Przeczytaj oficjalny opis

MISJA

Inspirować i wyposażać profesjonalistów za pomocą praktycznych, dostępnych programów zwiększających umiejętności, które promują rozwój kariery i osobisty sukces.

WIZJA

American Heritage College zakłada rynek, na którym ambitni, pracowici specjaliści mogą uzyskać dostęp do niedrogich szkoleń z zakresu umiejętności, aby pomóc im osiągnąć wymierny postęp kariery, który wzbogaca osoby prywatne, firmy i całe społeczeństwo.

WARTOŚCI

Odpowiedzialność: podobnie jak my sami jesteśmy odpowiedzialni wobec naszych studentów i naszej większej społeczności, nasi uczniowie wykazują odpowiedzialność wobec siebie.

Profesjonalizm: profesjonalizm, z jakim prowadzimy naszą uczelnię, odzwierciedla się w naszym profesjonalizmie, którego uczą się nasi uczniowie.

Doskonałość: dążymy do doskonałości w służbie naszym studentom i tworzenia lepiej wyszkolonej siły roboczej dla naszej społeczności - nasi studenci również dążą do doskonałości w swoich pracownikach akademickich i ich życiu.

Elastyczność: nasza elastyczność jest kluczowym czynnikiem w naszej zdolności do wychodzenia naprzeciw potrzebom stale zmieniającego się rynku pracy i szukamy nauczycieli i uczniów, którzy wykazują tę jakość poprzez gotowość do ciągłego aktualizowania swoich umiejętności, aby pozostać istotnymi pomimo ich coraz bardziej zróżnicowane wymagania ścieżek kariery.

Uczciwość: Uczciwość jest rdzeniem American Heritage College ; to jest to, co pokazujemy we wszystkich naszych działaniach i jest integralną częścią tego, co nasi studenci wydobywają do społeczności, kiedy opuszczają naszą owczarni.

ZATWIERDZENIA

American Heritage College to prywatna instytucja zatwierdzona przez Biuro ds. Prywatnego Szkolnictwa Podatkowego i Szkolnictwa Zawodowego, zgodnie z Sekcją Edukacji Kalifornijskiej §94311.

Zatwierdzenie Biura oznacza, że ​​instytucja spełnia standardy państwowe i nie oznacza aprobaty ani rekomendacji ze strony rady stanowej.

American Heritage College jest uznawane lub zatwierdzane przez: California Employers Association, Department of Rehabilitation, California EDD-ETPL, i jest zatwierdzonym usługodawcą w zakresie ustawy o innowacyjności i możliwościach pracowników (WIOA).

POMOC ROZŁADUNKU PRACY

Lasery koncentrują się na reedukacji profesjonalistów pracujących, a udane rozmieszczenie absolwentów ma kluczowe znaczenie dla American Heritage College . Wszyscy absolwenci uzyskują dostęp do usług pośrednictwa pracy - zarówno przed, jak i po ukończeniu studiów. Nasi specjaliści nie tylko pomagają absolwentom znaleźć nowe miejsca pracy, ale także pomagają absolwentom w strategiach awansu zawodowego w ramach ich obecnych firm.

American Heritage College jest certyfikowany i / lub zatwierdzony przez następujące sprywatyzowane

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski