Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Założona w 2008 roku, Douglas Business School (DBS) jest częścią Douglas Institute of Higher Education Group zapewniając wysokiej jakości szkolnictwa wyższego i profesjonalnych programów szkoleniowych do zapracowanych zawodowych specjalistów w Hong Kongu. W latach 2014-2018 nasza firma otrzymała od Towarzystwa Opieki Społecznej w Hongkongu logo Opiekuńcze / Logo Organizacji. Douglas Business Services Sdn Bhd jest oficjalnym przedstawicielem DBS do przyjmowania studentów na brytyjskie studia licencjackie i magisterskie w Malezji. W 2015 r. Utworzono centrum, które zapewnia wysokiej jakości szkolnictwo wyższe i profesjonalne programy szkoleniowe dla zapracowanych profesjonalistów pracujących w Singapurze.

W szybko zmieniającej się gospodarce zdajemy sobie sprawę, że ludzie muszą doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności w zakresie awansu zawodowego w elastyczny i terminowy sposób. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się studiować online MBA lub online stopień Bachelor's, oferujemy zaawansowane platformy technologiczne i wysokiej jakości wsparcie nauczania. Dostępne są elastyczne i mobilne opcje nauki dla tych, którzy chcą ukończyć kurs.

Zapewniamy szereg kwalifikacji akademickich online i blended learning w zakresie marketingu, biznesu, finansów i zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracujemy również z OTHM, EduQual, IBA i Instytutem Administracji Publicznej w Hongkongu, przyznając organizacjom w Wielkiej Brytanii, aby zapewnić dyplomy Pathway związane z pracą. Te dyplomy działają jako kursy Pathway prowadzącej do różnych uznawanych na arenie międzynarodowej programów licencjackich, magisterskich i MBA, przyznawanych przez naszych uznanych zagranicznych partnerów.

Będziemy nadal zapewniać wysokiej jakości programy szkolnictwa wyższego i szkolenia zawodowego, które są ukierunkowane na rynek, aby sprostać szybko zmieniającym się potrzebom społecznym.

Dowiedz się, który kurs jest odpowiedni dla Ciebie poniżej:

Programy studiów licencjackich

Instytut Administracji Publicznej - Narodowy Uniwersytet Irlandii

  • Bachelor of Business Studies (Hons) - specjalność rachunkowość
  • Bachelor of Business Studies (Hons) - specjalność Marketing
  • Bachelor of Business Studies (Hons) - specjalizacja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Programy podyplomowe

University of Chichester, Wielka Brytania

  • MBA - Master of Business Administration

Rezerwacja miejsca

Oferujemy usługi rezerwacji miejsc dla komercyjnych i organizacji non-profit, aby hostować funkcje w naszej najnowocześniejszej klasie. O powierzchni netto 730 stóp kwadratowych, klasa może pomieścić około 30 osób. Jest wyposażony w niezbędne udogodnienia wymagane do zadań korporacyjnych i szkoleniowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Douglas Business School

Program MBA (doładowanie) jest dostępny dla studentów, którzy już zdali egzamin OTHM Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i kwalifikacji przywódczych, i mają co ... [+]

Ten internetowy dyplom MBA można ukończyć co najmniej 12 miesięcy. Został zaprojektowany, aby zaktualizować zestaw narzędzi do zarządzania i zapewnić mocniejsze podstawy, na których można budować swoją karierę.

Kluczowe faktyNagrodzony przez: University of Chichester, Wielka BrytaniaDostarczone przez: OTHM QualificationsTryb studiów: Online - kształcenie na odległośćPathway : 2 etapyCzas trwania: 1 rokLiczba modułów: 9Metoda oceny: wszystkie zadaniaJęzyk angielskiData rozpoczęcia: przez cały rokPrzegląd kursu

Program MBA (doładowanie) jest dostępny dla studentów, którzy już zdali egzamin OTHM Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i kwalifikacji przywódczych, i mają co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu pracą. Master of Business Administration (MBA) (doładowanie) to 60-do-stopniowy program podyplomowy zatwierdzony przez University of Chichester.... [-]

Hongkong Hong Kong
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
1 - 12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku