American Heritage College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MISJA

Inspirować i wyposażać profesjonalistów za pomocą praktycznych, dostępnych programów zwiększających umiejętności, które promują rozwój kariery i osobisty sukces.

WIZJA

American Heritage College zakłada rynek, na którym ambitni, pracowici specjaliści mogą uzyskać dostęp do niedrogich szkoleń z zakresu umiejętności, aby pomóc im osiągnąć wymierny postęp kariery, który wzbogaca osoby prywatne, firmy i całe społeczeństwo.

WARTOŚCI

Odpowiedzialność: podobnie jak my sami jesteśmy odpowiedzialni wobec naszych studentów i naszej większej społeczności, nasi uczniowie wykazują odpowiedzialność wobec siebie.

Profesjonalizm: profesjonalizm, z jakim prowadzimy naszą uczelnię, odzwierciedla się w naszym profesjonalizmie, którego uczą się nasi uczniowie.

Doskonałość: dążymy do doskonałości w służbie naszym studentom i tworzenia lepiej wyszkolonej siły roboczej dla naszej społeczności - nasi studenci również dążą do doskonałości w swoich pracownikach akademickich i ich życiu.

Elastyczność: nasza elastyczność jest kluczowym czynnikiem w naszej zdolności do wychodzenia naprzeciw potrzebom stale zmieniającego się rynku pracy i szukamy nauczycieli i uczniów, którzy wykazują tę jakość poprzez gotowość do ciągłego aktualizowania swoich umiejętności, aby pozostać istotnymi pomimo ich coraz bardziej zróżnicowane wymagania ścieżek kariery.

Uczciwość: Uczciwość jest rdzeniem American Heritage College ; to jest to, co pokazujemy we wszystkich naszych działaniach i jest integralną częścią tego, co nasi studenci wydobywają do społeczności, kiedy opuszczają naszą owczarni.

ZATWIERDZENIA

American Heritage College to prywatna instytucja zatwierdzona przez Biuro ds. Prywatnego Szkolnictwa Podatkowego i Szkolnictwa Zawodowego, zgodnie z Sekcją Edukacji Kalifornijskiej §94311.

Zatwierdzenie Biura oznacza, że ​​instytucja spełnia standardy państwowe i nie oznacza aprobaty ani rekomendacji ze strony rady stanowej.

American Heritage College jest uznawane lub zatwierdzane przez: California Employers Association, Department of Rehabilitation, California EDD-ETPL, i jest zatwierdzonym usługodawcą w zakresie ustawy o innowacyjności i możliwościach pracowników (WIOA).

POMOC ROZŁADUNKU PRACY

Lasery koncentrują się na reedukacji profesjonalistów pracujących, a udane rozmieszczenie absolwentów ma kluczowe znaczenie dla American Heritage College . Wszyscy absolwenci uzyskują dostęp do usług pośrednictwa pracy - zarówno przed, jak i po ukończeniu studiów. Nasi specjaliści nie tylko pomagają absolwentom znaleźć nowe miejsca pracy, ale także pomagają absolwentom w strategiach awansu zawodowego w ramach ich obecnych firm.

American Heritage College jest certyfikowany i / lub zatwierdzony przez następujące sprywatyzowane

Lokalizacje

Pomarańczowy

Orange Campus

Address
765 The City Dr., Suite 380
92868 Pomarańczowy, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Garden Grove

Garden Grove Campus

Address
11277 Garden Grove Blvd, Suite 200
92840 Garden Grove, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Długa plaża

Long Beach Campus

Address
4201 Long Beach Blvd., Suite 220
90807 Długa plaża, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Oceanside

Oceanside Campus

Address
815 Mission Ave., Suite 204
92054 Oceanside, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium