ExcelR Raising Excellene

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w ExcelR

W ExcelR Solutions zapewniamy najlepsze w swojej klasie szkolenia w zakresie Agile, zarządzania projektami, zarządzania usługami informatycznymi i jakościami -Assurance. Nasi pracownicy pracowali ze światowej sławy korporacjami wielonarodowymi i są zaangażowani w podnoszenie poziomu doskonałości, tym samym przyspieszając karierę!

Oferujemy szkolenia w zakresie (PMP) ®, (PMI-ACP) ®, (CAPM) ®, (PMI-RMP) ®, ITIL®, ITIL-Foundation, ITIL -Intermediate, ITIL Expert, Six Sigma Green Belt, Six Sigma Black Pas, Microsoft Project, Metryki oprogramowania, Minitab, Agile, Scrum, CMMI, ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000.

Pakiety rozpoczynające się wkrótce w wirtualnym - online i szkoleniowym. Zapisz się , miejsca wypełniają się szybko. Wybierz najlepszy sposób szkolenia, który pasuje do Twojej sytuacji. Nie wiem, co wybrać, dowiedzieć się, który kurs jest odpowiedni dla Ciebie i zalecamy szkolenie online. Mamy najlepszych trenerów z ponad 20-letnim doświadczeniem i certyfikatami. Przekazać opinię.

Rozwiązania konsultingowe, których potrzebujesz

Dzięki światowej centrali w USA i obecności w Wielkiej Brytanii, MiddleEast, Australii, Holandii i Indiach, wydział ExcelR przeszkolił ponad 20 000 profesjonalistów na całym świecie. ExcelR Solutions został założony w oparciu o zasadę oferowania szerokiej gamy opcji szkoleniowych dla pracujących profesjonalistów. Pomagamy organizacjom różnej wielkości wzmacniać ich pracowników, zapewniając kursy oparte na praktycznej wiedzy i teoretycznych koncepcjach.

Nasze "Convenience & One-Stop solution" zapewnia najlepszą naukę, przez jednego z najlepszych profesjonalistów, w najlepszym czasie i najlepszym miejscu do wyboru. Osiągamy to, zapewniając amalgamat szkoleń prowadzonych przez instruktorów Classroom i Online, e-learning, testy symulacyjne i wiele innych. Znając Twoje potrzeby, zaspokajamy szeroki wachlarz twoich aspiracji poprzez te różne kanały.

Nasza wizja

Naszą wizją jest globalne uznanie za wiodącą organizację działającą na rzecz zaspokajania potrzeb edukacyjnych profesjonalistów i studentów.

Nowy standard w programach szkoleniowych:
Większość menedżerów średniego i wyższego szczebla wybiera rozwiązania ExcelR w stosunku do każdej innej firmy zarządzającej, ponieważ rozwiązania szkoleniowe i konsultingowe gwarantują skuteczność i niezawodność.

Jesteśmy jedyną firmą tego rodzaju, która współpracuje z naszymi klientami na każdym kroku, aby zapewnić im szkolenie, którego potrzebują, aby pomóc im w rozwijaniu kariery i tworzeniu zrównoważonego wzrostu w swoich firmach. Gdy Twoja firma potrzebuje zaawansowanych metod szkoleniowych, które zostały przetestowane w rzeczywistych sytuacjach, niech ExcelR Solutions pokażą Ci, co możemy dla Ciebie zrobić dzisiaj.

NASZA FILOZOFIA

Nasz zespół doświadczonych specjalistów stara się zapewnić wyższy poziom usług i wsparcia, których nasi klienci nie mogą uzyskać nigdzie indziej. Nasza reputacja w branży mówi sama za siebie; oferujemy najlepszą wartość w usługach szkoleniowych w połączeniu ze wsparciem naszych kreatywnych umysłów, aby stworzyć rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom i potrzebom twojego biznesu.

ExcelR jest jednym z wiodących dostawców szkoleń z zakresu profesjonalnych szkoleń certyfikacyjnych na świecie. Staramy się zapewnić najlepsze metody szkoleniowe, prowadzone przez profesjonalistów z branży w lokalizacjach na całym świecie. Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem dla profesjonalistów z całego świata.

Połącz się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach ExcelR i naszych światowej klasy rozwiązaniach szkoleniowych i konsultingowych, skontaktuj się z nami już dziś i pozwól, aby jeden z naszych doświadczonych specjalistów pomógł ci z pytaniami, które możesz mieć, i wytłumaczyć cię na temat wielu oferowanych przez nas kursów.

Lokalizacje

Bangalore

Address
49, 1st Cross, 27th Main, BTM Layout stage 1, Behind Tata Motors, Jay Bheema Nagar, 1st Stage, BTM Layout, Bengaluru, Karnataka 560068
Bangalore, Karnataka, Indie

Programy

Ta szkoła oferuje również: