laSalle Barcelona Postgraduate

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do La Salle

Dziękujemy za zainteresowanie w naszych ofertach edukacyjnych, składający się z Stopni, Masters i doktorantów, Executive Education i kursy. Programy w La Salle mają na celu zaspokojenie potrzeb firm i specjalistów, z praktycznym ostrości. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą, że zostaną szybko stosowane do codziennej pracy. Programy mogą być brane twarzą w twarz na Kampusie w Barcelonie, a także za pośrednictwem naszego Virtual Campus.

Wybierz program, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby.

O nas

W ciągu ostatnich trzech stuleci, jedynym celem La Salle zawsze było zapewnienie up-to-date i konsekwentnej edukacji na wszystkich poziomach. Mamy pozostał głęboko zaangażowana do tego.

Osiedlił się w Hiszpanii na około 125 lat, La Salle opracowała swoje programy edukacyjne w celu dopasowania do potrzeb każdego okresu historycznego. Zostawiliśmy nasz znak: wysokiej jakości edukacji, która priorytetyzuje całego człowieka, a nie tylko ilościowej akwizycji wiedzy.

W Katalonii, La Salle posiada 30 centrów edukacyjnych 23.000 studentów. W Madrycie znajduje się 17 ośrodków edukacyjnych z 11.300 studentów.

Istnieje 73 uniwersytetów zrzeszonych w IALU - Międzynarodowe Stowarzyszenie Lasallian uniwersytetów. W Stanach Zjednoczonych: La Salle University of Philadelphia, Manhattan College w Nowym Jorku, College Maryjne w Kalifornii; La Salle College of Santa Fe, University of Chicago w Lewi, Christiana Brata College of Memphis. W Filipinach; De La Salle University of Manila, Uniwersytet La Salle w Bacolod City. W Izraelu: Bethléem University. W Ameryce Łacińskiej: Universidad La Salle de Bogota, Centro Superior de Canoas Educacional-Brasil, Institutos Terciarios de Mexico y de Obregón Instituto Superior de Centroamericano Gwatemali; IUTEMAR La Salle de Caracas, IUTEAGRO de Cojedes; IUTEIN de Guayana. W Europie spotykamy kolegiów uniwersyteckich, takich jak Institut Supérieur Agricole de Bauvais, ISAIP d'Angers, ECAM École de Lyon, Saint-Luc Bruxelles, plus kilku uczelniach w Afryce i Azji.

W całej swojej historii światowej, La Salle jest przyznaniem się do edukować ludzi na całej swojej kariery, a także w celu poprawy rozwoju technologicznego organizacji. To zobowiązanie łączy kilka działań edukacji, informacji, mediacji, przeniesienia i komunikacji, czyniąc La Salle w unikalny Przedsiębiorczości i Techniki piasty.

W Hiszpanii, zarówno La Salle University Colleges (w Barcelonie i Madrycie) oferuje następujące programy:

  • Program Doktorat
  • Magistra
  • Stopnie licencjackie
  • Etapy międzynarodowe
  • Programy Rozwoju Zawodowego (PDP)
  • Edukacja i kursy wykonawczy
  • Szkolenie firmowe

Nasz Magistra odpowiadają potrzebom firm i specjalistów z praktycznym podejściem. Naszym celem jest dostarczenie umiejętności, które będą szybko zastosowane do codziennego życia. Poszerzając naszą obszar specjalizacji lub poznawania nowych obszarów, nasze umiejętności zawodowych studentów osiągnąć osobiste i wyższą elastyczność, aby dostosować się do zmian technologicznych i pracy.

Nasz Programy magisterskie są przeznaczone dla doświadczonych specjalistów z dyplomem licencjata, którzy chcą poprawić swoje umiejętności w swojej dziedzinie, mają lepsze zrozumienie biznesu złożoności, przyjmijmy nowych wyzwań i rozwijania analityczne, syntetyczne, ugodowych, komunikacyjnych i umiejętności współpracy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Język hiszpański
  • Kataloński

Widzieć Online Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Kursy » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom studiów podyplomowych

Absolwentka architektury środowiska i zrównoważonej urbanistyki w Internecie

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hiszpania Barcelona

Graduate Certificate in Architecture Środowiska i Urbanistyki Sostenibletiene wielodyscyplinarny charakter. Jej celem jest kształcenie specjalistów w opracowywaniu i wdrażaniu strategicznych kryteriów zrównoważonego rozwoju w celu poprawy interwencji w terenie iw architektonicznego i urbanistycznego. [+]

A Stopień w Architektura Środowiska i Urbanistyki Sostenibletiene wielodyscyplinarny charakter. Jej celem jest kształcenie specjalistów w opracowywaniu i wdrażaniu strategicznych kryteriów zrównoważonego rozwoju w celu poprawy interwencji w terenie iw architektonicznego i urbanistycznego. Problem i szacunek dla środowiska jest zawsze obecny. Ponadto, ostatnie postępy technologiczne wprowadzone do budynków, niezbędnych do zrozumienia charakterystyki energetycznej budynków, obecnie wymagane narzędzia, jak również racjonalne wykorzystanie materiałów i zasobów, którymi dysponujemy są ważne aspekty, które należy rozważyć w projekty nowych budynków i urbanistyki.

... [-]

Absolwent w efektywność energetyczną w Internecie

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hiszpania Barcelona

Stała zapotrzebowanie społeczne w poszukiwaniu dobrobytu ludzi, rosnące potrzeby i troski o zwiększonym wydatku energetycznego i związanego z jego zanieczyszczeniem i pragnienia ludzi i rządów na stosowanie tak zwanej zielonej energii odzwierciedlenie w nowych ramach prawnych jak jest kod techniczne budynku, aby ten zawód specjalne potrzeby, teraźniejszości i przyszłości. [+]

Stała zapotrzebowanie społeczne w poszukiwaniu dobrobytu ludzi, rosnące potrzeby i troski o zwiększonym wydatku energetycznego i związanego z jego zanieczyszczeniem i pragnienia ludzi i rządów na stosowanie tak zwanej zielonej energii odzwierciedlenie w nowych ramach prawnych jak jest kod techniczne budynku, aby ten zawód specjalne potrzeby, teraźniejszości i przyszłości.

A Stopień efektywności energetycznej efektywności energetycznej jest W budynkach związanych z jego aktywów wzrosła systemów poboru i dostarcza narzędzia do poprawy nie tylko wydajność, ale również w celu osiągnięcia większego udziału odnawialnych źródeł energii.

w sprawie Magister zrównoważonej architektury i efektywności energetycznej Wydaje się, jak 4 najlepszych mistrzów Hiszpanii w sustainible rozwoju przemysłu i zarządzania środowiskowego według Eduniversal rankingu.... [-]


Magisterskie

Magister marketingu cyfrowego w Internecie

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hiszpania Barcelona

Master in Digital Marketing (MMD) szkoli specjalistów, aby móc uruchomić działy marketingu cyfrowego, a nie tylko z najwyższym poziomie technicznym i taktycznym, jak często zdarza się, ale z globalnej perspektywy i zarządzania strategicznego. [+]

Obecnie marketing cyfrowy stał się dla wielu firm jest realną alternatywą dla drogiej reklamy offline, a także oferowanie środków porozumiewania się w rozmowie z elcliente / konsumenta / użytkownika jest niezbędna.

W tym kontekście, sieci społeczne stają się również istotne, stając się nowy kanał, gdzie innowacje i zmiany rozwijają się szybciej, zyskuje gwałtownie ważne miejsce w strategii marketingowej firmy, stając kanał centralny, strategiczne nie tylko komunikacji, ale również badania komercyjne, public relations, obsługi klienta i pozycjonowanie marki.

A Master in Digital Marketing (MMD) pociągi specjalistów, aby móc uruchomić działy marketingu cyfrowego, a nie tylko z najwyższym poziomie technicznym i taktycznym, jak często zdarza się, ale z globalnej perspektywy i zarządzania strategicznego.... [-]


Magister w zarządzaniu łańcuchem dostaw i technologii on-line

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hiszpania Barcelona

Master in Supply Chain Management and Technology dostarcza odpowiedzi na te i wiele innych potrzeb bieżących, ponieważ został specjalnie zaprojektowany do tworzenia profesjonalnych menedżerów, którzy są w stanie zarządzać łańcuchem dostaw zapewniający przewagę konkurencyjną jasne dla swoich firm. [+]

globalizacja gospodarcza i międzynarodowa otwartość, ciągły rozwój technologiczny, wykładniczy rozwój e-commerce, zmienność popytu, etc. Jest to środowisko, w którym działają przedsiębiorstwa dzisiaj i to jest wyzwanie napotykają codziennie łańcuchów dostaw coraz bardziej złożone i trudne do opanowania.

Elastyczność i zdolność adaptacji, opanowanie nowych technologii, cross-biznesowej wizji, podejścia międzynarodowego, opanowanie e-Logistics, wrażliwości, uproszczenie pojemnościach itp Wszystko to i więcej jest czego oczekuje się od specjalistów, którzy zarządzają łańcucha dostaw w powyższym środowisku.

A Master in Supply Chain Management and Technology Odpowiedzi na te i wiele innych potrzeb bieżących, ponieważ został specjalnie zaprojektowany do tworzenia profesjonalnych menedżerów, którzy są w stanie zarządzać łańcuchem dostaw zapewniający przewagę konkurencyjną jasne dla swoich firm.... [-]


Stopień magistra w dziedzinie zarządzania technologią w Internecie

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hiszpania Barcelona

Master in Management of Technology szkoli specjalistów, zarządzanie informacją i zarządzanie technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi oraz innych profili funkcjonalnych, które chcą poszerzyć swoje umiejętności kierownicze w tych dziedzinach. [+]

A Magister Zarządzania Technologii Informacyjnych profesjonalny sposób Kierunek Zarządzanie i technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz innych profili funkcjonalnych, które chcą poszerzyć swoje umiejętności kierownicze w tych dziedzinach.

Jak zwiększyć głośność informacji i udogodnień w swoim komunikacie, zapotrzebowanie na specjalistów w zarządzaniu tego pola dla firm, a tym samym konieczność naukowo prawidłowo uformowane.

Tych specjalistów zdolnych do zarządzania technologią w ramach kryteriów biznesowych są te, w krajach anglosaskich nazywana "tecnomanagers".

Od momentu powstania we współpracy z największymi firmami w branży w 1994 roku, program stał się wyznacznikiem uczelnia rozwija się w ramach kierunku projektach technologicznych i zarządzania usługami.... [-]


Web master w wysokiej wydajności programowania on-line

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hiszpania Barcelona

Master in Web Programming High Performance (MPWAR) zapewnia solidne wykształcenie technologii programistycznych i internetowych, co umożliwia studentom uzyskanie umiejętności niezbędnych do niezwłocznego przyłączenia się do każdej firmy, która ma miejsce w Internecie. [+]

Każdego dnia więcej, najważniejsze firmy są w lepszej pozycji w Internecie i trzeba deweloperów i wykwalifikowanego personelu w stanie zrozumieć, rozwijać i utrzymać ich oprogramowania internetowego. Magister Web Programming High Performance (MPWAR) Zapewnia solidne wykształcenie technologii programistycznych i internetowych, co umożliwia studentom uzyskanie umiejętności niezbędnych do niezwłocznego przyłączenia się do każdej firmy, która ma miejsce w Internecie. Ponadto, pan ma na celu przygotowanie studentów do zrozumienia funkcjonowania i internetową struktury dużych firm i rozwijania oprogramowania (wysokiej wydajności), stosując technologię. Wśród wielu innych wiedzy, uczniowie opuszczają szkołę z poziomu certyfikacji umiejętności zarówno w PHP i MySQL.... [-]


Filmy

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull