Przeczytaj oficjalny opis

Al-Mustafa Open University to międzynarodowa instytucja kulturalna i akademicka, która ma na celu upowszechnienie wiedzy islamskiej, humanistycznej i społecznej ". Wykorzystując najnowsze technologie dostępne w wirtualnej przestrzeni, Al-Mustafa Open University zapewnia równe szanse wszystkim osobom zainteresowanym zdobywaniem wiedzy islamskiej oraz nauk humanistycznych bez względu na religię, wiarę, płeć i narodowość danej osoby. Stwarza podstawę szkolenia pobożnych ekspertów w środowiskach akademickich i specjalistów w celu wytworzenia, wyjaśnienia i rozpowszechnienia czystych nauk islamu, świętych domów proroka Muhammada (pokoju na niego) i świętego Koranu.

Stan i wiarygodność

Ten otwarty uniwersytet jest związany z uniwersytetem Al-Mustafa PBUH i posiada oficjalne zezwolenie Ministerstwa Edukacji, Badań i Technologii Islamskiej Republiki Iranu. Certyfikaty i stopnie naukowe uczelni mają również międzynarodową wiarygodność.

Cele i misje założycielskie

Rozwijanie zaangażowanych naukowców i uczonych w dziedzinie islamistycznych studiów i humanistyk; Propagowanie islamu i nauki pokoju Ahlul-Bayt na nich na całym świecie poprzez wirtualną produkcję treści i rozpowszechnianie fascynujących materiałów religijnych w różnych językach.

Aby ułatwić i zapewnić wsparcie studentom Al-Mustafa PBUH, aby kontynuować naukę w środowiskach wirtualnych.

Adresat tego uniwersytetu

Muzułmanie na całym świecie bez względu na ich wiarę i narodowość; Ludzie, którzy interesują się kulturą i islamskimi naukami z różnych grup etnicznych i narodowości; Różne warstwy społeczeństwa, w tym kobiety i mężczyźni o różnym poziomie wykształcenia. (Uniwersytet / ogólne)

Kursy akademickie

Ta instytucja akademicka dążyła do zaprojektowania i wdrożenia różnorodnych programów akademickich i praktycznych na różnych poziomach akademickich podstawowych, licencjackich i magisterskich. Prowadzi również krótkie kursy, a także kursy modularne w celu zaspokojenia potrzeb i oczekiwań studentów na całym świecie.

Główne zalety Al-Mustafa Open University

  • Ma ponad dziesięć lat doświadczenia i doskonałe osiągnięcia w różnych dziedzinach islamskich dyscyplin i nauk humanistycznych w cyberprzestrzeni;
  • Komplementarność i różnorodność na różnych poziomach akademickich, mianowicie stowarzyszonych, licencjackich i magisterskich z dziedziny prawa i orzecznictwa, Koranu i hadisu, moralności i edukacji, filozofii, teologii i mistycyzmu, islamskich studiów, historii i cywilizacji, religii, literatury językowej, nauk humanistycznych I nauk społecznych itp.
  • Oferując różnorodne krótkie i modularne kursy dostosowane do potrzeb swoich odbiorców;
  • Korzystanie z najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie edukacji i komunikacji;
  • Dostęp online do zasobów akademickich;
  • Dostępność kursów w różnych językach życia na świecie;
  • Korzyści z uzyskania porady naukowej;
  • Oficjalne i międzynarodowe certyfikaty i stopnie naukowe

Krzywa uczenia się

Uczenie się na tym uniwersytecie daje korzyść z zastosowania najnowszych metod kształcenia na odległość, w tym korzystania z Internetu i mobilnych systemów interakcji. W ten sposób zmechanizowane są wszystkie etapy rejestracji, selekcji kursu, oceny naukowej, szkolenia, badań i usług kulturalnych. Studenci korzystają z bogatej, różnorodnej i fascynującej treści dostarczonej im. W ramach tautologii doświadczonych nauczycieli i profesorów wspinają się na wyższe poziomy cnót i doskonałości. To daje podstawy do doświadczenia życia z godnością i poczuciem własnej wartości w ramach islamskich nauk.

Położenie geograficzne

Siedziba uczelni mieści się w mieście świętym Qom w Islamskiej Republice Iranu. Ma wiele oddziałów i przedstawicielstw w różnych częściach świata.

Konieczność uczenia się wirtualnego

Ograniczenia uczenia się fizycznego z jednej strony i interesy studentów pragnących nauczyć się różnych dyscyplin i nauk ścisłych oraz szybkiego postępu w technologii informacyjnej z drugiej strony dały początek nowej innowacji i wizji skutecznej edukacji zapewniającej równe szanse wszystkim. Jednym z tych pomysłów jest Internet odległe uczenie się (e-learning).

W tej metodzie cały proces oceny i akceptacji kandydata, wybór kursu, prezentacja kursu, pytania i odpowiedzi pomiędzy nauczycielami a uczniami, egzaminy i ocena naukowa, usługi edukacyjne i wyszukiwania są przeprowadzane elektronicznie. Studenci mogą uzyskać dostęp do swojego konta, gdy tylko zechcą ze wszystkich części świata. Korzystając z funkcji technologicznych, nauczyciele i administratorzy monitorują i oceniają postępy ucznia oraz dostarczają im zindywidualizowanych planów nauczania i lekcji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Al-Mustafa Open University

Islamska etyka omawia i dostarcza zasad i wskazówek do życia na podstawie moralności, używających nauk islamskich na wszystkich etapach życia na świecie. Ten program stan ... [+]

Tytuł kursu: Studia islamistyczne Obszar zainteresowań: filozofia etyki Poziom dyplomu: magister Liczba jednostek: 46 jednostek (42 jednostki kursu i 4 jednostki dla tezy) Język prezentacji: arabski, perski, angielski Długość kursu: 5 semestrów (składa się z 3 semestrów, edukacja - 2 semestry, praca dyplomowa) Czesne: N / A Metoda nauczania: Edukacja online + Klasy rewizji online Docelowi odbiorcy: ci, którzy są zainteresowani kursem etyki islamskiej z orientacją filozofii etyki (Irańczycy zamieszkujący w Iranie i nie-irańskim) O programie

Islamska etyka omawia i dostarcza zasad i wskazówek do życia na podstawie moralności, używających nauk islamskich na wszystkich etapach życia na świecie. Ten program stanowi wprowadzenie do idei myślicieli o etyce innych szkół myśli.... [-]

Iran Qom
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku
Al-Mustafa Open University

Wspomniany kurs jest zaplanowany i przedstawiony, aby dać specjalistyczne i głębokie wyjaśnienie dotyczące egzegezy Koranu i rodzajów orientacji i metod egzegetycznych. U ... [+]

Tytuł kursu: Egzegeza i nauki Koranu Poziom dyplomu: magister Liczba jednostek: 64 Język prezentacji: perski, arabski, urdu, angielski Długość programu: 4 semestry Czesne: N / A Typ programu: edukacja online + zajęcia rewizji online Docelowe odbiorcy: Ci, którzy są zainteresowani wyspecjalizowanymi naukami egzegezy i nauk Koranu Kaznodzieje religijne i ci, którzy są zainteresowani nauczaniem i propagowaniem nauk Koranowych O programie

Wspomniany kurs jest zaplanowany i przedstawiony, aby dać specjalistyczne i głębokie wyjaśnienie dotyczące egzegezy Koranu i rodzajów orientacji i metod egzegetycznych.

Uczelnia udziela certyfikatu Master uznanego przez ministerstwo szkolnictwa wyższego Islamskiej Republiki Iranu.... [-]

Iran Qom
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku
Al-Mustafa Open University

Wspomniany kurs jest zaplanowany i przedstawiony, aby systematycznie objaśnić naukę i naukę islamu oparty na Koranie Świętej i doktrynie Ahl-ul-Bayt z międzynarodowym pod ... [+]

Nazwa kursu: Studia islamistyczne Poziom dyplomu: magister Liczba jednostek: 62 Język prezentacji: angielski, francuski, azerski Długość programu: 4 semestry + rozprawa Czesne: N / A Typ programu: edukacja online + zajęcia rewizji online Docelowe odbiorcy: Ci, którzy będą nauczać nauk islamskich opartych na Koranie i doktrynie Ahl-ul-Bayt Kaznodzieje religijne i ci, którzy są zainteresowani propagowaniem nauk boskich na poziomie międzynarodowym O programie

Wspomniany kurs jest zaplanowany i przedstawiony, aby systematycznie objaśnić naukę i naukę islamu oparty na Koranie Świętej i doktrynie Ahl-ul-Bayt z międzynarodowym podejściem.

Uczelnia udziela certyfikatu Master uznanego przez ministerstwo szkolnictwa wyższego Islamskiej Republiki Iranu.... [-]

Iran Qom
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku