A.T. Still University, Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

AT Still University of Health Sciences służy jako uniwersytet skoncentrowany na nauce, poświęcony przygotowywaniu wysoce kompetentnych specjalistów poprzez innowacyjne programy akademickie, zobowiązując się do kontynuowania swojego dziedzictwa osteopatycznego i koncentrując się na całościowej opiece zdrowotnej, stypendiach, zdrowiu społeczności, edukacji interdyscyplinarnej, różnorodności i zaniedbaniu populacje.

Dowiedz się więcej o AT Still University

AT Still University (ATSU) jest instytucją założycielską osteopathic healthcare, założoną w 1892 roku przez Andrew Taylora Still. Jako wiodący uniwersytet nauk medycznych, ATSU składa się z dwóch kampusów (Kirksville, Mo. i Mesa, Ariz.) Na ponad 200 akrach z sześcioma prestiżowymi szkołami. Do środowisk edukacyjnych zalicza się stopnie naukowe związane z opieką stacjonarną i online, a także partnerstwa środowiskowe na całym świecie. ATSU ma ponad 700 pracowników poświęconych misji non-profit oraz średniej rocznej rekrutacji ponad 3100 studentów z 35 krajów.


Nasza szkoła słynie z doskonałości jako wielodyscyplinarnego pedagoga opieki zdrowotnej. Uniwersytet koncentruje się na integracji założeń medycyny osteopatycznej i postępującej wiedzy na temat dzisiejszej nauki. ATSU nieustannie zdobywa wyróżnienia jako absolwentka uniwersytetu nauk medycznych z najlepszymi w swojej klasie programami nauczania i misją społeczności, która ma służyć zaspokajaniu potrzeb. Uniwersytet ma bogatą historię przywództwa zarówno w zakresie edukacji zdrowotnej, jak i badań skorelowanych./>

ATSU wpaja uczniom współczucie, doświadczenie i wiedzę wymaganą do adresowania całej osoby i kształtowania opieki zdrowotnej w społecznościach, w których potrzeby są największe. Zainspirowani absolwentami ATSU, którzy mają wpływ na całokształt opieki zdrowotnej, przyczyniają się do przyszłości zintegrowanej opieki, a jednocześnie prowadzą z bezinteresowną pasją do społeczności, którym służą.

AT Still University jest akredytowany przez Komisję Higher Learning.

College of Graduate Health Studies

Celem College of Graduate Health Studies na AT Still University jest dostarczanie kompleksowej i odpowiedniej wiedzy na temat zarządzania zdrowiem internetowym poprzez najwyższej jakości, innowacyjną edukację online.


Programy studiów umożliwiają pracującym pracownikom służby zdrowia zdobycie prestiżowego dyplomu w branży medycznej. Opcje w College of Graduate Health Studies to: Doktor Edukacji w zawodzie zdrowia, Doktor nauk o zdrowiu, Doktor Administracji Zdrowia, Master of Health Administration, Master of Public Health, Master of Public Health - Dental Emphis i Master of Science in Kinezjologia./>

ATSU's College of Graduate Health Studies zawiera założenia ATSU w zakresie medycyny osteopatycznej. Od 1892 r. Założenia Andrew Taylora Stilla były naszymi podstawowymi zasadami i stały się modelem edukacji osteopatycznej w opiece zdrowotnej na całym świecie.

Zarządzanie zdrowiem jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się zawodów, dzięki rozszerzeniu możliwości dokonania prawdziwej zmiany w społecznościach, którym będziesz służyć. Opieka zdrowotna dzisiaj i w przyszłości potrzebuje bardziej pełnych współczucia i wizjonerskich przywódców, aby pokonać stojące przed nami wyzwania.

Wyróżnione internetowe studia doktoranckie i magisterskie ATSU-CGHS zapewniają elastyczność niezbędną zawodowym profesjonalistom do spełnienia swoich celów rozwoju zawodowego. Program odzwierciedla najnowsze postępy w branży i przygotowuje absolwentów do proaktywnego poruszania się w stale zmieniającym się stanie zdrowia. Studenci ATSU Online mają również możliwość zdobycia rzeczywistych doświadczeń klinicznych w swoich rodzinnych miastach, innych częściach kraju i na całym świecie.

Absolwenci stają się częścią 125-letniej historii doskonałości i są związani z rodziną profesjonalistów, którzy z pasją służą tam, gdzie są najbardziej potrzebni.

Nasze programy

  • Master of Health Administration
  • Master of Public Health
  • Magister zdrowia publicznego - Nacisk stomatologiczny
  • Master of Science w kinezjologii
  • Doktor Administracji Zdrowia
  • Doktor edukacji zdrowotnej
  • Doktor nauk medycznych

Lokalizacje

Kirksville

Address
800 W. Jefferson St.
MO 6350 Kirksville, Missouri, Stany Zjednoczone