WINGS - Wismar University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WINGS - Wismar International Graduation Services - spółka zależna Wismar University (Niemcy) - oferuje programy w niepełnym wymiarze godzin i certyfikowane dalsze kształcenie dla profesjonalistów. Programy studiów są oferowane w dziedzinach ekonomii, technologii i projektowania, dzięki którym można uzyskać wyższe wykształcenie publiczne, takie jak licencjat, dyplom lub magister. WINGS został zbudowany na tej podstawie i został utworzony w 2004 roku. Podstawowymi zadaniami jest rozwijanie, organizowanie i wprowadzanie na rynek programów kształcenia w niepełnym wymiarze godzin i dalszych programów edukacyjnych w ramach wiedzy akademickiej Uniwersytetu Wismar.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

Wismar University of Applied Sciences: Technologia, biznes i design to zaawansowana i innowacyjna instytucja edukacyjna i badawcza, której historia sięga ponad 100 lat doskonałości akademickiej. Jest to międzynarodowy uniwersytet, który jest zorientowany na praktykę i biznes. Ponad 8 100 studentów studiuje zarówno na terenie kampusu, jak i na studiach niestacjonarnych. Każdy student w niepełnym wymiarze godzin jest oficjalnie zapisany na Uniwersytet Wismar i intensywnie i indywidualnie wspierany przez WINGS.

Ze względu na liczne kontakty w Europie, regionie bałtyckim, Ameryce, Ameryce Łacińskiej, Azji, a zwłaszcza w Azji Południowo-Wschodniej, w naszych badaniach i metodach nauczania online można znaleźć różne cechy międzykulturowe. Obecnie w naszych programach niestacjonarnych uczestniczą studenci z całego świata. Z ponad 5200 studentami zaocznymi, WINGS stał się jednym z wiodących dostawców programów niestacjonarnych dla profesjonalistów w Niemczech.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

Lokalizacje

Wismar

Address
Wismar, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Niemcy

Bangkok

Address
Bangkok, Tajlandia

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Niemcy

Kopenhaga

Address
Kopenhaga, Dania

Barcelona

Address
Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium