Robert Kennedy College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Naszą misją jest zapewnienie akademickich doskonałości w kształceniu na odległość dla studentów na całym świecie, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Robert Kennedy College to prywatna instytucja edukacyjna z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii, założona w 1998 roku. Szkoła była pionierem szwajcarskiej jakości nauczania online; Oferujemy rygorystyczne, ale elastyczne programy nauki, wzbogacone o najnowocześniejszą technologię e-learningu online, która została opracowana całkowicie wewnętrznie.

Uniwersytet w Cumbrii, Uniwersytet w Salford i York St John University. Nasi instruktorzy są absolwentami najlepszych uniwersytetów na świecie, a z ponad 5000 studentów z 130 różnych krajów jesteśmy prawdziwie międzynarodowym zakładem. Nasze programy łączą szwajcarską edukację na wysokim poziomie z rezydencjami na terenie Kolegium w Zurychu, Szwajcarii i w Anglii w kampusach naszych wyłącznych partnerów. Tygodniowa rezydencja stanowi wyjątkową okazję dla studentów do połączenia ich doświadczeń w nauce online z tradycyjnym środowiskiem w klasie.

Filozofia zorientowana na ucznia

W RKC nie jesteś tylko numerem studenckim. Jesteś częścią naszej internetowej społeczności edukacyjnej zaangażowanej w pracę z członkami wydziału i innymi studentami.

Razem, jesteśmy zespołem

Nadrzędnym celem tego zespołu jest umożliwienie nam konsekwentnej poprawy jakości edukacji - twojej edukacji.

State of The Art Technology

W naszym zaangażowaniu w dostarczanie studentom najnowocześniejszych usług, używamy najnowocześniejszego oprogramowania, które jest dostosowane do dostarczania kursów online. OnlineCampus jest wszechstronnym interaktywnym i łatwym w użyciu oprogramowaniem, które sprawia, że ​​nauka w Internecie jest naprawdę przyjemnym doświadczeniem.

Wydział Światowej Klasy

RKC zatrudnia wysoko wykwalifikowanych instruktorów, którzy są absolwentami wiodących uczelni, takich jak Harvard Business School , Uniwersytet Stanford , Oxford University , New York University i Wharton , aby wymienić tylko kilka.

Światowe uznanie

Po ukończeniu studiów uzyskasz taki sam stopień jak studenci, którzy studiują na kampusie na Uniwersytecie w Cumbrii, na Uniwersytecie w Salford lub na Uniwersytecie York St. John. Stopnie są uznawane na całym świecie.

Lokalizacje

Zurych

Address
Robert Kennedy College
Technoparkstrasse 1

8005 Zurych, Zurych, Szwajcaria

Szwajcaria online

Address
Szwajcaria online, Szwajcaria

York

Address
York St John University
Lord Mayor's Walk

YO31 7EX York, Anglia, Wielka Brytania

Salford

Address
The University of Salford
The Crescent, Salford

M5 4WT Salford, Anglia, Wielka Brytania

UK Online

Address
UK Online, Wielka Brytania

Miasto Carlisle

Address
University of Cumbria,
Fusehill Street,

CA1 2HH Miasto Carlisle, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

EMBA
MBA
Ta szkoła oferuje również: