Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki edukacji online, Trinity College Dublin mogą teraz dotrzeć do najlepszych studentów na całym świecie, zapewniają dostęp i elastyczność do doskonałości akademickiej i promowania transformacyjny doświadczenia studentów.

Dzięki reputacji zapewnienie edukacji na światowym poziomie, Trinity College Dublin mogą umożliwić większej liczbie studentów osiągnąć swój potencjał w wybranej dziedzinie.

Przez ponad 400 lat, zobowiązanie do zapewnienia najwyższej klasy edukacji widział Trinity College Dublin zdobyć zasłużoną reputacją jednego z najlepszych uniwersytetów na świecie, jak i górnego uniwersytetu w Irlandii.

W 2014 roku, pierwszy kurs online Trinity College, Podyplomowe Dyplom Stosowanych Nauk Społecznych, został uruchomiony, a te 37 studentów ukończył jesienią 2015 roku. Trinity College powodzeniem uruchomiła pierwszy bezpłatny masowy otwarty kurs online (Mooc), który rok, który pamiętał irlandzkich Mieszka w wojnie i rewolucji i miała ponad 12.000 studentów uczestniczy. Od tego czasu ponad 46.000 słuchacze na całym świecie były częścią podyplomowego i wolnej edukacji online w Trinity College w Dublinie.

Studenci Online Trinity studiować kursy, które zostały stworzone przez światowej klasy naukowców Trójcy i wzmocnione przez specjalistów nauczania online. Wszystkie filmy, wzmocnione interaktywne prezentacje i dokumenty są dostępne za pośrednictwem wirtualnego środowiska uczenia się Trinity College, Tablica Dowiedz. Na każdym kursie online, studenci współpracują ze sobą oraz z naukowcami, aby stworzyć niezwykle i aktywną społeczność online uczniów.

Dyskusje i interakcje z naukowców nie ograniczają się do e-maili, a uczniowie uczęszczają cotygodniowych wirtualnych tutoriale, gdzie mogą wchodzić w interakcje z ich klasy w czasie rzeczywistym. Korzystanie z kamery internetowej i słuchawek, każdy student może zobaczyć, usłyszeć i porozmawiać z naukowcami i innymi studentami.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Trinity College Dublin Online Education

... [+]

Rok akademicki podzielony jest na trzy kadencje: michalmas, hilary i trinity.

[-]
IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Trinity College Dublin Online Education

Ten poziom 9 akademicki kurs podyplomowy, dostarczane on-line, ma na celu zapewnienie absolwentów wszystkich dyscyplin z możliwością rozwijania ich zrozumienie roli, jaką ... [+]

Ten poziom 9 akademicki kurs podyplomowy, dostarczane on-line, ma na celu zapewnienie absolwentów wszystkich dyscyplin z możliwością rozwijania ich zrozumienie roli, jaką polityka społeczna odgrywają w rozwoju funkcjonowania i tylko społeczeństw. Drugi rok prowadzi do mgr W Stosowanych Nauk Społecznych jest dostępny dla kandydatów, którzy ukończyli studia podyplomowe.

Studenci rozważy rolę polityki społecznej w rozwiązywaniu niektórych problemów "złych", które borykają się współczesne społeczeństwa. Wicked problemy są współzależne złożonych problemów, takich jak przestępczość i ubóstwo, które często są odporne na działanie roztworów zasad wprowadzonych przez rządy. Studenci będą narażone na argumenty na rzecz rozwoju działań politycznych w obszarach takich jak zabezpieczenia społecznego, opieki zdrowotnej i mieszkań, a także wyzwań wdrożenia i zmiany polityki w tych dziedzinach na poziomie krajowym, jak i globalnym.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku

Postgraduate Diploma in Applied Social Studies, Trinity College Dublin

Online Postgraduate Certificate in Dementia (Long) - School of Nursing & Midwifery

Online Cert., Dipl,, M.Sc in Advanced radiotherapy practice

Online MSc in Managing Risk and System Change

Clinical Exercise