Przeczytaj oficjalny opis

GlobalNxtUniversity jest pionierską instytucją akademicką, która dostarcza programy studiów poprzez wyjątkową globalną pedagogikę w klasie. Łącząc ponad 75 wybitnych wykładowców z 17 krajów i skrupulatnie opracowanych treści, GlobalNxt ustanawia nowy standard jakości dla edukacji online. Dzięki najnowocześniejszej internetowej platformie edukacyjnej uniwersytet oferuje studentom wysoce interaktywną naukę w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca. GlobalNxt jest w pełni zaangażowany w zapewnianie ukierunkowanej na ucznia uczenia się przez całe życie, które zapewnia znaczące i odpowiednie wyniki edukacyjne.

Globalnie zróżnicowana populacja studentów uniwersytetu jest reprezentowana przez ponad 72 różnych krajów. Ponadto, dzięki ścisłemu partnerstwu branżowemu, uniwersytet posiada programy rozwoju talentów z ponad 100 wielonarodowymi firmami.

Kursy obecnie oferowane przez GlobalNxtUniversity Include Masters of Business Administration (MBA), Podyplomowe Dyplom z Business Administration i Master of Science w Information Technology Management. Uczelnia opracowuje również dostosowane do potrzeb programy dla organizacji, które spełniają specyficzne wymagania dotyczące talentów i umiejętności. Plany są w przygotowaniu, aby zaoferować pakiet programów studiów licencjackich i studiów podyplomowych, a także utworzyć nowe szkoły w edukacji, mediach i naukach zdrowotnych w ciągu najbliższych trzech lat.

Unikalne dziedzictwo uniwersyteckie i doświadczenie w edukacji online opiera się na U21Global, internetowej inicjatywie edukacyjnej, której pionierem była grupa 21 międzynarodowych uniwersytetów.

GlobalNxtUniversity jest częścią Manipal Global Education Services (MaGE), międzynarodowego dostawcy usług szkolnictwa wyższego, świadczącego usługi edukacyjne i szkoleniowe dla ponad 300 000 studentów, z 6 uniwersytetów i 9 kampusów w 5 krajach.

Twoje opcje nauki

Czy zdecydujesz się podążać za stadem lub wyróżnić się z tłumu?

Studiowanie na poziomie uznawanym na poziomie międzynarodowym jest znaczącym zobowiązaniem i zobowiązaniem. Dla wielu wiąże się to ze znacznym czasem i finansami. Ponadto, dla osób już zatrudnionych, studia akademickie mogą być praktycznie niemożliwe z powodu konieczności żonglowania pracą, rodziną i zobowiązaniami społecznymi w tym samym czasie.

Tradycyjna jakość akademicka w nowoczesnym, interaktywnym formacie

I tu pojawia się uniwersytet i jego unikalny model uniwersytecki.

  • Chcesz być częścią jednej z najnowszych, najbardziej innowacyjnych uczelni na świecie?
  • Chcesz uzyskać dostęp i uczyć się od renomowanego międzynarodowego wydziału?
  • Chcesz dołączyć i współpracować z globalną bazą studentów?
  • Chcesz elastyczności, aby uczyć się w czasie i miejscu, które najbardziej Ci odpowiada?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to trafiłeś we właściwe miejsce.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

DBA

GlobalNxt University

DBA jest przeznaczony dla tych, którzy są zainteresowani badania stosowane biznesu. Istnieje kilka powodów, dla studiowania dla DBA. ... [+]

Zabierz swoje zainteresowania intelektualne do następnego poziomu

Jesteśmy w fazie pre-launch do doktora Business Administration.

DBA jest przeznaczony dla tych, którzy są zainteresowani badania stosowane biznesu. Istnieje kilka powodów, dla studiowania dla DBA. Uczeń może mieć szczególny interes osobisty lub zawodowe w danej dziedzinie działalności lub zarządzania, które pragną rozwijać specjalistyczną wiedzę w. DBA jest również przydatna dla tych, rozwój kariery w doradztwie lub nauczania.

Przyznawania DBA, studenci muszą wypełnić szereg kursów biznesowych, szkoleń badawczych i muszą złożyć pracę badawczą. Dla ich pracy badawczej, będą ściśle współpracować z opiekunem z naszego globalnego wydziału w zależności od obszaru temat swoich badań. ... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

GlobalNxt University

Program MBA jest przeznaczony dla osób, które chcą wzmocnić swoją wiedzę i rozwijać swoje kompetencje w szerokim zakresie ... [+]

Przygotowanie nowej generacji globalnych liderów Program MBA jest przeznaczone dla osób, które chcą wzmocnić swoją wiedzę i rozwijać swoje kompetencje w szerokim zakresie z najważniejszych ośrodków biznesowych. MBA to doskonałe przygotowanie do przywództwa i wyższych stanowiskach kierowniczych. Nasi studenci MBA są zazwyczaj pracy specjalistów z co najmniej 10 lat doświadczenia zawodowego, z których znaczna część jest na poziomie zarządzania.

Efekty uczenia się

Po zakończeniu tego programu, uczniowie powinni być w stanie: - Prowadzenie analiz biznesowych i przenikliwe dokonywanie świadomych decyzji biznesowych. - Analiza złożonych problemów biznesowych z różnych perspektyw - ołów i motywowania innych - Efektywne zarządzanie przedsiębiorstw, procesów pracy i ludzi - efektywnie współpracować w ramach globalnej, zespół wielokulturowym - Opracowanie strategicznych i taktycznych zaleceń, które prowadzą do osiągnięcia zakładanych celów biznesowych - obecny, twierdzą i przekonać dzięki jasnej komunikacji ... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

GlobalNxt University

Magister Zarządzania IT (MITM) Program przygotowania jednostek do różnych ról związanych z IT, takich jak IT, zarządzania projektami menedżera ... [+]

Rozwój liderów, którzy mogą wyrównać go strategii z celami biznesowymi Magister Zarządzania IT (MITM) Program przygotowanie osób do różnych ról związanych z IT, takich jak IT, zarządzania projektami menedżer, konsultant technologii, analityk systemów IT, strateg i dyrektor IT. Program posiada odrębną zarządzania, a nie skupiać czysto techniczną i wypełnia lukę, że często istnieje pomiędzy IT i biznesem. Program jest szczególnie dobrze nadaje się do specjalistów IT, których praca polega na ścisłej współpracy z nie-IT i ludzi biznesu. Uczestnicy o programie MiTM zazwyczaj od 5 do 15 lat doświadczenia doświadczenia zawodowego w branży IT.

Efekty uczenia się ... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

GlobalNxt University

Postgraduate Diploma in Business Administration (PGDipBA) został zaprojektowany, aby zapewnić studentom solidne podstawy zarządzania rdzenia ... [+]

Budowanie solidnych podstaw umiejętności zarządzania

Postgraduate Diploma in Business Administration (PGDipBA) został zaprojektowany, aby zapewnić studentom solidne podstawy w podmiotów zarządzających bazowych. Może być również stosowany jako odskocznię do Global MBA jako uczniów, którzy ukończyli PGDipBA mogą wyrazić bezpośrednio na MBA z pełnym przeniesieniem kredytu.

Efekty uczenia się

Po zakończeniu tego programu, uczniowie powinni być w stanie: - Prowadzenie działalności przenikliwe analizy i dokonać świadomych decyzji biznesowych.

Zbadać złożonych problemów biznesowych z wielu perspektyw - efektywne zarządzanie przedsiębiorstw, procesy pracy, a ludzie - efektywnie współpracować w ramach globalnej, zespołem wielokulturowym - Opracowanie strategicznych i taktycznych zaleceń, które prowadzą do osiągnięcia zakładanych celów biznesowych CZAS TRWANIA ... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Riyas Hatia | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mohammed Amanullah | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University

Mazen Rahhat | Student Testimonial | MBA @ GlobalNxt University