American University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na American University nasi inteligentni, zaangażowani i zaangażowani studenci i wykładowcy koncentrują się na swojej wiedzy, aby stworzyć znaczące zmiany. Nasze mocne strony w służbie międzynarodowej i sprawach publicznych inspirują poczucie odpowiedzialności społecznej i zaangażowanie w kulturową i intelektualną różnorodność. Jesteśmy definiowani przez naszą globalną perspektywę, praktyczny idealizm i zaangażowanie w służbę publiczną.

Amerykański uniwersytet jest prywatnym, uniwersyteckim uniwersytetem badawczym znajdującym się w stolicy kraju. Został czarterowany przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 1893 roku, aby budować publiczną służbę, i jest teraz domem dla prestiżowych wykładowców, zaproszonych gości i odwiedzających światowych liderów, którzy są wpływowymi praktykami i wybitnymi liderami myśli.

Dołącz do nas, tworząc nowe możliwości dla siebie, pomagając stworzyć lepszy świat. Stań się częścią sieci ambitnych ludzi sukcesu, współczujących liderów i społecznie świadomych obywateli amerykańskiego uniwersytetu.


W 2018 roku US News

  • Nr 69, Najlepszy Narodowy Uniwersytet
  • Nr 35, Najlepsze uczelnie dla weteranów
  • Nr 61, Najlepsze szkoły


Online Student Experience

Programy American University Online są dostarczane w formacie wygodnym, elastycznym i przenośnym. Podobnie jak w kampusie, uczniowie opowiadają o swoich zajęciach i bieżących problemach z kolegami z klasy, pytają instruktorów o pytania i zmieniają zadania, ale wszystko odbywa się za pośrednictwem poczty e-mail, forów dyskusyjnych, komunikatorów internetowych i wielu innych.

Kursy online na Uniwersytecie Amerykańskim są tak samo rygorystyczne i wymagające, jak ich odpowiedniki w kampusie i prowadzone przez tych samych powiązanych członków wydziału, wpływowych gości i wybitnych wykładowców. Interakcja i komunikacja z instruktorami i innymi studentami są niezbędnymi komponentami programów i sukcesem uczelni.

Studenci online mają dostęp do wielu zasobów pomocniczych, w tym do nowej orientacji studenckiej, całodobowej pomocy technicznej w kwestiach technicznych, koordynatora usług dla studentów, doradców ds. Pomocy finansowej i wielu innych.

Lokalizacje

Waszyngton

Address
4400 Massachusetts Avenue
20016 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium