IUBH University of Applied Sciences – Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co robimy inaczej

IUBH University of Applied Sciences zapewnia wysokiej jakości programy studiów licencjackich, magisterskich i MBA z zupełnie nowym podejściem. Stworzyliśmy kampusy dla studentów, którzy chcą ukończyć studia na miejscu, ale oferujemy również nasze pełne programy online do nauki na odległość. Najnowsze osiągnięcie w naszej historii: uprawnieni studenci mogą łączyć studia online i stacjonarne i przełączać się między nimi. W ten sposób umożliwiamy studentom rozwój na poziomie osobistym i zawodowym oraz pomagamy rozwijać ich karierę poprzez zorientowane na przyszłość, elastyczne studia.

Nasza misja

To, co nas napędza, to to, co napędza Ciebie: projektujemy nasze programy i kursy tak, aby były jak najbardziej elastyczne i innowacyjne - bez poświęcania jakości. Dostarczamy specjalistyczną wiedzę i innowacyjne materiały do nauki, a także koncentrujemy się na doskonałej obsłudze studentów i profesjonalnym doradztwie. Nasze programy charakteryzują się efektywnym transferem wiedzy przedmiotowej i umiejętności miękkich w celu przygotowania absolwentów do międzynarodowego świata biznesu.

IUBH: Dostosowany do wymagań rynku globalnego

Studia w IUBH umożliwiają karierę w globalnym środowisku i zapraszamy studentów z całego świata. Przygotowujemy Cię do międzynarodowej kariery dzięki treściom edukacyjnym o znaczeniu międzynarodowym i zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie międzynarodowej perspektywy zarówno dla modułów zarządzania ogólnego, jak i treści tematycznych. We wszystkim, co robimy, przekazujemy nasze międzynarodowe nastawienie, aby przygotować następne pokolenie profesjonalistów do globalnego biznesu.

94 procent naszych absolwentów znajduje pracę w ciągu pierwszych trzech miesięcy od ukończenia studiów, a po dwóch latach średnio 80 procent pełni obowiązki kierownicze. Te doskonałe wyniki wynikają z faktu, że oprócz nauczania fachowej wiedzy zawodowej, skupiamy się na szkoleniu kompetencji społecznych i międzykulturowych. IUBH jest dumne ze swoich absolwentów i imponujących karier, które zbudowali.

  • Akredytowane i rozpoznawane na całym świecie: podnieś swoją karierę, zdobywając tytuł europejski
  • Niedrogie stopnie: zdobądź stypendium w wysokości do 80%
  • Elastyczne opcje płatności: bezstresowe i łatwe!

Akredytacja i rankingi

Przywiązujemy dużą wagę do zapewnienia naszym studentom pierwszorzędnych i dobrze zorganizowanych programów studiów wraz z wysokim poziomem osobistego wsparcia. Nasze nagrody, akredytacje i certyfikaty pokazują, że robimy to z sukcesem. Wszystkie nasze obecne programy studiów są akredytowane przez FIBAA lub Radę Akredytacyjną. IUBH został uznany przez Radę Nauk za prywatny uniwersytet na maksymalny możliwy okres dziesięciu lat. Uzyskaliśmy również wiele zewnętrznych rankingów i certyfikatów.

Lokalizacje

Bad Honnef

Address
53604 Bad Honnef, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium