WINGS - Wismar University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WINGS - Wismar International Graduation Services - spółka zależna Uniwersytetu Wismar (Niemcy) - oferuje programy w niepełnym wymiarze godzin i certyfikowane dalsze kształcenie dla profesjonalistów. Programy studiów są oferowane w dziedzinie ekonomii, technologii i projektowania, dzięki którym można uzyskać wyższe wykształcenie publiczne, takie jak licencjat, dyplom lub magisterskie. Na tej podstawie opracowano WINGS i utworzono go w 2004 r. Podstawowymi zadaniami są opracowywanie, organizowanie i wprowadzanie na rynek programów edukacyjnych w niepełnym wymiarze godzin i innych w ramach wiedzy akademickiej Uniwersytetu Wismar.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

Wismar University of Applied Sciences: Technologia, biznes i design to zaawansowana i innowacyjna instytucja edukacyjna i badawcza, której historia sięga ponad 100 lat doskonałości akademickiej. Jest to międzynarodowy uniwersytet, który jest zorientowany na praktykę i biznes. Ponad 8 100 studentów studiuje zarówno na terenie kampusu, jak i na studiach niestacjonarnych. Każdy student w niepełnym wymiarze godzin jest oficjalnie zapisany na Uniwersytet Wismar i intensywnie i indywidualnie wspierany przez WINGS.

Ze względu na szereg kontaktów w Europie, regionie Morza Bałtyckiego, Ameryce, Ameryce Łacińskiej, Azji, a zwłaszcza Azji Południowo-Wschodniej, w naszych metodach badawczych i metodach nauczania online można wyraźnie wyróżnić różnorodne cechy międzykulturowe. Obecnie są studenci z całego świata, którzy biorą udział w naszych programach w niepełnym wymiarze godzin. Dzięki ponad 5200 studentom niestacjonarnym WINGS stał się jednym z wiodących dostawców programów niestacjonarnych dla profesjonalistów w Niemczech.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

Lokalizacje

Wismar

Address
Wismar, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Niemcy