Zigurat Global Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Zigurat jest wyjątkowy i wyróżnia się jako destrukcyjna Szkoła Biznesu

 • Kim jesteśmy?

Zigurat to globalna szkoła biznesu skoncentrowana na innowacjach i technologii. Oferujemy szereg programów, w tym mistrzów, szkolenia korporacyjne i imprezy, dostosowane do potrzeb profesjonalistów i firm. Programy Zigurat są dynamiczne i oparte na doświadczeniu i wiedzy zarządu wydziału, które są liderami branży cyfrowej. Kierowany przez wielokulturowy i utalentowany zespół, który chce zmienić sektor edukacji, przyczynia się do rozwoju społeczeństwa poprzez przeszkadzające szkolenia i transformację cyfrową.

 • Skąd pochodzimy?

Zigurat Global Institute of Technology jest uznanym instytutem edukacyjnym z 16-letnim doświadczeniem w szkoleniu specjalistów w dziedzinie budownictwa, architektury i inżynierii. Business School powstała z doświadczenia i ambicji Zigurat, aby zapewnić szkolenia dla firm i profesjonalistów, którzy chcą wziąć udział w transformacji cyfrowej, co pozwala nam oferować szerszy zakres mistrzów i programów, koncentrując się na innych branżach i poziomach organizacji.

Wizja

Być globalnym punktem odniesienia dla ciągłych innowacji biznesowych, wyróżniającym się jako wyjątkowa i destrukcyjna Szkoła Biznesu doskonałości edukacyjnej.

Wartości

Wierzymy w wysokiej jakości edukację, dostosowaną do potrzeb środowiska technologicznego i innowacyjnego. Nasze programy są zaprojektowane tak, aby przyszli liderzy mogli wprowadzać niezbędne zmiany dla lepszego społeczeństwa.

 • Światowy

Od różnorodności naszych uczestników do wykładowców i treści programu, Zigurat ma globalne podejście pod każdym względem. Ze względu na szeroką gamę sektorów i możliwości budowania odpowiedniego programu dla naszych uczestników, do naszych programów dołączają profesjonaliści z całego świata.

 • Innowacja

Naszym głównym celem jest bycie w czołówce innowacyjnych metod i aplikacji przemysłowych. Członkowie naszej rady wydziałowej są profesjonalistami z doświadczeniem i osiągnęli wielki sukces. Treść i wiedza, którą dzielą, są istotne i aktualne. Ze względu na szeroko zakrojone badania rynku i ciągły rozwój codziennych praktyk zawodowych jest to możliwe

 • Społeczność sieci

Cenimy to, co można zbudować jako społeczność, i tworząc środowisko, w którym wszyscy uczestnicy, profesorowie i absolwenci mogą osiągnąć pełny potencjał, do czego dążymy. Wszystkie strony udzielają wsparcia i porad w formie sieci umożliwiającej synergie. Nasza kultura wyróżnia się współpracą osób o różnych profilach i poziomach organizacji, których wspólnym celem jest prowadzenie nowej cyfrowej przyszłości.

 • Zaangażowanie

Zespół Zigurat tworzą eksperci branżowi, wpływowi i liderzy z doświadczeniem, którzy dzielą się wiedzą z uczestnikami poprzez wciągającą metodologię napędzaną wynikami, dzięki czemu mogą stać się przyszłymi liderami branży. Szkoła biznesu angażuje uczniów, zapewniając środki na rozwój zawodowy, wzbogacone o doskonałość edukacyjną.

 • Dynamiczna edukacja

Mistrzowie Ziguratu mają wysoki poziom interakcji, który zapewnia globalne i autentyczne doświadczenie, co wyraźnie przyczynia się do aktywności i motywacji uczestnika. Niektóre wartości różnicowe tych mistrzów to rzeczywiste realizacje projektów, odgrywanie ról, społeczności, fora, multimedia i zasoby interaktywne, a także zindywidualizowane korepetycje i działania następcze.

Dbanie o naszą planetę

Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój gospodarczy, społeczny i środowiskowy każdej działalności i uważamy, że niezbędna jest ewolucja globalna. Zigurat zachęca do zrównoważonych projektów i współpracuje z firmami biorącymi udział w zmianie wyników świadczenia usługi lub produktu. WATTIA to firma, z którą wspieramy i współpracujemy. Projekty, w które są zaangażowani, mają charakter zrównoważony, na przykład zapewniają samowystarczalną energię i są dostosowane do naszych obaw w zakresie ochrony środowiska.

Metodologia

Zigurat opracował unikalną metodologię, aby być na bieżąco z najnowszymi narzędziami i innowacjami.

Nasze zaangażowanie polega nie tylko na dzieleniu się szerokim doświadczeniem zawodowym, ale także na sposobie, w jaki podchodzimy i przekraczamy wybitne osiągnięcia pedagogiczne, aby zapewnić naszym studentom pełną perspektywę globalnych rynków i możliwości innowacyjnych.

Rada wydziałowa liderów branży międzynarodowej w różnych sektorach, stale aktualizująca dostarczane przez nas treści, czyni naszą metodologię nauczania wyjątkową. Końcowy projekt indywidualny, prowadzony przez kluczowe osoby zajmujące się innowacjami i technologią, pozwoli Ci ukończyć i wdrożyć nowe rozwiązania do istniejącej firmy lub opracować nowe projekty. Będziesz miał również możliwość uczestniczenia w środowisku współpracy, poprzez wymianę pomysłów i tworzenie synergii z innymi uczestnikami i profesorami.

Canvas LMS

Platforma internetowa nr 1 na całym świecie, która ułatwia naukę.

 • Wirtualny kampus

Nowoczesne narzędzia i zasoby, które wzmacniają i upraszczają naukę

 • Technologia

Otwarty, łatwy w użyciu, oparty na chmurze system zarządzania nauczaniem i hostowana usługa Amazon

 • Zawsze włączone

Bezpieczne jak żadne inne LMS i niskie ryzyko, ponieważ rodzima chmura oznacza brak wersji, brak uaktualnień, brak pobierania i brak migracji

Układ platformy Campus Canvas LMS

Zaangażowanie społeczne

Zigurat jest zaangażowany w dostarczanie grantów ukierunkowanych na karierę w oparciu o doświadczenie zawodowe, potrzeby finansowe i międzynarodowy dostęp do edukacji. Mając świadomość trudności związanych z możliwością zapisania się na studia magisterskie, oferujemy dotacje uczestnikom, którzy pasują do następujących profili:

 • Dotacja na przedsiębiorczość

Specjaliści i firmy, które mogą wykazać pozytywne nastawienie do przedsiębiorczości, nowe projekty biznesowe lub związane ze specjalizacjami, otrzymają wsparcie finansowe w formie dotacji. Ocena propozycji zostanie przeprowadzona przez międzynarodową komisję, określającą wynik zatwierdzenia.

 • Dotacja dla krajów rozwijających się

Zigurat ponosi społeczną odpowiedzialność za zapewnienie równego dostępu do światowej klasy edukacji, gwarantując jednocześnie międzynarodową dywersyfikację. Oferujemy granty dla profesjonalistów z krajów rozwijających się, którzy doświadczają ograniczeń finansowych i nie mogą przystąpić do dalszej edukacji. Dystrybucja dotacji, według krajów, edycji programów i odpowiedniego profilu pozwala nam wybrać, kto zostanie wybrany.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Almogàvers, 66
08018 Barcelona

Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium