Przeczytaj oficjalny opis

Krótkie informacje o Adelphi University

Nasze liczby opowiadają fascynującą historię naszych uczniów i ich sukces.

DEMOGRAFIA STUDENCKA

 • Średnia wielkość klasy undergrad: 20,8
 • Student to Faculty Ratio: 10: 1
 • 5 266 studentów studiów licencjackich
 • Reprezentowane 43 państwa (w tym terytoria USA)
 • 57 reprezentowanych krajów

WSTĘP I KOSZT UCZESTNICTWA

 • Średnia średnia GPA: 3.5
 • 1155: Średni wynik SAT (czytanie i pisanie oparte na dowodach z matematyki)
 • 50 programów studiów (licencjackich)
 • 377,170 czesnego i opłat
 • Przyjęto 73% wnioskodawców
 • 94,9% studentów pierwszego roku otrzymuje pomoc finansową
 • 14 360 USD Pokój i wyżywienie (roczny koszt standardowej opłaty za podwójne mieszkanie) Plan posiłków (roczny koszt planu dotyczącego złota)

LEKKOATLETYKA

 • 23 Division II Sports
 • 4 Puchar Prezydenta Północno-Wschodniego-10
 • 81 Mistrzostw Konferencji Północno-Wschodniej-10
 • 213 Wystąpienia w turniejach NCAA
 • 16 Mistrzostw Krajowych

Nagrody i uznanie dla Adelphi University

Adelphi jest dumna, że ​​jest rozpoznawana przez najlepsze organizacje.

Adelphi University został uznany w kraju i cytowany przez kilka uznanych organizacji i publikacji, takich jak The Princeton Review, US News i World Report, Fiske Guide to Colleges i Forbes jako najlepszy wybór dla wysokiej jakości edukacji. W czasach, gdy szkolnictwo wyższe jest intensywnie kontrolowane, aby pokazać jego znaczenie i wartość, z dumą wiemy, że inne osoby zwracają uwagę na wielkie rzeczy dziejące się w Adelphi.

US NEWS

Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych

US News nazwał również Adelphi swoją najlepszą szkołą podyplomową dla naszych programów z zakresu pielęgniarstwa, patologii języka mowy, psychologii klinicznej, audiologii i pracy socjalnej; zostaliśmy również uznani za jeden z najlepszych szkół dla weteranów.

PRZEGLĄD PRINCETON

The Princeton Review uznał Adelphi University za najlepszy Northeastern Colleges, a także listę Green Colleges za wyjątkowe zobowiązania do zrównoważonego rozwoju oparte na ofertach akademickich i przygotowaniach do kariery dla studentów, politykach kampusu, inicjatywach i działaniach.

PRZEWODNIK FISKE DO KOLEGI

Adelphi została uznana przez Fiske Guide to Colleges za jedną z najlepszych i najciekawszych instytucji w kraju i przez 11 kolejnych lat została wymieniona wśród wybranych najlepszych tytułów Best Buys w szkolnictwie wyższym. Tylko 25 prywatnych instytucji w kraju otrzymuje to wyróżnienie każdego roku. Wyróżnienia takie jak ta oferują niezależną ocenę tego, w jaki sposób szkoła wypada na temat zwrotu inwestycji.

KOLEGIE WYRÓŻNIENIA

Adelphi został ponownie doceniony przez organizację Colleges of Distinction za naszą doskonałość w czterech obszarach: zaangażowanie, nauczanie, wspólnota i wyniki. Ich ocena obejmuje takie czynniki, jak szacunek ze strony specjalistów w dziedzinie edukacji, duży nacisk na nauczanie studentów, zapewnianie szerokiego wachlarza możliwości uczenia się przez doświadczenie, promowanie aktywnego życia w kampusie i oferowanie kształcenia na poziomie licencjackim, wysoko cenionego przez programy dla absolwentów i pracodawców.

USA DZISIAJ COLLEGE

USA TODAY College zaklasyfikowało Adelphi do pierwszej dziesiątki szkół w Stanach Zjednoczonych w dziedzinie pracy socjalnej. Adelphi zajęła szóste miejsce w kraju z 513 akredytowanych programów licencjackich w zakresie programów pracy socjalnej, wyjątkowego rankingu dla szkoły, w przybliżeniu jednej dziesiątej wielkości większości pozostałych dziewięciu najlepszych. Ta lista została oparta na wynikach uczniów i umiejętności znalezienia pracy. Z BSW, MSW, Ph.D. i programy certyfikacji, Szkoła Pracy Socjalnej szkoli praktyków, aby poprawić życie i propagować sprawiedliwość społeczną i etyczną praktykę pracy socjalnej.

FORBES

Jako jeden z najlepszych amerykańskich uniwersytetów magazynu Forbes, Adelphi został poparty za to, co jego studenci wydostali się z edukacji, w przeciwieństwie do tego, co dostaje ich do szkoły. Forbes prezentuje college'e i uniwersytety, które zapewniają najlepszy zwrot z inwestycji: niskie zadłużenie studenckie, stopniowe ukończenie studiów, wysokiej jakości pracowników akademickich, wysoki potencjał zarobkowy i sukces zawodowy.

WYBÓR KOLEGIUM

Adelphi University został wyróżniony w rankingu 50 najlepszych szkół i uniwersytetów przyjaznych niepełnosprawności College Choice w 2017 r. Za wykazanie "stałej wartości i priorytetu w zakresie zaspokajania fizycznych, społecznych i akademickich potrzeb uczniów z trudnościami w nauce i specjalnymi potrzebami".

NOWA DZIAŁALNOŚĆ JORKOWA KRAINA

Crain's New York Business uznał Robert B. Willumstad School of Business za jeden z największych programów MBA w Nowym Jorku w oparciu o rekrutację.

PIENIĄDZE MAGAZYN

Magazyn Money nazwał Adelphi University na swojej liście najlepszych szkół wyższych w zakresie doskonałości w zakresie jakości kształcenia, przystępności i dochodów absolwentów. Jako jeden z najlepszych wyborów rodzin, Adelphi University zapewnia studentom globalne doświadczenie edukacyjne, które w pełni przygotowuje ich do udanej, spełniającej kariery poprzez innowacyjne programowanie, dedykowane wydziały, kompleksowe wsparcie i usługi oraz różnorodne możliwości uczenia się. Studenci Adelphi kończą studia z narzędziami do konkurowania i doskonalenia się w wybranych przez nich dziedzinach oraz umiejętnościami zaspokajania potrzeb ich społeczności. Trwałe relacje są tworzone i utrzymywane na Uniwersytecie w wielu różnych formach. Sieć absolwentów Adelphi ma ponad 100 000 członków.

BETHPAGE NAJLEPSZY Z DŁUGIEJ WYSPY

Każdego roku Long Island Press prosi czytelników, aby głosowali na swoich faworytów w konkursie Best of Long Island Awards. W 2017 r. Long Islanders głosowali na Adelphi no. 1 w siedmiu kategoriach: najlepsza uczelnia lub uniwersytet - przed 19 innymi uczelniami - najlepszy publiczny ogród, najlepsze miejsce koncertowe, najlepszy lokalny teatr na żywo, Kali Chan dla najlepszego publicysty i Dominic Scala dla najlepszego trenera collegu sportowego. A nasz prezydent, Christine M. Riordan, otrzymał tytuł Najlepszego Prezydenta Kolegium.

CENTRUM RANKINGÓW UNIWERSYTECKICH

Szkoła Psychologii i Psychoanalizy Gordona F. Dernera z Adelphi University zajęła czwarte miejsce na świecie w rankingu World University Rankings (CWUR). W rankingu rocznym uwzględniono ponad 26 000 instytucji przyznających stopnie naukowe.

WOJSKOWE I WETERANOWE

Jako szkoła przyjazna dla wojska, Adelphi zajmuje 20% najlepszych szkół wyższych, uniwersytetów i szkół zawodowych w kraju, które najbardziej angażują członków służby wojskowej, weteranów i małżonków jako studentów i zapewniają sukces na kampusie. Lista obejmuje tylko 15 najlepszych szkół wyższych, uniwersytetów i szkół zawodowych, które najbardziej angażują amerykańskich weteranów jako studentów.

Departament ds. Weteranów USA nazwał Adelphi szkołą programu poprawy edukacji w zakresie żółtych wstążek. Oznacza to, że wykwalifikowani weterani mogą brać udział w Adelphi po niewielkich lub żadnych kosztach.

FUNDACJA CARNEGIE

Jako laureat nagrody Carnegie Community Engagement Classification 2010, Adelphi University został wymieniony na opublikowanej niedawno liście wyznaczonych honorees. Nagroda ta, przyznana przez Fundację Carnegie na rzecz Postępu Nauczania, wzmacnia zaangażowanie firmy Adelphi w jej większą społeczność w korzystną dla obu stron wymianę wiedzy i zasobów w kontekście partnerstwa i wzajemności.

Adelphi jest jedną z 361 instytucji, które obecnie posiadają Wspólnotową Klasyfikację Zaangażowania, uznającą zaangażowanie uczelni i jej wkład w ważne programy społeczne. Uniwersytet jest jedną z zaledwie 24 instytucji wybranych z Nowego Jorku.

PÓŁNOCNY-10 KONFERENCYJNY PUCHAR PREZYDENCJI

Program lekkoatletyczny Adelphi został ponownie uhonorowany Pucharem Prezydentów Północno-Wschodniej w 2017 r. Puchar Prezydenta przyznawany jest instytucji, która zbiera najwięcej punktów, w oparciu o wyniki w klasyfikacji sezonowej, ze wszystkich swoich programów rywalizujących ze sobą. w mistrzostwach ligi. Adelphi dołączył do zespołu Northeast-10 w 2009 roku.

PRZEDSIĘBIORSTWO WYŻSZEJ SPOŁECZNOŚCI WSPÓLNOTOWEJ WSPÓLNOTY HONOR ROLL

Już piąty rok z rzędu Adelphi otrzymał tytuł Przewodniczącego Społecznej Nagrody Prezydenta ds. Szkolnictwa Wyższego. Jest to ogólnokrajowa nagroda przyznawana uczniom i uniwersytetom, które wykazały się doskonałością w rozwijaniu i wdrażaniu skutecznego zaangażowania społeczności i programów usług społecznościowych w swoich instytucjach. Również w tym roku Adelphi został dodatkowo uhonorowany nagrodą "Z wyróżnieniem", która została zarezerwowana dla "głównych instytucji wnioskujących" w kategoriach ogólnych usług społecznych i edukacji.

PAYSCALE.COM

Payscale.com wymienia Adelphi jako lidera wśród krajowych uniwersytetów w odniesieniu do najważniejszego współczynnika zwrotu z inwestycji (ROI). Przedstawia wyniki uczniów, analizując średnią pensję studentów i absolwentów, a także pracodawców zatrudniających absolwentów, w których lokalizacjach geograficznych. Dane te zostały również wykorzystane przez AffordableCollegesOnline.org, który zidentyfikował Adelphi jako jeden z 84 college'ów w Nowym Jorku, gdzie stopnie się opłaciły, a studenci zarabiali więcej w ciągu swojego życia niż inne instytucje. Payscale coroczny raport zwrotu z inwestycji w czesne uczelni (ROI) stwierdza, że ​​Adelphi ma najwyższy roczny procent zwrotu z inwestycji (ROI) - kiedy pomoc finansowa jest uwzględniana w każdej uczelni na Long Island. Absolwenci Adelphi uzyskują roczny zwrot z inwestycji w wysokości 10,6% i 30-letni zysk netto w wysokości 545 000 $.

TOP STOPNIE ZARZĄDZANIA

Akademia Robert B. Willumstad University of Adelphi University zajmuje 16 miejsce wśród 25 najlepszych programów MBA Top Management Degree w Nowym Jorku na rok 2017 i jest zaliczana do Top 25 najlepszych studiów licencjackich w Nowym Jorku w 2017 roku. Adelphi's MBA jest uznawany za "połączenie doskonałości edukacyjnej i przystępności cenowej", podczas gdy jej program jest cytowany dla akredytacji AACSB International i Komisji Państw Członkowskich ds. Szkolnictwa Wyższego, jak również prestiżowych rankingów US News

ZAUFANIE EDUKACJI

The Education Trust zauważyło, że Adelphi jest "Top 25 zyskiem wśród studentów latynoskich wśród prywatnych instytucji." Raport podtytuł "Zwiększenie osiągnięć dzięki poprawie wskaźników ukończenia studiów i zapełnieniu luk dla uczniów latynoskich" - wskazał, że Adelphi osiągnęła znaczne zyski w poprawie wyników dla studentów latynoskich.

NARODY ZJEDNOCZONE

W 2003 r. Komitet Organizacji Pozarządowych Departamentu Informacji Publicznej Organizacji Narodów Zjednoczonych zatwierdził Adelphi jako organizację pozarządową w uznaniu zaangażowania uniwersytetu w dostarczanie "światowej świadomości kwestii międzynarodowych i Organizacji Narodów Zjednoczonych społeczności uniwersyteckiej i społeczeństwo. "

NAUCZANIE EDUKACJI NAUCZYCIELA OD NYCDOE

Adelphi związał się z inną szkołą regionalną dla najwyższego odsetka nauczycieli - 12 procent - uważanych za wysoce skuteczne w doskonaleniu studentów w zakresie standardowych testów matematycznych i angielskich pomiędzy czwartą a ósmą klasą w raportach z przygotowania nauczycieli z nowojorskiego departamentu edukacji. To uznanie zostało napisane w The Wall Street Journal i na stronie Politico.

MYMAJORS MAGAZINE

Adelphi pojawił się w magazynie MyMajors jako jedna z 20 najlepszych szkół z najlepiej dopasowanymi kierunkami. Potencjalni uczniowie biorą udział w quizie MyMajors i są dopasowani do szkół z bazy danych 7200 instytutów.

PRZEGLĄD SŁUCHOWY

W przeglądzie przesłuchań nazwano Adelphi University i jego partnerów w konsorcjum Long Island Doctor of Audiology (Au.D.), aby uzyskać najlepsze wyniki dla specjalistów od zdrowia słuchu.

SIERRA CLUB

Główny kampus Gardenel Adelphi jest zarejestrowanym arboretum, po części dlatego, że Sierra Club nazwał Uniwersytet "Cool School".

DOROSŁE NAUCZANIE SIĘ NAUCZANEJ INSTYTUCJI SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

Adelphi's College of Professional and Continuing Studies (wcześniej University College) jest członkiem Rady ds. Kształcenia Dorosłych i Umiejętności Doświadczenia (CAEL) w ramach Instytucji ukierunkowanych na kształcenie dorosłych (ALFI). College of Professional and Continuing Studies jest jedną z trzech instytucji członkowskich ALFI w stanie Nowy Jork.

INSTRUKCJA PROGRAMU STOPNIA ZARZĄDZANIA AWARYJNEGO

Przewodnik po programie Emergency Management Degree rankingu Adelphi University # 10 jako najwyższej uczelni dla studiów magisterskich online zarządzania kryzysowego.

NAGRODA WYBORU KOBIET

The Women's Choice Award uplasował Adelphi University jako jeden z 300 najlepszych college'ów dla kobiet w oparciu o kryteria, takie jak bezpieczeństwo w kampusie, reputacja, stosunek liczby studentów do liczby wykładowców, głębokość edukacji i czteroletnie stypendia.

ANIMACJA PRZEGLĄD KARIERY

Adelphi University został wymieniony na liście 50 najlepszych szkół w USA w zakresie projektowania gier i rozwoju przez Animation Career Review.

NAJLEPSZE UNIWERSYTETOWE CENTRA ARTYSTYCZNE W USA

ClickitTicket nazwał Adelphi PAC jednym z 35 najlepszych uniwersyteckich centrów Performing Arts w kraju, powołując się na doskonałą technologię i kreatywność.

TOP 50 PROGRAMÓW ZARZĄDZANIA SPORTEM ONLINE

Adelphi University został wymieniony na liście najlepszych 50 najlepszych magisterskich online w programach zarządzania sportem 2018 przez internetowy przewodnik edukacyjno-biznesowy Top Management Degrees.

Zastanawiając się nad wyjątkowymi wyróżnieniami przyznanymi szkole, Adelphi jest dumna z tego, że cieszy się reputacją doskonałości w dziedzinie akademickim, doświadczeniem w lekkiej atletyce i zwrotem z inwestycji. Uczelnia będzie nadal podejmować wyzwania, aby zaoferować wyjątkowe możliwości nauki i usług, które pozwolą uczniom i całej naszej społeczności na rozwój.

Teacher.org's Sierpień 2016 Najlepsze uczelnie magisterskie w dziedzinie edukacji w rankingu Adelphi University nr 13 na swojej liście spośród 352 szkół kwalifikacyjnych.

The Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching wybranych 115 amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów na potrzeby swojej Społecznej Klasyfikacji Zaangażowań w 2010 roku. Adelphi University był odbiorcą.

W amerykańskich wiadomościach

Forbes zaliczył Adelphi University nr 381 na liście najlepszych uczelni w Ameryce.

Adelphi University w skrócie

Nowoczesna metropolitalna uczelnia o zindywidualizowanym podejściu do szkolnictwa wyższego.

Adelphi University jest wysoko cenionym, wysoko ocenianym, silnie powiązanym uniwersytetem studiów doktoranckich oferującym wyjątkowe programy humanistyczne i naukowe oraz specjalistyczne szkolenia ze szczególnym zaangażowaniem w ramach Czterech Podstawowych - Sztuki i Nauki humanistyczne, STEM i Nauk Społecznych, Biznesu i Edukacji oraz Zdrowia i Wellness. Adelphi poświęca się przekształcaniu życia uczniów poprzez małe zajęcia, praktyczne nauczanie i innowacyjne sposoby wspierania sukcesu uczniów.

Założony na Brooklynie w 1896 roku, Adelphi jest najstarszym prywatnym uniwersytetem koedukacyjnym na Long Island. Dzisiaj Adelphi obsługuje prawie 8000 studentów w pięknym kampusie głównym w Garden City w Nowym Jorku - zaledwie 23 mil od kulturalnych i stażów Nowego Jorku - oraz w dynamicznych centrach edukacyjnych na Manhattanie, w hrabstwie Hudson Valley i hrabstwie Suffolk oraz w Internecie.

Ponad 100 000 absolwentów Adelphi zdobyło umiejętności, aby rozwijać się profesjonalnie jako aktywni, troskliwi obywatele, wywierając wpływ na uniwersytet, ich społeczności i świat.

Historia Adelphi University

Zobacz, jak Adelphi przekształciło się w potężną instytucję.

Korzenie Adelphi University sięgają roku 1863 i założenia Akademii Adelphi, prywatnej szkoły przygotowawczej na Brooklynie w Nowym Jorku. Akademia została utworzona w 1869 r., A jej Rada Powiernicza została oskarżona o stworzenie pierwszej klasy instytucji dla najszerszego i najdokładniejszego szkolenia, i aby jej zalety były jak najbardziej dostępne dla jak największej liczby naszych mieszkańców. Szkoła szybko zyskała renomę dzięki innowacyjnemu programowi nauczania, szczególnie w zakresie kultury fizycznej i edukacji wczesnoszkolnej.

Powołanie dr Charlesa H. Levermore'a na stanowisko dyrektora Akademii w 1893 r. Było ważnym momentem w historii Adelphi. Zdając sobie sprawę, że miasto Brooklyn jest bez wydziału sztuk wyzwolonych, Levermore skorzystało z możliwości założenia Adelphi College. Dzięki staraniom Timothy'ego Woodruffa, byłego porucznika gubernatora stanu Nowy Jork i przyszłego prezesa zarządu Adelphi, Adelphi College, z 57 studentami i 16 instruktorami, otrzymała kartę - jeden z najwcześniejszych statutów przyznanych uczelniom koedukacyjnym przez Rada Regentów Stanu Nowy Jork - 24 czerwca 1896 r. Odtąd wydane stopnie nosiły pieczęcie Adelphi College i Uniwersytetu Stanu Nowy Jork i zostały podpisane przez oficerów Kolegium oraz przez kanclerza i sekretarz uniwersytetu. Przez kolejne 25 lat Akademia pozostała nienaruszona, ale odrębna od Kolegium.

W ciągu następnych 100 lat Adelphi rósł i znacznie się zmieniał. W 1929 roku Adelphi University stał się pierwszą prywatną, koedukacyjną instytucją szkolnictwa wyższego na Long Island. Od tego czasu ponad 100 000 studentów przeszło przez nasze drzwi, pozostawiając ich ślad na uniwersytecie i poza nim.

Dziś Adelphi kwitnie. Nasze kolegia i szkoły obejmują College of Arts and Sciences; Szkoła Psychologii im. Gordona F. Dernera; Kolegium Honorów; Szkoła Biznesu Roberta B. Willumstada; Szkoła Edukacji Ruth S. Amona; Szkoła Pielęgniarstwa; Szkoła Pracy Socjalnej; oraz College of Professional and Continuing Studies. Odświeżyliśmy naszą społeczność akademicką i zainwestowaliśmy w naszą przyszłość. Nasz wydział jest liderem, aby zapewnić, że nasi studenci otrzymują najlepszą edukację w regionie i że Adelphi nadal jest ważnym źródłem dla naszych lokalnych społeczności. Kiedy przekształcamy nasz plan strategiczny w wizję naszej przyszłości, społeczność kampusu zebrała się, aby osiągnąć wspólne cele skoncentrowane na stypendium i osiągnięciach uczniów.

Podczas gdy uniwersytety w całym kraju eliminują wydziały, Adelphi zatrudnił ponad 280 nowych profesorów od 2001 roku. Obecny pełny i niepełnoetatowy wydział wyniósł 956, przy stosunku studentów / wykładowców 10: 1. Aby zapewnić, że nasi uczeni mają zasoby potrzebne do osiągnięcia swoich celów, zainwestowaliśmy miliony dolarów w infrastrukturę. Odnowiliśmy nasze obiekty; udoskonaliliśmy naszą technologię i stworzyliśmy inteligentne sale lekcyjne; radykalnie ulepszyliśmy nasze biblioteki - zarówno obiekty, jak i kolekcje; i zainwestował w nowy sprzęt, w tym najnowocześniejsze lasery dla dwóch nowych laboratoriów fizyki, atomowy mikroskop skaningowy i maszynę do magnetycznego rezonansu jądrowego do programu chemicznego, nowe fortepiany firmy Steinway

Uczeni na całym uniwersytecie wnoszą znaczący wkład w swoje dyscypliny. W ostatnich latach członkowie wydziału Adelphi zostali uznani za stypendystów Fulbrighta i Hartforda i otrzymali dofinansowanie od National Endowment for Humanities, National Institutes of Health oraz National Science Foundation. Szkoła Pracy Socjalnej jest akredytowana przez maksymalny czas przyznany przez agencję akredytującą. W rzeczywistości nasza Szkoła Pracy Socjalnej została ponownie przypisana bez żadnych zaleceń dotyczących poprawy przez Radę ds. Oceny Społecznej Edukacji, a dokument samokształcenia Szkoły wywarł tak duże wrażenie na radzie, że jest teraz wykorzystywany jako model w sesjach szkoleniowych dotyczących rekrutacji. inne programy.

Obecnie prawie 8000 studentów rozwija się w naszych klasach, w naszych programach, na boiskach sportowych w kampusie Garden City oraz w centrach na Manhattanie, Hauppauge i Poughkeepsie. Nasi uczniowie zdobyli nagrody i uznanie narodowe za stypendium, obsługę i przywództwo.

Adelphi stara się także służyć swojej miejscowości, państwu i narodowi poprzez badania i praktykę swojego wydziału; wzmocnienie więzi między szkołami zawodowymi a społecznością; inscenizacja wybitnych wydarzeń kulturalnych w kampusach; a przede wszystkim wykształcenie pokolenia przyszłych liderów i poinformowanych obywateli, specjalistów i członków społeczności.

Misja i wizja Adelphi University

Misja

Nasz Uniwersytet zmienia życie wszystkich studentów, tworząc charakterystyczne środowisko intelektualnej dyscypliny, badań, kreatywności i głębokiego zaangażowania społeczności w czterech głównych obszarach zainteresowania: sztuki i humanistyki, STEM i nauk społecznych, zawodów oraz zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wizja

Zostaniemy szanowanym w całym kraju liderem - standardowym okazicielem - który zredefiniuje praktyczną i osobistą wartość edukacji dla uczniów, pomagając im określić ich sukces w klasie, na kampusie, w zawodach i społecznościach i poza nim.

Wartości

Kierujemy się sześcioma kluczowymi wartościami, które są przykładem społeczności, którą chcemy stworzyć:

 1. Doskonałość akademicka
 2. Kreatywność i innowacja
 3. Społeczność i współpraca
 4. Globalna świadomość i różnorodność
 5. Szacunek dla jednostki
 6. Prawda i uczciwość

Ta szkoła oferuje również:

Associate Degrees

Adelphi University

Adelphi University online Associate of Science w Emergency Services Administration (AS w ESA) szybko zapewnia elementy niezbędne do wejścia lub przejścia w tej dynamiczne ... [+]

Dowiedz się, czego potrzeba, aby być gotowym na wszystko - i weź swoją edukację i karierę na wyższy poziom.

Adelphi University online Associate of Science w Emergency Services Administration (AS w ESA) szybko zapewnia elementy niezbędne do wejścia lub przejścia w tej dynamicznej, wymagającej i satysfakcjonującej dziedzinie. Nie tylko zdobywasz praktyczną wiedzę i umiejętności, które możesz natychmiast zastosować do swojego zawodu, społeczności i życia, ale także do zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych.

Nasz najnowocześniejszy program w zakresie planowania zagrożeń obejmuje różne dyscypliny, organizacje, branże i sektory, otwierając drzwi do różnych możliwości zatrudnienia w dziedzinie usług ratunkowych. Został opracowany i jest prowadzony przez czołowych edukatorów, badaczy i praktyków, wielu z doświadczeniem z pierwszej linii zarządzania, zarządzając głównymi zaplanowanymi i nieplanowanymi wydarzeniami, w tym wizytami prezydenckimi, globalnymi spotkaniami, atakami terrorystycznymi, epidemiami zdrowotnymi, katastrofami transportowymi i klęskami żywiołowymi.... [-]

Stany Zjednoczone Garden City
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Certyfikat

Adelphi University

Adelphi University zbudował wysokiej jakości, rygorystyczny pod względem akademickim program certyfikacji online z języka angielskiego na hiszpański, aby zapewnić osobom ... [+]

Doskonal swoje umiejętności w zakresie dwujęzyczności i uzyskaj dyplom magistra, aby móc korzystać z możliwości kariery zawodowej w szybko rozwijającej się dziedzinie.

Adelphi University zbudował wysokiej jakości, rygorystyczny pod względem akademickim program certyfikacji online z języka angielskiego na hiszpański, aby zapewnić osobom dwujęzycznym możliwość szybkiego i wygodnego rozwijania umiejętności, które są bardzo poszukiwane.

Program jest otwarty dla publiczności. Nie musisz być uczniem Adelphi, aby zapisać się na kursy i móc mieszkać w dowolnym miejscu na świecie. W pełni online, niekompetentny certyfikat angielski / hiszpański prowadzony przez instruktora przygotowuje absolwentów do egzaminu certyfikacyjnego American Translators Association (ATA) i może zostać ukończony w ciągu sześciu do ośmiu miesięcy.... [-]

Stany Zjednoczone Garden City
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Adelphi University

Certyfikat Graduate Certificate w Emergency Management Adelphi University skutecznie i skutecznie wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności, które odnoszą się do każdej dy ... [+]

Zdobądź wiedzę, umiejętności i spostrzeżenia od liderów branży i zdobądź referencje zwiększające karierę - według własnego harmonogramu.

Certyfikat Graduate Certificate w Emergency Management Adelphi University skutecznie i skutecznie wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności, które odnoszą się do każdej dyscypliny i przemysłu - w ciągu zaledwie jednego roku. Jak pokazują ostatnie wydarzenia, menedżerowie w organizacjach różnej wielkości i w każdym regionie muszą być przygotowani na wypadek zagrożenia. Niezależnie od zawodu, zdobycie certyfikatu zarządzania awaryjnego online od Adelphi umożliwia stosowanie zasad zarządzania kryzysowego w miejscu pracy, społeczności i życiu.... [-]

Stany Zjednoczone Garden City
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Certyfikat zaawansowany

Adelphi University

Przygotuj się na niezwykle satysfakcjonującą karierę dzięki zaawansowanym programom certyfikatów online w zakresie autyzmu i ciężkich lub wielorakich niepełnosprawności ( ... [+]

Zdobądź doświadczenie, zdobądź uznanie i ustaw sam siebie na rozwój kariery dzięki naszym programom certyfikacyjnym.

Przygotuj się na niezwykle satysfakcjonującą karierę dzięki zaawansowanym programom certyfikatów online w zakresie autyzmu i ciężkich lub wielorakich niepełnosprawności (Advanced ASMD) i autyzmu w zaburzeniach spektrum autyzmu (Advanced ASD) oferowanych przez szkołę Ruth S. Ammon School of Education. Programy zapewniają wyjątkowo bogate doświadczenie edukacyjne, wiedzę, którą można natychmiast zastosować w miejscu pracy oraz cenne wykształcenie.

Oferują również wyjątkową okazję do studiowania i zdobywania wiedzy od Stephena Shore'a, Ed.D., znanego na całym świecie akademika i członka wydziału Adelphi University którego wiedza jest w pełni świadoma jego doświadczenia w spektrum autyzmu.... [-]

Stany Zjednoczone Garden City
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Adelphi University

Przygotuj się na niezwykle satysfakcjonującą karierę dzięki zaawansowanym programom certyfikatów online w zakresie autyzmu i ciężkich lub wielorakich niepełnosprawności ( ... [+]

Zdobądź doświadczenie, zdobądź uznanie i ustaw sam siebie na rozwój kariery dzięki naszym programom certyfikacyjnym.

Przygotuj się na niezwykle satysfakcjonującą karierę dzięki zaawansowanym programom certyfikatów online w zakresie autyzmu i ciężkich lub wielorakich niepełnosprawności (Advanced ASMD) i autyzmu w zaburzeniach spektrum autyzmu (Advanced ASD) oferowanych przez szkołę Ruth S. Ammon School of Education. Programy zapewniają wyjątkowo bogate doświadczenie edukacyjne, wiedzę, którą można natychmiast zastosować w miejscu pracy oraz cenne wykształcenie.

Oferują również wyjątkową okazję do studiowania i zdobywania wiedzy od Stephena Shore'a, Ed.D., znanego na całym świecie akademika i członka wydziału Adelphi University którego wiedza jest w pełni świadoma jego doświadczenia w spektrum autyzmu.... [-]

Stany Zjednoczone Garden City
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
1 South Ave
NY 11530 Garden City, New York, Stany Zjednoczone
Witryna