych dla 21 wieku.

Cele i tematy zajęć

Umiejętności przywódcze niezbędne do dzisiejszej globalnej, międzykulturowym środowisku biznesowym są inne niż jeszcze kilka lat temu. Musisz zrozumieć koncepcje teoretyczne i móc zastosować je w czasie rzeczywistym - nawet gdy warunki przesunąć wokół ciebie. MBA-LDR pomaga przygotować się do następnego kroku w swojej karierze lidera.... [-]

Stany Zjednoczone Danville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Averett University Online

Zwiększ swoje umiejętności marketingowe, aby nadążyć z dzisiejszych globalnych wyzwań biznesowych z MBA w marketingu internetowym. Zarabiaj Master of Business Administrat ... [+]

MBA - Marketing Koncentracja

Zwiększ swoje umiejętności marketingowe, aby nadążyć za dzisiejszym gbal wyzwań biznesowych z MBA w marketingu internetowym. Zarabiaj Master of Business Administration z koncentracją w marketingu (MBA-MKT). MBA online w stopniu Marketing przygotuje Cię do podjęcia następnego kroku w swojej karierze zarządzania marketingowego.

Cele i tematy zajęć

Jeśli twoja praca polega na identyfikacji nowych możliwości produktu, analizę zachowań konsumentów i / lub przekazywaniu produktów i usług firmy, program MBA Marketing zajmie się swoją wiedzą na wyższy poziom i pozwala brać udział w kursach marketingu online. Absolwenci MBA Marketing mają umiejętności do opracowania strategii marketingowych opartych na dowodach globalnych odbiorców.... [-]

Stany Zjednoczone Danville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Averett University Online

Przejąć inicjatywę w zasoby ludzkie (HR) Zarządzanie z Master of Business Administration z koncentracją w zasoby ludzkie (HR) MBA. Ten program kampusu online lub na obejm ... [+]

MBA - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Przejąć inicjatywę w zasoby ludzkie (HR) Zarządzanie z Master of Business Administration z koncentracją w zasoby ludzkie (HR) MBA. Ten program kampusu online lub na obejmuje tematy wykonawczej szczebla w administracji gospodarczej, z modułem specjalistycznych kursów koncentruje się na funkcji HR.

Cele i tematy zajęć

Zarządzanie zasobami ludzkimi jest jednym z najważniejszych funkcji w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym. Pomożemy Ci rozwinąć zaawansowanej wiedzy z zakresu prawa pracy, negocjacji, struktury rekompensat i zachowań organizacyjnych, które pozwalają realizować zadania na poziomie menedżera HR.... [-]

Stany Zjednoczone Danville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Averett University Online

Przygotuj się na dzisiejszym dynamicznym środowisku globalnego biznesu z naszego Mistrza 41-kredytowej programu Business Administration (MBA). Online lub na uczelni, zysk ... [+]

MBA

Online Programy MBA

Przygotuj się na dzisiejszym dynamicznym środowisku globalnego biznesu z naszego Mistrza 41-kredytowej programu Business Administration (MBA). Online lub na uczelni, zyskasz wiedzę na poziomie wykonawczym kluczowych funkcji biznesowych i jak ją stosować w realnym świecie.

Cele i tematy zajęć

Skuteczne liderzy mają silne uzasadnienie kierowniczą i ilościowych umiejętności analizy, koncepcje naukowe mogą ubiegać się w codziennych sytuacjach zawodowych i wykazać etyki niezachwiana. Pomożemy Ci rozwinąć te umiejętności i cechy i wyposażyć cię prowadzić organizacjom dowolnej wielkości.

Online Programy MBA marketing Przywództwo MBA Online Zarządzanie Zasobami Ludzkimi ... [-]
Stany Zjednoczone Danville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku