Przeczytaj oficjalny opis

Prosperujemy być innowacyjne - MBU łączy tradycyjną edukacji biznesowej z całościowego podejścia, uzbrojeniu naszych studentów zarówno "twardych" i "miękkich" umiejętności. Jesteśmy również przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Nasi studenci mają dostęp do Segway i Gigabit Internetem bezprzewodowo. Cały Uniwersytet jest wyposażony Smartboards i mamy urządzeń (DLNA, Apple TV, Chromecasta) w każdym pokoju odlewania.

Ważne jest, aby nauczyć naszych studentów, jak technologia działa, ale także wartości moralne, na przykład, być taktowny, etyczne i odpowiedzialne. We współczesnym świecie biznesu, te cechy są bardzo rzadkie, aby znaleźć się w profesjonalistów, a więc wiedza w połączeniu z miękkich umiejętności są naprawdę cenione. Jako taki, że sprawi, że szanse na rynku pracy, a podróż do pracy jest zabawa, kiedy przygotowanie spotyka okazję.

Co sprawia, że ​​MBU szczególną jest fakt, że uczniowie są obsługiwane od samego początku ich podróży na MBU do samego końca przez naszych pracowników i członków wydziału. Nawet po ukończeniu studiów, jesteśmy w kontakcie z naszymi absolwentami i starają się im pomóc w każdym aspekcie ich dorosłym życiu. Gdy student MBU zawsze student MBU!

Z powodu naszych małych grupach, żaden z naszych uczniów czuje się zagubiony w MBU - każdy student dostaje wystarczająco dużo uwagi, aby upewnić się, że rozumieją każdy temat objętych w klasie.

Fakt, że nasi profesorowie wszystkich profesjonalistów jest również wysoko ceniona - przynoszą własne doświadczenia w klasie, dzięki czemu studenci, aby dowiedzieć się nie tylko z książek i studiów przypadków, ale także z ich doświadczenia i własnych błędach.

Nasze międzynarodowo uznanych dyplomów, oprócz wielonarodowym i wielokulturowym środowisku, pozwalają naszym studentom znaleźć wymarzoną pracę lub otworzyć własne firmy. Nasi uczniowie są dość przedsiębiorcy!

Wierzymy, że MBU to bardzo szczególne miejsce w bardzo ciekawy i sieci, aby być częścią.

Sukces jest tylko jednym kliknięciem - kontakt i stać udanego biznesu specjalistę zawsze marzyłeś by stać!

RÓŻNICA MBU

uniquelocation

Wychodzący na piękne Jezioro Genewskie, Montreux University Business to doskonałe uczenia się i inspirujące środowisko. Studenci mają przywilej studiowania na uniwersytecie położonym w odległości krótkiego spaceru od jeziora i otaczających francuskim i Alpy Szwajcarskie.

Szwajcaria jest położony w samym sercu Europy, co jest bardzo wygodne dla naszych studentów do podróży na całym kontynencie w weekendy i odkryć takich kultowych europejskich miast jak Paryż, Rzym, Barcelona, ​​Berlin, Mediolan.

diplomaheader

Twoja inwestycja jest w jakość. Oprócz naszych różnych przynależności i członkostwa, MBU jest rozpoznawany przez światowe akredytacje.

Montreux University Business posiada akredytację i jest członkiem:

  • ACBSP - Rada Akredytacyjna dla szkół biznesu i programów
  • ISO 9001: 2008 / ISO 29990: 2010 - International Organization for Standardization
  • EFMD - European Foundation for Management Development
  • CEEMAN - Europy Środkowej i Wschodniej Management Development
  • AVDEP - Stowarzyszenia Szkół Prywatnych w kantonie Vaud
  • CVCI - Izba Przemysłowo-Handlowa w kantonie Vaud
  • FSEP - Szwajcarska Federacja prywatnych szkół
classheader

Nasze małe rozmiary klasy umożliwić uczniom ściśle współdziałać z profesorów, a także uzyskać wgląd z ich różnych światowych środowisk biznesowych.


Ze względu na indywidualne podejście, małe klasy zapewnić bardziej efektywne środowisko nauki.

environmentheader

Społeczność międzynarodowa z Montreux Uniwersytecie Ekonomicznym rośnie. Mamy ponad 15 narodowości studiujących na MBU.
Studenci doświadczyć międzynarodowym środowisku oraz słynną szwajcarską gościnność, przyczyni się do zwiększenia globalnej świadomości i wymiany kulturalnej, a jednocześnie realizuje naukę.

FrenchEngHeader

MBU Centrum Studiów Językowych oferuje zaawansowane kursy komunikacji biznesowej w języku angielskim, jak również intensywne kursy w języku francuskim, które są zaprojektowane, aby szybko pomóc studentom i profesjonalistów nabyć ustne i pisemne umiejętności komunikacyjnych, których potrzebują, aby odnieść sukces naukowo i zawodowo.

SemesterHeader

Montreux University Business ma wybraną liczbę renomowanych uczelniach jak nasi partnerzy na całym świecie.
Zachęcamy naszych uczniów do podjęcia semestr za granicą w celu skorzystania z inną atmosferę, zatrzymajcie się poszukiwaniem nowych kultur i tradycji i poznać nowych przyjaciół z całego świata. Lista naszych uczelni partnerskich można znaleźć tutaj.

CuttingEdgeHeader

MBU wykorzystuje najnowsze technologie do zajęć, jak iw praktyce. Nasz kampus ma, prawdopodobnie jeden z najszybszych połączeń internetowych w porównaniu do innych szwajcarskich uniwersytetach.
Każdy student ma dostęp do 4 Gigabit LAN / II i 1 Gb / s WiFi down / upload. Nasze zajęcia są wyposażone w inteligentne interaktywne rad, a także interaktywny streamingu (Chromecastowi / Apple DLNA) w każdej klasie.
Nasze kursy online są uzupełnione o 360 ° streamingu wideo oraz wirtualnych narzędzi rzeczywistości, a my z dumą inwestowanie w najnowsze technologie z korzyścią dla przyszłych pokoleń. MBU jest członkiem inicjatywy IED. Wirtualnych uczenie odbywa się tutaj.

ExecutivesHeader

Mamy unikalny program ESP. Nasze kierownictwo w rezydencji znanych ekspertów z firm takich jak Apple, Deloitte, UBS, Credit Suisse czy Caterpillar. Mają pracował jako CEO, CTO lub CFO. Są / były systemem IT, zasobów ludzkich, działów prawnych lub finansowych; swojej dziedzinie jest Bankowy, lotniczy, Heavy Industries, międzynarodowe organizacje, audyt, podatki lub prawne.
Cięcia długie opowiadanie, nasze kierownictwo w Residence są udane menedżerów i przedsiębiorców, które są otwarte do udzielania porad dla naszych studentów. Pokazują im, jak odnieść sukces w nadchodzących wyzwań swoich studiów.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych Executives w miejscu zamieszkania.

Wizja i misja

Pouczenie, innowacji, edukacji powtórzy - to nasza dewiza. W Montreux Uniwersytecie Ekonomicznym, chcemy zapewnić edukacji biznesowej z różnicy poprzez wdrożenie innowacyjnego programu nauczania, który inspiruje uczniów do rozwijania twarde i miękkie umiejętności będą potrzebne, aby odnieść sukces liderów biznesu, którzy szybko przystosować się do zmieniających rynku. Naszym celem jest, aby nasi uczniowie zatrudnienia.

Nasze międzynarodowe wykładowców przygotowanie studentów MBU się światowymi liderami biznesu jutra poprzez holistycznego rozwoju osobistego i wysokiej jakości edukacji biznesowej, która obejmuje osiem obszarów nauki:

Misja wizja
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBU - Montreux Business University

Nasza MBA (Master of Business Administration), w podejmowaniu holistyczne podejście do biznesu i rozwoju gospodarki, jest rygorystyczny program organizacyjnych obszarów f ... [+]

MBA - Magister zarządzania

Nasza MBA (Master of Business Administration), w podejmowaniu holistyczne podejście do biznesu i rozwoju gospodarki, jest rygorystyczny program organizacyjnych obszarów funkcjonalnych, które obejmują marketing, operacje, finansów i zasobów ludzkich, będąc w centrum uwagi międzynarodowej.

W odpowiedzi na potrzeby dzisiejszej zintegrowanym świecie, MBU opracowała program MBA, który pozwala na stworzenie wielowymiarowego biznesowego punktu widzenia, który jest niezbędny do zglobalizowanym środowisku biznesowym.

Fakty

Czas trwania: 1 rok (3 semestry) i teza projektu Kredyty: 60 US kredytów / 90 ECTS Wymagania: Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego Wloty: Wrzesień / styczeń / kwiecień Program uczy się w: Angielski Dyplom: Międzynarodowe uznanie dyplomu MBA akredytowane ACBSP... [-]

Szwajcaria Montreux
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

MSc

MBU - Montreux Business University

Ten program będzie rozszerzyć działalność i człowieka-centered umiejętności naszych studentów, a także obejmować główne obszary funkcjonalne zarządzania zaoferować spójne ... [+]

Magister zarządzania międzynarodowego

Będąc w stanie prowadzić działalność w skali międzynarodowej ma podstawowe znaczenie dla współczesnego świata biznesu. Mając powyższe na uwadze, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Montreux, zaprojektował Magister zarządzania międzynarodowego.

Ten program będzie rozszerzyć działalność i człowieka-centered umiejętności naszych studentów, a także obejmować główne obszary funkcjonalne zarządzania zaoferować spójne zrozumienie zarządzania i biznesu. Poza tym, MSc in International Management zapewni wysoce zintegrowane badanie działalności gospodarczej i zarządzania; rozwijać zrozumienie zmieniającego się charakteru powiązań między organizacjami i środowiskiem zewnętrznym, w którym działają.... [-]

Szwajcaria Montreux
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku