UNIR México

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNITE Meksyk to meksykańska prywatny uniwersytet zatwierdzone przed Ministerstwo Edukacji Publicznej (SEP) w roku 2013. Jest to część UNITE grupa akademicka, International University of La Rioja, Lider w dziedzinie szkolenia online w Europie, który zyskał jako rozwiązanie edukacyjne dla tysięcy ludzi na całym świecie. International University of La Rioja w Meksyku Oferuje on wysokie standardy w celu zapewnienia optymalnego szkolenia Europejska jakość uniwersytet, To dzięki swojej innowacyjnej metodologii opiera się osiągnąć Żywe lekcje forumKtóre umożliwiają bezpośredni kontakt pomiędzy uczeń-nauczyciel-towarzysz, i stała towarzyszeniem osobisty tutor. Skuteczna metoda opiera się na ciągłej ocenie, aby zapewnić stałą przyswajanie wiedzy i przeprowadzanie egzaminów końcowych, które zapewniają sukces edukacyjny naszych studentów.

UNITE Meksyk uniwersytet jest dostosowany do zmieniających się czasów i społeczeństwa. Nowa koncepcja uniwersytetu w którym sztuka aspekty technologiczne są zintegrowane i są w służbie pobliskiego jakości kształcenia. Ponad 32.000 studentów na całym świecie wybrało ten model edukacyjny, ponad 12.000 studentów ukończyło, a kolejne 20.000 nadal przygotować nasze wirtualne klasy, aby to zrobić.

tytuły Bachelor i Master ofiara UNITE Meksyk Mają oficjalnego ważność i są włączone do krajowego systemu edukacji przez Ministerstwo Edukacji Publicznej (SEP) w Meksyku.

misja

Misją Międzynarodowego Uniwersytetu La Rioja w Meksyku jest integralna formacja studentów w zakresie umiejętności wymaganych przez dzisiejszym społeczeństwie.

UNITE Meksyk jest zobowiązana do spełnienia potrzeb i oczekiwań wszystkich zainteresowanych stron uczestniczących w procesie (studentów, wykładowców i pracowników naukowych, administracji i usług, administracji publicznej i społeczeństwa w ogóle) poprzez jakość szkolenia on-line poszukuje ciągłe doskonalenie i doskonałości.

Mamy specjalną wrażliwość w celu zaspokojenia tych, którzy z różnych powodów nie mogą uzyskać dostępu do centrów witryny lub kto może, wolą wybrać bardziej otwartych i innowacyjnych rozwiązań dla pojawiających się technologii otwartych w sieci.

Odpowiedzialność społeczna polityka zorientowana ku Meksyk zjednoczyć tak podstawowych kwestiach jak:

 • Umożliwienie dostępu do edukacji uniwersyteckiej każdemu z odpowiednim poprzednim treningu, chce to zrobić i wyeliminować bariery odległości, czasu, miejsca, kulturalnym i społecznym, aby temu zapobiec.
 • Wdrożenie nauczania i zasobów badawczych poprzez rozwój nowych technologii, a tym samym możliwość oferują wysoki poziom kształcenia, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wymagają zmian kulturowych, technicznych i społecznych.

Wartości

Wartości Unite Meksyku są:

 • Zobowiązanie do sukcesu ucznia.
 • Dostosowywanie zadania dydaktyczne z towarzyszącym studentów podczas ich badań i wsparcia w zakresie pośrednictwa pracy.
 • Ciągłe innowacje w nauczaniu i uczeniu opieki metodologii.
 • Rozwój i promocja przedsiębiorczości.
 • Reagowanie na oczekiwania grup studentów, pracowników dydaktycznych i naukowych, administracji i usług, administracji publicznej i społeczeństwa w ogóle.
 • Oferta stopni i programy, które spełniają potrzeby społeczeństwa.
 • Dbałość o jakość nauczania i zasobów.
 • Otwarty na wymiaru międzynarodowego podejścia edukacji uniwersyteckiej.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański
 • Spanish (Mexican)

Widzieć Online MBA » Widzieć Online Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Stopień magistra w dziedzinie zarządzania i Business Administration (MBA)

Online W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy October 2018 Meksyk Buenavista

Stopień MBA jest najbardziej poszukiwany przez profesjonalnych profili tych, którzy pragną się rozwijać na konkurencyjnym i międzynarodowym rynku. Opracowany z myślą o dotarte wizji strategicznej, umiejętności przywódcze, perspektywy międzynarodowej, umiejętności menedżerskich i przedsiębiorczości. [+]

Stopień MBA jest najbardziej poszukiwany przez profesjonalnych profili tych, którzy pragną się rozwijać na konkurencyjnym i międzynarodowym rynku. Opracowany z myślą o dotarte wizji strategicznej, umiejętności przywódcze, perspektywy międzynarodowej, umiejętności menedżerskich i przedsiębiorczości.

Szkolenie wielozadaniowy zrozumieć powiązania między różnymi obszarami funkcjonalnymi firmy. Konkretnie MBA pozwala skutecznie wykonywać pozycje w środowiskach i zmieniających się i wysoce konkurencyjnych rynkach, nie tylko w celu osiągnięcia projekcji pracę we własnej firmie, ale walczyć drogę do innych firm, w tym międzynarodowych.

Czas trwania Master z europejskiej jakości wynosi 18 miesięcy, więc z jednej strony mogą otrzymać oficjalny dyplom w krótszym czasie, a po drugie, będąc online, można połączyć swoją pracę i życie osobiste z uniwersytetu. Zajęcia będą rejestrowane, więc nie ma problemu, jeśli nie można Access Personal żyć z tych samych powodów.... [-]


Magisterskie

Magister w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy October 2018 Meksyk Buenavista + 1 więcej

Magister Computer Security Online UNITE Meksyku stawia najnowszą technologię w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Jedynymi nauczane Masters in Computer Security 100% online i zajęcia w czasie rzeczywistym. [+]

Magister Computer Security Online UNITE Meksyku stawia najnowszą technologię w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Jedynymi nauczane Masters in Computer Security 100% online i zajęcia w czasie rzeczywistym.

Dużych firm, takich jak Adobe, Apple, Sony i Ebay doznali poważnych ataków w swoich bazach danych w ostatnich latach. Według badań przeprowadzonych przez Zgłoś Eset Bezpieczeństwa Ameryce Łacińskiej w 2016 roku, 91% z Ameryki Łacińskiej badanych firm mają powierzchnię lub oficera ochrony odpowiedzialnego za monitorowanie cyberataków.

Program ten, kompletne iw pełni zaktualizowane, dostarczy wiedzy i umiejętności potrzebne, aby przejść do specjalisty, którego szukasz. Na koniec będzie dysponował zasobami niezbędnymi do wzmocnienia bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej każdej firmy w sieci.... [-]


Stopień magistra w dziedzinie przywództwa i zarządzania szkołami

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy October 2018 Meksyk Buenavista + 1 więcej

Opanowanie UNITE Meksyku jest oficjalny tytuł potwierdzone przez SEP (RVOE) i jest prowadzona w całości w Internecie, dzięki czemu można połączyć swoją pracę i życie osobiste z jakością studiów uniwersyteckich i dostosowane do Ciebie. [+]

Uzupełnij swój profil zawodowy z jedynym Magister Zarządzania szkół z klasami online w czasie rzeczywistym.

Opanowanie UNITE Meksyku jest oficjalny tytuł potwierdzone przez SEP (RVOE) i jest prowadzona w całości w Internecie, dzięki czemu można połączyć swoją pracę i życie osobiste z jakością studiów uniwersyteckich i dostosowane do Ciebie.

Ten kompleksowy plan profesjonalizacji badań przygotowuje, aby być wiodących instytucji edukacyjnych w Meksyku potrzebie. Do głównych zadań zarządzania, które mogą zajmować się są:

Koordynuje i kontroluje pracę pozostałych członków Zarządu Prowadząc motywowanie ludzi Planowanie strategii edukacyjnych i planowania Komunikować się i nagłośnić instytucję (Marketing edukacyjne) Kierowania i zarządzania zasobami ludzkimi Promowania innowacji edukacyjnych Oceniać i kontrolować, aby podjąć odpowiednie decyzje Przegląd ECTS: 87 Czas trwania: 18 miesięcy - 3 semestry Start: 05 października 2017 Metodologia: 100% on-line z nauczycieli w klasie na komputerze Dyscyplina: Edukacja Badania prowadzone są on-line Podwójny meksykańska i Europejski Tytuł ... [-]

Stopień magistra w dziedzinie psychologii wychowawczej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy October 2018 Meksyk Buenavista + 1 więcej

Bądź przygotowany, aby poprawić edukację dzieci, młodzieży i dorosłych z jedynego Mistrza klas psychologii wychowawczej online w czasie rzeczywistym. Wyjątkowy model edukacyjny w Meksyku, który pasuje do Twojego życia osobistego i zawodowego. To Master of Education w dziedzinie psychologii ma oficjalnie ważny (RVOE) i jest uznana przez SEP. [+]

Bądź przygotowany, aby poprawić edukację dzieci, młodzieży i dorosłych z jedynego Mistrza klas psychologii wychowawczej online w czasie rzeczywistym. Wyjątkowy model edukacyjny w Meksyku, który pasuje do Twojego życia osobistego i zawodowego.

To Master of Education w dziedzinie psychologii ma oficjalnie ważny (RVOE) i jest uznana przez SEP.

ŁĄCZENIE na kampusie będzie można zobaczyć na żywo klasy do interakcji z kolegami i nauczycielami, lub przeglądać je później, jak wszystkie klasy są rejestrowane w wirtualnym kampusie. Trzeba będzie, od pierwszego dnia, z osobistym opiekunem, i będzie mieć wirtualną bibliotekę oraz dostęp do obszernej bibliografii Ci zagłębić się w różnych materiałów, tak jak trzeba.... [-]


Stopień magistra w dziedzinie zarządzania i inżynierii internetowych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy October 2018 Meksyk Buenavista + 1 więcej

Inżynieria internetowa obejmuje znacznie więcej niż zwykle kojarzy się z „tworzenie stron internetowych”. To przede dowolny sposób i technika jest podstawowym paradygmatem w dzisiejszej informatyce koncepcyjne ramy dla rozwoju i funkcjonowania aplikacji i zasobów obliczeniowych. To mistrz, ze stale aktualizowanej treści, przygotowuje, aby móc zarabiać na każdą działalność online. [+]

Inżynieria internetowa obejmuje znacznie więcej niż zwykle kojarzy się z „tworzenie stron internetowych”. To przede dowolny sposób i technika jest podstawowym paradygmatem w dzisiejszej informatyce koncepcyjne ramy dla rozwoju i funkcjonowania aplikacji i zasobów obliczeniowych. To mistrz, ze stale aktualizowanej treści, przygotowuje, aby móc zarabiać na każdą działalność online.

Złożoność tego sektora jest taki, że jest to niezbędne do tworzenia dobrych specjalistów z wszechstronnej i głębokiej wizji, zdolnych do wykorzystania systemów komputerowych o znaczeniu strategicznym, wielkie znaczenie i złożoność i przeprowadzenie jego kierownictwem budowy i utrzymania skuteczny sposób kompleksowy.... [-]