Przeczytaj oficjalny opis

Zainspirowany pionierską pracą XIX-wiecznego pedagoga i byłego prezydenta Antiochii Horacego Manna, Uniwersytet Antiochii oferuje szkolnictwo wyższe, które uznaje wspólne dobro, nagrody praktyczne i jest inspirowane przez zróżnicowaną społeczność akademicką. Staramy się wpoić naszym uczniom wiedzę i samoświadomość, aby stać się uczącymi się przez całe życie, współczującymi przywódcami i obywatelami świata.


Akredytowany przez North Central Association of Colleges and Schools i The Higher Learning Commission.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Antioch University Online

Oferowane przez Antiochię internetowe MA w poradnictwie klinicznym w zakresie zdrowia psychicznego pozwala kierować swoją pasję pomagania innym w sensownej i satysfakcjon ... [+]

Pomagaj ludziom rozwiązywać problemy osobiste, rodzinne i społeczne, które sprawiają, że życie zdrowe i produktywne staje się dla nich wyzwaniem. Absolwent Uniwersytetu Antiochii gotowy do pracy w agencjach społecznościowych, leczeniu uzależnień i uzależnień, leczeniu szpitalnym i ustawie doradczej w college'u. Ucz się od obecnych praktyków, którzy przygotują cię do wpływania na życie ludzi i zapewnią leczenie, które ma znaczenie. Studenci mogą wybrać fakultatywny kierunek studiów w poradnictwie dotyczącym nadużywania substancji i uzależnień, doradzania personelowi służby wojskowej i ich rodzinom lub traumie.

[-]
Stany Zjednoczone Yellow Springs
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku