American National University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W 1886 r. Grupa wizjonerskich nauczycieli i liderów biznesu dostrzegła potrzebę utworzenia instytucji szkolnictwa wyższego skoncentrowanej na kształceniu zawodowym w celu zaspokojenia potrzeb pracowników w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Wspólnie założyli coś, co jest obecnie znane jako American National University z zamiarem szkolenia pracowników w biznesie, bankowości, księgowości, administracji i innych wykwalifikowanych zawodach.

American National University stale rozwijał reputację, zapewniając mężczyznom i kobietom skuteczną i efektywną edukację przygotowującą ich do świata pracy zawodowej. Studenci z wielu stanów udali się na wędrówkę do Roanoke w stanie Wirginia, aby otrzymać praktyczną edukację, która była bardziej skupiona i trafniejsza niż ta oferowana przez inne uczelnie i uniwersytety w tamtych czasach.

Ponieważ pierwsze 100 lat istnienia instytucji dobiegło końca, wprowadzono już zmiany, które nadałyby instytucji inny wygląd, nawet jeśli pozostałyby wierne pierwotnemu celowi. Zamiast sprowadzać studentów z okolicznych stanów do akademików i dużego kampusu centralnego w Roanoke, przyszedł do nich American National University . Nowe kampusy społecznościowe powstały w południowo-zachodniej Virginii, Kentucky i Tennessee. Wraz z rozwojem potrzeb pracowników, szkolenia biznesowe zostały uzupełnione o programy ukierunkowane na karierę w zakresie komputerów i opieki zdrowotnej. Programy certyfikatów nie były już normą - uczniowie prowadzili bardziej dogłębne badania prowadzące do uzyskania stopni Associate, a także wprowadzono pierwsze na uczelni programy licencjackie.

Dziś American National University i National College rozwinęły się w instytucję na poziomie magisterskim oferującą ponad 45 programów akademickich za pośrednictwem 30 lokalnych lokalizacji w sześciu stanach. Rozrastająca się eUniversity służy coraz większej liczbie studentów zarówno w 100% w formie online, jak i mieszanych, podczas gdy tysiące studentów zagranicznych zwróciło się do National zarówno w zakresie programów studiów wyższych, jak i angielskiej jako drugiego języka (ESL).

Reputacja uniwersytetu za doskonałość została potwierdzona licznymi nagrodami i podziękowaniami, w tym nagrodami za oddolne wsparcie studentów (Association for Private Sector Colleges

Misja

American National University oferuje możliwości osobom, które dążą do osiągnięcia swoich celów zawodowych, oferując programy poświadczeń i stopnia poprzez kształcenie na odległość i blended learning. American National University jest ukierunkowany na zapewnienie dorosłym studentom dostępu do wysokiej jakości programów w dyscyplinach ukierunkowanych na karierę, które zapewniają umiejętności potrzebne do zachowania konkurencyjności w dzisiejszym zmieniającym się rynku.

Cele

  • Oferuj programy referencyjne i dyplomy koncentrujące się na przygotowywaniu uczniów do bycia konkurencyjnym na obecnym rynku.
  • Zintegruj umiejętności miękkie i praktyczną wiedzę, którą uczniowie muszą być skuteczni w swojej wybranej karierze.
  • Pomagaj uczniom w osiągnięciu ich celów akademickich poprzez proaktywne wsparcie i zachętę.
  • Maksymalizuj wykorzystanie obecnych technologii do oferowania dostępnych i odpowiednich programów akademickich.

Lokalizacje

Salem

Address
1813 East Main Street
VA 24153 Salem, Virginia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium