Advenio eAcademy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

Informacje o Advenio eAcademy

Założona w 2013 roku Advenio eAcademy jest instytucją szkolnictwa wyższego (HEI) z siedzibą na Malcie (numer licencji NCFH: 2013-FHI-0006), która obsługuje międzynarodowych klientów wymagających dostawców usług edukacyjnych i uczniów.

Advenio eAcademy jest instytucją szkolnictwa wyższego (HEI) z siedzibą na Malcie (numer licencji NCFH: 2013-FHI-0006), która obsługuje międzynarodowych klientów wymagających dostawców usług edukacyjnych i uczniów. Zapewnia uczestniczącym instytucjom edukacyjnym i organizacjom szkoleniowym możliwość wyjścia poza ograniczenia fizycznych pomieszczeń. Pozwala im to objąć wirtualny kampus, który pozwala opracowywać i wdrażać najnowocześniejsze programy edukacyjne i szkoleniowe, które naprawdę dodają wartości uczniom.

Advenio eAcademy jest pierwszą organizacją na Malcie, licencjonowaną przez NCFHE, której usługi oparte są na nauce online. Platforma e-learningowa to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie EBLearn opracowane i utrzymywane przez E-Business Systems, oddział rozwiązań internetowych AllSecure Ltd. EBLearn zapewnia biblioteki zasobów, prezentacje audio-wizualne i wideo, funkcje forum i wiki oraz integruje wideo sprzęt konferencyjny umożliwiający sesje coachingowe lub sesje szkoleniowe jeden do jednego lub jeden do wielu.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

Lokalizacje

Malta Online

Address
Malta Online, Malta