Universidad Del Valle De Mexico

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O UVM

"Zawsze odpowiedzialna za to, co zostało kultywowane"

W UVM wierzymy w edukację jako zasadę transformacji i jako prawo człowieka do wzrastania i rozwoju poprzez to. Wierzymy, że uczeń jest osią zadania w UVM i im bardziej pełne jest jego doświadczenie na Uniwersytecie, tym bardziej solidne będą jego kompetencje osobiste i zawodowe, z których będzie on brał udział w doskonaleniu swojej społeczności i społeczeństwa Meksyku i świata.109420_pexels-photo-267885.jpeg

Kim jesteśmy?

UVM to nowoczesna i innowacyjna instytucja edukacyjna, nastawiona na przyszłość, aby szkolić produktywnych ludzi, którzy dodają wartości społeczeństwu.

Nasza misja

Rozszerzamy dostęp do edukacji na światowym poziomie, aby kształcić produktywnych ludzi, którzy dodają wartości społeczeństwu.

Nasze motto

Od 1960 roku UVM jest żyzną krainą, w której kształci się odpowiedzialnych, kompetentnych specjalistów zaangażowanych w zrównoważony rozwój. W każdym z nich praca uniwersytetu polega na sianiu nasion, które przynoszą owoce na korzyść Meksyku.

Nasze zasady

Transformacyjna siła edukacji

Wierzymy w edukację jako zasadę transformacji i prawo człowieka do wzrastania i rozwoju poprzez to.

Jakość akademicka

Wierzymy w międzynarodowe szkolenia akademickie i naszą zdolność do przenoszenia go do sektorów o dużym potencjale, aby z niego skorzystać i przekształcić go w czynnik rozwoju osobistego i mobilności społecznej.

Student w Centrum

Wierzymy, że uczeń jest osią pracy w UVM i że im bardziej ukończymy twoje doświadczenie na Uniwersytecie, tym bardziej solidne będą twoje osobiste i zawodowe kompetencje, z których będziesz uczestniczyć w doskonaleniu swojej społeczności i społeczeństwa w Meksyku i świat

Włączenie

Wierzymy w pluralizm i wielokulturowość jako istotne oznaki społeczeństwa. Dlatego jesteśmy przekonani, że kryteria włączające wzbogacają, różnicują i otwierają możliwości dla wszystkich, a wykluczenia są zubożone.

Doskonalenie procesów

Wierzymy w stałą poprawę jako podstawę do optymalizacji usług edukacyjnych i administracyjnych oraz ich wyników.

innowacja

Wierzymy w naszą zdolność do tworzenia, projektowania i wdrażania innowacyjnych modalności i scenariuszy, które pozwalają nam rozwijać się w sposób organiczny i zintegrowany.

Skuteczność

Wierzymy w znaczenie utrzymania wydajności i efektywności naszych procesów i usług, jako znaku rozpoznawczego naszego zarządzania.109421_pexels-photo-1458318.jpeg

Nasze wartości

Uczciwość w działaniu

Urzeczywistniaj uczciwość, uczciwość i przejrzystość we wszystkich naszych działaniach.

Postawa usługowa

Utrzymuj nastrój w naszych działaniach i współpracuj z innymi poprzez ciepło, zaangażowanie, entuzjazm i szacunek.

Jakość wykonania

Wykonywać w nieskazitelny i terminowy sposób funkcje, które nam odpowiadają, w oparciu o kryteria doskonałości.

odpowiedzialność społeczna

Zakładać z czystym sumieniem konsekwencje naszych działań przed społeczeństwem.

Spełnienie obietnic

Przekształć nasze obietnice w zobowiązania i zapewnij zgodność.

Nasza Tarcza

109418_ESCUDOAUVM.png

Uniwersytet Doliny Meksyku jest reprezentowany przez tarczę, która integruje swoją tożsamość poprzez symbole, które reprezentują jej pochodzenie i historię. Nasza tarcza jest kształtowana przez orła i kondora. Orzeł, symbol majestatu, niezależności i wolności, reprezentuje Północ kontynentu, podczas gdy kondor, odbicie autonomii, mądrości i siły, reprezentuje Amerykę Łacińską. The Shield Joint, a następnie integracja studentów wszystkich punktów kardynalnych, które znajdują się na naszej uczelni, domu studiów. W centrum herbu, reprezentacyjne godło miasta Meksyk, kolebka szkół UVM, kształtujące te elementy, motto, które reguluje naszą filozofię instytucjonalną: "Za zawsze odpowiedzialną za to, co zostało kultywowane", w którym Wlać mądrość, dyscyplinę, wiedzę i miłość do tego, co sieje i zbiera.

Nasz emblemat, ryś

109419_LINCEAUVM.png

Nieśmiertelność ducha, siła życia i ekstremalna wartość są charakterystycznymi cechami Lynx, maskotki, która symbolizuje cechy członków społeczności uniwersyteckiej. Wśród jego najważniejszych cech jest jego ostry umysł i jego przenikliwość. Dzięki zręcznym i skoordynowanym ruchom, Lynx może przewidzieć niebezpieczeństwo z szansą i wie, jak być liderem, utrzymując swój zdecydowany krok w kierunku wyznaczonego celu. W połączeniu ze złotą fakturą stanowi najcenniejszą i najcenniejszą rzecz, która wyróżnia ludzi, którzy jako członkowie UVM odcisnęli piętno na uniwersyteckim spacerze; którzy rozwinęli swój potencjał w sposób harmonijny i integralny, czy to w roli studentów, czy absolwentów, jako nauczyciele lub personel administracyjny, ponieważ są przekonani, że ścieżka edukacji nigdy się nie kończy i że w związku z tym musimy zawsze poprawiać dzień po dniu dzień

Model edukacyjny UVM

Rozszerzamy dostęp do edukacji na światowym poziomie, aby kształcić produktywnych ludzi, którzy dodają wartości społeczeństwu.

Co to znaczy być UVM?

Aby być UVM, należy posiadać Edukacyjny Model Doskonałości.

Obszar interpersonalny

Rozwijamy skuteczną komunikację ustną i pisemną, zarówno w języku hiszpańskim, jak i angielskim, z międzynarodową wizją, pracą zespołową, świadomością i odpowiedzialnością społeczną.

Uczenie się przez całe życie

Nasz model opiera się na ciągłej i ciągłej nauce, rozwijającej orientację samokrytyczną i proaktywną. Dodatkowo będziesz rozwijać umiejętności badawcze.

Profesjonalny i społeczny

Będziesz rozwijać przywództwo, potencjał przedsiębiorczości, innowacyjność i kreatywność, stosowanie wiedzy w praktyce z orientacją na wyniki, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów.

Cel ogólny

Stwórz warunki, które kierują pracą edukacyjną UVM, poprzez wytyczne, które pozwolą jej wyrazić jego istotne funkcje, aby osiągnąć integralny rozwój w swoich uczniach z zastosowaniem koncentracji na nauce.

Lokalizacje

Meksyk

Address
Av. Observatorio #400,
16 de Septiembre,
Delegación Miguel Hidalgo,
Ciudad de México, CP 11810

Meksyk, Meksyk, Meksyk

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium