Trinity College Dublin Online Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki edukacji online, Trinity College Dublin mogą teraz dotrzeć do najlepszych studentów na całym świecie, zapewniają dostęp i elastyczność do doskonałości akademickiej i promowania transformacyjny doświadczenia studentów.

Dzięki reputacji zapewnienie edukacji na światowym poziomie, Trinity College Dublin mogą umożliwić większej liczbie studentów osiągnąć swój potencjał w wybranej dziedzinie.

Przez ponad 400 lat, zobowiązanie do zapewnienia najwyższej klasy edukacji widział Trinity College Dublin zdobyć zasłużoną reputacją jednego z najlepszych uniwersytetów na świecie, jak i górnego uniwersytetu w Irlandii.

W 2014 roku, pierwszy kurs online Trinity College, Podyplomowe Dyplom Stosowanych Nauk Społecznych, został uruchomiony, a te 37 studentów ukończył jesienią 2015 roku. Trinity College powodzeniem uruchomiła pierwszy bezpłatny masowy otwarty kurs online (Mooc), który rok, który pamiętał irlandzkich Mieszka w wojnie i rewolucji i miała ponad 12.000 studentów uczestniczy. Od tego czasu ponad 46.000 słuchacze na całym świecie były częścią podyplomowego i wolnej edukacji online w Trinity College w Dublinie.

Studenci Online Trinity studiować kursy, które zostały stworzone przez światowej klasy naukowców Trójcy i wzmocnione przez specjalistów nauczania online. Wszystkie filmy, wzmocnione interaktywne prezentacje i dokumenty są dostępne za pośrednictwem wirtualnego środowiska uczenia się Trinity College, Tablica Dowiedz. Na każdym kursie online, studenci współpracują ze sobą oraz z naukowcami, aby stworzyć niezwykle i aktywną społeczność online uczniów.

Dyskusje i interakcje z naukowców nie ograniczają się do e-maili, a uczniowie uczęszczają cotygodniowych wirtualnych tutoriale, gdzie mogą wchodzić w interakcje z ich klasy w czasie rzeczywistym. Korzystanie z kamery internetowej i słuchawek, każdy student może zobaczyć, usłyszeć i porozmawiać z naukowcami i innymi studentami.

Lokalizacje

Dublin

Address
College Green
Dublin 2, Ireland

Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia