Advenio eAcademy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

Informacje o Advenio eAcademy

Założona w 2013 roku Advenio eAcademy jest instytucją szkolnictwa wyższego (HEI) z siedzibą na Malcie (numer licencji NCFH: 2013-FHI-0006), która obsługuje międzynarodowych klientów wymagających dostawców usług edukacyjnych i uczniów.

Advenio eAcademy jest instytucją szkolnictwa wyższego (HEI) z siedzibą na Malcie (numer licencji NCFH: 2013-FHI-0006), która obsługuje międzynarodowych klientów wymagających dostawców usług edukacyjnych i uczniów. Zapewnia uczestniczącym instytucjom edukacyjnym i organizacjom szkoleniowym możliwość wyjścia poza ograniczenia fizycznych pomieszczeń. Pozwala im to objąć wirtualny kampus, który pozwala opracowywać i wdrażać najnowocześniejsze programy edukacyjne i szkoleniowe, które naprawdę dodają wartości uczniom.

Advenio eAcademy jest pierwszą organizacją na Malcie, licencjonowaną przez NCFHE, której usługi oparte są na nauce online. Platforma e-learningowa to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie EBLearn opracowane i utrzymywane przez E-Business Systems, oddział rozwiązań internetowych AllSecure Ltd. EBLearn zapewnia biblioteki zasobów, prezentacje audio-wizualne i wideo, funkcje forum i wiki oraz integruje wideo sprzęt konferencyjny umożliwiający sesje coachingowe lub sesje szkoleniowe jeden do jednego lub jeden do wielu.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

Lokalizacje

Malta Online

Address
Malta Online, Malta

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium