Przeczytaj oficjalny opis


Test Szkoła Służb Międzynarodowych (SIS) na Uniwersytecie Amerykańskim rozumie, że złożone globalne wyzwania wymagają interdyscyplinarnych, wspólnych rozwiązań. Zróżnicowana społeczność SIS łączy się z ideą służby.

Wydziału ekspertów, personelu pomocniczego i sieci współpracowników przygotowują studentów do kariery w sprawach międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwości i zrozumienia międzykulturowego, profesjonalnej wiedzy i silnych umiejętności analitycznych. SIS jest konsekwentnie zaliczany do pierwszej dziesiątki międzynarodowych spraw zagranicznych w czasopiśmie Foreign Policy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

American University - School of International Service (SIS)

Misja AU w zakresie stosunków międzynarodowych łączy zaawansowaną teorię i metody stosunków międzynarodowych z koncentracją w Global Security and Conflict Resolution lub ... [+]

Test online Master of Arts w stosunkach międzynarodowych jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić studentom podstawy w zaawansowanych tematach stosunków międzynarodowych, a także specjalizacji w interdyscyplinarnej dziedzinie zawodowej. Obecne koncentracje obejmują globalne bezpieczeństwo i rozwiązywanie konfliktów oraz zrównoważony rozwój międzynarodowy.

Studenci i wykładowcy wchodzą w interakcję w czasie rzeczywistym podczas cotygodniowych zajęć online prowadzonych na żywo za pośrednictwem innowacyjnej platformy wideokonferencyjnej. Oczekuje się, że studenci ukończą zajęcia i lektury przed tymi małymi, żywymi sesjami dyskusyjnymi.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i realistycznych doświadczeń w świecie rzeczywistym, relacje międzynarodowe łączą elastyczność globalnego programu online z rygorystyczną, jakościową i klasową interakcją z doświadczeniem w kampusie. Studenci programu korzystają z:... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku