American University - School of International Service (SIS)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


Test Szkoła Służb Międzynarodowych (SIS) na Uniwersytecie Amerykańskim rozumie, że złożone globalne wyzwania wymagają interdyscyplinarnych, wspólnych rozwiązań. Zróżnicowana społeczność SIS łączy się z ideą służby.

Wydziału ekspertów, personelu pomocniczego i sieci współpracowników przygotowują studentów do kariery w sprawach międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwości i zrozumienia międzykulturowego, profesjonalnej wiedzy i silnych umiejętności analitycznych. SIS jest konsekwentnie zaliczany do pierwszej dziesiątki międzynarodowych spraw zagranicznych w czasopiśmie Foreign Policy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Ma w stosunkach międzynarodowych (online)

Online W pełnym wymiarze godzin

Misja AU w zakresie stosunków międzynarodowych łączy zaawansowaną teorię i metody stosunków międzynarodowych z koncentracją w Global Security and Conflict Resolution lub Sustainable International Development. [+]

Test online Master of Arts w stosunkach międzynarodowych jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić studentom podstawy w zaawansowanych tematach stosunków międzynarodowych, a także specjalizacji w interdyscyplinarnej dziedzinie zawodowej. Obecne koncentracje obejmują globalne bezpieczeństwo i rozwiązywanie konfliktów oraz zrównoważony rozwój międzynarodowy.

Studenci i wykładowcy wchodzą w interakcję w czasie rzeczywistym podczas cotygodniowych zajęć online prowadzonych na żywo za pośrednictwem innowacyjnej platformy wideokonferencyjnej. Oczekuje się, że studenci ukończą zajęcia i lektury przed tymi małymi, żywymi sesjami dyskusyjnymi.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i realistycznych doświadczeń w świecie rzeczywistym, relacje międzynarodowe łączą elastyczność globalnego programu online z rygorystyczną, jakościową i klasową interakcją z doświadczeniem w kampusie. Studenci programu korzystają z:... [-]


Kontakt