Przeczytaj oficjalny opis

misja

Uniwersytet systemu Uniminuto inspirowana Ewangelią, myśli społecznej Kościoła, Eudist duchowości i charyzmatu Minuto de Dios, ma na celu :

  • Wyższa oferta wykształcenie wysokiej jakości i odpowiednie preferencyjna opcja dla tych, którzy nie mają możliwości, aby uzyskać do niego dostęp poprzez innowacyjne, wszechstronnego i elastycznego modelu.
  • Doskonała forma istoty ludzkie i kompetentnych specjalistów, zorientowanych i etycznie zobowiązani do transformacji społecznej i zrównoważonego rozwoju.
  • Przyczyniać z naszego zaangażowania i naszej świadka do budowy sprawiedliwego, pokojowego i pojednał braterskiego społeczeństwa.

mega

W 2019 roku, Uniminuto jest rozpoznawana w kraju i zagranicą jako instytucji szkolnictwa wyższego z modelu edukacyjnego zainspirowany chrześcijańskiego humanizmu, kształt integralności, który jako kompetentnych specjalistów i przedsiębiorców, otwarty na znalezienie Boga i służbie człowieka, przyczyniają się do rozwoju ich społeczności i sprawiedliwego społeczeństwa.

Uniminuto charakteryzuje jako integralnego i zrównoważonego instytucji, wspierany przez kulturę wysokiej jakości, o szerokim i odpowiedniej oferty edukacyjnej szerokim zasięgu, łatwy dostęp, wykorzystanie nowych technologii, promowanie inicjatyw innowacji społecznych i współpracy dla rozwój.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Uniminuto

Świadomy naszej historycznej odpowiedzialności związanej z budowaniem stabilnego i trwałego pokoju w Kolumbii, Uniminuto oferuje profesjonalistom w kraju Masters in Peace ... [+]

Przyznawane kwalifikacje: Master w pokoju, rozwoju i ObywatelstwaWykształcenie: MagisterMetodologia: Wirtualna OdległośćCzas trwania programu: 4 okresyECTS: 42Cena zgłoszona do Ministerstwa Edukacji Narodowej: 4 348 200 USD

* Generalna Rada Administracyjna i Finansowa Uniminuto ustala opłaty pobierane za czesne i subwencje dla wszystkich programów akademickich, zgodnie z kontekstami społeczno-ekonomicznymi, w których instytucja jest obecna, dlatego wartości czesnego i subwencji będą przedstawiać różnice między miejsca i programy akademickie (Umowa 112 i 113 z 2018 r. i 114 z 2019 r.).

Snies: 105342Obszar wiedzy: nauki społeczne i humanistyczneJakość akademicka: kwalifikowany rekordKwalifikowany numer rekordu: 1372Prezentacja programu... [-]
Kolumbia Colombia Online
Styczeń 2020
Język hiszpański
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

5 Minutos en UNIMINUTO: 25 años contados por la #ComunidadUNIMINUTO

Conmemoración 25 años UNIMINUTO