TU Delft Open & Online Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WITAMY NA TEMAT ONLINE LEARNING AT TU DELFT

Czy chcesz zrobić karierę w nauce, projektowaniu lub inżynierii? Następnie dołącz do społeczności internetowych uczniów w TU Delft!

Nauka online w TU Delft

Kluczową częścią naszego DNA jest rozwijanie innowacyjnych sposobów uczenia się, które pozwalają czerpać korzyści z tego, co mamy do zaoferowania. Od 2013 r. TU Delft zdecydowała, że ​​programy nauczania online to najlepszy sposób dzielenia się wiedzą z ludźmi z całego świata. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i jakie są Twoje cele i ambicje, nasza różnorodna oferta szkoleń będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Nasze portfolio kursów oferuje wielką wartość i pomaga utrzymać przewagę nad konkurencją, niezależnie od tego, czy chcesz zmienić karierę, poszerzyć swój zestaw umiejętności, czy zdobyć kolejne kwalifikacje akademickie.

Dlaczego warto wybrać TU Delft Online Learning?

  • Ćwiczenia
  • Ucz się w czasie i miejscu, które ci odpowiada.
  • Dostęp 24/7 do materiałów szkoleniowych.
  • Ucz się od światowej klasy ekspertów w swojej dziedzinie.

TU Delft otrzymał nagrodę EDEN 2016 za najlepszą praktykę za dokument poświęcony doświadczeniu szkoleniowemu TU Delft Online - modelowi pedagogicznemu, który wspiera rozwój naszych kursów i dąży do podniesienia jakości. Nagroda jest przyznawana nie tylko za papier, ale za całą inicjatywę zaprojektowania modelu i wdrożenia go na nasze kursy.

Wiodąca uczelnia techniczna

Z historią ponad 175 lat doskonałości w dziedzinie badań i edukacji, TU Delft stał się jednym z wiodących uniwersytetów technicznych w Europie, co wykazano w corocznych światowych rankingach uniwersyteckich. TU Delft znajduje się nie. 19 w światowym rankingu (nr 6 w Europie) w Inżynierii

Dzięki TU Delft dołączysz do tysięcy naszych absolwentów z całego świata. Ci naukowcy, inżynierowie i menedżerowie opracowują technologie dla szerokiej gamy branż i dyscyplin. Obejmują one budowę słynnej holenderskiej infrastruktury ochrony morza, rozwój najnowszej generacji turbin wiatrowych i projektowanie innowacyjnych nowych produktów i usług, które mają wpływ na społeczeństwo.

Przygotowujemy Cię do Twojej kariery i przyszłych starań, łącząc doświadczenie naszej światowej klasy pracowników akademickich z naszym zaawansowanym zapleczem edukacyjnym. Nasze partnerstwo ze społecznością biznesową zapewnia, że ​​zdobyta wiedza może być stosowana w prawdziwym świecie. Właśnie dlatego nasi studenci wybierają TU Delft: bez problemu podejmują odpowiednie zatrudnienie lub odnoszą sukcesy wśród przedsiębiorców.

Lokalizacje

Fajans

Address
Postbus 5
2600 AA Fajans, Południowa Holandia, Niderlandy

Holandia online

Address
Holandia online, Niderlandy