Edureka

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

nagłówek

ZAPRASZAMY DO EDUREKA

Edureka jest na żywo i interaktywna platforma e-learningowa, która rewolucjonizuje profesjonalnej edukacji online. Oferujemy kursy instruktorskie prowadzone obsługiwane przez zasobów internetowych, a także wsparcie 24x7 na żądanie. Oferujemy profesjonalistom elastyczność, aby dowiedzieć się w swoim czasie i miejscu, nawet ze swoich urządzeń mobilnych. Kursy Edureka specjalnie kuratorem przez ekspertów, którzy monitorują branży IT z oka jastrzębia i odpowiadają oczekiwaniom, zmianami i wymaganiami z branży i wprowadzenie ich w naszych kursach.

nagłówek

Nasza wizja

Aby nauka łatwe, ciekawe, niedrogie i dostępne dla milionów słuchaczy na całym świecie.

Nasza misja

Aby utworzyć alternatywną platformę uczenia się, wykorzystując unikalną metodologię uczenia żywych interaktywnych kursów internetowych wraz ze wsparciem 24x7. Naszym celem jest umożliwienie naszym klientom umiejętności, które pomogą im uaktualnić swoje kariery i poprawić swoje życie. Dzięki wykorzystaniu technologii i budowanie ekosystemu praktykami z branży i osób uczących się, chcemy stać się największym i najbardziej wciągające platformy uczenia się na ziemi.

nagłówek

POWODY do pracy z nami

fotka

Zespół światowej klasy

Szansę na pracę z najlepszymi w branży. Sąsiadują z byłych menedżerów z czołowych firm opiera się w Dolinie Krzemowej, absolwentów z IIT, IIM, ISB, University of California, University of Chicago. Pierwsze prowadzony przez najlepsze umysły w branży.

fotka

Kreatywność i niezależność

Na Edureka, zachęcamy do podjęcia odpowiedzialności i pozwalają podejmować własne decyzje. Uwolnij swoją kreatywność i wydobyć najlepsze w Tobie. Nie mamy menedżerów. Mamy liderów, którzy chętnie pomagają rosnąć i osiągnąć swoje cele.

fotka

To wspólny Workplace

Przejrzystość i otwartość - dwie mantry traktujemy bardzo poważnie. Współpraca jest kluczem i każdy jest przystępny w każdym czasie. Aby uzupełnić go, jesteśmy jednym z pierwszych uruchomień w Indiach używają Facebook @ Work, narzędzie społecznej współpracy i przesyłania wiadomości. Więc nie używamy zbyt dużo wiadomości e-mail. Większość naszej pracy dzieje się na Facebooku! I tak jesteśmy bardzo spokojna o ubioru, jak dobrze!

fotka

Learning - sposób na życie

Masz prawo do poszukiwania i ewoluować. W zależności od zainteresowań i uzdolnień, można dowiedzieć się, angażują się i przyczyniają się do firmy, na wszystkich poziomach i branż. Można również mieć swobodny dostęp do całego naszego repertuaru kursów. Zachęcamy do poprawy umiejętności i uczyć się z nami.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Certyfikaty » Widzieć Kursy » Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Ai I Głębokie Uczenie Się Z Certyfikatem Tensorflow

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Edureka AI & Głęboka nauka z kursem Tensorflow sprawi, że będziesz ekspertem w szkoleniu i optymalizacji podstawowych i splotowych sieci neuronowych przy wykorzystaniu projektów i zadań w czasie rzeczywistym. Będziesz także opanować takie pojęcia, jak funkcja SoftMax, sieci neuronowe Autoencoder, maszyna Boltzmann z ograniczeniami (RBM). [+]

Edureka AI & Głęboka nauka z kursem Tensorflow Sprawi, że będziesz ekspertem w szkoleniu i optymalizowaniu podstawowych i splotowych sieci neuronowych przy wykorzystaniu projektów i zadań w czasie rzeczywistym. Będziesz także opanować takie pojęcia, jak funkcja SoftMax, sieci neuronowe Autoencoder, maszyna Boltzmann z ograniczeniami (RBM).

O kursie

Głęboka nauka Edureki z kursem Tensorflow pomoże Ci poznać podstawowe pojęcia TensorFlow, główne funkcje, operacje i rurociąg roboczy. Począwszy od prostego przykładu "Hello Word", podczas całego kursu można zobaczyć, jak TensorFlow może być użyty w dopasowywaniu krzywej, regresji, klasyfikacji i minimalizacji funkcji błędów. Koncepcja ta jest następnie badana w świecie nauki głębokiego. Oceniasz wspólne, a nie tak powszechne, głębokie sieci neuronowe i zobacz, jak te mogą być wykorzystane w rzeczywistym świecie przy użyciu skomplikowanych surowych danych przy użyciu TensorFlow. Ponadto dowiesz się, jak stosować TensorFlow w celu wzmocnienia wstecznego, aby dostroić wagi i uprzedzenia podczas ćwiczeń sieci neuronowych. Wreszcie, kurs obejmuje różne typy głębokich architektur, takie jak sieci splatania, sieci nawracania i autodemoderów. ... [-]


Certyfikat Fundacji I Praktyk Prince2 (samodzielny)

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Sukcesy przegląd zasad, tematów i procesów PRINCE2®. PRINCE2® dostarcza wytycznych, które dają osobom i organizacjom podstawy prowadzenia projektu. PRINCE2® jest łatwy do nauczenia i elastyczny sposób, który można dostosować do wszystkich typów projektów. [+]

Sukcesy przegląd zasad, tematów i procesów PRINCE2®. PRINCE2® dostarcza wytycznych, które dają osobom i organizacjom podstawy prowadzenia projektu. PRINCE2® jest łatwy do nauczenia i elastyczny sposób, który można dostosować do wszystkich typów projektów.

Kurs ma na celu szczegółową analizę metodologii PRINCE2®. Pierwsze 4 dni zawierają co, jak i dlaczego PRINCE2®. Ostatnie cztery dni dotyczą szczegółowych informacji o produkcie zarządzania i zastosowania PRINCE2® w studiach przypadków.

Cele kursu

Program certyfikacji PRINCE2® pozwoli Ci nauczyć się: 1. Zarządzaj projektami lub pracuj w środowisku projektu przy użyciu najbardziej globalnie uznanej metody zarządzania projektami. ... [-]


Certyfikat Togaf®: Szkolenie

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Szkolenie TOGAF® Edureka pomaga przygotować i wyczyścić certyfikat Level 1 (TOGAF® Foundation) i TOGAF® Level 2 (certyfikat TOGAF®). Edureka jest autoryzowanym operatorem szkoleń dla Open Group. Opłata za szkolenie obejmuje również bony egzaminacyjne. [+]

Szkolenie TOGAF® Edureka pomaga przygotować i wyczyścić certyfikat Level 1 (TOGAF® Foundation) i TOGAF® Level 2 (certyfikat TOGAF®). Edureka jest autoryzowanym operatorem szkoleń dla Open Group. Opłata za szkolenie obejmuje również bony egzaminacyjne.

Kurs Edukacji TOGAF® firmy Edureka to szkolenie instruktażowe prowadzone online.

Kurs TOGAF będzie szkolił Cię jak zbudować architekturę przedsiębiorstwa w oparciu o wymogi biznesowe i techniczne. Wyjaśni również różne układy architektury TOGAF®, takie jak architektura biznesowa, architektura aplikacji, architektura techniczna i architektura danych.

Zrozumiesz wszystkie ważne składniki TOGAF®, ADM (Metoda Rozwoju Architektury) i jak zaprojektować strukturę przedsiębiorstwa przy użyciu wszystkich faz podejścia ADM.... [-]


Ciągła Integracja Z Certyfikacją Jenkins

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań ekspertem w Jenkins, opanując Build Pipeline, Reporting, Email i Build, Secure Jenkins, Tomcat 7 i inne pokrewne pojęcia. [+]

[-]

Co Nowego W Java 8? Szkolenie Certyfikacyjne

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Wyostrz swoje umiejętności Java, dodając Javę 8 do swojej zbroi. Opanuj sztukę funkcjonalnego programowania dzięki funkcjom języka Java 8, takich jak funkcjonalne interfejsy, wyrażenia lambda, strumienie i nowe interfejsy Java 8. [+]

Wyostrz swoje umiejętności Java, dodając Javę 8 do swojej zbroi. Opanuj sztukę funkcjonalnego programowania dzięki funkcjom języka Java 8, takich jak funkcjonalne interfejsy, wyrażenia lambda, strumienie i nowe interfejsy Java 8.

Kurs Java 8 Edureki obejmuje wszystkie nowe funkcje wprowadzone w Javie 8, takie jak funkcjonalne interfejsy, lambda i strumienie. Programiści mogą używać języka Java 8 do programowania funkcjonalnego w języku Java. Ten kurs wyjaśnia wszystkie pojęcia programowania funkcjonalnego i sposób programowania funkcjonalnego w Javie. Kurs ten również nurkuje się bardzo potężnym interfejsem Java 8 Stream API, który zapewnia łatwy sposób na wykonywanie wszystkich operacji związanych z gromadzeniem danych, bardzo szybko Java porusza się szybko i mając wiedzę na temat Javy 8, z pewnością sprawi, że będziesz wyróżniać się wśród tłumu. Na zakończenie tego kursu będziesz także opracowywał projekt wykorzystujący wszystkie funkcje Java 8, które będą prowadzone w trakcie kursu. ... [-]


Docker Training and Certification

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

[+]

Wreszcie dowiedz się, jak wdrożyć różne aplikacje na kontenerach w chmurze.

Dlaczego warto się uczyć Dockera?

Operatorzy używają funkcji dokowania do uruchamiania i zarządzania aplikacjami obok siebie w odizolowanych pojemnikach, aby uzyskać lepszą gęstość obliczeniową.

W rezultacie firma IT może wysyłać szybciej i uruchomić tę samą aplikację, bez zmian, na komputerach przenośnych, wirtualnych serwerach danych i dowolnej chmurze.

Cele szkolenia [-]

IBM Cognos BI Certification Training

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

[+]

Zbadaj Menedżera ramek i Administrację Cognos 3.

Kto powinien udać się na ten kurs? [-]

Itil® Usługi Szkolenia Certyfikacji Przejścia

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Ta kwalifikacja zapewnia pełny przegląd przejścia na usługi, w tym wszystkie powiązane działania, takie jak zapewnienie skutecznego przejścia na usługi i usprawnienie procesu przejścia na usługi w organizacji. [+]

Ta kwalifikacja zapewnia pełny przegląd przejścia na usługi, w tym wszystkie powiązane działania, takie jak zapewnienie skutecznego przejścia na usługi i usprawnienie procesu przejścia na usługi w organizacji.

ITIL® jest globalnie uznanym zasadą najlepszych praktyk, który jest przyjmowany przez wiele organizacji. Dzięki praktyce ITIL® można skutecznie i efektywnie dostarczać usługi informatyczne, dostarczając tym samym wartość dla klientów.

Edureka jest znaną na całym świecie firmą Brain4ce Education Solutions, akredytowaną organizacją szkoleniową (ATO) zarejestrowaną w firmie Peoplecert.

Progresja i wymagania wstępne ITIL®

ITIL® jest najbardziej poszukiwanym certyfikatem, który posiada globalne uznanie. ITIL® oferuje trzy poziomy certyfikacji.... [-]


Jquery Ui Rozwoju

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań ekspertem w jQuery UI poprzez opanowanie takich pojęć, jak jQuery Traversing, jQuery Events i efekty, AJAX przy użyciu jQuery, UI Widgets i jQuery Mobile. [+]

Zostań ekspertem w jQuery UI poprzez opanowanie takich pojęć, jak jQuery Traversing, jQuery Events i efekty, AJAX przy użyciu jQuery, UI Widgets i jQuery Mobile.

Szkolenie jQuery UI ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności, aby stać się skutecznym programistą UI. Zaczyna się od podstawowych pojęć związanych z jQuery DOM Traversing, jQuery Events API, jQuery Effects w celu przejścia na tematy widgetów jQuery UI, jQuery Mobile itp. Uczestnicy otrzymają również wdrożenie jednego projektu interfejsu w czasie rzeczywistym do aplikacji sieci web i aplikacji mobilnej.

Cele kursu

Po ukończeniu szkolenia jQuery UI w firmie Edureka będziesz mógł: 1. Zrozumienie podstawowych i zaawansowanych metod bibliotek jQuery 2. Zastosuj różne metody jQuery w projektowaniu interfejsu użytkownika 3. Opracowanie Rich Interactive stron internetowych 4. Dowiedz się, gdzie używać i jak używać widgetów jQuery UI, wydarzeń jQuery Mobile 5. Zastosuj bibliotekę jQuery do tworzenia bardzo bogatych aplikacji sieciowych i mobilnych 6. Praca w UI w czasie rzeczywistym dla aplikacji sieci Web i aplikacji mobilnych.... [-]


Kompleksowe Szkolenia Z Certyfikatem Java

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Jest to samodzielne szkolenie online zaprojektowane na jednej z najbardziej popularnych platform "Java", aby szkolić Cię w oparciu o podstawowe i zaawansowane koncepcje Javy oraz uzyskać dostęp do świata programowania jako programista Java. [+]

Jest to samodzielne szkolenie online zaprojektowane na jednej z najbardziej popularnych platform "Java", aby szkolić Cię w oparciu o podstawowe i zaawansowane koncepcje Javy oraz uzyskać dostęp do świata programowania jako programista Java.

Kompleksowy kurs Javre Edureki przeznaczony jest dla studentów i specjalistów, którzy chcą być Java Developer. Podejście praktyczne było prowadzone w celu zapewnienia rzeczywistego doświadczenia w czasie. Zajmiemy się nie tylko podstawowymi pojęciami, ale także zaawansowanymi koncepcjami, takimi jak Metoda przeciążania i nadpisywania, dziedziczenie, interfejs, łączność z bazą danych itp.

Cele kursu

Po ukończeniu Kompleksowego Kursu Java w Edurece, powinieneś mieć możliwość:... [-]


Kompleksowe Szkolenie Certyfikacyjne Dla Uli

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Master Hive Query language, Hive UDF i inne pojęcia, takie jak Ładowanie, wyszukiwanie i importowanie danych w Hive. [+]

Master Hive Query language, Hive UDF i inne pojęcia, takie jak Ładowanie, wyszukiwanie i importowanie danych w Hive.

Hive to ramy hurtowni danych typu Open-source, peta-byte oparte na platformie Hadoop. Wszechstronny personel certyfikowany w firmie Hive jest w dziedzinie zarządzania bazą danych w celu zarządzania dużymi danymi. Po ukończeniu tego kursu uczestnicy programu Edureka będą mieli dogłębne zrozumienie wszystkich koncepcji w Hive.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Comprehensive Hive w Edurece będziesz mógł: 1. Zrozumieć zalety Hive i HiveQL 2. Przeprowadzić analizę danych przy użyciu Hive

Kto powinien udać się na ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą uczyć się Hive i wdrożyć go w ramy Hadoop. Następujące osoby mogą uczyć się kompleksowego grona: 1. Specjaliści Analytics 2. BI / ETL / DW Professionals 3. Kierownicy projektów 4. Specjaliści testowania 5. Specjaliści z Mainframe 6. Programiści i architekci 7. Absolwenci mają na celu zbudowanie kariery w Big Data i Hadoop... [-]


Kompleksowe Szkolenie Poświadczające Hbase

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Master HBase poprzez uczenie się takich pojęć, jak NoSQL, klaster HBase, model danych i Zookeeper [+]

Master HBase poprzez uczenie się takich pojęć, jak NoSQL, klaster HBase, model danych i Zookeeper.

Szkolenie w zakresie HBase kompleksowe ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności w zakresie bazy danych NoSQL, która działa w oparciu o Hadoop.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu HBBA kompleksu w Edurece będziesz mógł: 1. Zrozumieć architekturę i składniki HBase 2. Wykonaj analizę danych przy użyciu HBase 3. Zrozumieć ścisłą integrację między HBase i HDFS 4. Wdrożenie HBazy w HDFS 5. Zastosuj Zookeeper do monitorowania klastrów

Kto powinien udać się na ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą uczyć się HBase i wdrożyć je w Hadoop. Następujący specjaliści mogą nauczyć się HBazy: 1. Specjaliści Analytics 2. BI / ETL / DW Professionals 3. Kierownicy projektów 4. Specjaliści testowania 5. Specjaliści z Mainframe 6. Programiści i architekci 7. Absolwenci mają na celu zbudowanie kariery w Big Data i Hadoop... [-]


Kompleksowe Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Mapreduce

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Samodzielny kurs zaprojektowany przez Hadoop Experts w celu zapewnienia wiedzy i umiejętności w dziedzinie MapReduce Framework i pomagania w rozwiązywaniu przypadków użycia przy użyciu koncepcji MapReduce. [+]

Samodzielny kurs zaprojektowany przez Hadoop Experts w celu zapewnienia wiedzy i umiejętności w dziedzinie MapReduce Framework i pomagania w rozwiązywaniu przypadków użycia przy użyciu koncepcji MapReduce.

MapReduce jest podstawowym silnikiem Hadoop. Samodzielny kurs Comprehensive MapReduce został zaprojektowany dla osób uczących się, aby zrozumieć i wdrożyć różne ramy MapReduce. Tematy są wyjaśnione przy użyciu dedykowanych przykładów.

Cele kursu

Po zakończeniu kursu Kompleksowe MapReduce będziesz mógł: 1. Opanuj koncepcje ram MapReduce 2. Naucz się pisać programy Complex MapReduce 3. Program w przędzy 4. Program w MapReduce

Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Kompleksowe Szkolenie W Zakresie Certyfikacji świń

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Master Pig Latin i inne pojęcia, takie jak File Loaders, Operatorzy grup, przynależności, grupa wspólna i UDF Pig [+]

Master Pig Latin i inne pojęcia, takie jak File Loaders, Operatorzy grup, przynależności, grupa wspólna i UDF Pig.

Po ukończeniu kursu uczniowie będą mieli dogłębne zrozumienie różnych koncepcji w Pig. Uczestnicy będą mogli pisać złożone przekształcenia MapReduce za pomocą prostego języka skryptowego o nazwie Pig Latin. Pomaga uczniom w pracy w ramy Hadoop bez korzystania z Javy.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Kompleksowego Kurta na Edurece będziesz mógł: 1. Zrozumieć zalety i cechy Pig 2. Wykonaj analizę danych przy użyciu Pig 3. Naucz się pisać własne funkcje do przetwarzania specjalnego przeznaczenia 4. Łatwe programowanie złożonych zadań z udziałem wzajemnie powiązanych przekształceń danych zakodowanych jako sekwencje przepływu danych 5. Zrozumienie zaawansowanych koncepcji Pig, takich jak operatorzy relacji, operator plików, operator Group & Co-group, Union, Pig UDF 6. Pracuj nad projektem Real life w Pig Latin i zdobądź dłonie na Project Experience... [-]


Manual Testing Certification Training

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Indie India Online

[+]

[-]

Mastering Magento Dla Szkoleń Certyfikacyjnych W Handlu Elektronicznym

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Pojęcia podstawowe, takie jak Magento Architecture, MVC, Modele danych, systemy renderowania, Admin Html i REST Webservices, aby zostać ekspertem w dziedzinie Magento. [+]

Pojęcia podstawowe, takie jak Magento Architecture, MVC, Modele danych, systemy renderowania, Admin Html i REST Webservices, aby zostać ekspertem w dziedzinie Magento.

Kurs Magento ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności, aby stać się skutecznym programistą Magento. Po zakończeniu kursu uczestnicy będą mieli wiedzę na temat wszystkich podstawowych i zaawansowanych pojęć, takich jak przepływ żądań, systemy renderowania, baza danych Magento, model EAV i Magento Enterprise.

Cele kursu

Po ukończeniu szkolenia Magento w Edurece będziesz mógł: 1. Wykonaj podstawowe funkcje, takie jak tworzenie modułów, tworzenie tabel w bazach danych i będzie można pisać skrypt uaktualniania 2. Zrozumienie struktury, terminologii i rdzenia Magento 3. Zrozumieć wszystkie techniki dostosowywania Magento 4. Dowiedz się, jak korzystać z usługi Rest Web-service w Magento i rozszerzyć je 5. Pracuj nad projektem Real Life, wdrażając nowy moduł w programie Magento, aby uzyskać informacje o firmach... [-]


Maszynowa Nauka Z Mahout Szkolenia Certyfikacji

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Kurs internetowy stworzony z myślą o zapewnieniu mieszania nauki maszyn i dużych danych, a gdzie Mahout pasuje do ekosystemu Hadoop. [+]

Kurs internetowy stworzony z myślą o zapewnieniu mieszania nauki maszyn i dużych danych, a gdzie Mahout pasuje do ekosystemu Hadoop.

Ten kurs obejmuje podstawowe techniki uczenia maszyn, począwszy od różnych algorytmów obsługi maszyn wektorowych, klastrów typu k-means, losowych lasów, filtrowania współpracy z systemem rekomendacji, Mahout na Hadoop i Amazon EMR itp.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Apache Mahout w Edurece, powinieneś mieć możliwość: 1. Zdobądź wgląd w techniki Machine Learning.

Zrozumieć algorytmy SVM, Naive Bayes, Random Forests itp.

Wdroż je za pomocą Apache Mahout 4. Zrozumieć system rekomendacji 5. Naucz się współpracy filtrowania, grupowania i klasyfikacji 6. Analizuj duże dane przy użyciu programów Hadoop i Mahout 7. Wdrożenie rekomendatora przy użyciu MapReduce 8. Wprowadzenie do narzędzi takich jak: Weka, Octave, Matlab, SAS Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Microsoft .net Szkolenia Certyfikacyjne

Online W niepełnym wymiarze czasu 30 godziny Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań certyfikowanym przez firmę Edureka certyfikatem MS.NET Framework Professional. Kurs online zaprojektowany, aby uczynić Cię ekspertem w korzystaniu z MS.NET Framework i nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne do tworzenia prawdziwych aplikacji Windows Application, aplikacji World Wide Web / witryn i usług internetowych. [+]

Zostań certyfikowanym przez firmę Edureka certyfikatem MS.NET Framework Professional. Kurs online zaprojektowany, aby uczynić Cię ekspertem w korzystaniu z MS.NET Framework i nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne do tworzenia prawdziwych aplikacji Windows Application, aplikacji World Wide Web / witryn i usług internetowych.

Kurs Microsoft .NET firmy Edureka to 30-godzinny kurs, który obejmuje wszystkie pojęcia, które sprawiają, że .NET najprawdopodobniej jest najbardziej popularnym pakietem Microsoft Framework. Począwszy od podstaw, tj. Architektury Ramowej, tworzyć pierwsze i podstawowe aplikacje. Używamy technologii ASP.NET i IIS do tworzenia widoku użytkownika i uczynienia aplikacji sieci Web bardziej bezpiecznym. Po zakończeniu kursu tworzymy aplikacje internetowe i usługi sieciowe za pomocą technologii MS.NET Framework.... [-]


Microsoft Azure Certification Training

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

[+]

[-]

MicroStrategy 10 Certification Training

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

[+]

Edureka Proces certyfikacji: [-]

Modelowanie Drzewa Decyzyjnego Za Pomocą Szkolenia R

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Kurs modelowania drzewa decyzyjnego ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności, aby stać się ekspertem analityki prognozowania. Podstawowe pojęcia, takie jak "Potrzeba modelu" i "Projekt danych" zostały omówione wraz z zaawansowanymi koncepcjami, takimi jak algorytmy regresji drzewa, przycinania, CHAID i CART w programie nauczania. [+]

Test Modelowanie drzewa decyzyjnego Ma na celu dostarczanie wiedzy i umiejętności, aby stać się ekspertem analityki prognozowania. Podstawowe pojęcia, takie jak "Potrzeba modelu" i "Projekt danych" zostały omówione wraz z zaawansowanymi koncepcjami, takimi jak algorytmy regresji drzewa, przycinania, CHAID i CART w programie nauczania.

Cele kursu

Po zakończeniu kursu Drzewo Decydujące w Edurece, powinieneś mieć możliwość: 1. Zrozumienie anatomii drzewa decyzyjnego 2. Naucz się korzystać z platformy R do opracowywania drzew decyzyjnych 3. Stosuj różne techniki drzewa decyzyjnego (CHAID / CART itp.) 4. Wykonaj weryfikację modelu drzewa decyzyjnego 5. Dowiedz się, gdzie używać CHAID / CART / ID3 itd. ... [-]


Opanowanie Apache Ambari Szkolenia Certyfikacyjnego

Online W niepełnym wymiarze czasu 15 godziny Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań ekspertem w Big Data Administration, używając Apache Ambari jako narzędzia do implementacji klastra. Do końca kursu będziesz w stanie zaprojektować cały klaster 10-100 węzłów w zaledwie kilka godzin. [+]

Test Szkolenie Edureka Ambari Ma na celu zapewnienie wymaganej wiedzy i umiejętności, aby stać się skutecznym administratorem Hadoop. Kurs rozpoczyna się od podstawowych pojęć narzędzi Hadoop i zarządzania oraz obejmuje zaawansowane tematy dotyczące strojenia klastra Hadoop.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Ambari w Edurece będziesz mógł:

Zrozumieć i zidentyfikować różne narzędzia zarządzania Opisz architekturę Ambari i jej różne składniki Użyj komponentów Ambari do budowy klastra, dodawania węzłów i usuwania węzłów płynnie Opisz podstawowe i zaawansowane funkcje i funkcjonalności firmy Ambari wraz z przypadkami użycia Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Opanowanie Szkolenia Certyfikacyjnego Bazy Danych Neo4j

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Kurs ma na celu wyposażenie uczestników z wiedzą na temat rozwijania aplikacji z Neo4j. Kurs obejmie takie kwestie, jak Modelowanie danych, zapytania, optymalizacja i pochłanianie danych. Kurs koncentruje się głównie na społeczności programistów, a część Architektury Neo4j będzie również objęta. Pomoże to programistom napisać zoptymalizowane aplikacje, co pozwala im w pełni wykorzystać istniejące instancje bazy danych Neo4j. [+]

Kurs ma na celu wyposażenie uczestników z wiedzą na temat rozwijania aplikacji z Neo4j. Kurs obejmie takie kwestie, jak Modelowanie danych, zapytania, optymalizacja i pochłanianie danych. Kurs koncentruje się głównie na społeczności programistów, a część Architektury Neo4j będzie również objęta. Pomoże to programistom napisać zoptymalizowane aplikacje, co pozwala im w pełni wykorzystać istniejące instancje bazy danych Neo4j.

Cele kursu

Pod koniec kursu, będzie:

Zrozumienie, jakie dane graficzne ma wartość 2. Dowiedz się źródeł danych wykresu 3. Dowiedz się, jak Neo4j pomaga w obsłudze danych wykresu 4. Wiedz, jak Neo4j wykonuje wobec innych baz danych 5. Dowiedz się Modelowanie danych w Neo4j 6. Naucz się używać języka Cypher-Query Language w Neo4j 7. Dowiedz się, jak używać Core API do tworzenia aplikacji 8. Naucz się korzystać z Traversals i REST API Czemu ucz się Neo4j? ... [-]

Opanowanie Szkolenia Certyfikacyjnego Joomla

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań ekspertem w publikowaniu treści internetowych przy użyciu darmowego i otwartego systemu zarządzania treścią - Joomla podczas pracy nad przypadkami i projektami opartymi na branży. [+]

Zostań ekspertem w publikowaniu treści internetowych przy użyciu darmowego i otwartego systemu zarządzania treścią - Joomla podczas pracy nad przypadkami i projektami opartymi na branży.

Szkolenie z zakresu projektowania Joomla ma na celu dostarczenie niezbędnej wiedzy i umiejętności, aby oprócz zaawansowanych zagadnień związanych z rozwijaniem modułów, rozwojem komponentów, aby stać się skutecznym twórcą treści internetowych, wydawcą stron internetowych lub projektantem szablonów sieciowych, wykorzystując podstawowe pojęcia HTML, CSS i jQuery I rozwój wtyczki.

Cele kursu

Po zakończeniu kursu Joomla Development firmy Edureka będziesz mógł: 1. Zrozumieć składniki, wtyczki i moduły. ... [-]


Opanowanie Szkolenia Certyfikacyjnego W Zakresie Perl

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Kurs Autoringu Perl Scripting firmy Edureka ma na celu stworzenie eksperta dla ekspertów Perl i umożliwienie opracowania przydatnych aplikacji bardzo często używanych w branży. [+]

Kurs Autoringu Perl Scripting firmy Edureka ma na celu stworzenie eksperta dla ekspertów Perl i umożliwienie opracowania przydatnych aplikacji bardzo często używanych w branży.

Kurs Scripting Perl Scripting firmy Edureka obejmować będzie takie koncepcje, jak pisanie skryptów Perl, interakcja z plikami, złożone struktury danych, programowanie Perl zorientowane obiektowo, interfejs bazy danych, skrobanie internetowe itp. Audiencja obejmie również ważne i najczęściej używane biblioteki Perl, takie jak DBI, LWP, arkusz kalkulacyjny, wywrotka danych, forkmanager, gwint, łoś itp.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Mastering Perl Scripting w Edureka, powinieneś: 1. Zrozumieć i opanować podstawowe i zaawansowane koncepcje Perla 2. Opanuj koncepcje przekazywania plików i obsługi katalogów 3. Naucz się definiować i używać podprogramów, struktur danych i funkcji 4. Opanuj koncepcje wyrażania regularnego w języku Perl 5. Naucz się pisać Złożona struktura danych w celu szybszego przetwarzania danych 6. Dowiedz się, jak tworzyć i używać pakietów Perla w paradygmacie rozkładu kodu 7. Naucz się i opanuj obiektowo Perl i nowoczesny Perl 8. Dowiedz się, jak instalować i używać modułów CPAN 9. Opanuj skrobanie internetowe, interfejs bazy danych i wielowątkowe w programie Perl 10. Praca nad projektem Real Life na temat pobierania danych Google Finance. Przechowywać je w bazie danych do wykorzystania w przyszłości.... [-]


OpenStack Certification Training

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

[+]

[-]

Php I Mysql Z Certyfikatami Ramowymi Mvc

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań Certyfikowanym przez Edureka PHP & MySQL Professional. Kurs internetowy stworzony, aby uczynić Cię ekspertem w korzystaniu z PHP i MySQL i nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne do tworzenia rzeczywistych aplikacji internetowych z PHP i MySQL. [+]

Zostań Certyfikowanym przez Edureka PHP & MySQL Professional. Kurs internetowy stworzony, aby uczynić Cię ekspertem w korzystaniu z PHP i MySQL i nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne do tworzenia rzeczywistych aplikacji internetowych z PHP i MySQL.

Edureka PHP & MySQL z MVC framework, wprowadzi uczestników do PHP, MySQL i CakePHP MVC framework. Kurs obejmie aspekty korzystania z PHP, MySQL wraz z ramą CakePHP MVC w celu stworzenia silnych i łatwych w konserwacji stron z bazą danych. Kurs omówi także instalację i konfigurację PHP, MySQL i CakePHP. Uczestnicy będą także gotowi wdrożyć jeden projekt pod koniec kursu.

Cele kursu

Po zakończeniu kursu "Kurs PHP i MySQL z kursem MVC" w Edurece, powinieneś mieć możliwość: 1. Zrozumieć podstawy technologii internetowej 2. Poznaj wszystkie najważniejsze koncepcje PHP i MySQL, które początkujący programiści muszą opanować.... [-]


Power BI Training and Certification

Online W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indie India Online

[+]

Kto powinien udać się do tego szkolenia? [-]

Qlikview Certification Training

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

[+]

[-]

Reaktywne Szkolenia Z Certyfikatami Reduksji

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Kurs ReactJS z kursem Redux w firmie Edureka ma na celu zdobycie umiejętności w udanym Developerze aplikacji Client-Side. Opanujesz pojęcia ReactJS, w tym jego architekturę i komponenty. [+]

Kurs ReactJS z kursem Redux w firmie Edureka ma na celu zdobycie umiejętności w udanym Developerze aplikacji Client-Side. Opanujesz pojęcia ReactJS, w tym jego architekturę i komponenty. Kurs koncentruje się także na testowaniu Redux, React Router, React Redux, JSX, przepływie i użyciu danych z React, działaniami i przepływami asynchronicznymi oraz React Middleware, dzięki czemu jesteś w pełni gotowy do tworzenia aplikacji ReactJS.

React to biblioteka do tworzenia interfejsów użytkownika złożonego. Zachęca do tworzenia elementów interfejsu wielokrotnego użytku, które prezentują dane, które zmieniają się w czasie. Wielu ludzi używa React jako V w MVC. React streszczenie od DOMu, dając prostszy model programowania i lepszą wydajność. React może być renderowany na serwerze za pomocą węzła i może zasilać aplikacje natywne za pomocą funkcji React Native. React implementuje jednokierunkowe przepływy danych reaktywnych, co zmniejsza płytkę wyjściową i jest łatwiejsze do zrozumienia niż tradycyjne wiązanie danych. Rozwój. Redux jest przewidywalnym kontenerem stanu dla aplikacji JavaScript. To pomaga pisać aplikacje, które zachowują się konsekwentnie, działają w różnych środowiskach (klient, serwer i natywny) i są łatwe do przetestowania. Redux jest głównie używany z React.... [-]


Rubin Z Treningiem Certyfikacji Ogórków

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań Rubinem z Cucumber Expert, opanując Ruby i Cucumber Testing Tool. [+]

Zostań Rubinem z Cucumber Expert, opanując Ruby i Cucumber Testing Tool.

[-]

Ruby Na Szkoleniu Certyfikującym Szyny

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zapoznaj się z podstawowymi zasadami tworzenia witryn sieci Web w oparciu o "Ruby on Rails", aby budować bardzo skalowalne aplikacje w krótszym czasie, w porównaniu do swoich odpowiedników, używając takich pojęć jak MVC, Gems, Action View, Action Controller, Active Record & Deployment oraz Web Application Projects. [+]

Zapoznaj się z podstawowymi zasadami tworzenia witryn sieci Web w oparciu o "Ruby on Rails", aby budować bardzo skalowalne aplikacje w krótszym czasie, w porównaniu do swoich odpowiedników, używając takich pojęć jak MVC, Gems, Action View, Action Controller, Active Record & Deployment oraz Web Application Projects.

Kurs "Ruby on Rails" firmy Edureka jest instruktażową klasą online, która umożliwi uczniom tworzenie aplikacji sieciowych za pomocą zaawansowanych ram Rails oraz bardzo dynamicznego, zorientowanego obiektowo języka Ruby. Omówione zostaną wszystkie podstawowe pojęcia OOPS i aplikacji internetowych, skrypty Ruby, architektura MVC do zaawansowanych zagadnień, takich jak wtyczki Gemified, implementacje aplikacji, konwencje API, wsparcie w chmurze przez Heroku, Front End i Back End DB itd. Uczestnicy otrzymają również do realizacji jednego projektu pod koniec kursu.... [-]


Salesforce Certification Training: Admin 201 and App Builder

Online W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indie India Online

[+]

Możecie być pewni. [-]

Selenium 3.0 Certification Training

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

[+]

[-]

Szkolenia Certyfikacyjne Wzorców Projektowych

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Kurs internetowy zaprojektowany tak, aby dać Ci zrozumienie wzorców projektowych, aby zwiększyć swoje umiejętności, mając na celu uzyskanie efektywnego architektury oprogramowania i opracowanie bardzo wysoce skalowalnych i konserwowalnych aplikacji. [+]

Kurs internetowy zaprojektowany tak, aby dać Ci zrozumienie wzorców projektowych, aby zwiększyć swoje umiejętności, mając na celu uzyskanie efektywnego architektury oprogramowania i opracowanie bardzo wysoce skalowalnych i konserwowalnych aplikacji.

Kurs Design Patterns firmy Edureka pomaga docenić pomysł projektowania wzorców. Ponieważ każdy wzór projektowy zapewnia sposób radzenia sobie ze zwyczajnymi problemami podczas tworzenia aplikacji, posiadanie wiedzy o wzorcach projektowych w swoim arsenale z pewnoś ciĘ ... pomogĘ ... ciĘ ... stać się lepszym programistĘ ... lub deweloperem. W tym kursie pokrywamy każdy wzorzec od podstaw. Ten kurs obejmuje wszystkie typy wzorów od tworzenia do strukturalnych, zachowawczych do współbieżności. Ten kurs podkreśla scenariusze, kiedy należy wybrać jeden wzór nad innymi.... [-]


Szkolenia W Zakresie Certyfikacji Podstaw Linux

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Samodzielny kurs przeznaczony do nauki administrowania aplikacjami, konfiguracją, siecią, DNS, bezpieczeństwem itp. Na komputerze z systemem Linux. [+]

Samodzielny kurs przeznaczony do nauki administrowania aplikacjami, konfiguracją, siecią, DNS, bezpieczeństwem itp. Na komputerze z systemem Linux.

Kurs Edukacji Podstawowej Linuxa Edureki zawiera wszystkie niezbędne pojęcia niezbędne do administracji systemem Linux. Począwszy od instalacji systemu Linux do zarządzania bezpieczeństwem, zarządzania kontem użytkowników, koncepcji sieci, zarządzania plikami, usług systemowych, usług jądra, wirtualizacji.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu "Podstawy Linuksa" w Edurece, powinieneś mieć możliwość:

Zainstaluj Linux Ustaw parametry jądra Zainstaluj i usuń oprogramowanie Zarządzaj usługami systemowymi Dodaj nowe konto użytkownika Modyfikuj i usuń konta użytkowników Zarządzanie systemem plików i zarządzanie bezpieczeństwem Zrozumieć sieć Linux Utwórz konfigurację i konfigurację sieci Skonfiguruj BIND jako funkcję serwera DNS buforującego Formatuj i przeładuj DNS, używając polecenia kill lub ndc Skonfiguruj serwer Apache Zainstaluj i skonfiguruj wirusy (clamAV i LMD) Konfiguruj maszyny wirtualne. Po co się uczyć Linux Fundamentals? ... [-]

Szkolenia Z Certyfikatem Mongodb

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Szkolenie MongoDB pomaga zdobyć doświadczenie w prowadzeniu bazy danych NoSQL zorientowanej na dokumenty, zaprojektowanej z dużą elastycznością i łatwością skalowalności. Opanujesz architekturę MongoDB, CRUD, projektowanie schematu i modelowanie danych, indeksowanie przy użyciu studiów przypadków rzeczywistych. [+]

Szkolenie MongoDB pomaga zdobyć doświadczenie w prowadzeniu bazy danych NoSQL zorientowanej na dokumenty, zaprojektowanej z dużą elastycznością i łatwością skalowalności. Opanujesz architekturę MongoDB, CRUD, projektowanie schematu i modelowanie danych, indeksowanie przy użyciu studiów przypadków rzeczywistych.

O kursie

To Kurs certyfikacji szkolenia MongoDB® Pomogą Ci opanować jedną z najpopularniejszych baz danych NoSQL. Kurs ten ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności, aby stać się skutecznym ekspertem z mongoDB®. Kurs obejmuje szereg tematów NoSQL i mongoDB®, takich jak operacje CRUD, projektowanie schematów i modelowanie danych, skalowalność itp.... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne Apache Solr

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zdobądź wiedzę z zakresu indeksowania, fałdowania, klastrowania, podziału stron i innych dzięki kursowi Apach Solr w Edureka. Apache Solr uprawnia również administrację i zarządzanie aplikacjami i usługami wyszukiwania korporacyjnego. [+]

Zdobądź wiedzę z zakresu indeksowania, fałdowania, klastrowania, podziału stron i innych dzięki kursowi Apach Solr w Edureka. Apache Solr uprawnia również administrację i zarządzanie aplikacjami i usługami wyszukiwania korporacyjnego.

Kurs Apache Solr w firmie Edureka nadaje wiedzy i umiejętności do korzystania z najpopularniejszej wyszukiwarki klasy korporacyjnej. Ta platforma służy do szybkiego i skalowalnego wyszukiwania. Kurs umożliwia również uczniom zapoznanie się z koncepcjami platformy Apache Lucene i Solr wraz z koncepcjami podstawowych funkcji Lucene API i Solr w zakresie indeksowania, wyszukiwania, udoskonalonych funkcji, konfiguracji, administracji, projektu SolrCloud i Hands-on w czasie rzeczywistym Przy użyciu Solr 4.... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne Cassandra

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Certyfikacja Cassandra firmy Edureka pomoże zrozumieć koncepcje firmy Cassandra, w tym jej cechy, architekturę i model danych. Nauczysz się zainstalować, skonfigurować i monitorować Cassandrę. Ta certyfikacja jest odpowiednia dla dużych twórców danych, programistów i specjalistów zajmujących się analityką. Będziesz także zdobywał doświadczenie w integracji z Cassandra Hadoop, twierdzeniu Cap, protokole o plotkach, instalacji Tarball podczas pracy z prawdziwymi przypadkami użycia w przemyśle. [+]

Certyfikacja Cassandra firmy Edureka Pomogą Ci opanować koncepcje marki Cassandra, w tym jej cechy, architekturę i model danych. Nauczysz się zainstalować, skonfigurować i monitorować Cassandrę. Ta certyfikacja jest odpowiednia dla dużych twórców danych, programistów i specjalistów zajmujących się analityką. Będziesz także zdobywał doświadczenie w integracji z Cassandra Hadoop, twierdzeniu Cap, protokole o plotkach, instalacji Tarball podczas pracy z prawdziwymi przypadkami użycia w przemyśle.

O kursie

Kurs Apache Cassandra zaczyna się od podstawowych pojęć korzystania z wysoko skalowalnej bazy danych zorientowanych na kolumnę w celu wdrożenia odpowiednich przypadków użycia. Pokaże takie tematy, jak modele danych Cassandra, architektura Cassandra, różnice między RDBMS i Cassandra, aby wymienić tylko kilka. Podczas tego kursu będzie wiele wymagających, praktycznych i skoncentrowanych ćwiczeń praktycznych.... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne IBM Bluemix

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Szkolenie online Edureka Bluemix daje Ci doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu aplikacji w chmurze z wykorzystaniem możliwości platformy Bluemix i możliwości PaaS. Naucz się korzystać z IBM DevOps na Bluemix i różnych technik tworzenia chmury, takich jak CLI, BluemixUI, IDE. [+]

We współpracy z IBM

Szkolenie online Edureka Bluemix daje Ci doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu aplikacji w chmurze z wykorzystaniem możliwości platformy Bluemix i możliwości PaaS. Naucz się korzystać z IBM DevOps na Bluemix i różnych technik tworzenia chmury, takich jak CLI, BluemixUI, IDE.

Szkolenie Bluemix ma na celu dostarczenie niezbędnej wiedzy i umiejętności, aby odnieść sukces jako ekspert Bluemix. Kurs obejmuje podstawowe pojęcia związane z chmurą obliczeniową, podstawowe pojęcia zintegrowane z Bluemix, tworzenie usług za pomocą CLI, BluemixUI oraz IDE, a także zaawansowane tematy dotyczące usług Devops i korzystania z usług rynkowych i innych.... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne Node.js

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Szkolenie certyfikacyjne Node.js pomaga rozwinąć aplikacje za pomocą programu Express i wdrażać je w Heroku. Dowiedz się, jak korzystać z EJS / Jade / Handlebars, budować aplikacje wspierane przez MongoDB, pisać aplikację czatu w czasie rzeczywistym, korzystając z Socket IO, zdobądź wiedzę na temat Grunt i Gulp, przetestuj Mocha i Chai, wiedząc Hapi i Meteor. [+]

Szkolenie certyfikacyjne Node.js pomaga rozwinąć aplikacje za pomocą programu Express i wdrażać je w Heroku. Dowiedz się, jak korzystać z EJS / Jade / Handlebars, budować aplikacje wspierane przez MongoDB, pisać aplikację czatu w czasie rzeczywistym, korzystając z Socket IO, zdobądź wiedzę na temat Grunt i Gulp, przetestuj Mocha i Chai, wiedząc Hapi i Meteor.

Szkolenie z Node.js to platforma umożliwiająca uczestnikom tworzenie aplikacji sieciowych o wysokiej wydajności, opartych na zdarzeniach, w czasie rzeczywistym i skalowalnych, za pomocą JavaScript. Szkolenie z Node.js firmy Edureka przygotuje do tworzenia aplikacji sieciowych i internetowych o wiele lepszych i skuteczniejszych niż aplikacje zbudowane w innych językach.... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne Pentaho BI

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Samodzielne szkolenie online przeznaczone dla praktyków BI zarówno technicznych, jak i nietechnicznych, w celu rozwijania ich umiejętności i wiedzy w celu jak najefektywniejszego wykorzystania Pentaho Business Intelligence (BI) Suite, niezbędnego do udanego projektu. [+]

Samodzielne szkolenie online przeznaczone dla praktyków BI zarówno technicznych, jak i nietechnicznych, w celu rozwijania ich umiejętności i wiedzy w celu jak najefektywniejszego wykorzystania Pentaho Business Intelligence (BI) Suite, niezbędnego do udanego projektu.

Pentaho BI Suite to kompletna platforma do budowy kompleksowego rozwiązania BI. Ten kurs nie tylko pomoże początkującym zrozumieć różne narzędzia Pentaho i ich funkcje, ale także da doświadczonym użytkownikom wgląd w te narzędzia, które pomogą im w budowaniu rozwiązania wokół niego.

Cele kursu

Po ukończeniu pakietu Pentaho BI będziesz mógł:

Zyskaj znajomość narzędzi Pentaho

Zapoznaj się z koncepcjami raportowania biznesowego i buduj raporty za pomocą aplikacji Pentaho Report Designer... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne Salesforce Admin 201

Online W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indie India Online

Szkolenie online Salesforce Admin Certification firmy Edureka pomoże Ci stać się ekspertem poprzez opanowanie takich tematów, jak identyfikacja różnych bloków budowania Salesforce, modelu danych, modelu zabezpieczeń, opcji automatyzacji, chmur sprzedaży i modułów chmury usługi, raportów i pulpitów. [+]

Szkolenie online Salesforce Admin Certification firmy Edureka pomoże Ci stać się ekspertem poprzez opanowanie takich tematów, jak identyfikacja różnych bloków budowania Salesforce, modelu danych, modelu zabezpieczeń, opcji automatyzacji, chmur sprzedaży i modułów chmury usługi, raportów i pulpitów.

Salesforce ADM 201 Szkolenie certyfikacyjne wprowadzi uczestników w podstawowe pojęcia związane z administracją i deklaratywnymi opcjami rozwoju.

Cele kursu

Po ukończeniu tego kursu studenci będą mogli:

• Rozróżniać bloki konstrukcyjne Salesforce

• Zrozum model danych

• Zrozumieć model bezpieczeństwa

• Zdefiniuj opcje automatyzacji procesów biznesowych... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne Talend

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Szkolenie zostało opracowane we współpracy z firmą Talend® i ma na celu opanowanie platformy Integracji danych Big Data przy użyciu Talend Open Studio w celu łatwego łączenia i analizy danych. Użyj narzędzia Talend ETL z HDFS, PIG i Hive w przypadku rzeczywistym studia. [+]

Szkolenie zostało opracowane we współpracy z firmą Talend® i ma na celu opanowanie platformy Integracji danych Big Data przy użyciu Talend Open Studio w celu łatwego łączenia i analizy danych. Użyj narzędzia Talend ETL z HDFS, PIG i Hive w przypadku rzeczywistym studia.

O kursie

Talend Open Studio (TOS) Jest wspaniałym narzędziem integracji danych typu open source (DI), służącym do tworzenia kompletnych rozwiązań ETL. Kurs ten, opracowany we współpracy z Talend®, ma na celu nie tylko pomóc początkującym zrozumieć sztukę integracji danych, ale także wyposażyć je w umiejętności Big Data. Ten kurs ma na celu poinformowanie Cię o Big Data dzięki potężnemu produktowi Talend "Talend for Big Data" (pierwsza platforma integracji danych firmy Hadoop). Edureka jest oficjalnym partnerem Talend "Dzięki naszej bezpośredniej współpracy z firmą Edureka będziemy mogli pomóc w kształtowaniu programu nauczania, aby dopasować się do tego, co dzieje się na dużym rynku danych i pomagać nowym pokoleniom programistom wspierać firmy, gdy przejdą do danych - Ashley Stirrup, Dyrektor ds. Marketingu, Cele programu Talend Po zakończeniu kursu Talend For Big Data, będziesz mógł: 1. Zrozumieć koncepcje ETL i jak rozwiązywać problemy biznesowe w czasie rzeczywistym przy użyciu programu talend.... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne W Zakresie Magazynowania Danych

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

[+]

[-]

Szkolenie Certyfikacyjne Wzorców Projektowych Mapreduce

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Pisanie kodu MapReduce przy użyciu wzorców projektowych, uczenia się tasowania wzorców, zastosowania, analogii do Pig & SLQ, analizy wydajności, itd. [+]

Pisanie kodu MapReduce przy użyciu wzorców projektowych, uczenia się tasowania wzorców, zastosowania, analogii do Pig & SLQ, analizy wydajności, itd.

MapReduce Design Patterns wymaga programistów MapReduce na drodze pisania kodu MapReduce, jak eksperci, przy użyciu dobrze znanych wzorców projektu. Pojęcia takie jak wzorce tasowania, opis, zastosowanie, struktura (w jaki sposób są wykorzystywane mapery, kombinatory i reduktory) Przypadki użycia, analogi do Pig & SLQ, analiza wydajności i zastosowania MapReduce w sprawach dotyczących rzeczywistego użytku zostaną omówione w trakcie kursu.

Cele kursu

Po zakończeniu kursu MapReduce Design Patterns będziesz mógł: 1. Zrozumieć powszechnie stosowane wzorce projektowe w MapReduce 2. Dowiedz się, gdzie zastosować te wzorce w rzeczywistych problemach świata 3. Napisz dojrzały kod używając MapReduce 4. Poznaj najlepsze praktyki korzystania z MapReduce... [-]


Szkolenie Certyfikujące Ataków Burzy Apache

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

To samozgodne szkolenie online ma za zadanie przeanalizować potężny, rozproszony w czasie rzeczywistym system obliczeniowy "Apache Storm" do przetwarzania dużych i dużych strumieni danych. [+]

Test Samodzielny kurs Apache Storm online Ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności do analizy w czasie rzeczywistym szerokiego zakresu strumieniowych danych. Apache Storm to potężny, rozproszony system obliczeniowy w czasie rzeczywistym. Storm to dobrze rozwinięte, stabilne i zabawne w użyciu ramy dla dużych przedsiębiorstw w czasie rzeczywistym analizy danych.

Cele kursu

Po zakończeniu kursu "Apache Storm" w Edureka powinieneś: 1. Zrozumieć, gdzie używać Storma do analizy w czasie rzeczywistym 2. Konfiguracja klastra Apache Storm w systemie 3. Naucz się stosu technologii i techniki sztormowej 4. Wdrożenie kęsisk i śrub 5. Wdrożenie topologii Tridenta na szczycie Storma 6. Praca nad wieloma Real World Projects przy użyciu Storma... [-]


Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Administracji Linuxowej

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Szkolenie z certyfikatami administracji systemu Linux w Edurece ma na celu ukształtowanie użytkownika jako specjalistę ds. Linuksa i pomaganie w uruchamianiu aplikacji, wykonywanie pożądanych funkcji w systemie i sieciach, tworzenie konfiguracji sieci i zarządzanie administracją. [+]

Szkolenie z certyfikatami administracji systemu Linux w Edurece ma na celu ukształtowanie użytkownika jako specjalistę ds. Linuksa i pomaganie w uruchamianiu aplikacji, wykonywanie pożądanych funkcji w systemie i sieciach, tworzenie konfiguracji sieci i zarządzanie administracją.

Kurs administracji systemu Edureka obejmuje wszystkie koncepcje dotyczące metod administracji w systemie Linux. Począwszy od instalacji systemu Linux do zarządzania bezpieczeństwem, pojęć sieciowych, zarządzania plikami, usług systemowych, usług jądra, konfiguracji systemu Linux.

Cele kursu

Szkolenie z certyfikatem administracji Linux w Edurece ma pomóc Ci stać się liderem systemu Linux Admin Expert. Podczas tego szkolenia nasi eksperci instruktorzy Linux Admin pomogą Ci: ... [-]


Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Blokowej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Szkolenia certyfikujące Blockchain pomogą Ci zrozumieć podstawowe mechanizmy systemu transakcyjnego Bitcoin i Ethereum. Razem z nauką konfiguracji własnego środowiska publicznego / prywatnego, można również opanować koncepcje takie jak Cryptography & Cryptocurrency, Blockchain Networks, Bitcoin Mining & Security, opracowanie inteligentnej umowy i platformy Hyperledger. [+]

Szkolenia certyfikujące Blockchain pomogą Ci zrozumieć podstawowe mechanizmy systemu transakcyjnego Bitcoin i Ethereum. Razem z nauką konfiguracji własnego środowiska publicznego / prywatnego, można również opanować koncepcje takie jak Cryptography & Cryptocurrency, Blockchain Networks, Bitcoin Mining & Security, opracowanie inteligentnej umowy i platformy Hyperledger.

Kurs Blockchain Edureki ma na celu zapoznanie Cię z koncepcją Blockchain i wyjaśnienie podstaw blokady i bitcoiny. Kurs Blockchain dostarczy przegląd struktury i mechanizmu blokady. Jako początkujący dowiesz się o znaczeniu konsensusu w transakcjach, o tym, jak transakcje są przechowywane na bloku, historii Bitcoina i jak używać Bitcoina. Ponadto będziesz się uczyć o platformie Ethereum i jej języku programowania. ... [-]


Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Itil®

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Kurs ITIL® online zapewnia kompetentną wiedzę i umiejętności, które zapewniają modułowe podejście do ram ITIL® i składa się z różnych aspektów najlepszych praktyk ITIL®, takich jak obsługa i projektowanie usług ITIL®. [+]

Kurs ITIL® online zapewnia kompetentną wiedzę i umiejętności, które zapewniają modułowe podejście do ram ITIL® i składa się z różnych aspektów najlepszych praktyk ITIL®, takich jak obsługa i projektowanie usług ITIL®.

ITIL® jest globalnie uznanym zasadą najlepszych praktyk, który jest przyjmowany przez wiele organizacji. Dzięki praktyce ITIL® można skutecznie i efektywnie dostarczać usługi informatyczne, dostarczając tym samym wartość dla klientów.

Edureka jest uznawaną na całym świecie marką Brain4ce Education Solutions, zarejestrowaną organizacją szkoleniową (ATO) zarejestrowaną w firmie Peoplecert.

Progresja ITIL®

ITIL® jest najbardziej poszukiwanym certyfikatem, który posiada globalne uznanie. ITIL® oferuje trzy poziomy certyfikacji.... [-]


Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Kątowej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Szkolenie w zakresie certyfikacji Angular 4 w firmie Edureka sprawia, że ​​jesteś znawcą takich koncepcji, jak SPA (aplikacja pojedyncza strona), manipulacje DOM, zdarzenia DOM, wtrącenie zależne (DI), komunikacja z REST API, biblioteki asynchroniczne i zewnętrzne biblioteki, takie jak JQuery i Bootstrap. [+]

Szkolenie w zakresie certyfikacji Angular 4 w firmie Edureka sprawia, że ​​jesteś znawcą takich koncepcji, jak SPA (aplikacja pojedyncza strona), manipulacje DOM, zdarzenia DOM, wtrącenie zależne (DI), komunikacja z REST API, biblioteki asynchroniczne i zewnętrzne biblioteki, takie jak JQuery i Bootstrap.

Kątowy to framework JavaScript, który służy do tworzenia skalowalnych, korporacyjnych i wydajnych aplikacji internetowych po stronie klienta. Zapewnia ekosystem rozwoju aplikacji internetowych po stronie klienta. Ekosystem na rzecz rozwoju może również obejmować narzędzia zewnętrzne lub biblioteki. Proces ekosystemu obejmuje ładowanie projektu, działania / narzędzia programistyczne, testowanie i budowanie wsparcia.... [-]


Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Marketingu Cyfrowego

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Szkolenie online Edureka w zakresie marketingu cyfrowego pomoże Ci zdobyć wiedzę z zakresu różnych aspektów mediów cyfrowych, takich jak Planowanie słów kluczowych, SEO, marketing mediów społecznościowych, marketing w wyszukiwarkach, marketing e-mailowy, affiliate marketing i Google Analytics. [+]

Szkolenie online Edureka w zakresie marketingu cyfrowego pomoże Ci zdobyć wiedzę z zakresu różnych aspektów mediów cyfrowych, takich jak Planowanie słów kluczowych, SEO, marketing mediów społecznościowych, marketing w wyszukiwarkach, marketing e-mailowy, affiliate marketing i Google Analytics.

Szkolenie Marketingowe Edureki w Edureka nadaje się do odświeżaczy lub każdego menedżera średniego i wyższego szczebla, co zapewni strategiczne zrozumienie marketingu cyfrowego. Uczestnicy dowiedzą się, jak marketing cyfrowy wpływa na markę i sprzedaż, najlepsze praktyki w marketingu cyfrowym, narzędzia i techniki. Kurs będzie obejmował także mechanizmy planowania, budżetowania, raportowania i śledzenia marketingu cyfrowego. Uczestnicy będą również realizować jeden projekt podczas ćwiczeń.... [-]


Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Microsoft SharePoint 2013

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Szkolenie SharePoint Sharepoint firmy Edureka ułatwia opracowywanie i wdrażanie rozwiązań internetowych, zarządza tożsamością i uprawnieniami, wykorzystuje przepływ pracy do zarządzania procesami biznesowymi, używa interfejsu REST API, dostosowuje interfejs użytkownika, zarządza treścią WWW itd. Ten kurs potwierdzi Cię jako program Microsoft Sharepoint Developer. [+]

Szkolenie SharePoint Sharepoint firmy Edureka ułatwia opracowywanie i wdrażanie rozwiązań internetowych, zarządza tożsamością i uprawnieniami, wykorzystuje przepływ pracy do zarządzania procesami biznesowymi, używa interfejsu REST API, dostosowuje interfejs użytkownika, zarządza treścią WWW itd. Ten kurs potwierdzi Cię jako program Microsoft Sharepoint Developer.

Kurs programisty programu Microsoft SharePoint 2013 zawiera takie umiejętności, jak praca z modelami obiektów po stronie serwera i po stronie klienta, rozwijanie i wdrażanie funkcji, rozwiązań, aplikacji, zarządzanie tożsamościami i uprawnieniami, wyszukiwanie i aktualizowanie danych listy, zarządzanie taksonomią, korzystanie z przepływu pracy w celu zarządzania procesami biznesowymi , Konfigurowanie interfejsu użytkownika, wyszukiwania korporacyjnego, usługi zarządzania metadanymi zarządzanymi (MMS), usługami łączności biznesowej (BCS), zarządzaniem treścią firmową (ECM), zarządzaniem treścią WWW (WCM), aplikacjami społecznościowymi i aplikacjami SharePoint.... [-]


Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Skryptów Uniksowych

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań ekspertem w Skryptu Unix / Linux i Shell, opanując podstawy, architekturę i automatyzację za pomocą skryptu Shell Script. Naucz się też monitorować pracując nad żywymi projektami na żywo. [+]

Zostań ekspertem w Skryptu Unix / Linux i Shell, opanując podstawy, architekturę i automatyzację za pomocą skryptu Shell Script. Naucz się też monitorować pracując nad żywymi projektami na żywo.

Kurs obejmuje podstawowy poziom zaawansowania Skryptu Unix i Shell. Szkolenie jest przyjazne dla użytkownika i będzie podkreślać w czasie rzeczywistym programy dostosowane do wymagań przemysłu.

cele szkolenia

Po zakończeniu kursu skryptów Unix / Linux Shell w Edurece będziesz mógł: 1. Zrozumieć i zidentyfikować różne systemy operacyjne UNIX.

Architektura i jej różne warstwy.

Pisanie, wykonywanie i usuwanie skryptów powłoki.

Zrozumienie zaawansowanych koncepcji wykorzystywania w różnych technologiach. Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Tworzenia Stron Internetowych

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Dowiedz się, jak tworzyć imponujące witryny przy użyciu interfejsów HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap 3, jQuery i Google API oraz wdrażać je w usłudze Amazon Simple Storage Service (S3). Zdobądź certyfikat Web Developer po ukończeniu tego kursu. Teraz dołączone do tego kursu darmowe wstępnie nagrane moduły JavaScript Essentials! [+]

Dowiedz się, jak tworzyć imponujące witryny przy użyciu interfejsów HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap 3, jQuery i Google API oraz wdrażać je w usłudze Amazon Simple Storage Service (S3). Zdobądź certyfikat Web Developer po ukończeniu tego kursu. Teraz dołączone do tego kursu darmowe wstępnie nagrane moduły JavaScript Essentials!

Kurs Complete Web Developer - budowanie 5 kursów internetowych w Edureka rozpoczyna się od podstaw tworzenia stron internetowych, takich jak elementy HTML, stylizacja elementów HTML przy użyciu CSS, korzystanie z nowo wprowadzonych funkcji w HTML5 i CSS3 w celu wdrożenia stron internetowych w serwisie Amazon Simple Storage Service.

Dowiesz się, jak używać elementów składnika Twitter Bootstrap 3, takich jak Carousel, ScrollSpy, Fixed Navigation Bar, Akordion, Jumbotron, Miniatury, Formularze, Moduły, Bootstrap tour itp.... [-]


Szkolenie W Zakresie Certyfikacji Zielonych Pasów W Sześciu Sigma

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań mistrzem Six Sigma Green Belt Expert, opierając się na koncepcjach takich jak diagram Fishbone / Ishikawa, Analiza przyczyny, Współzależność i statystyczna analiza danych podczas pracy nad przypadkami użycia i projektami branżowymi. [+]

Zostań mistrzem Six Sigma Green Belt Expert, opierając się na koncepcjach takich jak diagram Fishbone / Ishikawa, Analiza przyczyny, Współzależność i statystyczna analiza danych podczas pracy nad przypadkami użycia i projektami branżowymi.

Kurs Six Sigma Green Belt Expert poświęcony jest dostarczaniu wiedzy i umiejętności, aby stać się skutecznym ekspertem w dziedzinie doskonałości w procesie. Zaczyna się od podstawowych pojęć "Zrozumienie LZO", przekształcanie ich w potencjalne projekty, podstawowy środek na przejście do tematów analizowania danych, ulepszanie procesu / metryki i zapewnienie spójności.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu "Six Sigma Green Belt" w Edurece, powinieneś mieć możliwość: 1. Zrozumieć potrzeby klienta i przetłumaczyć je na wymagania biznesowe 2. Przeglądaj narzędzia Six Sigma z funkcjami takich jak Fishbone, Pareto Concepts, narzędzia statystyczne itp.... [-]


Szkolenie Z Certyfikatem Programowania Aplikacji Ios

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Szkolenia z certyfikatami rozwoju aplikacji dla iOS w Edurece pomagają Ci stać się ekspertem w rozwoju aplikacji na iOS, opierając się na koncepcjach Swift, Core Data, Networking i iCloud podczas pracy nad przypadkami i projektami związanymi z przemysłem. [+]

Szkolenia z certyfikatami rozwoju aplikacji na iOS dla Edureki Pomaga Ci stać się ekspertem w rozwoju aplikacji na iOS, opierając się na koncepcjach Swift, Core Data, Networking i iCloud, pracując nad przypadkami i projektami związanymi z przemysłem.

Rozwój aplikacji na iOS przy użyciu szkolenia Swift wprowadzi uczestników do ekscytującego świata tworzenia aplikacji dla iOS. Swift to zupełnie nowy język programowania dla aplikacji iOS i OS X, które przyjmują bezpieczne wzorce programowania i dodają nowe funkcje, dzięki którym programowanie staje się łatwiejsze, bardziej elastyczne i bardziej przyjemne. Ten kurs umożliwi uczestnikom projektowanie i rozwijanie aplikacji dla iPhone'ów i tabletów iPad.... [-]


Szkolenie Z Zakresu Hurtowni Danych I Certyfikacji BI

Online W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indie India Online

Zostań ekspertem w dziedzinie technik hurtowni danych i Business Intelligence, obejmujących takie zagadnienia jak architektura DW, modelowanie danych, ERwin, podstawy ETL, raportowanie biznesowe i wizualizacja danych. [+]

Zostań ekspertem w dziedzinie technik hurtowni danych i Business Intelligence, obejmujących takie zagadnienia jak architektura DW, modelowanie danych, ERwin, podstawy ETL, raportowanie biznesowe i wizualizacja danych.

Edureka Data Warehousing i Business Intelligence przybliży uczestników do tworzenia i pracy z wiodącym ETL

Talend 5.x do tworzenia, uruchamiania, monitorowania i planowania procesów ETL. Obejmować będą koncepcje dotyczące replikacji danych, migracji i operacji integracyjnych

Tabela 9.x do wizualizacji danych, aby zobaczyć, jak łatwa i niezawodna wizualizacja danych może stać się reprezentacją w kokpitach

Narzędzie do modelowania danych ERwin r9 do tworzenia hurtowni danych lub Data MartCele kursu... [-]

Teradata Certification Training

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

[+]

Edureka Proces certyfikacji: [-]

Uporczywość Z Hibernacją Szkolenia Certyfikacyjnego

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Samodzielny kurs mający na celu zrozumienie podstawowych pojęć Hibernacji, rozwiązywanie złożonych problemów związanych z RDBMS oraz podniesienie umiejętności, aby stać się ekspertem Hibernacji. [+]

Samodzielny kurs mający na celu zrozumienie podstawowych pojęć Hibernacji, rozwiązywanie złożonych problemów związanych z RDBMS oraz podniesienie umiejętności, aby stać się ekspertem Hibernacji.

Trwałość Edureki z kursem Hibernacji obejmuje kluczowe podstawowe pojęcia Hibernacja, takie jak sesja, transakcja, stowarzyszenia, mapowanie, dziedziczenie i typy, które pomagają rozwiązać problemy złożonych problemów związanych z zarządzaniem relacjami bazy danych z fasolami podmiotów. Kurs obejmuje również najnowocześniejsze funkcje programu Hibernate, takie jak NoSql, Spring, Filter, Search i Validator. Po zakończeniu kursu otrzymasz także projekt Hibernacji w Javie.... [-]


Wiosenne Szkolenia Certyfikacyjne

Online W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Indie India Online

Zostań certyfikowanym przez firmę Edureka certyfikatem Spring Framework Professional. Kurs online zaprojektowany, aby uczynić Cię ekspertem w użyciu Spring Framework i dowiedzieć się wszystkiego, co jest potrzebne do tworzenia rzeczywistych aplikacji internetowych ze Springem. [+]

Zostań certyfikowanym przez firmę Edureka certyfikatem Spring Framework Professional. Kurs online zaprojektowany, aby uczynić Cię ekspertem w użyciu Spring Framework i dowiedzieć się wszystkiego, co jest potrzebne do tworzenia rzeczywistych aplikacji internetowych ze Springem.

Szkolenie Spring Framework firmy Edureka obejmuje wszystkie koncepcje, które sprawiły, że Wiosna najprawdopodobniej była najbardziej popularną ramą aplikacji Java. Począwszy od Dependency Injection, aby utworzyć pierwszą aplikację wiosną, integrując maven. Aspect Oriented Programming (AOP), integracja Hibernacji ze Springem. Tworzenie aplikacji za pomocą Spring MVC. Używanie płytek Apache i JSF do tworzenia widoku użytkownika. Dokonywanie bezpiecznego stosowania sprężyny. Używanie Log4j jako rejestratora i pisanie testów z JUnit. Po zakończeniu kursu utworzymy aplikację internetową za pomocą Spring Framework.... [-]


Zaawansowane Modelowanie Predykcyjne W Szkoleniu Certyfikacyjnym R

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Dowiedz się, jak rozwijać modele predykcyjne w R, korzystając z zaawansowanych koncepcji Analytics, tj. Logistyki i regresji liniowej, analizy sieci neuronowych, prognozowania i analizy churnu. [+]

Dowiedz się, jak rozwijać modele predykcyjne w R, korzystając z zaawansowanych koncepcji Analytics, tj. Logistyki i regresji liniowej, analizy sieci neuronowych, prognozowania i analizy churnu.

Zaawansowane modelowanie Predictive Modeling Edureki w kursie R obejmie zaawansowane techniki statystyczne i analityczne. Kurs koncentruje się na podejściu do studiowania studium przypadku w celu poznania różnych technik analitycznych, a projekt będzie się kończył po zakończeniu kursu.

Cele kursu

Po ukończeniu Advanced Predictive Modeling w kursie R w Edurece będziesz mógł: 1. Zrozumieć potrzebę Modelowania Prognoz Statystycznych (Statistical Predictive Modeling) 2. Prace nad logistyką i regresją liniową 3. Czy prognozowanie danych szeregowych i rozkładu 4. Wdrożenie modeli ARIMA 5. Zrozumieć analizę przeżycia i sieci neuronowych... [-]


Zaawansowane Szkolenia Z Certyfikatami Java

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Kurs Advanced Java został zaprojektowany, aby dać Ci podstawę do pracy w zaawansowanych i najnowszych technologiach, takich jak Hadoop i jego ekosystem, inne przedsiębiorstwa lub aplikacje mobilne. Dla każdego tematu wyjaśniono pojęcia z zestawem teorii i kodu jakości produkcji. [+]

Kurs Advanced Java został zaprojektowany, aby dać Ci podstawę do pracy w zaawansowanych i najnowszych technologiach, takich jak Hadoop i jego ekosystem, inne przedsiębiorstwa lub aplikacje mobilne. Dla każdego tematu wyjaśniono pojęcia z zestawem teorii i kodu jakości produkcji.

Kurs zaawansowany Javre Edureka przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy chcą przyspieszyć rozwój firmy Java Developers. Kurs umożliwia uczestnikom poznanie zaawansowanych pojęć Java, takich jak wycieki pamięci, używanie Generics, współbieżności, programowania sieciowego, bloków try-z-zasobów, wzorców projektowych (luźne sprzężenie i wysoka spójność) i więcej, używając kodu produkcyjnego. Ludzie, którzy przechodzili ten kurs, łatwiej rozwinąć karierę w bardziej zaawansowane tematy, takie jak Big Data i Enterprise Applications.... [-]


Kursy

Analityka Dla Banków Detalicznych

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań ekspertem ds. Marketingu opartego na danych, opanując koncepcje dotyczące cyklu życia analityki, infrastruktury danych, cyklu życia klienta i trendów cyfrowych, prowadząc badania przypadków banków detalicznych na skalę globalną. [+]

Test Edureka Analytics dla banków detalicznych Ma zapewnić wymaganą wiedzę i umiejętności, aby stać się rynkowym sprzedawcą danych. Zaczyna się od podstawowych pojęć dotyczących cyklu życia analityki, wymagań dotyczących danych i cyklu życia klientów, a także zaawansowanych tematów dotyczących doświadczeń cyfrowych, marketingu opartego na zdarzeniach, marketingu wielokanałowego i analizy kampanii.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Edureka będziesz mógł: 1. Zrozumieć aplikacje marketingu opartego na danych w całym cyklu życia klienta w bankach detalicznych.

Zrozumieć infrastrukturę danych i zestaw analityczny wymagany do prowadzenia marketingu opartego na danych. ... [-]


Analizy Danych Z Treningu Certyfikacyjnego R

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

W Edureka Mastering danych Analytics z kursu R jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wymaganą wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces analityki profesjonalny. Zaczyna się z podstawowymi pojęciami manipulacji danymi, analiza danych itp zanim przeniósł się do góry jak tematy [+]

O Kursie

W Edureka Mastering danych Analytics z kursu R jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wymaganą wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces analityki profesjonalny. Zaczyna się z podstawowymi pojęciami manipulacji danymi, analiza danych itp zanim przeniósł się do góry tematy takie jak Ensemble decyzji drzew, filtrowanie Collaborative itp

Cele kursu

Po zakończeniu Edureka Mastering danych Analytics z R oczywiście powinien być w stanie:

Rozumieć koncepcje dotyczące Business Intelligence i Business Analytics Przeglądaj systemy rekomendacyjne z funkcjami takimi jak Rule Stowarzyszenia Górnictwa użytkownika opartego na współpracy i filtrowanie pozycji opartych na współpracy filtrowania m.in. Można zastosować różne techniki uczenia nadzorowanego maszynowe Przeprowadzić analizę wariancji (ANOVA), Dowiedz się, gdzie w użyciu algorytmów - Decyzja drzew, regresja logistyczna, Wsparcie Vector Machines, Ensemble Techniki etc Korzystać z różnych pakietów w R do tworzenia fantazyjnych działek Prace nad projektem rzeczywistych, wdrożenie nadzorowane i bez nadzoru technik uczenia maszynowego w celu uzyskania wglądu biznesowych Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Android Aplikacja Szkolenie Certyfikacyjne Rozwój

Online W niepełnym wymiarze czasu 5 tygodnie Otwarta rekrutacja Indie India Online

Mamy dzięki tej modernizacji światowej klasy oczywiście Android Developer stać dostosowane Googles wizji przyczyniając się do Indiom globalny hub wysokiej jakości programistów mobilnych i wobec, że wspieranie Google w ich dążeniu do pociągu dwa miliony programistów Androida. Nasz Android Kurs jest prowadzony przez najlepszych specjalistów, którzy pracują w pełnym wymiarze godzin, rozwijających złożonych aplikacji mobilnych. [+]

O Kursie

Mamy dzięki tej modernizacji światowej klasy oczywiście Android Developer stać dostosowane Googles wizji przyczyniając się do Indiom globalny hub wysokiej jakości programistów mobilnych i wobec, że wspieranie Google w ich dążeniu do pociągu dwa miliony programistów Androida. Nasz Android Kurs jest prowadzony przez najlepszych specjalistów, którzy pracują w pełnym wymiarze godzin, rozwijających złożonych aplikacji mobilnych. Nasi instruktorzy ściśle współpracować z Edurekas zespołem w domu instruktażowe projektowania w celu opracowania kompleksowej i najnowszą treść kursu wraz z projektami. Nasze interaktywne sesje i praktyczne projekty zapewniają, że wyjdzie z tego szkolenia Android jako deweloper asa.... [-]


Apache Kafka Szkolenie Certyfikacyjne

Online W niepełnym wymiarze czasu 3 tygodnie Otwarta rekrutacja Indie India Online

Edureka w czasie rzeczywistym Analytics z Apache Kafka oczywiście ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności, aby odnieść sukces Kafka Big Data Developer. Będzie ona obejmować podstawowych pojęć takich jak gromady Kafka Kafka API, aby przejść takie tematy jak integracja Kafka z Hadoop, burza, Spark, Maven etc. [+]

O przebiegu

Edureka w czasie rzeczywistym Analytics z Apache Kafka oczywiście ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności, aby odnieść sukces Kafka Big Data Developer. Będzie ona obejmować podstawowych pojęć takich jak gromady Kafka Kafka API, aby przejść takie tematy jak integracja Kafka z Hadoop, burza, Spark, Maven etc. Kurs obejmuje również instalację i konfigurację Kafki i innych komponentów, takich jak Hadoop, iskra, burza, Maven etc.

Cele kursu

Po zakończeniu w czasie rzeczywistym z polem Analytics Apache Kafka w Edureka, powinieneś być w stanie:

Zrozum, Kafka i jego komponenty Konfigurowanie końca do końca klastra Kafka wraz z Hadoop i klastra Yarn Integracja z systemami Kafka strumieniowych w czasie rzeczywistym, takich jak Spark & ​​Burza Opisać podstawowe i zaawansowane funkcje związane z projektowaniem i opracowanie systemu powiadamiania o wysokiej przepustowości Użyj Kafka produkować i konsumować wiadomości z różnych źródeł, w tym czasie rzeczywistym strumieniowych źródeł, takich jak Twitter Zrozumienie spostrzeżenia Kafka API Prace nad prawdziwego życia projektu, wdrożenie Twitter strumieniowe z Kafki, Hadoop i Burza Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Apache Szkolenie Certyfikacyjne Iskra

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

Szkolenie to Spark pozwoli uczniom zrozumieć jak Spark wykonuje w pamięci przetwarzania danych i działa znacznie szybciej niż Hadoop MapReduce. Uczniowie opanowanie programowania Scala i będzie przeszkolona na różnych interfejsów API, które oferuje takie jak Spark Spark Spark Streaming, SQL, Spark RDD, Spark MLlib i Spark GraphX. [+]

O Kursie

Szkolenie to Spark pozwoli uczniom zrozumieć jak Spark wykonuje w pamięci przetwarzania danych i działa znacznie szybciej niż Hadoop MapReduce. Uczniowie opanowanie programowania Scala i będzie przeszkolona na różnych interfejsów API, które oferuje takie jak Spark Spark Spark Streaming, SQL, Spark RDD, Spark MLlib i Spark GraphX. Kurs Edureka jest integralną częścią ścieżki nauczania Big Data dewelopera.

Cele kursu

Po ukończeniu szkolenia Spark Apache, będzie w stanie:

Zrozum Scala i jej wdrożenie Opanowania pojęć cech i OSPZ w programowaniu Scala Instalowanie Spark i realizować operacje zapłonowej Spark Shell Zrozumienie roli Spark RDD Wdrożenie aplikacji zapłonowej przędzy (Hadoop) Dowiedz Spark Streaming API Wdrożenie algorytmów uczenia maszynowego w Spark MLlib API Analizuj gałąź i Spark architekturę SQL Zrozum Spark GraphX ​​API i wdrożenie algorytmów wykresu Wdrożenie Broadcast zmienną i akumulatory do tuningu Projekt Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

AWS Certyfikacji Szkolenia Architekta

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 15 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

AWS Certification Training od Edureka ma na celu zapewnienie dogłębnej wiedzy na temat AWS zasadami architektonicznymi i to usług. Sesje będą prowadzone przez praktyków branży, którzy będą szkolić się na wykorzystanie usługi AWS, aby infrastruktura AWS skalowalne, niezawodne i bardzo dostępne. [+]

O przebiegu

AWS Certification Training od Edureka ma na celu zapewnienie dogłębnej wiedzy na temat AWS zasadami architektonicznymi i to usług. Sesje będą prowadzone przez praktyków branży, którzy będą szkolić się na wykorzystanie usługi AWS, aby infrastruktura AWS skalowalne, niezawodne i bardzo dostępne. Ten kurs jest w pełni dostosowane do AWS Certified Solutions Architect egzaminu.

Podczas tego AWS Architect szkolenia online, dowiesz się:

AWS Architektura i różnych modeli cloud computing Oblicz Usługi: AWS EC2, Auto Skalowanie i równoważenia obciążenia, AWS Lambda, Elastic Beanstalk Storage Services AWS EBS, AWS S3, AWS Glacier, AWS CloudFront, AWS Snowball, bramy magazynowe Database Usługi: AWS RDS, AWS DynamoDB, ElastiCache, AWS RedShift Tożsamości Bezpieczeństwa i Usługi: IAM, KMS Usługi sieciowe: Amazon VPC, Route 53, Direct Connect Narzędzia zarządzania AWS CloudTrail, AWS CloudWatch, CloudFormation, OpsWorks, Wierny Advisor Zastosowanie Usługi: SES, SNS, SQS Cele kursu ... [-]

AWS Szkolenie Certyfikacyjne Rozwój

Online W niepełnym wymiarze czasu 6 tygodnie Otwarta rekrutacja Indie India Online

Edureka za AWS szkolenie, wprowadzi uczestników w celu zbadania i opanowania pojęć i usług oferowanych przez AWS AWS. [+]

O przebiegu

Edureka za AWS szkolenie, wprowadzi uczestników w celu zbadania i opanowania pojęć i usług oferowanych przez AWS AWS.

Uczestnicy będą oferowane wskazówek i będzie dzielić wiele demo na każdy temat z przykładów czasie rzeczywistym na wysoką dostępność, równoważenie obciążenia, redundancji danych i codziennych działań w zarządzaniu usługami w chmurze.

Uczestnicy otrzymają również do realizacji jednego projektu pod koniec kursu.

Najciekawsze golfowe 12 Instruktor prowadził interaktywnych zajęć online 3 godziny każda. Zadania na koniec każdej klasy w celu wzmocnienia pojęcia Prace projektowe na koniec kursu dać pełne ręce doświadczeń uczestników w realizacji różnych usług AWS. Żywotność dostęp do nagrań i prezentacji klasy na edureka! Learning System Management (LMS). Żywotność dostęp do instrukcji instalacji, kodów próbek i dokumentacji projektowej edureka! Learning System Management (LMS). Zespół 24x7 wsparcie online, które pomogą uczestnikom w razie jakichkolwiek pytań technicznych mogą mieć w trakcie. Certyfikat umiejętności w AWS Rozwoju Szkolenia z edureka! Cele kursu ... [-]

Big Data Hadoop Certification Training

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 15 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

[+]

[-]

Certyfikacji Szkolenia Administracja Hadoop

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

Hadoop Administracja Szkolenie z edureka zapewnia uczestnikom wiedzę we wszystkich kroków niezbędnych do obsługi i utrzymania klastra Hadoop, czyli od planowania, instalację i konfigurację poprzez równoważenie obciążenia, Bezpieczeństwa i Tuning, szkolenie edureka będzie zapewnić praktyczne przygotowanie do rzeczywistym wyzwania stojące przez administratorów Hadoop świata. [+]

O przebiegu

Hadoop Administracja Szkolenie z edureka zapewnia uczestnikom wiedzę we wszystkich kroków niezbędnych do obsługi i utrzymania klastra Hadoop, czyli od planowania, instalację i konfigurację poprzez równoważenie obciążenia, Bezpieczeństwa i Tuning, szkolenie edureka będzie zapewnić praktyczne przygotowanie do rzeczywistym wyzwania stojące przez administratorów Hadoop świata. Program kursu następuje dystrybucja Apache Hadoop.

Cele kursu

Podczas szkolenia Hadoop Administracja Online, musisz opanować:

Hadoop Architektura, HDFS, Hadoop Hadoop Cluster i rola administratora Zaplanować i wdrożyć klastra Hadoop Wczytywania danych i uruchamiania aplikacji Konfiguracja i Performance Tuning Jak zarządzać, utrzymywać, monitorowania i rozwiązywania problemów klastra Hadoop Klaster Bezpieczeństwa, kopii zapasowych i odzyskiwania Wgląd na Hadoop 2.0 Nazwa węzła Wysoka dostępność, HDFS Federacja, przędza, MapReduce v2 Oozie, Hcatalog / Hive i HBase Administracja i Hands-On Projekt Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

C Programowanie I Struktury Danych

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Jest to samodzielny kurs internetowy przeznaczony dla każdego, kto chce nauczyć się podstaw komputerów i aspektów programowania C i wkroczyć w świat programowania. [+]

Jest to samodzielny kurs internetowy przeznaczony dla każdego, kto chce nauczyć się podstaw komputerów i aspektów programowania C i wkroczyć w świat programowania.

Kurs rozpoczyna się od podstaw komputerowych i obejmuje różne aspekty programowania C. Zapewnia również pogłębione zrozumienie zaawansowanych tematów w języku C, takich jak wskaźniki, stosy, listy powiązane i plik I / O. Każda jednostka ma przypisanie programowania i quiz, aby ponownie wymusić zrozumienie tematu. Po zakończeniu tego kursu będziesz mógł pisać wiele aplikacji z życia, takich jak "Twój własny bilet filmowy" i "gra w labirynt".

Cele kursu

Po ukończeniu kursu umiejętności analitycznych Edureki, powinieneś być w stanie zrozumieć: ... [-]


Devops Szkolenia Certyfikacyjne

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

Ten devops szkolenie jest zaprojektowane tak, aby ci certyfikowanego lekarza poprzez zapewnienie Państwu praktyczne szkolenie na devops narzędzi i dzielenie devops najlepszych praktyk dotyczących ciągłego rozwoju, ciągłego testowania, Configuration Management, w tym ciągłej integracji i ciągłego wdrażania i wreszcie ciągłego monitorowania oprogramowania w całej jego cyklu życiowego rozwoju. [+]

O Kursie

Ten devops szkolenie jest zaprojektowane tak, aby ci certyfikowanego lekarza poprzez zapewnienie Państwu praktyczne szkolenie na devops narzędzi i dzielenie devops najlepszych praktyk dotyczących ciągłego rozwoju, ciągłego testowania, Configuration Management, w tym ciągłej integracji i ciągłego wdrażania i wreszcie ciągłego monitorowania oprogramowania w całej jego cyklu życiowego rozwoju.

Cele kursu

Devops szkolenia Edureka został zaprojektowany, aby pomóc Ci stać się praktykującym devops. Podczas tego kursu, nasi instruktorzy devops ekspert pomoże Ci:

Zrozum devops Ekosystem Więcej informacji na temat automatycznego zarządzania kodu źródłowego za pomocą Git i Continuous Integration za pomocą Jenkinsa Zrozum, Build and Automation Test: jak zbudować odpowiedni rurociąg dostawy i wykonać na nim automatyzacji testów Zrozum kontenerach za pomocą Döcker: podać różnicę między kontenerów i maszyn wirtualnych Mistrz Docker Polecenia i przypadków użycia: oferty z różnych sieci pojęć w Döcker, najlepszym sposobem na korzystanie z Docker objętości i tworzenie plików Docker Mistrz Marionetek: nauczyć się zarządzania konfiguracją oraz "infrastruktura-as-Code". Możesz się dowiedzieć o architekturze master-agenta i skatalogować kompilację w Lalki Dowiedz się ciągłego monitorowania przy użyciu Nagios: integracja Jenkins Döcker and Puppet, i dowiedzieć się o monitorowanie systemu za pomocą Nagios i jego komponenty Wykonanie projektu na żywo ... [-]

Egzamin Certyfikacyjny Szkolenia PMP

Online W niepełnym wymiarze czasu 4 tygodnie Otwarta rekrutacja Indie India Online

PMP® Certyfikacja przez Project Management Institute (PMI®) jest najbardziej rozchwytywanych, przemysł uznane poświadczeń zarządzania projektami na całym świecie. Twój PMP® poświadczeń demonstruje swoje doświadczenia, wykształcenia i kompetencji w prowadzeniu i kierowaniu złożonymi projektami, umiejętności, które są wysoko cenione przez najlepszych firm. [+]

O certyfikacji PMP

PMP® Certyfikacja przez Project Management Institute (PMI®) jest najbardziej rozchwytywanych, przemysł uznane poświadczeń zarządzania projektami na całym świecie. Twój PMP® poświadczeń demonstruje swoje doświadczenia, wykształcenia i kompetencji w prowadzeniu i kierowaniu złożonymi projektami, umiejętności, które są wysoko cenione przez najlepszych firm. Posiadacze certyfikacji PMP zarobić 20 procent więcej niż ich rówieśnicy certyfikowanych według dochodowość: Project Management Pensja Survey-dziewiąta edycja. Aby zdobyć poświadczenie, specjaliści muszą wyczyścić egzamin PMP ® prowadzonej przez PMI®.

Edureka jest uznanym na całym świecie marka Brain4ce Education Solutions Global Registered Education Provider PMI (GREP # 4021) .img... [-]


Finansowanie Projektów I Infrastruktury

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Kurs skupia się na tym, jak inwestorzy prywatni zbliżają się do projektów infrastrukturalnych z punktu widzenia instrumentów kapitałowych, długów i instrumentów hybrydowych. Koncentruje się na praktycznych aspektach finansowania projektów i najczęściej stosowanych technik inwestycji infrastrukturalnych. [+]

Kurs skupia się na tym, jak inwestorzy prywatni zbliżają się do projektów infrastrukturalnych z punktu widzenia instrumentów kapitałowych, długów i instrumentów hybrydowych. Koncentruje się na praktycznych aspektach finansowania projektów i najczęściej stosowanych technik inwestycji infrastrukturalnych.

OECD szacunek kapitału, który zostanie zaangażowany w rozwój globalnego infrastruktury do 2030 r. W transporcie, energetyce, wodzie i telekomunikacji wynosi blisko 71 bilionów USD; Czyli około 3,5% rocznego światowego PKB w latach 2007-2030. Tradycyjnie inwestycje infrastrukturalne zostały publicznie finansowane, ale poważne ograniczenia budżetowe i niewydajne zarządzanie przez podmioty publiczne doprowadziły do ​​zwiększenia udziału prywatnego. Kurs skupia się na tym, jak inwestorzy prywatni zbliżają się do projektów infrastrukturalnych z punktu widzenia instrumentów kapitałowych, długów i instrumentów hybrydowych. ... [-]


Java / J2EE Oraz Szkolenia Certyfikacji SOA

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 21 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

Zaawansowane Java Kurs Edureka jest przeznaczony dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą być Programista Java. [+]

O przebiegu

Zaawansowane Java Kurs Edureka jest przeznaczony dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą być Programista Java.

Jest to kurs 42 godzin, które obejmie zarówno rdzeń i zaawansowane koncepcje, takie jak Java Database Connectivity, nici, obsługę wyjątków, Kolekcje, JSP, serwlety, XMLHandling etc. Będziemy także uczyć się różnych struktur, takich jak Java, Hibernate i Spring.

Cele kursu

Po zakończeniu Advance Java Course w Edureka, powinieneś być w stanie:

Opracowanie kod z różnych typów danych Java, warunki i pętle. Wdrożenie tablic, funkcji i technik manipulacji ciąg. Zrozum Object Oriented Programming poprzez Java przy użyciu klas, przedmiotów i różnych pojęć takich jak Java Streszczenie Final itp Wdrożenie wielowątkowości i obsługę wyjątków. Użyj parsować pliki XML za pomocą DOM i SAX w Javie. Napisz kod w JDBC do komunikacji z bazą danych. Tworzenie aplikacji internetowych i stron JSP. Interakcji z bazą danych za pomocą ramy hibernacji. Wpisz kod z elementów ramowych wiosny jak Dependency Injection i Auto okablowanie. Wdrożenie SOA korzystania z usług internetowych. Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Microsoft Bi Szkolenie Certyfikacyjne

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 15 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

Oczywiście Microsoft BI jest zaprojektowany, aby zapewnić wgląd w różne narzędzia w programie Microsoft Suite (SQL Server Integration Services, SQL Server Analysis Services, SQL Server Reporting Services). Daje on także praktyczną wiedzę na temat pojęć i DW jaki sposób te narzędzia pomagają w tworzeniu solidnego rozwiązania BI end-to-end. [+]

O przebiegu

Oczywiście Microsoft BI jest zaprojektowany, aby zapewnić wgląd w różne narzędzia w programie Microsoft Suite (SQL Server Integration Services, SQL Server Analysis Services, SQL Server Reporting Services). Daje on także praktyczną wiedzę na temat pojęć i DW jaki sposób te narzędzia pomagają w tworzeniu solidnego rozwiązania BI end-to-end.

Cele kursu

Po zakończeniu kursu Microsoft BI w Edureka, będziesz w stanie:

Rozumieć koncepcje DW tym ETL i modelowanie wielowymiarowe Instalowanie i konfigurowanie end-end systemu mSBI Wdrożenie systemu ETL typu end-to-end za pomocą SQL Server Integration Services Zyskać wgląd w wielowymiarowy model i jego znaczenie Tworzenie kostki i podawać je w SSAS Tworzenie wielu rodzajów raportów i wizualizacji za pomocą SSRS / PowerView etc. Zrozumieć koncepcję i potrzeby raportów ad hoc Zastosuj narzędzia Microsoft jak Report Builder, Power View Dać obraz end-to-end, jak Microsoft BI Apartamenty różnych narzędzi pracy Integrować różne narzędzia BI zbudowanie kompletnego rozwiązania BI Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Migracja Aplikacji Do Szkolenia Aws

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Aplikacje Migrujące Edureki z lokalnymi warsztatami AWS obejmują trzy studia przypadków, w których zdobędziesz doświadczenie i doświadczenie w zarządzaniu migracją w chmurze. Będziesz doskonały do ​​migracji aplikacji sieci Web, procesów wsadowych i przetwarzania dodatkowego do sieci AWS. [+]

Aplikacje Migrujące Edureki z lokalnymi warsztatami AWS obejmują trzy studia przypadków, w których zdobędziesz doświadczenie i doświadczenie w zarządzaniu migracją w chmurze. Będziesz doskonały do ​​migracji aplikacji sieci Web, procesów wsadowych i przetwarzania dodatkowego do sieci AWS.

To warsztaty skupiają się na TRZY USE SPRAWACH, w których będziesz narażony na eksperymentowanie migracji aplikacji sieci Web, procesów wsadowych i rurociągów przetwarzania dodatków do chmury AWS. Po migracji zrozumiesz ich funkcjonalne możliwości w AWS.

Te przypadki USE mają na celu przybliżenie sposobu migracji do AWS w rzeczywistym świecie. Sesja będzie prowadzona przez praktyków branżowych, którzy będą Cię szkolili, aby wykorzystać narzędzia AWS, aby infrastruktura AWS była skalowalna, niezawodna i wysoce dostępna.... [-]


Podstawy Profesjonalnego Projektowania Cyfrowego Vlsi

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań zaawansowanym użytkownikiem Verilog / System-Verilog Hardware Description Language: poznaj składnię języka i praktyczne scenariusze języka, umożliwiając studentom stworzenie funkcjonującego projektowania cyfrowego, symulować projekt i zrozumieć implementację projektu na poziomie bramy przez syntezę [+]

Zostań zaawansowanym użytkownikiem Verilog / System-Verilog Opis sprzętu Język: Naucz się składni języka kluczowego i scenariuszy praktycznego wykorzystania, umożliwiając studentom stworzenie funkcjonującego projektowania cyfrowego, symulować projekt i zrozumieć implementację projektu przez bramę na poziomie syntezy.

O Kursie

Dokładne zrozumienie wszystkich powszechnie używanych konstrukcji Verilog / SystemVerilog, wzmocnionych poprzez szczegółową analizę symulacji przy użyciu specjalnie zaprojektowanego kodu referencyjnego.

Solidne techniki projektowania w celu zwiększenia niezawodności, wydajności, mocy, obszaru i konfiguracji, które są kluczowe w budowaniu dobrej kariery w dziedzinie projektowania VLSI. ... [-]


Pomiaru Społecznych Mediów Roi

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Samodzielny kurs mający na celu opanowanie różnych koncepcji mediów społecznościowych, w tym strategii, komunikacji, kosztów i korzyści oraz uzyskanie właściwej wiedzy w zakresie pomiaru ROI z mediami społecznościowymi. [+]

Samodzielny kurs mający na celu opanowanie różnych koncepcji mediów społecznościowych, w tym strategii, komunikacji, kosztów i korzyści oraz uzyskanie właściwej wiedzy w zakresie pomiaru ROI z mediami społecznościowymi.

Kurs Mierzenia Społecznego Mediów ROI pomoże zrozumieć pojęcia social media ROI, które marketingu, specjalistów PR i menedżerów biznesowych mogą wykorzystać do określenia sukcesu kampanii marketingowych i social media. Kurs obejmie także strategie rozmieszczania struktury pomiarowej. Jest to kurs mistrzowski obejmujący łącznie cztery godziny wykładów, wyjaśniający koncepcje, które musisz zrozumieć, aby rozwijać obecność mediów społecznościowych, w tym powiązania z strategią, marketingiem, komunikacją i wynikami finansowymi. Druga część obejmuje ROI ze względu na jego surowy wygląd: koszty i zalety social media.... [-]


Splunk Deweloper I Certyfikacji Szkolenia Administracja

Online W niepełnym wymiarze czasu 3 tygodnie Otwarta rekrutacja Indie India Online

Szkolenie Splunk jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wymaganą wiedzę i umiejętności, aby stać się ekspertem Splunk. Kurs obejmuje podstawowe koncepcje Licensing, indeksowanie, role i uwierzytelniania, wraz z zaawansowanych tematów, takich jak klastry Raporty & Panele. [+]

O Kursie

Szkolenie Splunk jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wymaganą wiedzę i umiejętności, aby stać się ekspertem Splunk. Kurs obejmuje podstawowe koncepcje Licensing, indeksowanie, role i uwierzytelniania, wraz z zaawansowanych tematów, takich jak klastry Raporty & Panele.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Splunk w Edureka, będziesz w stanie:

Zrozum Splunk admin / koncepcje programistów Można zastosować różne techniki Splunk wizualizację danych w różnego rodzaju wykresów i pulpitów Wdrożenie Splunk w organizacji do analizy i systemy monitorowania Konfigurowanie alertów i raportów dla celów monitorowania Rozwiązywanie problemów aplikacyjnych za pomocą różnych SPL (Search przetwarzanie języka) Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Statystyka Niezbędna Do Analityki

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Samodzielny kurs, który pomaga zrozumieć różne techniki statystyczne z bardzo podstawowej wiedzy i sposobu, w jaki każda technika jest wykorzystywana w rzeczywistym zestawie danych do analizowania i zawierania spostrzeżeń. [+]

Samodzielny kurs, który pomaga zrozumieć różne techniki statystyczne z bardzo podstawowej wiedzy i sposobu, w jaki każda technika jest wykorzystywana w rzeczywistym zestawie danych do analizowania i zawierania spostrzeżeń.

Samouczący Statystyki Podstawowe dla kursu Analytics przeznaczony jest dla uczniów, aby zrozumieć i wdrożyć różne techniki statystyczne. Techniki te są wyjaśnione przy użyciu dedykowanych przykładów. Po zakończeniu każdego modułu podejmowane są sprawy dotyczące wykorzystania, a na końcu kursu mamy projekt, który konsekwentnie pracuje w trakcie całego kursu.

Cele kursu

Po ukończeniu tego kursu w Edurece powinieneś mieć możliwość: 1. Naucz się różnych technik statystycznych, takich jak metody próbkowania, warunkowe prawdopodobieństwo, twierdzenie Bayesa, itp.... [-]


Szkolenie Certyfikacyjne Python

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 15 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

Python jest jednym z najlepszych, elastyczne i potężnym językiem open source, który jest łatwy do nauczenia, łatwy w obsłudze i ma potężne biblioteki dla manipulacji i analizy danych. Przez ponad dekadę, Python został użyty w obliczeniach naukowych i domenach bardzo ilościowych, takich jak finanse, ropy naftowej i gazu, fizyki i przetwarzania sygnałów. [+]

O przebiegu

Python jest jednym z najlepszych, elastyczne i potężnym językiem open source, który jest łatwy do nauczenia, łatwy w obsłudze i ma potężne biblioteki dla manipulacji i analizy danych. Przez ponad dekadę, Python został użyty w obliczeniach naukowych i domenach bardzo ilościowych, takich jak finanse, ropy naftowej i gazu, fizyki i przetwarzania sygnałów. Kurs obejmie zarówno podstawowe i zaliczek koncepcje Pythonie jak pisanie skryptów Python, operacje sekwencyjne oraz plików w Pythonie, Machine Learning w Pythonie, Web Map Reduce zgarniania, w Pythonie, Hadoop Streaming, Python UDF dla świni i ula. Będziesz także przejść najważniejszych i najczęściej używanych opakowań, takich jak pydoop, pand, scikit, numpy scipy etc.... [-]


Szkolenie Lekarza Z Certyfikatem Agility Pmi®

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Indie India Online

Kurs certyfikowanego lekarza Agile Certified firmy Edureka jest certyfikowany przez Instytut Zarządzania Projektami (PMI) i ma na celu pogłębioną wiedzę i zrozumienie w różnych Agile Tool & Techniques. [+]

Kurs certyfikowanego lekarza Agile Certified firmy Edureka jest certyfikowany przez Instytut Zarządzania Projektami (PMI) i ma na celu pogłębioną wiedzę i zrozumienie w różnych Agile Tool & Techniques.

Informacje o firmie ACP®

Certyfikat certyfikatu agile Certified Practitioner (PMI-ACP) ® jest jednym z najbardziej poszukiwanych poświadczeń na całym świecie w przemyśle informatycznym w obszarze zarządzania projektami. Certyfikat PMI-ACP uznaje doświadczenie danej osoby w wykorzystaniu zwartych praktyk w swoich projektach, wykazując jednocześnie zwiększoną elastyczność zawodową za pomocą zwinnych narzędzi i technik. Aby uzyskać certyfikat Agile, specjaliści muszą usunąć egzamin PMI-ACP przeprowadzony przez PMI®.... [-]


Tableau Szkolenia I Certyfikacja

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 15 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

szkolenia online edureka w sprawie Tableau obejmie różne koncepcje wizualizacji danych w głębi, Tableau Dashboard tym formatowania warunkowego, skrypty, łączenie wykresów, integracji w desce rozdzielczej, integracji tableau z R i więcej. Szkolenie to Tableau zawiera praktyczne projekt, który pomoże Ci opanować swoją wiedzę narzędzia BI pracując na Tableau Desktop i Tableau Public. [+]

O szkoleniu Tableau

szkolenia online edureka w sprawie Tableau obejmie różne koncepcje wizualizacji danych w głębi, Tableau Dashboard tym formatowania warunkowego, skrypty, łączenie wykresów, integracji w desce rozdzielczej, integracji tableau z R i więcej. Szkolenie to Tableau zawiera praktyczne projekt, który pomoże Ci opanować swoją wiedzę narzędzia BI pracując na Tableau Desktop i Tableau Public. Będziesz całkowicie gotowi, aby wyczyścić tableau certyfikat po ukończeniu tego szkolenia Tableau.

Dlaczego warto uczyć się Tableau?

Po pomyślnym zakończeniu Wizualizacja danych z Training Tableau przez edureka, będziesz w stanie:

Rozumiemy potrzebę wizualizacji danych Bądź zaliczek wnikliwe wizualizacje Wykonaj włączony Tworzenie kompleksowych kokpity tableau Połącz się z wielu źródeł Zintegruj Tableau R Kto powinien udać się do tego szkolenia? ... [-]

Testy Automatyzacji Za Pomocą TestComplete 11.0

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Zostań ekspertem od testowania automatyzacji w TestComplete poprzez opanowanie pojęć takich jak testowanie w Internecie [+]

Zostań ekspertem od testowania automatyzacji w TestComplete poprzez opanowanie pojęć takich jak testowanie w Internecie

Szkolenie TestComplete ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności, aby stać się odnoszącym sukcesy specjalistą z zakresu TestComplete. Zaczyna się od podstawowych pojęć związanych z nagrywaniem i odtwarzaniem w celu rozwijania tematów opartych na słowach kluczowych i opartych na danych. Szkolenie obejmuje różnorodne tematy ze wszystkich aspektów testowania, takich jak testowanie mobilne, testy na komputerach stacjonarnych, testowanie stron internetowych i testowanie usług internetowych przy użyciu TestComplete.

Cele kursu

Po ukończeniu szkolenia TestComplete w Edureka powinieneś być w stanie zrozumieć:... [-]


Testy Funkcjonalne Przy Użyciu Ranorexu

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

[+]

[-]

Trening Danych Certyfikatu Nauka

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 15 dni Otwarta rekrutacja Indie India Online + 1 więcej

Kurs danych Science obejmie cały cykl życia danych, począwszy od Gromadzenie i przechowywanie danych przy użyciu pojęć R-Hadoop, Zastosowanie modelowania poprzez programowanie R z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego i ilustrują nienaganną Wizualizacji danych poprzez wykorzystanie możliwości na "R". [+]

O przebiegu

Kurs danych Science obejmie cały cykl życia danych, począwszy od Gromadzenie i przechowywanie danych przy użyciu pojęć R-Hadoop, Zastosowanie modelowania poprzez programowanie R z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego i ilustrują nienaganną Wizualizacji danych poprzez wykorzystanie możliwości na "R".

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Data Science, powinieneś być w stanie:

Uzyskać wgląd w "Role" grana przez Scientist Danych Analiza danych za pomocą Big R, Hadoop i Uczenia Maszynowego Zrozumieć cykl życia Analiza Danych Praca z różnymi formatami danych, takich jak XML, CSV i SAS, SPSS, etc. Dowiedz się narzędzia i techniki dla transformacji danych Zrozum technik eksploracji danych i ich realizację Analiza danych za pomocą algorytmów uczenia maszynowego w R Praca z Hadoop odwzorowujących i reduktory do analizy danych Wdrożenie różnych algorytmów uczenia maszynowego w Apache Kornak Uzyskać wgląd technik wizualizacji danych i optymalizacji Poznaj funkcję przetwarzania równoległego R Kto powinien udać się na ten kurs? ... [-]

Zaawansowane Ms Excel 2010

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indie India Online

Jest to samodzielny kurs internetowy przeznaczony do rozwijania umiejętności Advance Excel i praktycznego wdrożenia nauki w MS Excel, aby uczynić Cię MS Excel Expert. [+]

Jest to samodzielny kurs internetowy przeznaczony do rozwijania umiejętności Advance Excel i praktycznego wdrożenia nauki w MS Excel, aby uczynić Cię MS Excel Expert.

Kurs Advanced MS Excel Course 2010 dla Edureki obejmuje wszystkie funkcje programu Excel do wykonywania obliczeń finansowych, matematycznych lub statystycznych, takich jak DSUM, DCOUNT, tabelę przestawną, wykres przestawny, formuły, funkcje i makra. Po zakończeniu kursu zostanie również wdrożony projekt programu Excel.

Cele kursu

Po ukończeniu kursu Advanced MS Excel 2010 w Edureka będziesz mógł:

Opis funkcji programu Excel i jego funkcji. Wyjaśnij bezpieczeństwo danych, formatowanie i analizowanie pojęć. Zrozumieć specjalistyczne funkcje, takie jak DSUM, DMAX itp. Wyjaśnij zaawansowane opcje tabeli przestawnej. Podsumowanie danych za pomocą Sparklines. Nagraj i utwórz makro. Edytuj makra używając edytora VBA. Wyjaśnij, jak zarządzać scenariuszami. Opisz ograniczenia i techniki manipulacji. Wymagania wstępne ... [-]

Magisterskie

Magister W Architekturze Chmury

Online W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indie India Online

Program magisterski Edureki oferuje dogłębną wiedzę na temat projektowania i planowania wdrożenia chmury zgodnie z najlepszymi zaleceniami. W ramach tego programu masz dostęp do 10 kursów specjalistycznych i 10 projektów. Cały program jest ustrukturalizowaną ścieżką uczenia rekomendowaną przez wiodących ekspertów z branży i zapewnia przekształcenie się w eksperta Cloud Architect. [+]

Program magisterski Edureki oferuje dogłębną wiedzę na temat projektowania i planowania wdrożenia chmury zgodnie z najlepszymi zaleceniami. W ramach tego programu masz dostęp do 10 kursów specjalistycznych i 10 projektów. Cały program jest ustrukturalizowaną ścieżką uczenia rekomendowaną przez wiodących ekspertów z branży i zapewnia przekształcenie się w eksperta Cloud Architect.

05 kursów 12-18 Godzin na Kursy 30 Umiejętności

Program Cloud Architect Masters Program ma zapewnić, że będziesz ekspertem w architekturze Cloud. Pozwala opanować umiejętności potrzebne do projektowania i wdrażania skalowalnych i niezawodnych aplikacji na platformie cloud. Oznacza to wykopanie wielu ważnych technologii, obejmujących wirtualizację, sieciowe definiowanie oprogramowania, infrastrukturę sieciową, fizyczną i wirtualną pamięć masową, przetwarzanie centrum danych, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie technologii, odzyskiwanie danych po awarii i technologie ciągłości działania oraz inne.... [-]


Magister W Dużym Architekturze Danych

Online W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indie India Online

Program magisterski Edureki oferuje dogłębną wiedzę na temat ekosystemu Hadoop, AI i głębokiego uczenia się przy użyciu Tensor Flow i przetwarzania w czasie rzeczywistym przy użyciu technologii baz danych Spark i NoSQL. W ramach tego programu masz dostęp do 11 kursów specjalizacyjnych i 10 projektów. Cały program jest ustrukturalizowaną ścieżką uczenia rekomendowaną przez wiodących ekspertów w branży i zapewnia przekształcenie się w eksperta Big Data Architect. [+]

Program magisterski Edureki oferuje dogłębną wiedzę na temat ekosystemu Hadoop, AI i głębokiego uczenia się przy użyciu Tensor Flow i przetwarzania w czasie rzeczywistym przy użyciu technologii baz danych Spark i NoSQL. W ramach tego programu masz dostęp do 11 kursów specjalizacyjnych i 10 projektów. Cały program jest ustrukturalizowaną ścieżką uczenia rekomendowaną przez wiodących ekspertów w branży i zapewnia przekształcenie się w eksperta Big Data Architect.

05 kursów 12-18 Godzin na Kursy 31 Umiejętności

Test Big Data Architect Masters Programme Jest zaprojektowany, aby pomóc zrozumieć, jakie dane mogą dostarczyć duże dane dzięki praktycznym doświadczeniom przy użyciu narzędzi i systemów używanych przez dużych naukowców i inżynierów danych. Pochodzi z dogłębnym szkoleniem w zakresie dużych technologii danych, takich jak Hadoop, Spark & ​​Scala, AI i głębokie uczenie się z TensorFlow, MongoDB i Cassandra.... [-]


Kontakt
Media społecznościowe