Przeczytaj oficjalny opis

O UVM

"Zawsze odpowiedzialna za to, co zostało kultywowane"

W UVM wierzymy w edukację jako zasadę transformacji i jako prawo człowieka do wzrastania i rozwoju poprzez to. Wierzymy, że uczeń jest osią zadania w UVM i im bardziej pełne jest jego doświadczenie na Uniwersytecie, tym bardziej solidne będą jego kompetencje osobiste i zawodowe, z których będzie on brał udział w doskonaleniu swojej społeczności i społeczeństwa Meksyku i świata.109420_pexels-photo-267885.jpeg

Kim jesteśmy?

UVM to nowoczesna i innowacyjna instytucja edukacyjna, nastawiona na przyszłość, aby szkolić produktywnych ludzi, którzy dodają wartości społeczeństwu.

Nasza misja

Rozszerzamy dostęp do edukacji na światowym poziomie, aby kształcić produktywnych ludzi, którzy dodają wartości społeczeństwu.

Nasze motto

Od 1960 roku UVM jest żyzną krainą, w której kształci się odpowiedzialnych, kompetentnych specjalistów zaangażowanych w zrównoważony rozwój. W każdym z nich praca uniwersytetu polega na sianiu nasion, które przynoszą owoce na korzyść Meksyku.

Nasze zasady

Transformacyjna siła edukacji

Wierzymy w edukację jako zasadę transformacji i prawo człowieka do wzrastania i rozwoju poprzez to.

Jakość akademicka

Wierzymy w międzynarodowe szkolenia akademickie i naszą zdolność do przenoszenia go do sektorów o dużym potencjale, aby z niego skorzystać i przekształcić go w czynnik rozwoju osobistego i mobilności społecznej.

Student w Centrum

Wierzymy, że uczeń jest osią pracy w UVM i że im bardziej ukończymy twoje doświadczenie na Uniwersytecie, tym bardziej solidne będą twoje osobiste i zawodowe kompetencje, z których będziesz uczestniczyć w doskonaleniu swojej społeczności i społeczeństwa w Meksyku i świat

Włączenie

Wierzymy w pluralizm i wielokulturowość jako istotne oznaki społeczeństwa. Dlatego jesteśmy przekonani, że kryteria włączające wzbogacają, różnicują i otwierają możliwości dla wszystkich, a wykluczenia są zubożone.

Doskonalenie procesów

Wierzymy w stałą poprawę jako podstawę do optymalizacji usług edukacyjnych i administracyjnych oraz ich wyników.

innowacja

Wierzymy w naszą zdolność do tworzenia, projektowania i wdrażania innowacyjnych modalności i scenariuszy, które pozwalają nam rozwijać się w sposób organiczny i zintegrowany.

Skuteczność

Wierzymy w znaczenie utrzymania wydajności i efektywności naszych procesów i usług, jako znaku rozpoznawczego naszego zarządzania.109421_pexels-photo-1458318.jpeg

Nasze wartości

Uczciwość w działaniu

Urzeczywistniaj uczciwość, uczciwość i przejrzystość we wszystkich naszych działaniach.

Postawa usługowa

Utrzymuj nastrój w naszych działaniach i współpracuj z innymi poprzez ciepło, zaangażowanie, entuzjazm i szacunek.

Jakość wykonania

Wykonywać w nieskazitelny i terminowy sposób funkcje, które nam odpowiadają, w oparciu o kryteria doskonałości.

odpowiedzialność społeczna

Zakładać z czystym sumieniem konsekwencje naszych działań przed społeczeństwem.

Spełnienie obietnic

Przekształć nasze obietnice w zobowiązania i zapewnij zgodność.

Nasza Tarcza

109418_ESCUDOAUVM.png

Uniwersytet Doliny Meksyku jest reprezentowany przez tarczę, która integruje swoją tożsamość poprzez symbole, które reprezentują jej pochodzenie i historię. Nasza tarcza jest kształtowana przez orła i kondora. Orzeł, symbol majestatu, niezależności i wolności, reprezentuje Północ kontynentu, podczas gdy kondor, odbicie autonomii, mądrości i siły, reprezentuje Amerykę Łacińską. The Shield Joint, a następnie integracja studentów wszystkich punktów kardynalnych, które znajdują się na naszej uczelni, domu studiów. W centrum herbu, reprezentacyjne godło miasta Meksyk, kolebka szkół UVM, kształtujące te elementy, motto, które reguluje naszą filozofię instytucjonalną: "Za zawsze odpowiedzialną za to, co zostało kultywowane", w którym Wlać mądrość, dyscyplinę, wiedzę i miłość do tego, co sieje i zbiera.

Nasz emblemat, ryś

109419_LINCEAUVM.png

Nieśmiertelność ducha, siła życia i ekstremalna wartość są charakterystycznymi cechami Lynx, maskotki, która symbolizuje cechy członków społeczności uniwersyteckiej. Wśród jego najważniejszych cech jest jego ostry umysł i jego przenikliwość. Dzięki zręcznym i skoordynowanym ruchom, Lynx może przewidzieć niebezpieczeństwo z szansą i wie, jak być liderem, utrzymując swój zdecydowany krok w kierunku wyznaczonego celu. W połączeniu ze złotą fakturą stanowi najcenniejszą i najcenniejszą rzecz, która wyróżnia ludzi, którzy jako członkowie UVM odcisnęli piętno na uniwersyteckim spacerze; którzy rozwinęli swój potencjał w sposób harmonijny i integralny, czy to w roli studentów, czy absolwentów, jako nauczyciele lub personel administracyjny, ponieważ są przekonani, że ścieżka edukacji nigdy się nie kończy i że w związku z tym musimy zawsze poprawiać dzień po dniu dzień

Model edukacyjny UVM

Rozszerzamy dostęp do edukacji na światowym poziomie, aby kształcić produktywnych ludzi, którzy dodają wartości społeczeństwu.

Co to znaczy być UVM?

Aby być UVM, należy posiadać Edukacyjny Model Doskonałości.

Obszar interpersonalny

Rozwijamy skuteczną komunikację ustną i pisemną, zarówno w języku hiszpańskim, jak i angielskim, z międzynarodową wizją, pracą zespołową, świadomością i odpowiedzialnością społeczną.

Uczenie się przez całe życie

Nasz model opiera się na ciągłej i ciągłej nauce, rozwijającej orientację samokrytyczną i proaktywną. Dodatkowo będziesz rozwijać umiejętności badawcze.

Profesjonalny i społeczny

Będziesz rozwijać przywództwo, potencjał przedsiębiorczości, innowacyjność i kreatywność, stosowanie wiedzy w praktyce z orientacją na wyniki, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów.

Cel ogólny

Stwórz warunki, które kierują pracą edukacyjną UVM, poprzez wytyczne, które pozwolą jej wyrazić jego istotne funkcje, aby osiągnąć integralny rozwój w swoich uczniach z zastosowaniem koncentracji na nauce.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom studiów podyplomowych

Universidad Del Valle De Mexico

Ta specjalność zapewnia wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także narzędzia koncentrujące się na zarządzaniu finansami i efektywnym zarządzaniu zasobami organizacji. ... [+]

Ta specjalność zapewnia wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także narzędzia koncentrujące się na zarządzaniu finansami i efektywnym zarządzaniu zasobami organizacji.

Co będzie się uczyć?

Opowiadamy o naszym programie nauczania

Wszechstronna znajomość firmy i jej otoczenia finansowego.Zastosuj globalne podejście biznesowe z finansowego punktu widzenia.Wdrażanie i doskonalenie technik analizy finansowej i strategii finansowania.Dlaczego warto wybrać UVM?

Elastyczność

Elastyczny zarys zajęć i najnowocześniejsza treść.

Treści międzynarodowe

Dostęp do portalu WOBI-UVM z najważniejszymi treściami globalnego zarządzania.

Opcja dla wielu absolwentów studiów podyplomowych... [-]

Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Del Valle De Mexico

Ta specjalizacja zapewnia globalne podejście do biznesu w zakresie hotelarstwa i turystyki, ukierunkowane na obsługę klienta, a także na komercjalizację destynacji i prod ... [+]

Ta specjalizacja zapewnia globalne podejście do biznesu w zakresie hotelarstwa i turystyki, ukierunkowane na obsługę klienta, a także na komercjalizację destynacji i produktów turystycznych.

Co będzie się uczyć?

Opowiadamy o naszym programie nauczania

Aby zdefiniować parametry dla lepszego administrowania branży hotelarskiej.Znajomość strategii marketingowych i marketingowych w celu promocji produktów turystycznych.Projektowanie strategii handlowych dla turystyki spotkań.Dlaczego warto wybrać UVM?

Opcja dla wielu absolwentów studiów podyplomowych

Koncentracja na biznesie

Program koncentruje się na komercjalizacji miejsc turystycznych i produktów.

... [-]
Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Universidad Del Valle De Mexico

Ta modalność Online Degree daje ci wiedzę w zakresie marketingu, sprzedaży, reklamy i badań rynkowych. Będziesz miał umiejętności wdrażania skutecznych strategii marketin ... [+]

Ta modalność Online Degree daje ci wiedzę w zakresie marketingu, sprzedaży, reklamy i badań rynkowych. Będziesz miał umiejętności wdrażania skutecznych strategii marketingowych.

Co będzie się uczyć?

Opowiadamy o naszym programie nauczania

Zidentyfikuj szanse i zagrożenia na rynku, a na tej platformie zaplanuj strategie marketingowe.Opracuj kampanie promocyjne i reklamowe.Analizuj i ustal ceny.Dlaczego warto wybrać UVM?

Oferujemy najlepsze opcje myślenia o Tobie

Przygotowanie do zarządzania

Obszar rozwoju wykonawczego, który wzmacnia umiejętności przywódcze, podejmowanie decyzji, innowacje i przedsiębiorczość.

Ucz się i aplikuj

Nauka skupiona na zdobywaniu wiedzy natychmiast stosowanej w twoim środowisku pracy.... [-]

Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Del Valle De Mexico

Ten rodzaj Online Degree pozwala zarządzać zmiennymi mającymi wpływ na zmieniający się kierunek rynków międzynarodowych w celu opanowania logistyki transportu międzynarod ... [+]

Ten rodzaj Online Degree pozwala zarządzać zmiennymi mającymi wpływ na zmieniający się kierunek rynków międzynarodowych w celu opanowania logistyki transportu międzynarodowego, będziesz mógł planować, organizować, kierować i kontrolować obszar handlowy i logistyczny firm.

Co będzie się uczyć?

Opowiadamy o naszym programie nauczania

Zidentyfikuj szanse i zagrożenia na rynku, a na tej platformie zaplanuj strategie marketingowe.Opracuj kampanie promocyjne i reklamowe.Analizuj i ustal ceny.Dlaczego warto wybrać UVM?

Oferujemy najlepsze opcje myślenia o Tobie

Przygotowanie do zarządzania

Obszar rozwoju wykonawczego, który wzmacnia umiejętności przywódcze, podejmowanie decyzji, innowacje i przedsiębiorczość.... [-]

Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Del Valle De Mexico

Ten internetowy plan akademicki pozwala rozwijać umiejętności ukierunkowane na zarządzanie i projektowanie projektów technologicznych, oparte na najnowocześniejszych plat ... [+]

Ten internetowy plan akademicki pozwala rozwijać umiejętności ukierunkowane na zarządzanie i projektowanie projektów technologicznych, oparte na najnowocześniejszych platformach, biorąc pod uwagę usługi w chmurze, Big Data i aplikacje mobilne.

Co będzie się uczyć?

Opowiadamy o naszym programie nauczania

Zastosowanie metodologii, technik i narzędzi komputerowych do analizy sytuacji i środowisk w celu rozwiązywania problemów i / lub podejmowania decyzji.Zarządzanie systemami inwentaryzacji opartymi na określeniu optymalnego modelu zapotrzebowania na produkcję, zgodnie z zachowaniem rynku.Ocena i zastosowanie fizycznych i bezprzewodowych środków do przesyłania danych, zgodnie z ustalonymi wymaganiamiDlaczego warto wybrać UVM?... [-]
Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 5 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Del Valle De Mexico

Ta inżynieria ma plan akademicki, który pozwala absolwentowi odpowiedzieć na potrzeby usprawnień procesów logistycznych każdej organizacji przy użyciu awangardowych narzę ... [+]

Ta inżynieria ma plan akademicki, który pozwala absolwentowi odpowiedzieć na potrzeby usprawnień procesów logistycznych każdej organizacji przy użyciu awangardowych narzędzi i procesów.

Co będzie się uczyć?

Opowiadamy o naszym programie nauczania

Zarządzanie, zarządzanie i optymalizacja zasobów, nakładów i procesów przemysłowych oraz opracowywanie badań czasów reakcji i ruchów w produkcji towarów i / lub usług.Analiza systemów produkcji roślinnej, które odpowiadają strategiom konkurencyjności, zapewniającym jakość inteligentnych procesów, produktów i urządzeń.Zwiększenie konkurencyjności systemów produkcyjnych, biorąc pod uwagę dystrybucję i transport towarów.Dlaczego warto wybrać UVM?... [-]
Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Del Valle De Mexico

Esta carrera en Línea te da los conocimientos y herramientas para optimizar los recursos económicos y humanos de una empresa, mejorar su desempeño y resultados. Su plan d ... [+]

Esta carrera en Línea te da los conocimientos y herramientas para optimizar los recursos económicos y humanos de una empresa, mejorar su desempeño y resultados. Su plan de estudios se enfoca en la capacidad emprendedora y de innovación de la organización para competir en un ambiente global.

¿Qué aprenderás?

Te contamos nuestro plan de estudios

El dominio de técnicas administrativas y de tecnologías de la información y comunicación para alcanzar tus metas. A identificar nichos de mercado que garanticen ventajas competitivas para la organización, en un entorno nacional e internacional. A diseñar estructuras de trabajo que respondan a las necesidades y demandas de la organización donde te desempeñas. ¿Por qué elegir UVM? ... [-]
Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Universidad Del Valle De Mexico

Naucz się korzystać ze skutecznych narzędzi, procesów i metod, aby stale poprawiać jakość procesów w organizacjach. ... [+]

Naucz się korzystać ze skutecznych narzędzi, procesów i metod, aby stale poprawiać jakość procesów w organizacjach.

Co będzie się uczyć?

Opowiadamy o naszym programie nauczania

Rozwijanie, kontrolowanie i ocenianie systemów jakości w celu poprawy produktywności w organizacjach.Zaprojektuj i opracuj strategiczne plany całkowitej jakości.Zastosuj IT, aby poprawić ogólną jakość procesów każdej organizacji.Dlaczego warto wybrać UVM?

Awangarda

Program jest stale aktualizowany, zgodnie z trendami zarządzania i zarządzania jakością.

Innowacyjna orientacja

Koncentruje się na jakości i skupianiu się na potrzebach klienta.

Rozwój umiejętności... [-]

Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Del Valle De Mexico

Ten MBA pozwala zdobywać wiedzę i umiejętności zarządzania, aby strategicznie zarządzać organizacjami i generować wartość w firmie w multidyscyplinarnym środowisku biznes ... [+]

Ten MBA pozwala zdobywać wiedzę i umiejętności zarządzania, aby strategicznie zarządzać organizacjami i generować wartość w firmie w multidyscyplinarnym środowisku biznesowym i coraz bardziej zglobalizowanych rynkach.

Co będzie się uczyć?Opracowanie kompleksowej i globalnej wizji firmy i jej otoczenia.Zdobędziesz wiedzę, której potrzebujesz, aby skupić się, zrozumieć i opanować podstawowe funkcje firmy.Zdobędziesz wiedzę, której potrzebujesz, aby skupić się, zrozumieć i opanować podstawowe funkcje firmy.Dlaczego warto wybrać UVM?

Specjalista Master

Możesz zdobyć tytuł magistra i specjalność studiując jeden program.

program

Z tematami, które podkreślają pełne zrozumienie firmy i jej otoczenia.... [-]

Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Del Valle De Mexico

Ten Online Master's degree pozwala opanować koncepcje i metodologie podejścia kompetencyjnego, sformułować i zastosować strategie nauczania i uczenia się dla programów ak ... [+]

Ten Online Master's degree pozwala opanować koncepcje i metodologie podejścia kompetencyjnego, sformułować i zastosować strategie nauczania i uczenia się dla programów akademickich.

Co będzie się uczyć?

Opowiadamy o naszym programie nauczania

Projektuj, diagnozuj, administruj, obsługuj, oceniaj i wdrażaj innowacyjne programy edukacyjne oparte na edukacji opartej na kompetencjach.Zastosuj strategie nauczania-uczenia się.Zaktualizuj swoją wiedzę na temat umiejętności zawodowych wymaganych w działaniach technicznych lub administracyjnych.Dlaczego warto wybrać UVM?

specjalizacja

Program nauczania podzielony na cztery poziomy dla stopniowej specjalizacji w zakresie edukacji opartej na kompetencjach.... [-]

Meksyk Mexico City
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Universidad UVM - Cambia el plan pero no tu meta