University of Fredericton

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Połączyć. Uczyć się. Osiągnąć sukces. W pełni online

University of Fredericton (UFred) to w pełni internetowa instytucja przyznająca stopnie naukowe, oferująca certyfikaty, dyplomy i programy studiów. Założona i mająca siedzibę w Fredericton w Nowym Brunszwiku firma UFred szczyci się wyjątkową ofertą innowacyjnej, odpowiedniej edukacji online, która kładzie nacisk na rozwój przywództwa i uczenie się przez całe życie.

UFred oferuje unikalne, całkowicie internetowe doświadczenie edukacyjne, które wspiera akademickie i zawodowe cele swoich wyborców. Dzięki przystępnemu, przyjaznemu wsparciu i obsłudze jesteśmy oddani tworzeniu sukcesu uczniów.

Nasza wizja

polega na umożliwieniu uczącym się na całym świecie osiągnięcia ich celów poprzez dostępną, stosowaną edukację zawodową.

Nasza misja

to zapewnienie w pełni kompatybilnej, zorientowanej na indywidualne potrzeby ścieżki uczenia się przez całe życie dla profesjonalistów na całym świecie, która poprawia indywidualne wyniki.

Nasze wartości

obejmują uczciwość, pasję, wzajemne zaufanie, naukę, wzajemny szacunek i kompetencje.


Historia

University of Fredericton to prywatna instytucja założona w 2005 roku w Fredericton w Nowym Brunszwiku. Wychodząc z założenia, że edukacja w pełni online była drogą na przyszłość, stworzyliśmy innowacyjną ścieżkę nauczania o najwyższej jakości i doświadczeniu, którą nadal rozwijamy na arenie międzynarodowej.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

Dlaczego Online?

Internetowi studenci UFred otrzymują taką samą wysokiej jakości edukację, możliwości nawiązywania kontaktów i współpracę, jak w przypadku programu na terenie kampusu; studenci na bieżąco kontaktują się z profesorami i rówieśnikami. Uczniowie mogą zadawać pytania, uczestniczyć w dyskusjach i wspólnie pracować nad materiałami do nauki, całkowicie online.

Brak wymogów dotyczących miejsca zamieszkania

W UFred nie oferujemy naszym studentom pobytu stałego. Wszystkie kursy są dostarczane całkowicie online, co ułatwia dorosłym studentom utrzymanie obowiązków zawodowych i rodzinnych podczas kontynuowania nauki. Studenci mogą uczyć się z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu!

Zajęcia wirtualne

UFred gwarantuje, że Twoja nauka będzie pozytywna. Studenci online otrzymują tę samą wysokiej jakości edukację, jaką uzyskali w ramach programu na terenie kampusu - programy stopniowe są w pełni akredytowane, a uczniowie na bieżąco kontaktują się z profesorami i rówieśnikami w cotygodniowej klasie vClass (wirtualna klasa). Mogą również zadawać pytania, uczestniczyć w dyskusjach i wspólnie pracować nad materiałami do nauki, korzystając z czatu, wideokonferencji, poczty elektronicznej, dostępnych za pośrednictwem różnych programów.

Lokalizacje

Online

Address
Queen Street,371
E3B 1B1 Fredericton, Nowy Brunszwik, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium