Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Zigurat jest wyjątkowy i wyróżnia się jako destrukcyjna Szkoła Biznesu

 • Kim jesteśmy?

Zigurat to globalna szkoła biznesu skoncentrowana na innowacjach i technologii. Oferujemy szereg programów, w tym mistrzów, szkolenia korporacyjne i imprezy, dostosowane do potrzeb profesjonalistów i firm. Programy Zigurat są dynamiczne i oparte na doświadczeniu i wiedzy zarządu wydziału, które są liderami branży cyfrowej. Kierowany przez wielokulturowy i utalentowany zespół, który chce zmienić sektor edukacji, przyczynia się do rozwoju społeczeństwa poprzez przeszkadzające szkolenia i transformację cyfrową.

 • Skąd pochodzimy?

Zigurat Global Institute of Technology jest uznanym instytutem edukacyjnym z 16-letnim doświadczeniem w szkoleniu specjalistów w dziedzinie budownictwa, architektury i inżynierii. Business School powstała z doświadczenia i ambicji Zigurat, aby zapewnić szkolenia dla firm i profesjonalistów, którzy chcą wziąć udział w transformacji cyfrowej, co pozwala nam oferować szerszy zakres mistrzów i programów, koncentrując się na innych branżach i poziomach organizacji.

Wizja

Być globalnym punktem odniesienia dla ciągłych innowacji biznesowych, wyróżniającym się jako wyjątkowa i destrukcyjna Szkoła Biznesu doskonałości edukacyjnej.

Wartości

Wierzymy w wysokiej jakości edukację, dostosowaną do potrzeb środowiska technologicznego i innowacyjnego. Nasze programy są zaprojektowane tak, aby przyszli liderzy mogli wprowadzać niezbędne zmiany dla lepszego społeczeństwa.

 • Światowy

Od różnorodności naszych uczestników do wykładowców i treści programu, Zigurat ma globalne podejście pod każdym względem. Ze względu na szeroką gamę sektorów i możliwości budowania odpowiedniego programu dla naszych uczestników, do naszych programów dołączają profesjonaliści z całego świata.

 • Innowacja

Naszym głównym celem jest bycie w czołówce innowacyjnych metod i aplikacji przemysłowych. Członkowie naszej rady wydziałowej są profesjonalistami z doświadczeniem i osiągnęli wielki sukces. Treść i wiedza, którą dzielą, są istotne i aktualne. Ze względu na szeroko zakrojone badania rynku i ciągły rozwój codziennych praktyk zawodowych jest to możliwe

 • Społeczność sieci

Cenimy to, co można zbudować jako społeczność, i tworząc środowisko, w którym wszyscy uczestnicy, profesorowie i absolwenci mogą osiągnąć pełny potencjał, do czego dążymy. Wszystkie strony udzielają wsparcia i porad w formie sieci umożliwiającej synergie. Nasza kultura wyróżnia się współpracą osób o różnych profilach i poziomach organizacji, których wspólnym celem jest prowadzenie nowej cyfrowej przyszłości.

 • Zaangażowanie

Zespół Zigurat tworzą eksperci branżowi, wpływowi i liderzy z doświadczeniem, którzy dzielą się wiedzą z uczestnikami poprzez wciągającą metodologię napędzaną wynikami, dzięki czemu mogą stać się przyszłymi liderami branży. Szkoła biznesu angażuje uczniów, zapewniając środki na rozwój zawodowy, wzbogacone o doskonałość edukacyjną.

 • Dynamiczna edukacja

Mistrzowie Ziguratu mają wysoki poziom interakcji, który zapewnia globalne i autentyczne doświadczenie, co wyraźnie przyczynia się do aktywności i motywacji uczestnika. Niektóre wartości różnicowe tych mistrzów to rzeczywiste realizacje projektów, odgrywanie ról, społeczności, fora, multimedia i zasoby interaktywne, a także zindywidualizowane korepetycje i działania następcze.

Dbanie o naszą planetę

Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój gospodarczy, społeczny i środowiskowy każdej działalności i uważamy, że niezbędna jest ewolucja globalna. Zigurat zachęca do zrównoważonych projektów i współpracuje z firmami biorącymi udział w zmianie wyników świadczenia usługi lub produktu. WATTIA to firma, z którą wspieramy i współpracujemy. Projekty, w które są zaangażowani, mają charakter zrównoważony, na przykład zapewniają samowystarczalną energię i są dostosowane do naszych obaw w zakresie ochrony środowiska.

Metodologia

Zigurat opracował unikalną metodologię, aby być na bieżąco z najnowszymi narzędziami i innowacjami.

Nasze zaangażowanie polega nie tylko na dzieleniu się szerokim doświadczeniem zawodowym, ale także na sposobie, w jaki podchodzimy i przekraczamy wybitne osiągnięcia pedagogiczne, aby zapewnić naszym studentom pełną perspektywę globalnych rynków i możliwości innowacyjnych.

Rada wydziałowa liderów branży międzynarodowej w różnych sektorach, stale aktualizująca dostarczane przez nas treści, czyni naszą metodologię nauczania wyjątkową. Końcowy projekt indywidualny, prowadzony przez kluczowe osoby zajmujące się innowacjami i technologią, pozwoli Ci ukończyć i wdrożyć nowe rozwiązania do istniejącej firmy lub opracować nowe projekty. Będziesz miał również możliwość uczestniczenia w środowisku współpracy, poprzez wymianę pomysłów i tworzenie synergii z innymi uczestnikami i profesorami.

Canvas LMS

Platforma internetowa nr 1 na całym świecie, która ułatwia naukę.

 • Wirtualny kampus

Nowoczesne narzędzia i zasoby, które wzmacniają i upraszczają naukę

 • Technologia

Otwarty, łatwy w użyciu, oparty na chmurze system zarządzania nauczaniem i hostowana usługa Amazon

 • Zawsze włączone

Bezpieczne jak żadne inne LMS i niskie ryzyko, ponieważ rodzima chmura oznacza brak wersji, brak uaktualnień, brak pobierania i brak migracji

Układ platformy Campus Canvas LMS

Zaangażowanie społeczne

Zigurat jest zaangażowany w dostarczanie grantów ukierunkowanych na karierę w oparciu o doświadczenie zawodowe, potrzeby finansowe i międzynarodowy dostęp do edukacji. Mając świadomość trudności związanych z możliwością zapisania się na studia magisterskie, oferujemy dotacje uczestnikom, którzy pasują do następujących profili:

 • Dotacja na przedsiębiorczość

Specjaliści i firmy, które mogą wykazać pozytywne nastawienie do przedsiębiorczości, nowe projekty biznesowe lub związane ze specjalizacjami, otrzymają wsparcie finansowe w formie dotacji. Ocena propozycji zostanie przeprowadzona przez międzynarodową komisję, określającą wynik zatwierdzenia.

 • Dotacja dla krajów rozwijających się

Zigurat ponosi społeczną odpowiedzialność za zapewnienie równego dostępu do światowej klasy edukacji, gwarantując jednocześnie międzynarodową dywersyfikację. Oferujemy granty dla profesjonalistów z krajów rozwijających się, którzy doświadczają ograniczeń finansowych i nie mogą przystąpić do dalszej edukacji. Dystrybucja dotacji, według krajów, edycji programów i odpowiedniego profilu pozwala nam wybrać, kto zostanie wybrany.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Globalne MBA

Zigurat Global Institute of Technology

Digital Business Global MBA został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności technologiczne i decyzyjne oraz dodać zróżnicowaną wartość ... [+]

Przerwij przemysł

Digital Business Global MBA został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności technologiczne i decyzyjne oraz dodać zróżnicowaną wartość w celu zwiększenia ich konkurencyjności na rynku globalnym.

Podstawowym celem Digital Business Global MBA jest wskazanie, w jaki sposób przedefiniować sposób, w jaki organizacja osiąga wyniki dzięki cyfryzacji. Skupimy się na tym, jak cyfrowa transformacja będzie miała pozytywny wpływ na wszystkie poziomy i działy organizacji, w tym marketing, sprzedaż, zakupy, logistykę, zasoby ludzkie i inne działy. Dzięki ukończeniu programu uczestnicy będą lepiej rozumieli innowacyjną metodologię i sposób, w jaki narzędzia cyfrowe mogą poprawić strategie i procesy biznesowe. Ostateczny projekt koncentruje się na pełnej transformacji cyfrowej istniejącej firmy... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Zigurat Global Institute of Technology

Ten Master's został zaprojektowany i opracowany, aby zilustrować najbardziej istotne aspekty projektowania, realizacji i utrzymania projektów budowlanych i infrastruktura ... [+]

Przegląd

Ten Master's został zaprojektowany i opracowany, aby zilustrować najbardziej istotne aspekty projektowania, realizacji i utrzymania projektów budowlanych i infrastrukturalnych. Prezentowane są prawdziwe przypadki specjalistów i firm z sektora, z naciskiem na zrównoważony rozwój, nowe technologie i zarządzanie.

Global Master`s in Structural Projects zapewnia solidne międzynarodowe szkolenia, które pomogą Ci rozwinąć się w zaradnego Kierownika Projektu Strukturalnego.

Ten nowy profil zawodowy - zdefiniowany przez umiejętności generowania rozwiązań na wszystkich etapach projektów budowlanych i infrastrukturalnych, przy użyciu narzędzi technologicznych i nowoczesnych procedur zarządzania - jest w rosnącym zapotrzebowaniu ze strony dużych firm w sektorze AEC.... [-]

Hiszpania Barcelona
Maj 2020
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Zigurat Global Institute of Technology

Master został zaprojektowany w celu uzyskania szerokiej specjalizacji w dziedzinie klimatyzacji (HVAC), bardzo ważnej kwestii przy projektowaniu projektów budowlanych i p ... [+]

Master został zaprojektowany w celu uzyskania szerokiej specjalizacji w dziedzinie klimatyzacji (HVAC), bardzo ważnej kwestii przy projektowaniu projektów budowlanych i projektów przemysłowych, biorąc pod uwagę zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną, stosując wszystkie nowości, które nam oferuje. rynek i obecne przepisy.

Specjalizujemy się w dynamicznie rozwijającym się profilu, inżyniera HVAC

W dużych firmach w sektorze rośnie zapotrzebowanie na ekspertów z możliwością wdrożenia zrównoważonych rozwiązań HVAC w projektach budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych, które mogą reagować na kondycjonowanie termiczne i efektywne zarządzanie tymi zasobami.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Zigurat Global Institute of Technology

Master's in Global BIM Management przedstawia autentyczne doświadczenie i pomaga uczniom uzyskać globalną wizję. Program zachęca do współpracy z partnerami z różnych obsz ... [+]

Przegląd

Master's in Global BIM Management przedstawia autentyczne doświadczenie i pomaga uczniom uzyskać globalną wizję. Program zachęca do współpracy z partnerami z różnych obszarów geograficznych - każda grupa projektowa od 5 do 6 będzie współpracować za pośrednictwem serwera BIM i platformy zarządzania projektami, wzbogacając w ten sposób ogólne doświadczenie i zachęcając do rozwoju zawodowego na coraz bardziej konkurencyjnym rynku globalnym.

N ° 1 zalecany program BIM Manager na świecie.

Ten mistrz ma najbardziej zaawansowany i innowacyjny program akademicki w zarządzaniu BIM w sektorze, w którym co roku kształci się ponad 600 specjalistów na całym świecie. Program został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów z ponad dwudziestu sektorów przemysłu AEC. Jego struktura akademicka oferuje uczniom metodologię, narzędzia i kompetencje niezbędne do wyszkolenia kolejnych liderów we wdrażaniu BIM i przygotowania różnych profili, które pomogą wprowadzić zmianę paradygmatu: menedżerowie BIM, realizatorzy i konsultanci. ... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Zigurat Global Institute of Technology

Master Reference in Building Information opiera się na domenie wiodących narzędzi BIM na rynku do zarządzania informacjami i dokumentacją w całym cyklu życia projektu. Po ... [+]

O Wiki

Master Reference in Building Information opiera się na domenie wiodących narzędzi BIM na rynku do zarządzania informacjami i dokumentacją w całym cyklu życia projektu. Ponadto nabywane są umiejętności modelowania, koordynacji, interoperacyjności, wdrażania i zarządzania metodologią BIM w dużych, średnich i małych projektach budowlanych.

Bezpieczeństwo, szybkość, kryteria i rentowność projektów.

Specjalizacja w BIM jest dostępna online i koncentruje się na użytkownikach języka portugalskiego zlokalizowanych we wszystkich częściach świata, zapewniając tym samym wymianę doświadczeń i nawiązywanie kontaktów między nauczycielami i specjalistami na poziomie krajowym i międzynarodowym. Ponadto metodologia e-learningu pozwala uczniom na większą elastyczność i dostosowanie szkolenia do osobistej rutyny i życia zawodowego.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Portugalski
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Zigurat Global Institute of Technology

Master został zaprojektowany w ramach koncepcji Smart City, aby zapewnić uczestnikowi podejście multidyscyplinarne, z uwzględnieniem pojawiających się narzędzi technologi ... [+]

Master został zaprojektowany w ramach koncepcji Smart City, aby zapewnić uczestnikowi podejście multidyscyplinarne, z uwzględnieniem pojawiających się narzędzi technologicznych w różnych kontekstach miejskich.

Szkolimy uczniów, aby stali się inteligentnymi menedżerami miast, którzy będą kierować działami inteligentnych miast w celu zapewnienia spójności ze wszystkimi inicjatywami i projektami miasta, od inteligentnego i zrównoważonego podejścia.

Obecnie 55% ludności świata żyje na obszarach miejskich i przewiduje się, że do 2050 r. Liczba ta wzrośnie nawet o 68%

W tym kontekście zrównoważony rozwój miast jest bardziej istotny niż kiedykolwiek. Nowe modele miejskie muszą być pomyślane z bardziej szacunku i wrażliwości z obywatelami i planetą.... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku