Hotelfernschule Poppe+Neumann

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Poppe & Neumann - tradycja, doświadczenie, sukces

Doskonalenie zawodowe - profesjonalne i dostosowane do potrzeb przemysłu.

Z obecnie ponad 120 lat na rynku hotel Fernschule Poppe & Neumann jest najstarszą instytucją edukacyjną dla ludzi w branży hotelarskiej i gastronomicznej, w gastronomii i restauracji łańcuchów.

Ponad 100.000 udane absolwenci i rosnący ruch abonent sprawiają, że hotel Fernschule Poppe & Neumann dla większości uczestników instytucji edukacyjnej w branży.

Z naszych certyfikowanych i akredytowanych programów nauczania na odległość, metodycznie i dydaktycznie optymalny materiał dydaktyczny z absolutną praktycznego doświadczenia i nasze indywidualne podejście do tworzenia cel treningowy na pewno!

Nasze ceny karnetów na egzaminy IHK są zawsze znacznie powyżej średniej. Głównym powodem jest to, że od dnia notyfikacji do pomyślnego zakończenia egzaminu IHK troszczą się o ciebie.

Zespół zarządzający w hotelu Fernschule Poppe & Neumann posiada wieloletnie doświadczenie. Cenionych wykładowców (nauczycieli Temat i menedżerów z branży) są (klasa) dla wysokich standardów seminariów kontrolnych i wzmacniające.

„Dziadek, ojciec i syn mają już swój trening z hotelu Fernschule Poppe & Neumann. - czekamy na wnuki”

Lokalizacje

Niemcy online

Address
Hotelfernschule Poppe & Neumann
Kirchspieler Seite 18a
61279 Grävenwiesbach

Niemcy online, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium