The Da Vinci Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WITAMY THE DA VINCI INSTITUTE

Instytut powstał w 2004 roku w wyniku decyzji Warwick University o wycofaniu się z edukacji w Afryce Południowej ze względu na zmienione regulacje prawne dotyczące zagranicznych uczelni w kraju. Przy wsparciu Nelsona Mandeli i Dr Bena Ngubane, rodzina Marcus postanowiła kontynuować pracę rozpoczętą przez Warwicka i w rezultacie ustanowić coś, co jest obecnie znane jako The Da Vinci Institute Zarządzania Technologią The Da Vinci Institute . Instytut został tymczasowo zarejestrowany w Departamencie Szkolnictwa Wyższego w 2004 roku. Pierwszy dyrektor generalny, profesor Benjamin Anderson, dołączył do Instytutu w 2005 roku. Pod jego kierownictwem Instytut otrzymał pełną rejestrację i status akredytacji od Wyższej Szkoły i Szkoleń oraz Rada ds. Szkolnictwa Wyższego w 2006 r. Pierwszy Audyt Instytucjonalny został przeprowadzony w 2006 r. przez Komitet ds. Jakości Szkolnictwa Wyższego (HEQC).

Będąc instytucją edukacyjną Mode 2, Instytut koncentruje się na tworzeniu wiedzy, która ma charakter transdyscyplinarny, społecznie istotny i której celem jest rozwiązywanie problemów związanych z pracą i przyczynianie się do rozwoju zawodowego zaangażowanych osób. W tym kontekście Instytut ułatwia podróż samodzielnym potencjalnym przedsiębiorcom i przedsiębiorcom.

Instytut czerpie swoją pasję z rozwijających się przedsiębiorców i przyszłych liderów zarządzania, którzy przyczynią się do ułatwiania zrównoważonego i społeczno-ekonomicznego przekształconego społeczeństwa. Wraz ze swoimi południowoafrykańskimi i międzynarodowymi stowarzyszeniami, Instytut oferuje szeroką gamę rozwiązań edukacyjnych, w tym aspekty związane między innymi z przedsiębiorczością, zarządzaniem innowacjami, myśleniem systemowym i przywództwem kierowniczym. Oferując uczniom możliwość uczestniczenia w międzynarodowym zanurzeniu, mogli uzyskać prawdziwie globalną perspektywę rozwoju menedżerskiego przywództwa, ponieważ prezentuje się ona w różnych częściach świata. Uczniowie mogą uczestniczyć w małych zajęciach, umożliwiając im refleksję nad własną nauką i integrację z osobami, które reprezentują szeroką gamę środowisk kulturowych i realiów organizacyjnych.

Instytut, który znajduje się w spokojnej i spokojnej dzielnicy Modderfontein, oferuje wyższe certyfikaty, dyplomy, studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie w zakresie zarządzania technologią, innowacjami, ludźmi, systemami (TIPS ™) i zarządzaniem przedsiębiorstwem (B).

Dzięki integracji TIPS ™ (B), The Institute jest w stanie zaangażować, zrównać i stać się geniuszem we współtworzeniu nowych realiów pracy z uczniami i sponsorami. Ta wspólna struktura umożliwia Instytutowi oferowanie prawdziwie elastycznych usług w celu zaspokojenia stale zmieniających się potrzeb organizacji w zakresie wydajności organizacji.

Instytut jest zarejestrowany jako prywatna instytucja szkolnictwa wyższego zgodnie z ustawą o szkolnictwie wyższym z 1997 r., Rejestracja nr 2004 / HE07 / 003. Kwalifikacje Instytutu są akredytowane przez Radę ds. Szkolnictwa Wyższego i są rejestrowane przez Urząd ds. Kwalifikacji w Republice Południowej Afryki.

TIPS Framework

DA VINCI CEL, MARZENIE, ZASADY I OBIETNICA MARKI

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Online Licencjat » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Wyższe Program certyfikat (online)

Online February 2019 Republika Południowej Afryki Edenvale

Wyższe kwalifikacje (poziom 5 NQF) mają na celu rozwój osób, które zostały przeznaczone na wyższe stanowiska kierownicze w organizacji. Kandydatom towarzyszy podstawowe pojęcia związane z zarządzaniem technologią, innowacją, ludźmi i systemami. [+]

Test Wyższe kwalifikacje certyfikatu ma na celu rozwój ludzi, którzy zostali przeznaczonych dla strumienia zarządzania w ich organizacji. Kandydaci są z podstawowymi pojęciami dotyczącymi Zarządzania Technologii, Innowacji, ludzi i systemów.

POPYT

Kwalifikacja jest przeznaczony do członków organizacji, której kariera ścieżki nie mogła być uwzględniona zdobywania kwalifikacji formalnych, aby zrealizować swój prawdziwy potencjał poprzez:

Pomagając im zrozumieć swą rolę w środowisku organizacyjnym; Przygotowanie ich do bardziej efektywnie wykonywać swoją pracę w nowoczesnym środowisku organizacyjnym; Pomagając im stosować treści programu w obrębie własnego środowiska pracy; i Podkreślając integrację systemów, technologii, innowacji i koncepcji rozwoju osób w ich indywidualne wyniki w kontekście organizacji. CEL, POWÓD ... [-]

Licencjat

BCOM zarządzania przedsiębiorstwem (online)

Online Stacjonarne February 2019 Republika Południowej Afryki Edenvale

Bachelor of Commerce (Business Management) stopnia ma na celu rozwój menedżerów, którzy muszą zrozumieć znaczenie transformacji społeczno-gospodarczej dla Republiki Południowej Afryki. [+]

Bachelor of Commerce (Business Management) stopnia ma na celu rozwój menedżerów, którzy muszą zrozumieć znaczenie transformacji społeczno-gospodarczej dla Republiki Południowej Afryki.

POPYT

BCOM Stopień jest specjalnie zaprojektowany, aby pozwolić potencjalnych kandydatów możliwość zrealizować swój prawdziwy potencjał poprzez:

Przygotowanie im skutecznie wykonywać swoją pracę w nowoczesnym środowisku organizacyjnym; Zapewnienie im możliwości rozwoju osobistego, podczas gdy spełniają wymagania w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem; Podkreślając integrację systemów, technologii, innowacji i koncepcji rozwoju ludzi do indywidualnego wykonywania w ramach organizacji; i ich rozwijanie, aby lepiej zrozumieć ich rolę w środowisku organizacyjnym i poprawić ich zdolność do przyczyniania się do zarządzania systemem. CEL, POWÓD ... [-]

Filmy

Graduation 8 September 2016

Presidents Dinner

Academic Opening 2017

Inaugural Lecture - Prof Ben Anderson

Kontakt

The Da Vinci Institute

Adres The Da Vinci Institute 16 Park Avenue
1609 Edenvale, Gauteng, Republika Południowej Afryki
Strona internetowa http://www.davinci.ac.za/
Telefon +27 11 608 1331