IBBU-ECAMPUS

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość powitalna zastępcy kanclerza

W imieniu Rady, Zarządu, Kadry i całych Studentów IBBUL, witam serdecznie w IBBUL - Ecampus.

Chcę Cię zapewnić, że dokonałeś właściwego wyboru uczelni, niezależnie od tego, czy jesteś studentem powracającym, pracownikiem administracyjnym lub akademickim powracającym na służbę, czy też dołączasz do IBBUL po raz pierwszy.

IBBUL jest rzeczywiście jednym z najszybciej rozwijających się uniwersytetów państwowych w Nigerii, który stara się być światowej klasy centrum doskonałości napędzanym przez ludzi, partnerstwo, naukę i technologię.

W 16 roku istnienia, po uzyskaniu licencji i zatwierdzenia w 2004 roku od National Universities Commission (NUC) jako 25 państwowy i 74 publiczny uniwersytet, IBBUL podjął decyzję o uruchomieniu tego Ecampus.

Miało to na celu zapewnienie szerszego dostępu do globalnej publiczności, marki IBBUL szkolnictwa wyższego, poprzez elektroniczny tryb pełnej edukacji na odległość.

Dlatego po dołączeniu do IBBUL masz gwarancję bycia częścią uniwersytetu, który kładzie nacisk na doskonałość w nauce, badaniach, stypendiach, kreatywności i innowacjach. Jesteśmy również uczelnią, która dba o dobro naszych studentów, pracowników oraz naszej najbliższej i globalnej społeczności. W ten sposób chętnie oferujemy wsparcie, które pomaga w rozwoju i dobrym samopoczuciu. Jako wicekanclerz postrzegam siebie bardziej jako lidera w dziedzinie usług.

Oznacza to, że uważam, że moim obowiązkiem jest praca w imieniu społeczności IBBUL. W związku z tym mogę zagwarantować, że IBBUL jest wyjątkowym miejscem do nauki, spotkań towarzyskich i innowacji, aby idealnie zmienić świat. Dlatego witam was na pokładzie, gdy wspólnie staramy się spełnić wasze i nasze marzenia.

Profesor Adamu Abu Kasim

142967_VC.jpg

O IBBUL

„Nauka dla służby”

Ibrahim Badamasi Babangida University Lapai, założona w 2005 roku, jest publiczną instytucją szkolnictwa wyższego non-profit zlokalizowaną w dużym mieście Lapai (zakres populacji od 50 000 do 249 999 mieszkańców) Nigerii. Oficjalnie akredytowany i / lub uznawany przez National Universities Commission w Nigerii Ibrahim Badamasi Babangida University Lapai jest koedukacyjną instytucją szkolnictwa wyższego.

Ibrahim Badamasi Babangida University Lapai oferuje kursy i programy prowadzące do oficjalnie uznanych stopni szkolnictwa wyższego w kilku obszarach studiów.

Misja

Zaangażowany w tworzenie światowej klasy absolwentów w dążeniu do wszechstronnej doskonałości poprzez wysokiej jakości badania, nauczanie i pracę społeczną.

Wizja

Być światowej klasy centrum doskonałości, napędzanym przez ludzi, partnerstwo i technologię.

142132_pexels-photo-4560083.jpeg

Lokalizacje

Lapai

Address
KM3 Lapai - Minna Road.
P.M.B 11

Lapai, Niger, Nigeria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium