Université Virtuelle (UIV)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Czym jest Virtual University?

Virtual University International (IVU) oferuje kształcenie na odległość (znany jako kursów e-learning). Każdy, kto nie może regularnie podróżować do uczelni mogą korzystać ze szkoleń online i ma prawo dążyć do stopnia wyższego.

IVU został stworzony przez International University (ITU) w celu umożliwienia osobom z ograniczeniami mobilności, aby uzyskać dostęp do kształcenia szkolnictwa wyższego, dzięki zasobów i narzędzi do nauki on-line (platforma mentoring, wideokonferencje, media, wirtualna biblioteka). Egzaminy odbywają się raz lub dwa razy w roku na OIT lub w zatwierdzonych centrach przez IVU, po którym student odległość dostaje stopnia (licencjat, magister, inżynier).

Szkolenie z dala od Wirtualnego Uniwersytetu Międzynarodowego proponuje się:

  • profesjonalistów, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę podstawowe i stosowane pracy; którzy nie mogą regularnie uczestniczyć w zajęciach,
  • studentów z ograniczeniami przesyłowymi: Ludzie zaniedbane regiony i obszary do kapitału zagranicznego lub studentów z ograniczonymi środkami,
  • studentów niepełnosprawnych.

Wstęp spełnia te same kryteria selekcji, a dla studentów w początkowym szkoleniu i po komisji do sprawdzania ograniczeń mobilności.

organizacja

Dzięki technologii innowacyjnych i informacyjnych, Virtual University International (IVU) została założona w 2012 roku w celu zapewnienia szkolenia online. Organizacja IVU pozwala studentom na odległość zarządzać ich program nauczania zgodnie z ich wymaganiami.

WSTĘP

Można ubiegać się o jeden z kursów opartych na poziomie akademickim: wykształcenie, stopień Inżynierii Master. W następstwie przeglądu pliku, trzeba będzie wywiad (w college'u lub on-line) i można zarejestrować, jeśli są przyjmowane przez Komisję.

Szkolenie

Będziesz otrzymywać kody dostępu i można śledzić kursy online; Kilka narzędzi dostępne są: platforma z płaszczyzny oczywiście różne media (samouczek, dokumenty, filmy ..), wirtualna biblioteka. Się zespół edukacyjno-naukowa będzie również nadzorować Cię w trakcie studiów.

egzaminy

Nadzorowany pracę domową i koniec semestru egzaminy odbywają się na uczelni lub w jednym z ośrodków zatwierdzonych przez IVU na koniec każdego semestru (w styczniu i czerwcu). Dzięki specjalnej zwolnienie, można również przystąpić do egzaminów na koniec roku akademickiego.

Lokalizacje

Tunezja online

Université Virtuelle (UIV)

Address
48, rue des minéraux, Charguia 1, Tunis
2035 Tunezja online, Tunezja
Telefon
+216 71 809 000