IUBH University of Applied Sciences – Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiuj w IUBH

Chcesz rozpocząć międzynarodową karierę w Europie i poszukać elastycznego, niedrogiego sposobu na osiągnięcie tego celu? Nasze internetowe studia magisterskie i MBA oferują orientację międzynarodową, koncentrując się na kompetencjach biznesowych i ogólnych.

Jednocześnie wykorzystują innowacyjny sposób, aby umożliwić Ci naukę we własnym tempie, miejscu i czasie. W naszym modelu badawczym kładziemy duży nacisk na maksymalną elastyczność i doskonale dostosowujemy się do Twojego życia i Twoich potrzeb.

Badanie online IUBH - najbardziej elastyczna droga do sukcesu

Dzięki naszym kursom online Master i MBA oferujemy najbardziej innowacyjny, nowoczesny program studiów online na całym świecie.

Nasze programy są bardzo elastyczne i wysokiej jakości, z silnym naciskiem na praktyczną stronę oraz liczne usługi i innowacje, które pomogą uczynić twoje studia łatwiejszymi. Nasi absolwenci wykazują międzykulturowe umiejętności, dobrą znajomość języka angielskiego i rozległą wiedzę na temat ogólnego zarządzania, otwierając drzwi do atrakcyjnych międzynarodowych miejsc pracy i przewagę w ich karierze w zarządzaniu we wszystkich branżach.

Twoja kariera jest naszą motywacją

Kształcenie na odległość w IUBH oferuje naszym uczniom możliwość rozwoju na poziomie osobistym i zawodowym oraz rozwoju kariery dzięki elastycznym, zorientowanym na praktykę studiom. W szczególności poszukujemy profesjonalistów i innych osób, które chciałyby rozwijać się na poziomie osobistym i zawodowym, jednocześnie kontynuując swoje podstawowe obowiązki.

Dlatego projektujemy nasze programy i kursy tak, aby były jak najbardziej elastyczne i innowacyjne, ale bez poświęcania wysokiej jakości IUBH.

Uważamy również, że ważne jest, aby połączyć naszą specjalistyczną wiedzę i skoncentrować się na usługach w postaci doskonałych usług dla studentów i doradztwa oraz profesjonalnych i innowacyjnych materiałów edukacyjnych.

Co nas wyróżnia:

  • Promujemy rozwój zawodowy i osobisty, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.
  • Przygotowujemy naszych studentów najlepiej, jak to możliwe, aby odnieść sukces w karierze - niezależnie od tego, czy jest to miejsce w kraju ojczystym, czy w dalszej okolicy.
  • Nasz program nauczania na odległość jest tak elastyczny, jak to tylko możliwe - możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.
  • Nasi studenci korzystają z wysokiej jakości multimedialnych materiałów do nauki.
  • Nasze programy nauczania są wysoce zorientowane na praktykę.
  • W naszych programach integrujemy wielu ekspertów branżowych.
  • Nasi studenci, wykładowcy i partnerzy mogą aktywnie uczestniczyć w opracowywaniu programu nauczania, materiałów dydaktycznych i usług.
  • W ten sposób możemy zagwarantować stałą jakość wszystkich naszych kursów, materiałów dydaktycznych i usług.

Akredytacja i rankingi

IUBH posiada szereg akredytacji i znaków jakości i doskonałości. Osiągnęliśmy to poprzez ciągłe podnoszenie jakości naszych programów i nauczania.

Inicjatywa stypendialna

IUBH Online daje szansę zaoszczędzenia kosztów nauki już od 66%. Otrzymasz w pełni akredytowany stopień niemiecki. Stopień online nie różni się od stopnia IUBH On-Campus. Masz nawet szansę na ostatni semestr na kampusie w Niemczech z opcją SMART-Entry. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z kalkulatora stypendialnego na stronie internetowej szkoły i poczekać, aż zespół rekrutacyjny uczniów skontaktuje się z Tobą z ostatecznym wynikiem.

(Pamiętaj, że nasze stypendia nie są dostępne dla studentów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii)

Lokalizacje

Bad Honnef

Address
53604 Bad Honnef, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium