your Digital Marketing Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 2013 roku DMAC (Digital Marketing Academy) jest wiodącą instytucją edukacyjną online specjalizującą się w pomaganiu studentom w USA, Kanadzie i na całym świecie w przygotowaniu do kariery w marketingu cyfrowym i mediach społecznościowych.

Nasz kurs online został stworzony przez ekspertów ds. Marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych, którzy codziennie pracują w agencjach marketingu cyfrowego, którzy są upoważnieni do bycia na bieżąco z najnowszymi sprawdzonymi metodami marketingu cyfrowego i aktualizacjami branżowymi. Kurs został stworzony w celu zapewnienia praktycznego przeglądu wraz ze szczegółową strategią i wglądem w realizację. Ten kurs nie dotyczy teorii, ale aplikacji rzeczywistej.

W DMAC postanowiliśmy stworzyć kompleksowe doświadczenie w nauczaniu online, które umożliwi każdemu ukończenie kursu na pracę w Digital

Rozumiemy jednak, że podjęcie szczegółowego kursu online we własnym tempie może wymagać znacznej dyscypliny i skupienia. W związku z tym zapewniamy każdemu uczniowi własny, osobisty trener powodzenia. Trenerzy Sukcesu są dostępni dla ucznia w każdy dzień roboczy i komunikują się z uczniem, gdy uczeń tego wymaga, lub gdy trener uzna, że potrzebne są wytyczne w oparciu o postępy ucznia i wyniki quizu.

Lokalizacje

Toronto

Address
Toronto, Ontario, Kanada

Nowy Jork

Address
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

San Francisco

Address
San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium