UNIR - Mexico

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIR Meksyk: uniwersytet internetowy Meksyku o europejskiej jakości

UNIR Mexico to prywatny meksykański uniwersytet zatwierdzony przed Ministerstwem Edukacji Publicznej (SEP) w 2013 roku.

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku oferuje wysoki poziom popytu, aby zapewnić optymalne szkolenia z jakością uniwersytetu europejskiego. W tym celu opracował innowacyjną metodologię opartą na żywych lekcjach online, które umożliwiają bezpośredni kontakt między uczniem-nauczycielem-partnerem, a stałym towarzyszem osobistego opiekuna.

Ta skuteczna metoda opiera się na ciągłej ocenie, która zapewnia stałą asymilację wiedzy oraz realizację egzaminów końcowych, co gwarantuje szkolenie naszych uczniów.

UNIR Mexico to uniwersytet dostosowany do nowych czasów i obecnego społeczeństwa. Jest to nowa koncepcja uniwersytetu, która integruje najnowocześniejsze aspekty technologiczne w służbie bliskiej i wysokiej jakości edukacji. UNIR Mexico jest częścią grupy akademickiej UNIR, Międzynarodowego Uniwersytetu La Rioja, europejskiego lidera szkoleń online, który stał się rozwiązaniem edukacyjnym dla tysięcy ludzi na całym świecie. Ponad 38 000 studentów na całym świecie zdecydowało się na ten model edukacyjny, a 24 000 nadal robi to dzisiaj w naszym wirtualnym kampusie, z czego 9000 spoza Hiszpanii.

Stopnie licencjackie i magisterskie oferowane przez UNIR Mexico mają oficjalną ważność i są włączone do krajowego systemu edukacji przez Sekretariat Edukacji Publicznej (SEP) w Meksyku.

Stopnie są:

 • Bachelor of Business Administration
  Umowa RVOE: 20140032, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.
 • Stopień nauk politycznych i administracji publicznej
  Umowa RVOE: 20140029, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.
 • Bachelor of Communication
  Umowa RVOE: 20140031, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.
 • Prawo Stopnia
  Umowa RVOE: 20140030, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.
 • Bachelor in Pedagogy
  Umowa RVOE: 20140033, przyznana 12 lutego 2014 r. Typ: Federal.

Mistrzowie to:

 • Tytuł magistra psychopedagogiki
  Umowa RVOE: 20160036, udzielona w dniu 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.
 • Magister zarządzania i zarządzania ośrodkami edukacyjnymi
  Umowa RVOE: 20160035, udzielona w dniu 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.
 • Master of Business Administration and Management (MBA)
  Umowa RVOE: 20160034, udzielona w dniu 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.
 • Tytuł magistra w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  Umowa RVOE: 20180080, udzielona w dniu 19 stycznia 2018 r. Rodzaj: Federalny.
 • Mistrz w zakresie cyfrowego znakowania i handlu elektronicznego
  Umowa RVOE: 20180355, przyznana 9 marca 2018 r. Rodzaj: Federalny.
 • Tytuł magistra zarządzania operacyjnego i jakości
  Umowa RVOE: 20180081, udzielona w dniu 19 stycznia 2018 r. Rodzaj: Federalny.
 • Tytuł magistra w zakresie bezpieczeństwa komputera
  Umowa RVOE: 20160037, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.
 • Tytuł magistra w zakresie zarządzania i inżynierii witryny
  Umowa RVOE: 20160038, przyznana 28 stycznia 2016 r. Typ: Federal.
 • Tytuł magistra w zakresie projektowania i zarządzania projektami technologicznymi
  Umowa RVOE: 20170996, udzielona 16 sierpnia 2017 r. Typ: Federalny.
 • Magister zintegrowanych systemów zarządzania
  Umowa RVOE: 20180082, udzielona w dniu 19 stycznia 2018 r. Rodzaj: Federalny.

Oprócz studiów SEP i SEP Master's Degrees, UNIR Mexico oferuje możliwość zdobycia europejskich tytułów podyplomowych w różnych dziedzinach, przyznawanych przez Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja. Większość z tych stopni to uznawane tytuły magisterskie w europejskim obszarze szkolnictwa wyższego.

"W czołówce edukacyjnego modelu nauczania-uczenia się"

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku zawsze był na czele edukacyjnego modelu nauczania i uczenia się online. UNIR przejęło technologie informacyjne zarówno w zakresie akademickim, jak i generowania treści, które mają kluczowe znaczenie dla utrzymania wiodącej roli edukacyjnej. Ta cyfrowa kultura pozwoliła mu ustanowić schematy operacyjne oparte na uznaniu wysiłku i maksymalnej wydajności jego nauczycieli i uczniów.

UNIR Mexico udało się umieścić wszystkie zalety udanego modelu w ciągłej ewolucji, aby stworzyć solidną ofertę studiów licencjackich i magisterskich. W kraju takim jak nasz, który utrzymuje wysoki popyt na specjalistów w takich dziedzinach, jak badania, edukacja, przemysł i produkcja towarów i usług, UNIR Mexico jest przedstawiany jako korzystna i unikalna opcja pod względem rentowności, kosztów i osiągnięcia, które należy osiągnąć.

Zapraszam do udziału w tym integralnym, pluralistycznym Uniwersytecie i przestrzeganiu jego zasad i wartości. Zapraszamy nauczycieli, studentów, powiązane instytucje i zainteresowanych poznaniem i wejściem na ten innowacyjny model międzynarodowej uczelni.

Mtro. Francisco David Mejía Rodríguez, rektor UNIR México.

"Jasne powołanie i pasja do nauczania"

W UNIR México wierzymy, że Internet i świat technologii przełamuje bariery czasu i przestrzeni, abyśmy mogli uzyskać dostęp do informacji, interakcji i współpracy z ludźmi.

W związku z tym możliwe jest wprowadzanie innowacji w zakresie jakości i doskonałości w zakresie nowych sposobów i metod nauczania i uczenia się, przybliżając Uniwersytet do świata pracy, do potrzeb integralnego szkolenia, do nabywania kompetencji i do generowania wiedzy.

UNIR Mexico ma oficjalnie ważne studia licencjackie i magisterskie (RVOE) w Meksyku i wielu europejskich mistrzów w różnych dyscyplinach. Kontynuujemy prace nad zwiększeniem naszej oferty akademickiej zgodnie z potrzebami szkoleniowymi naszego kraju, zarówno licencjackich, jak i magisterskich.

W UNIR jesteśmy przekonani, że wysiłek i zaangażowanie są nagradzane. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić studentom najlepszą możliwą edukację. Nasze jasne powołanie do nauczania i pasja całej społeczności edukacyjnej są najlepszą gwarancją sukcesu. "

Julieta Palma Anda, dyrektor generalny UNIR México.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Spanish (Mexican)
 • Język hiszpański

Widzieć Online MBA » Widzieć Online Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Magister administracji i zarządzania zasobami ludzkimi (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Dzięki temu tytułowi magistra w zakresie zarządzania i zarządzania biznesem, ze szczególnym uwzględnieniem zasobów ludzkich, zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do optymalizacji zasobów ludzkich firmy oraz kierowania talentem i wydajnością różnych zespołów w celu osiągnięcia celów i cele organizacji ... nie tylko po to, aby uzyskać roboczą projekcję w ramach własnej firmy, ale także aby znaleźć się w innych firmach, w tym międzynarodowych. [+]

MBA z podwójnym meksykańskim i europejskim stopniem orientacji w zasobach ludzkich

Równie ważne jest, jak zarządzać firmą, aby móc zarządzać potencjałem i możliwościami osób, które w niej pracują. Dzięki temu tytułowi magistra w zakresie zarządzania i zarządzania biznesem, ze szczególnym uwzględnieniem zasobów ludzkich, zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do optymalizacji zasobów ludzkich firmy oraz kierowania talentem i wydajnością różnych zespołów w celu osiągnięcia celów i cele organizacji ... nie tylko po to, aby uzyskać roboczą projekcję w ramach własnej firmy, ale także aby znaleźć się w innych firmach, w tym międzynarodowych.

... [-]

Magister zarządzania biznesem i zarządzania Marketing cyfrowy (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Dzięki MBA skierowanemu na marketing cyfrowy uzyskasz dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych, dzięki którym uzyskasz strategiczną wizję biznesu, rozwiniesz umiejętności menedżerskie i zapewnisz umiejętności przywódcze oraz inicjatywę przedsiębiorczości. [+]

MBA z podwójnym kierunkiem marketingu cyfrowego w Meksyku i na poziomie europejskim

Master in Business Management and Administration jest stopniem uniwersyteckim skierowanym do tych, którzy szukają profesjonalnej poprawy na rynku biznesowym. Dzięki MBA skierowanemu na marketing cyfrowy uzyskasz dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych, dzięki którym uzyskasz strategiczną wizję biznesu, rozwiniesz umiejętności menedżerskie i zapewnisz umiejętności przywódcze oraz inicjatywę przedsiębiorczości. Ponadto, jak będziesz specjalizować się w marketingu, będziesz monitorować wszystkie aktualne trendy na poziomie międzynarodowym związane z marketingiem.... [-]


Magister zarządzania biznesem i zarządzania projektami (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Wyspecjalizowany program zarządzania projektami przygotowuje Cię do zostania menedżerem, który potrafi zarządzać najważniejszymi planami działania dużych firm, stając się ekspertem w planowaniu, kontroli i monitorowaniu strategii. [+]

MBA z podwójnym Meksykańskim i European Degree Project Management Guidance

W UNIR Meksyk możesz zdobyć tytuł magistra SEP w dziedzinie zarządzania i zarządzania (MBA) z podwójnym meksykańskim i europejskim stopniem.

MBA jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych tytułów przez wszystkie profile zawodowe, które chcą poświęcić się światu biznesu na wysokim poziomie.

Wyspecjalizowany program zarządzania projektami przygotowuje Cię do zostania menedżerem, który potrafi zarządzać najważniejszymi planami działania dużych firm, stając się ekspertem w planowaniu, kontroli i monitorowaniu strategii.

UNIR Mexico MBA jest online, oficjalny i trwa tylko 18 miesięcy. Weźmiesz udział w lekcjach online z kolegami z Meksyku i innych krajów, z którymi rozwiążesz praktyczne sprawy z międzynarodowym naciskiem. MBA UNIR jest w pełni kompatybilny z twoim życiem zawodowym i osobistym, ponieważ jeśli nie możesz uczęszczać na zajęcia w czasie rzeczywistym, możesz je zobaczyć później.... [-]


Magister zarządzania i zarządzania biznesem (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Ten tytuł magistra w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i administracji, ze szczególnym uwzględnieniem finansów, oferuje teoretyczne i praktyczne narzędzia niezbędne, aby stać się profesjonalistą w zakresie administracji biznesowej, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania międzynarodowymi operacjami finansowymi. [+]

MBA z podwójnym meksykańskim i europejskim dyplomem z dziedziny finansów

Ten tytuł magistra w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i administracji, ze szczególnym uwzględnieniem finansów, oferuje teoretyczne i praktyczne narzędzia niezbędne, aby stać się profesjonalistą w zakresie administracji biznesowej, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania międzynarodowymi operacjami finansowymi.

MBA jest najwyższym stopniem uniwersyteckim dla tych profesjonalnych profili, które aspirują do wzrostu na konkurencyjnym rynku biznesowym. Jeśli dodasz również orientację do International Corporate Finance, uzyskasz interesujący profil dla każdej firmy, zarówno krajowej, jak i międzynarodowej, i nie tylko osiągniesz działającą projekcję we własnej firmie, ale także otworzysz się na inne firmy, w tym międzynarodowe.... [-]


Master of Business Administration and Management (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku (UNIR Mexico) oferuje studia magisterskie z zakresu zarządzania i administracji przedsiębiorstw (MBA), zarówno zawodowe, jak i międzynarodowe. [+]

Meksykańska i europejska podwójna dyplom MBA

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku (UNIR Mexico) oferuje studia magisterskie z zakresu zarządzania i administracji przedsiębiorstw (MBA), zarówno zawodowe, jak i międzynarodowe.

UNIR Meksyk MBA jest nauczany poprzez zajęcia online na żywo. Innowacyjna metodologia, która dostosowuje się do codziennych obowiązków osób i obowiązków.

Ten MBA, który działa z metodą przypadku, jest inny, ponieważ jest nauczany w ciągu zaledwie 18 miesięcy i oferuje podwójny meksykański i europejski tytuł:

Oficjalny meksykański dyplom magistra poparty przez SEP i przyznany przez UNIR Mexico.MBA z zarządzania i zarządzania przedsiębiorstwem, własny europejski tytuł naukowy o wartości programowej, przyznawany przez Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja (Hiszpania), członek AACSB i AMBA.... [-]

Międzynarodowy MBA

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City + 1 więcej

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku (UNIR Mexico), we współpracy z Marcony International University of Miami (USA), oferuje ten międzynarodowy podwójny magister zarządzania i zarządzania w biznesie (MBA), z oficjalnym uznaniem z Meksyku i Stanów Zjednoczonych oraz z wyraźnym międzynarodowym powołaniem. [+]

MBA z podwójnym oficjalnym meksykańskim i amerykańskim stopniem

Podwójna modalność (18-22 miesiące)

Międzynarodowy Uniwersytet La Rioja w Meksyku (UNIR Mexico), we współpracy z Marcony International University of Miami (USA), oferuje ten międzynarodowy podwójny magister zarządzania i zarządzania w biznesie (MBA), z oficjalnym uznaniem z Meksyku i Stanów Zjednoczonych oraz z wyraźnym międzynarodowym powołaniem.

Z International MBA nauczysz się zarządzać i prowadzić międzynarodowe korporacje z dowolnego sektora we wszystkich obszarach, które go obejmują (finanse, marketing, zasoby ludzkie, produkcja i wiele więcej)

W UNIR dostosowujemy się do Ciebie, dlatego dajemy Ci możliwość wyboru, czy chcesz zakończyć Double Masters w 18 lub 22 miesięcy. Ponadto możesz zdecydować, czy chcesz przejść studia magisterskie online lub mieszać je z 4-miesięcznym pobytem w Miami na Uniwersytecie Marconi International.... [-]


Magisterskie

Magister marketingu cyfrowego i handlu elektronicznego

Oficjalny internetowy tytuł magistra marketingu, który uznał ważność oficjalnych studiów (RVOE) przyznany przez SEP, sprawi, że będziesz ekspertem w zakresie najnowszych trendów w marketingu cyfrowym. [+]

Podwójny tytuł meksykański i europejski

Master in Digital Marketing UNIR Mexico jest jedynym oficjalnym mistrzem europejskiej jakości w Meksyku nauczanym online, z zajęciami na żywo i trwającym tylko 18 miesięcy. Ta specjalizacja wzbogaci Twoją karierę zawodową jako eksperta w branży marketingu cyfrowego i e-commerce.

Oficjalny internetowy tytuł magistra marketingu , który uznał ważność oficjalnych studiów (RVOE) przyznany przez SEP, sprawi, że będziesz ekspertem w zakresie najnowszych trendów w marketingu cyfrowym.

Z tym tytułem rozwiniesz niezbędną wiedzę, aby wzmocnić swoje możliwości kierownicze na poziomie marketingu i reklamy cyfrowej. Tematy takie jak:... [-]


Magister zarządzania i zarządzania ośrodkami edukacyjnymi

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Uzupełnij swój profil zawodowy o jedynych mistrzów w zarządzaniu i zarządzaniu ośrodkami edukacyjnymi za pomocą kursów online w czasie rzeczywistym. [+]

Podwójny tytuł meksykański i europejski

Uzupełnij swój profil zawodowy o jedynych mistrzów w zarządzaniu i zarządzaniu ośrodkami edukacyjnymi za pomocą kursów online w czasie rzeczywistym.

Master of UNIR Mexico jest oficjalnym stopniem potwierdzonym przez SEP (RVOE) i jest nauczany w całości w trybie online, dzięki czemu możesz łączyć pracę i życie osobiste z jakościowymi studiami uniwersyteckimi dostosowanymi do ciebie.

Ten kompletny profesjonalny program przygotuje cię do bycia liderem, którego potrzebują instytucje edukacyjne w Meksyku. Główne zadania związane z dyrektywami, z którymi będziesz mógł się zmierzyć, to:

Koordynuj i kontroluj pracę pozostałych członków zarząduOłów motywujący ludziZaplanuj i zaprogramuj strategię edukacyjnąKomunikuj i upublicznij instytucję (Marketing edukacyjny)Zarządzaj zasobami ludzkimi i zarządzaj nimiPromuj innowacje edukacyjneOceniaj i kontroluj, aby podejmować właściwe decyzje... [-]

Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Ten oficjalny Master w Human Resources online rozszerzy twoje umiejętności i umiejętności planowania, zarządzania strategicznego i kierunku rozwoju organizacyjnego oraz stymulacji talentów Twojej firmy. [+]

Podwójny tytuł meksykański i europejski

Magister zarządzania kapitałem ludzkim i zarządzania talentami w UNIR Mexico ma na celu wzmocnienie funkcji HR dzięki najnowocześniejszej wiedzy specjalistycznej. Umożliwi to, poprzez metodologię opartą na praktycznych przypadkach, przejęcie funkcji kierowniczych w dowolnej dziedzinie kapitału ludzkiego organizacji.

Ten oficjalny Master w Human Resources online rozszerzy twoje umiejętności i umiejętności planowania, zarządzania strategicznego i kierunku rozwoju organizacyjnego oraz stymulacji talentów Twojej firmy.

Ten oficjalny stopień magistra akredytowany przez SEP pozwoli Ci:

Projektuj i wdrażaj plany strategiczne dla zasobów ludzkichZwiększyć wpływ funkcji HR poprzez opanowanie procesów operacyjnych i strategicznych, a także narzędzi cyfrowych, obecnych od selekcji do utrzymania pracownikówZarządzaj korporacyjną polityką wynagrodzeńZachęcaj do szkolenia pracowników poprzez profesjonalne i motywacyjne programy rozwojuWzmocnij swoje umiejętności menedżerskie i komunikacyjne... [-]

Magister zarządzania jakością i operacjami

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Program Master of Management w zarządzaniu i jakości UNIR Mexico odpowiada na potrzeby krajowych i międzynarodowych firm, które potrzebują wiodących specjalistów, zdolnych do optymalizacji zarządzania produktami i procesami. [+]

Magister zarządzania operacyjnego i jakości UNIR Meksyk przygotowuje Cię do zostania dyrektorem operacji dowolnej firmy w Meksyku lub w innym kraju.

Ten oficjalny tytuł magistra, który ma europejską jakość UNIR, jest oficjalnym meksykańskim stopniem potwierdzonym przez SEP, nauczanym w całości przez klasy, które można oglądać na żywo lub z opóźnieniem.

Celem tego magistra jest przeszkolenie Cię jako menedżera w opracowywaniu i wdrażaniu programów, modeli i struktur operacji organizacyjnych, z wykorzystaniem metod planowania i zarządzania, takich jak:

Skorygowane zarządzanie: Lean ManagementZarządzanie procesami : Zarządzanie procesami biznesowymi (BPM)Zarządzanie jakością : zarządzanie jakością... [-]

Magister zintegrowanych systemów zarządzania

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy November 2019 Meksyk Mexico City

Magister zintegrowanych systemów zarządzania UNIR Meksyk przygotowuje Cię do wykonywania swojej działalności zawodowej i posiada wiedzę do wykonywania zawodu audytora wewnętrznego w dowolnej z następujących dziedzin: [+]

Podwójny tytuł meksykański i europejski

Magister zintegrowanych systemów zarządzania UNIR Meksyk przygotowuje Cię do wykonywania swojej działalności zawodowej i posiada wiedzę do wykonywania zawodu audytora wewnętrznego w dowolnej z następujących dziedzin:

ŚrodowiskoZarządzanie jakościąSpołeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)Bezpieczeństwo i higiena pracy (zapobieganie ryzyku zawodowemu -PRL-)

Ten program uniwersytecki przygotowuje Cię do specjalizacji w integracji systemów zarządzania poprzez globalną wizję i dostosowane cele, ułatwiając podejmowanie decyzji w celu zwiększenia efektywności i rentowności każdej organizacji poprzez optymalne zarządzanie istniejącymi zasobami.... [-]


Tytuł magistra psychopedagogiki

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Przygotuj się do poprawy edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych z jedynymi Mistrzami Psychopedagogiki z zajęciami online w czasie rzeczywistym. Unikalny model pedagogiczny w Meksyku, który dostosowuje się do Twojego osobistego i zawodowego życia. [+]

Podwójny tytuł meksykański i europejski

Przygotuj się do poprawy edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych z jedynymi Mistrzami Psychopedagogiki z zajęciami online w czasie rzeczywistym. Unikalny model pedagogiczny w Meksyku, który dostosowuje się do Twojego osobistego i zawodowego życia.

Ten tytuł magistra edukacji w dziedzinie psychopedagogii ma oficjalną ważność (RVOE) i jest uznawany przez SEP.

Na kampusie UNIR będziesz mógł zobaczyć lekcje na żywo, aby porozmawiać z kolegami z klasy lub nauczycielami, lub wizualizować je później, ponieważ wszystkie zajęcia są rejestrowane w wirtualnym kampusie. Będziesz liczyć od pierwszego dnia z osobistym opiekunem, a będziesz mieć do swojej dyspozycji wirtualną bibliotekę i dostęp do szerokiej bibliografii, aby zagłębić się w różne przedmioty tak często, jak potrzebujesz.... [-]


Tytuł magistra w zakresie bezpieczeństwa komputera

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Jedyny oficjalny Master International Cybersecurity, który pozwoli ci połączyć życie zawodowe i osobiste w zaledwie 18 miesięcy. [+]

Jedyny oficjalny tytuł magistra Międzynarodowej Cyberbezpieczeństwa, który pozwoli Ci połączyć życie zawodowe i osobiste w zaledwie 18 miesięcy

Master w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego UNIR Mexico specjalizuje się w najnowszych technikach ochrony przed lukami w systemach operacyjnych, oprogramowaniu, bazach danych, systemach internetowych i wszystkich zagrożeniach związanych z korzystaniem z ICT, a także jego możliwym wpływem w organizacji ,

Potrzeba lepszego przygotowania tego typu ekspertów otwiera możliwości rozwoju zawodowego zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Dzięki 100% tytułowi Cybersecurity Master of Online w UNIR Mexico, osiągniesz między innymi:... [-]


Tytuł magistra w zakresie projektowania i zarządzania projektami technologicznymi

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Internetowy tytuł magistra w projektowaniu i zarządzaniu projektami technologicznymi jest tym, czego potrzebujesz, aby poszerzyć swoją karierę zawodową, ponieważ będzie szkolił Cię jako kierownika projektu, a także menedżera na stanowiskach odpowiedzialnych za projektowanie, kierowanie i wdrażanie technologicznego charakteru. [+]

Podwójny tytuł meksykański i europejski

Internetowy tytuł magistra w projektowaniu i zarządzaniu projektami technologicznymi jest tym, czego potrzebujesz, aby poszerzyć swoją karierę zawodową, ponieważ będzie szkolił Cię jako kierownika projektu, a także menedżera na stanowiskach odpowiedzialnych za projektowanie, kierowanie i wdrażanie technologicznego charakteru.

Dzięki temu Online Master's Degree możesz połączyć swoje zawodowe i osobiste życie z europejskimi studiami jakości uniwersytetów dzięki metodologii UNIR Mexico: będziesz mieć osobistego nauczyciela oraz aktywne i odroczone zajęcia online, dzięki czemu możesz wizualizować je tyle razy, ile chcesz.... [-]


Tytuł magistra w zakresie zarządzania i inżynierii witryny

Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy October 2019 Meksyk Mexico City

Inżynieria strony internetowej obejmuje znacznie więcej niż to, co zwykle wiąże się z "tworzeniem stron internetowych". Jest to przede wszystkim moda technologiczna i podstawowy paradygmat współczesnych komputerów, stanowiący pojęciowy układ odniesienia dla rozwoju. oraz wykorzystywanie aplikacji i zasobów komputerowych. [+]

Podwójny tytuł meksykański i europejski

Inżynieria strony internetowej obejmuje znacznie więcej niż to, co zwykle wiąże się z "tworzeniem stron internetowych". Jest to przede wszystkim moda technologiczna i podstawowy paradygmat współczesnych komputerów, stanowiący pojęciowy układ odniesienia dla rozwoju. oraz wykorzystywanie aplikacji komputerowych i zasobów. Ten Mistrz, z zawartością w ciągłym aktualizowaniu, przygotowuje cię do tego, abyś mógł zarabiać na dowolnej działalności online.

Złożoność sektora jest tak ważna, aby szkolić dobrych specjalistów, o wszechstronnej i głębokiej wizji, zdolnych do wykorzystywania systemów komputerowych o znaczeniu strategicznym, o dużym znaczeniu i złożoności oraz do zarządzania, budowy i utrzymania skuteczny i drobiazgowy sposób.... [-]