VIU - Universidad Internacional de Valencia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sektor uniwersytecki stoi przed jednym z najbardziej ekscytujących wyzwań w swojej historii, od czasu utworzenia Uniwersytetu w Bolonii prawie tysiąc lat temu. Instytucje uniwersyteckie nie mogą zignorować zmiany paradygmatu, którą Internet wprowadził w systemach edukacji.

Zafascynowani ilością oferowanych możliwości na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji (VIU) uważamy, że stoimy przed wyjątkową szansą, ściśle związaną z jedną z podstawowych cech każdej uczelni, jej uniwersalną naturą.

Nigdy wcześniej nie było tak łatwo rozpowszechniać wiedzy i kontrastów naukowych. Narzędzia do komunikacji online rozmnażają się i nagle klasa staje się przestrzenią otwartą, ale osobistą, a kampus to wirtualne miejsce spotkań dla studentów z różnych krajów i kultur, którzy dzielą uniwersalny język technologii. komunikacji.

Na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji (VIU) mamy obsesję na punkcie odkrywania nowych terytoriów, które otwiera przed nami cyfrowy rozwój. Nigdy wcześniej uniwersytet nie był tak towarzyski. Tam, gdzie dystans geograficzny, potrzeby zawodowe lub ekonomiczne powodują obawy studentów uniwersytetu, Internet otworzył drzwi do wysokiej jakości uczenia się.


Jak przegapić tę okazję! Jeśli rola uniwersytetu ma fundamentalne znaczenie dla zagwarantowania wolnych i bardziej rozwiniętych społeczeństw, Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji (VIU) jest zaangażowany w rozwój swojej roli, stając się międzynarodowym punktem odniesienia w świecie hiszpańskojęzycznym. Jak? Z tego, co nazywamy 7 filarami Międzynarodowego Uniwersytetu w Walencji (VIU):

Te cechy sprawiły, że Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji stał się wiodącą instytucją w zakresie innowacji pedagogicznych, mimo swojej młodości, z umiejętnością kreatywnego myślenia i działania, ale dzieli się z bardziej klasycznymi instytucjami, szacunkiem dla szkolnictwa wyższego i charakteru uniwersyteckiego. tradycyjny

W tym sensie Międzynarodowy Uniwersytet Walencji (VIU) oferuje katalog tytułów uniwersyteckich i tytułów magisterskich w siedmiu obszarach wiedzy: Edukacja, Nauka i Technologia, Nauki o zdrowiu, Biznes, Sztuka i Nauki humanistyczne, Prawne i Komunikacyjne, gdzie tytuły współistnieją tradycyjny z najbardziej innowacyjną edukacją, skonfigurowany tak, aby oferować naszym studentom wiele możliwości doskonalenia umiejętności i umiejętności technicznych oraz zwiększania ich szans na zatrudnienie.

Prawie 7000 studentów z 58 różnych narodowości wybiera naszą ekskluzywną metodologię cyfrową, koncepcję szkoleniową zaprojektowaną w celu szybkiego dostosowania się do zmian na rynku pracy, optymalizacji zasobów studenckich i stworzenia synergii z naszą siecią współpracowników na poziomie biznesowym i społecznym. ,

Klasztor jest podstawową osią zaprojektowania naszego uniwersyteckiego doświadczenia. Jest to zespół złożony z aktywnych profesjonalistów i renomowanych pracowników akademickich, którzy są zaangażowani w naszą metodologię iw pełni świadomi potrzeby pomagania uczniom w docenieniu ich czasu i zasobów.

Witamy na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji (VIU), uniwersytecie, który jest dziś niezbędny do jutra.


KIM JESTEŚMY?

Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji (VIU) jest jedną z wiodących uczelni internetowych w świecie hiszpańskojęzycznym, uznaną przez hiszpańskie Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu. System wewnętrznej kontroli jakości został ustanowiony zgodnie z zasadami określonymi w programie AUDIT Narodowej Agencji ds. Oceny Jakości i Akredytacji (ANECA), które są zgodne z kryteriami i wytycznymi Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego.

Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji (VIU) jest jedną z wiodących uczelni internetowych w świecie hiszpańskojęzycznym. Z ponad 6.900 studentów z 58 narodowości, Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji (VIU) oferuje stopnie, stopnie i stopnie naukowe w ciągłym rozwoju w celu dostosowania do nowych profili zawodowych i potrzeb rynku. Wydział składa się z ponad 800 nauczycieli, którzy w większości łączą swoją pracę akademicką z pracą zawodową, co pozwala im mieć aktualną wiedzę. Uczelnia oferuje spersonalizowaną obserwację za pośrednictwem osobistego opiekuna, zgodnie z własną metodologią ukierunkowaną na rozwój kompetencji ucznia, zajęcia online na żywo i możliwość interakcji między nauczycielami i uczniami. Ponadto wszystkie zajęcia są zapisywane w wirtualnej klasie do późniejszego przeglądania.


Przygotowujemy dzisiejszych studentów do świata jutra

Jesteśmy młodym uniwersytetem, który podziela szacunek dla szkolnictwa wyższego z najbardziej klasycznymi uniwersytetami. Społeczność dzisiejszych ekspertów, studentów i nauczycieli, którzy uważają, że obecny system edukacyjny musi ewoluować.

Program nauczania, przestrzenie, narzędzia, role i infrastruktura dają szansę na wartość i kreatywność w projektowaniu nowego doświadczenia uniwersyteckiego.

Nasza oferta dydaktyczna składa się z stopni, tytułów magisterskich i tytułów magisterskich, które rozbudowujemy każdego roku, aby zawsze oferować uczniom kompletne i zaktualizowane szkolenia oparte na potrzebach szkoleniowych rynku.


Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji należy do Grupo Planeta, pierwszej hiszpańskiej grupy wydawniczej i komunikacyjnej rodzinnego kapitału. Prowadzi szeroki zakres usług w zakresie kultury, szkoleń, informacji i rozrywki audiowizualnej.

Od założenia Editorial Planeta w Barcelonie, w 1949 roku, Grupa łączy w sobie solidną tradycję biznesową z ogromną zdolnością do innowacji i wyraźnie międzynarodowym powołaniem. Grupa Planet rozszerza swoje międzynarodowe powołanie z silnego zakorzenienia w Europie i Ameryce Łacińskiej. Obecność w ponad 25 krajach hiszpańskojęzycznych, portugalsko-francuskojęzycznych projektuje ją w kierunku uniwersum kulturowego, z którego korzysta prawie 800 milionów ludzi na całym świecie.

W szczególności jego dział szkoleń, Planeta Formación i uniwersytety, oferuje szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, od studiów uniwersyteckich i podyplomowych po szkolenia zawodowe. Oferta szkoleniowa jest bardzo zorientowana na potrzeby rynku pracy i ma elastyczną metodologię wspieraną przez nowe technologie.

Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji (VIU) został utworzony w 2008 roku przez Generalitat Valenciana jako prywatna organizacja non-profit, podając pierwsze oficjalne tytuły po raz pierwszy w roku akademickim 2010-2011. Podczas tego pierwszego kursu rekrutacja wyniosła 1 018 studentów. W 2013 r. Grupo Planeta przejęło zarządzanie przez przejęcie 70% udziałów w celu wzmocnienia międzynarodowej zdolności ekspansji i wypełnienia zobowiązań Grupy w zakresie szkoleń uniwersyteckich. Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji rozwinął się w formacyjnej ofercie i wzmocnił swój międzynarodowy rozwój. Obecnie Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji (VIU) ma ponad 7000 studentów z 58 krajów, głównie z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Uniwersytet jest dziś jednym z uniwersytetów o międzynarodowym zasięgu w języku hiszpańskim, które uczą stopni poprzez internetową metodologię nauczania . Oferowane 56 programów obejmuje obecnie siedem dziedzin wiedzy (nauki o zdrowiu, nauki humanistyczne, nauki i techniki, prawo, biznes, edukacja i komunikacja), które nieustannie ewoluują, aby dostosować się do potrzeb studentów i rynku praca Ta elastyczność i umiejętność adaptacji jest dziś uznawana za przykład wzmacniania synergii między uniwersytetami, przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi na rzecz postępu społecznego.


MISJA, WIZJA I WARTOŚCI

Jesteśmy społecznością otwartą i integrującą, ze strategiczną wizją edukacji uniwersyteckiej i filozofią opartą na szkoleniu naszych studentów w obliczu wyzwań cyfrowych i przyszłych potrzeb w zakresie pracy.

 • misja

Naszą misją jest zaprojektowanie nowego doświadczenia uniwersyteckiego: ekspansywny łańcuch jakości, od wewnątrz, Universidad Internacional de Valencia (VIU) -

Na Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji (VIU) pracujemy z jakością kształcenia od podstaw: nauczyciele, metodologia i formaty, aż dotrzemy do studentów, którzy będą agentami zmian, zdolni do poprawy obecnych i przyszłych potrzeb, poszerzania wiedzy z Walencji w kierunku świat

 • widok

Nasza wizja to postrzeganie jako wysokiej jakości uniwersytetu na poziomie międzynarodowym. Stawiamy na rosnącą jakość, osiągając znaczącą pozycję jako opcja dla studentów krajowych i zagranicznych.

Nasze wartości to:

 • ZOBOWIĄZANIE. Projektowanie wewnętrznych systemów gwarancyjnych jest kluczem do zapewnienia naszym studentom bezpieczeństwa
 • RIGOR Oceniamy wewnętrznie, aby nasz projekt edukacyjny był zawsze na najlepszym poziomie.
 • KREATYWNOŚĆ Kwestionowanie naszego projektu i zawsze patrzenia w przyszłość jest najlepszym sposobem na rozwój, wnoszenie nowych pomysłów i bycie gwarantem innowacji.
 • ZWROTNOŚĆ Szybko dostosowujemy się do zmian. Nasi studenci potrzebują szybkich odpowiedzi na ich potrzeby szkoleniowe.
 • WSPÓŁPRACA. Uważamy, że struktura stowarzyszeniowa i biznesowa musi działać równolegle z Uniwersytetem. Nasi studenci są tymi, którzy zmierzą się z wyzwaniami rynku pracy.


GŁÓWNE FILARY

 • Jakość

Nasza jakość nie zależy od tego, ale od tego, w jaki sposób. W optymalizacji zasobów i skuteczności ich wykorzystania. Jesteśmy uczelnią, która chce się rozwijać, wśród studentów, nauczycieli, infrastruktury, rynków. Ale z jakością. Zawsze

 • innowacja

Nasza innowacja to pomysły. W optymalizacji, aby zapewnić większą korzyść. Jako młody uniwersytet zachęcamy do kreatywności i motywujemy do dyskusji, aby model uczenia się zyskiwał na znaczeniu. Universidad Internacional de Valencia (VIU) to nie uniwersytet, w którym uczysz się tylko zawodu, a twoi uczniowie uczą się myśleć poza tradycyjnymi ramami.

 • Międzynarodowa

Dziś wszystko jest międzynarodowe. Wszyscy jesteśmy Bariery kulturowe i geograficzne są zatarte. Właśnie w tym kontekście Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji (VIU) projektuje własną i współczesną wizję "międzynarodowego uniwersytetu", poza poczuciem idiomatycznym. Koncepcja skupiająca się na otwartej, opartej na współpracy i globalnej społeczności.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański

Widzieć Online MBA » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Magister zarządzania i zarządzania biznesem (MBA)

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Sektor biznesu wymaga kadry kierowniczej i specjalistów zdolnych do prowadzenia projektów, które sprawiają, że ich produkty wyróżniają elementy zdolne do skutecznego dotarcia do społeczeństwa. Celem Master jest konsolidacja wiedzy związanej z zarządzaniem i zarządzaniem. Jest skonfigurowany za pomocą systemu czterech modułów, które obejmują wiedzę związaną z zarządzaniem i zarządzaniem przedsiębiorstwem w bardzo zmiennym środowisku i wyraźnie koncentrują się na innowacyjności i międzynarodowości. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Sektor biznesu wymaga kadry kierowniczej i specjalistów zdolnych do prowadzenia projektów, które sprawiają, że ich produkty wyróżniają elementy zdolne do skutecznego dotarcia do społeczeństwa.

Definicja programu

Celem Master jest konsolidacja wiedzy związanej z zarządzaniem i zarządzaniem. Jest skonfigurowany za pomocą systemu czterech modułów, które obejmują wiedzę związaną z zarządzaniem i zarządzaniem przedsiębiorstwem w bardzo zmiennym środowisku i wyraźnie koncentrują się na innowacyjności i międzynarodowości.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Jedna z najlepszych internetowych tytułów MBA w USA, Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii według rankingu FSO.University MBA wyróżnione w rankingu portalu MBA.100% naszych studentów poleca MBA.Symulator biznesowySzkolenie menedżerów i przedsiębiorców zdolnych do przewodzenia i kierowania organizacjami w konkurencyjnych, globalnych i dynamicznych środowiskach.Wzmocnienie inicjatywy przedsiębiorczej przy podejmowaniu decyzji mających wpływ na globalny charakter firmy.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magisterskie

Dyplom magistra edukacji dwujęzycznej *

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Edukacja jest niezbędna w społeczeństwie, a obecna mobilność pracowników sprawia, że ​​ważne jest opanowanie kilku języków. Konieczne jest posiadanie nauczycieli na obowiązkowych poziomach systemu edukacyjnego, którzy czują podstawy językowe niezbędne przyszłym specjalistom. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

* Program w trakcie weryfikacji do Master University

Edukacja jest niezbędna w społeczeństwie, a obecna mobilność pracowników sprawia, że ​​ważne jest opanowanie kilku języków. Konieczne jest posiadanie nauczycieli na obowiązkowych poziomach systemu edukacyjnego, którzy czują podstawy językowe niezbędne przyszłym specjalistom.

Definicja programu

Mistrz spełnia wielki popyt społeczny, ponieważ oferuje rygorystyczną formację akademicką w modelach edukacji dwujęzycznej i aktualizuje wiedzę i kompetencje językowe profesorów, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie miejsc pracy w dwujęzycznych ośrodkach tak publicznych, prywatnych i uzgodnionych.... [-]


Magister astronomii i astrofizyki

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Astronomia powstała przed fascynacją istoty ludzkiej dla rozgwieżdżonego nieba. Jako aktualna nauka natychmiast reaguje na postęp technologiczny, który determinuje spektakularne odkrycia w poznaniu kosmosu, którego jesteśmy świadkami. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Astronomia powstała przed fascynacją istoty ludzkiej dla rozgwieżdżonego nieba. Jako aktualna nauka natychmiast reaguje na postęp technologiczny, który determinuje spektakularne odkrycia w poznaniu kosmosu, którego jesteśmy świadkami.

Definicja stopnia magistra astronomii i astrofizyki

Celem magistra astronomii i astrofizyki jest dostarczenie studentom dogłębnej wiedzy na temat współczesnej astronomii, zarówno pod względem składników wszechświata, jak i najbardziej aktualnych technik obserwacyjnych stosowanych w eksploracji kosmosu. Obejmuje aspekty teoretyczne i techniczne związane z najbardziej zaawansowanymi technologiami, wykorzystaniem detektorów i analizą uzyskanych danych.... [-]


Magister coachingu i pozytywnej psychologii w edukacji

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Złożoność edukacji zmieniła wymagania stawiane nauczycielom i innym członkom społeczności edukacyjnej oraz umiejętności emocjonalne. Dialog lub krytyczne myślenie dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, stają się podstawowymi narzędziami do stawienia czoła wyzwaniom. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Złożoność edukacji zmieniła wymagania stawiane nauczycielom i innym członkom społeczności edukacyjnej oraz umiejętności emocjonalne. Dialog lub krytyczne myślenie dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, stają się podstawowymi narzędziami do stawienia czoła wyzwaniom.

Definicja programu

Celem mistrza jest wyszkolenie wykwalifikowanych specjalistów i naukowców, zdolnych do zintegrowania coachingu z zawodową wydajnością oraz, jeśli chcą, do pracy w charakterze trenerów w szkołach, uniwersytetach i organizacjach edukacyjnych, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie wyspecjalizowanych specjalistów.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Pierwszy i jedyny oficjalny internetowy tytuł magistra w zakresie pozytywnego coachingu i psychologii w edukacji.Zaprojektowany i prowadzony przez specjalistów o międzynarodowym prestiżu w sektorach coachingu i pozytywnej psychologii w edukacji.Koncentruje się na praktyce i doświadczeniu.Związany z rzeczywistymi potrzebami sektora edukacji.Szerokie możliwości zawodowe w dynamicznie rozwijającym się sektorze.Zawód wymagał zarówno prywatnych, jak i publicznych.Praktyki zewnętrzne w rzeczywistym środowisku.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magister uniwersytecki w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych i wczesnej opieki

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Jako profesjonalista w dziedzinie edukacji musisz mieć wiedzę na temat wczesnej uwagi i specjalnych potrzeb edukacyjnych, aby dzięki twojemu występowi zrekompensować możliwe nierówności w wejściu i trwałość w systemie edukacyjnym uczniów. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Jako profesjonalista w dziedzinie edukacji musisz mieć wiedzę na temat wczesnej uwagi i specjalnych potrzeb edukacyjnych, aby dzięki twojemu występowi zrekompensować możliwe nierówności w wejściu i trwałość w systemie edukacyjnym uczniów.

Definicja stopnia magistra uniwersytetu w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnychCelem tego stopnia magistra w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych i wczesnej opieki jest szkolenie specjalistów z neuroedukacji (połączenie nauki z naukami ścisłymi i neuronaukami), dyscypliny, która pozwoli poznać neurokognitywne procesy uczenia się i nauczania, a tym samym być w stanie przeprowadzić zadania uwagi, wzmocnienia, wsparcia i adaptacji materiałów uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dzięki temu programowi będziesz w stanie zorganizować środowisko tak, aby uczeń mógł rozwijać się w sposób integralny i koordynować swoje działania z działaniami wszystkich agentów zaangażowanych w edukację nieletnich.Co sprawia, że ​​jest to magister w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych i wyjątkowej opieki we wczesnej fazie?Tworzenie programów profilaktycznych i interwencyjnych.Projektowanie zadań wzmacniania, wsparcie i adaptacja materiałów dla studentów.Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych do promowania procesu nauczania i uczenia się ucznia.Globalna wizja, która pozwala na pełny rozwój studenta Nabywanie kompetencji do wykonywania zawodu nauczyciela jako neuroeducadorDziałając jako agent społeczny, który umożliwia wejście, integrację i trwałość studentów.Praktyki "twarzą w twarz" w ośrodkach edukacyjnych i specjalistycznych.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magister w Internecie przedmiotów (IoT)

Online 1 rok November 2018 Hiszpania Valencia

IoT to rozwijająca się dziedzina o ogromnym potencjale zastosowania, ponieważ dzisiejsze społeczeństwo dąży do modelu technologicznego, w którym wszystko jest ze sobą powiązane. W związku z tym konieczne jest przeszkolenie ekspertów w zakresie kontroli tego ekosystemu i dostosowanie się do wszystkich nadchodzących zmian. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

IoT to rozwijająca się dziedzina o ogromnym potencjale zastosowania, ponieważ dzisiejsze społeczeństwo dąży do modelu technologicznego, w którym wszystko jest ze sobą powiązane. W związku z tym konieczne jest przeszkolenie ekspertów w zakresie kontroli tego ekosystemu i dostosowanie się do wszystkich nadchodzących zmian.

Definicja programu

Master in Internet of Things zapewnia wiedzę i doświadczenie w obszarach związanych z technologią wzajemnego połączenia wszystkich typów urządzeń i rozszerzeń w dziedzinach takich jak telekomunikacja (wifi, 5G / LTE), czujniki, analiza danych i wizualizacja, sztuczna inteligencja i programowanie... [-]


Magister w Odnawialnej Energii

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Kontekst energetyczny i środowiskowy sprawia, że ​​konieczne jest podjęcie pilnych działań, które przyczynią się do ograniczenia wykorzystania energii konwencjonalnej i aktywnego zwalczania zmiany klimatu, największego problemu, przed którym stoi ludzkość. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Kontekst energetyczny i środowiskowy sprawia, że ​​konieczne jest podjęcie pilnych działań, które przyczynią się do ograniczenia wykorzystania energii konwencjonalnej i aktywnego zwalczania zmiany klimatu, największego problemu, przed którym stoi ludzkość.

Definicja programu

Program ten został opracowany w celu oferowania zaawansowanych szkoleń techniczno-ekonomicznych, które pozwalają profesjonalistom z powodzeniem funkcjonować w różnych obszarach sektora, obejmując wszystkie fazy: definicję, projekt, ocenę techniczno-ekonomiczną oraz rozwój, zarządzanie i działanie projekty związane z energią odnawialną i efektywność energetyczna z kryteriami zrównoważonego rozwoju.... [-]


Magister w projektowaniu i tworzeniu gier wideo

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Branża gier wideo nieustannie się rozwija i nie jest przypadkowa. Postęp technologiczny ułatwia rozwój większej liczby lepszych doświadczeń dzięki wielu platformom - konsolom, komputerom, urządzeniom mobilnym itd. - zajmującym różne nisze, które docierają do większej liczby osób. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Branża gier wideo nieustannie się rozwija i nie jest przypadkowa. Postęp technologiczny ułatwia rozwój większej liczby lepszych doświadczeń dzięki wielu platformom - konsolom, komputerom, urządzeniom mobilnym itd. - zajmującym różne nisze, które docierają do większej liczby osób.

Definicja programu

Ten Master przygotowuje Cię do wejścia na rynek pracy w konkurencyjny sposób w wielu rolach wymaganych przez studia tworzenia gier wideo. Dzięki dwóm specjalizacjom, Art and Programming, zyskasz globalną perspektywę w produkcji produktów cyfrowych dla rozrywki.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Temat silnika gry zgodny z oficjalną certyfikacją Unity.Ulepszenie procesu tworzenia gier za pomocą różnych narzędzi i automatyzacji.Uwzględnij nowe trendy, takie jak e-sport, grywalizacja i technologie, takie jak wirtualna rzeczywistość, aby zmaksymalizować wpływ.Dwie specjalności: sztuka i programowanie.Intensywny związek między zdobytą wiedzą a jej stosowalnością w branży gier wideo.Aktywny zespół dydaktyczny w branży gier wideo.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magister w Sztucznej Inteligencji

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Sztuczna inteligencja jest jedną z gałęzi komputerów, która cieszy się większą popularnością. Zarówno w obszarze badań, jak i komercyjnym aplikacje te są coraz powszechniejsze. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Sztuczna inteligencja jest jedną z gałęzi komputerów, która cieszy się większą popularnością. Zarówno w obszarze badań, jak i komercyjnym aplikacje te są coraz powszechniejsze.

Definicja programu

Uzyskasz wiedzę teoretyczną, koncentrując się na różnych algorytmach i technikach stosowanych w branży, dostarczając narzędzia niezbędne do zastosowania głębokiego uczenia się i optymalizacji obliczeniowej w złożonych problemach. Program koncentruje się na dwóch najważniejszych aspektach: automatycznych algorytmach uczenia się i optymalizacji obliczeniowej.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?100% tryb online.Wykorzystanie prawdziwych baz danych do automatycznego uczenia się.Zapoznanie się z narzędziami programowymi i bibliotekami wykorzystywanymi w branży.Praktyczne podejście do zastosowania zdobytej wiedzy do rzeczywistych problemów.Uwzględnienie najbardziej innowacyjnych aplikacji na świecie (autonomiczna jazda, wzrok, język naturalny, gry wideo).Teoretyczno-matematyczne podstawy wspierające najbardziej zaawansowane techniki w opracowywaniu aplikacji.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magister w tworzeniu literatury

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Do rzadkiej oferty akademickiej wykrytej w dziedzinie twórczości dodaje się brak ambitnych programów nauczania, które odnoszą się do handlu pismem z wyjątkowo praktycznego i interdyscyplinarnego podejścia. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Do rzadkiej oferty akademickiej wykrytej w dziedzinie twórczości dodaje się brak ambitnych programów nauczania, które odnoszą się do handlu pismem z wyjątkowo praktycznego i interdyscyplinarnego podejścia.

Definicja programu

Głównym celem tego stopnia jest oferowanie zaawansowanego szkolenia w zawodzie piśmie, który jest ukierunkowany na specjalizację zawodową i wstawianie w obwodach redakcyjnych studentów. Charakterystyczną cechą praktyki VIU jest model nauczania "twarzą w twarz".

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Interdyscyplinarne i integralne podejście, w którym łączą się twórczość literacka, edycja tekstowa i ilustracja.Weź udział w badaniu rzeczywistości redakcyjnej ze strategicznego i komercyjnego punktu widzenia.Trzy wzmianki: literacka beletrystyka, literacka literatura faktu i gatunki mieszane oraz narracyjne dzieci i młodzież.Klasztor złożony z pisarzy nagradzanych pierwszorzędnymi nagrodami literackimi w skali międzynarodowej.TFM wyceniony według najwyższych ocen może zostać nagrodzony profesjonalnym raportem lektorskim zespołu wydawców Grupo Planeta.Ceremonia zamknięcia z literackim wieczorem w Madrycie pod koniec Mistrzostw, gdzie będą mogli wziąć udział uczniowie, których praca osiągnęła najwyższe oceny.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magister w zakresie bezpieczeństwa komputerowego (UPC-VIU)

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Rosnąca obecność technologii w naszym otoczeniu jest niepodważalnym faktem. Biorąc to pod uwagę, zachodzi potrzeba zabezpieczenia wszystkich zasobów komputera. Infrastruktury służące do ochrony przed incydentami związanymi z bezpieczeństwem mają niewielką wartość same w sobie i potrzebują specjalistów, którzy potrafią zarządzać nimi w najbardziej efektywny sposób. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Rosnąca obecność technologii w naszym otoczeniu jest niepodważalnym faktem. Biorąc to pod uwagę, zachodzi potrzeba zabezpieczenia wszystkich zasobów komputera. Infrastruktury służące do ochrony przed incydentami związanymi z bezpieczeństwem mają niewielką wartość same w sobie i potrzebują specjalistów, którzy potrafią zarządzać nimi w najbardziej efektywny sposób.

Definicja programu

Celem tego magistra jest wykształcenie specjalistów ds. Bezpieczeństwa komputerowego zdolnych do kontrolowania metod i technik niezbędnych do zarządzania, planowania, projektowania i wdrażania niezbędnych procedur w celu optymalizacji bezpieczeństwa różnych zasobów, biorąc pod uwagę najnowsze zagrożenia, które ostatnio pojawiły się.... [-]


Magister w zakresie Big Data i nauki o danych

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Technologia nie tylko motywuje czas zmian, ale zmiana epoki i organizacji wymaga odpowiednich narzędzi i wiedzy, aby wykorzystać dużą ilość danych, które są stale produkowane. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Technologia nie tylko motywuje czas zmian, ale zmiana epoki i organizacji wymaga odpowiednich narzędzi i wiedzy, aby wykorzystać dużą ilość danych, które są stale produkowane.

Definicja programu

Mistrz ten przedstawia globalny widok ekosystemu Big Data i zagłębia się w dwa aspekty: zarządzanie technologiczne i biznesowe, zapewniające zastosowanie i wizję biznesową.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Zarządzanie dużymi zestawami danych przy użyciu najnowszych systemów na rynku.Udział w projektach rozwojowych i zarządzaniu rozwiązaniami Big Data.Projektowanie strategii Business Intelligence i integracja Big Data z hurtownią danych.Klasztor utworzony przez aktywnych profesjonalistów.Dostosowany do rzeczywistych potrzeb rynku.Przygotowuje studenta do jednego z zawodów o największej projekcji.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magister w zarządzaniu e-sportem

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Branża gier wideo umiejscowiona jest rok po roku, jako jedna z głównych i najbardziej płodnych, dzięki dochodom, wzrostowi i możliwościom. W ramach tego ekosystemu powstała równoległa branża, eSport. Dostosowują gry wideo do profesjonalnej konkurencji. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Branża gier wideo umiejscowiona jest rok po roku, jako jedna z głównych i najbardziej płodnych, dzięki dochodom, wzrostowi i możliwościom. W ramach tego ekosystemu powstała równoległa branża, eSport. Dostosowują gry wideo do profesjonalnej konkurencji.

Definicja programu

Stopień magistra jest innowacyjnym programem, którego głównym celem jest poprawa przygotowania i wiedzy studentów, którzy stoją przed jedną z branż o większej liczbie projekcji. Program chce: szkolić profesjonalistów i firmy w sektorze oraz studentów i specjalistów z innych dziedzin.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Pionierska treść z tematów takich jak modele biznesowe lub zarządzanie klubem.Docenciaonline: zajęcia na żywo i dostępne na platformie dla ucznia.Egzaminy i obrona TFM przez Internet.Sprawa wielodyscyplinarna: marketing, wydarzenia, biznes lub legalny.Klasztor utworzony przez specjalistów branży eSports, pracujących w firmach takich jak Razer, 3D czy Blinkfire.Temario wyjaśnił prawdziwe sprawy klasztoru.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magister zarządzania marketingowego i zarządzania handlowego

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Obecne rynki rysują nową rzeczywistość wyłaniających się paradygmatów związanych z nowymi grupami konsumentów, z nowymi wzorcami zachowań i sposobem ich powiązania. Obecnie marketing jest niezbędny w projektowaniu udanych strategii biznesowych. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Obecne rynki rysują nową rzeczywistość wyłaniających się paradygmatów związanych z nowymi grupami konsumentów, z nowymi wzorcami zachowań i sposobem ich powiązania. Obecnie marketing jest niezbędny w projektowaniu udanych strategii biznesowych.

Definicja programu

Ten tytuł magistra jest okazją do poznania kluczy do funkcjonowania nowych rynków, zachowania nowych konsumentów i wiodącej roli, jaką nowi menedżerowie ds. Marketingu muszą przyjąć, aby osiągnąć sukces biznesowy w takim kontekście, jak obecny.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Współpraca z firmami o prestiżu krajowym i międzynarodowym.Globalna wizja rynku międzynarodowego.Szkolenie liderów biznesu.Technologiczne zarządzanie marketingiem i marketingiem cyfrowym.Międzynarodowy wydział z bogatym doświadczeniem akademickim i badawczym oraz kierownikami marketingu w firmach.Wyniki pracy z wysokim indeksem popytuProfesjonalne wyjazdy... [-]

Tytuł magistra w interdyscyplinarnej interwencji w dziedzinie przemocy na tle płciowym w agencji ds. Równości

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Przemoc wobec kobiet jest jednym z najpoważniejszych problemów, przed którymi stoi społeczeństwo. Sytuacja ta znajduje się w kontekście przemocy partnera intymnego, rozumianej jako ta, która jest wykonywana w kontekście intymnej relacji między jednym członkiem pary a drugim. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Przemoc wobec kobiet jest jednym z najpoważniejszych problemów, przed którymi stoi społeczeństwo. Sytuacja ta znajduje się w kontekście przemocy partnera intymnego, rozumianej jako ta, która jest wykonywana w kontekście intymnej relacji między jednym członkiem pary a drugim.

Definicja programu

Stopień magistra jest podzielony na trzy główne moduły teoretyczne podzielone na 8 tematów i dwa końcowe moduły poświęcone praktykom i realizacji ostatecznego projektu magisterskiego. Program, który zajmuje się między innymi zapobieganiem, świadomością, interwencją i interdyscyplinarnym podejściem.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Dyplom w agencji ds. Równości.Interdyscyplinarne podejście do przemocy związanej z płcią dotyczące trzech głównych obszarów zawodowych: prawa i kryminologii, zdrowia i edukacji.Naukowe i aktualizowane szkolenia ukierunkowane na profesjonalną specjalizację w zakresie skutecznych interwencji.Praktyki w prawdziwym środowisku pracy.Przygotowanie do bardzo wymagającego zawodu.Internetowa obrona TFMProfesjonalne wyjazdy... [-]

Tytuł magistra w komunikacji społecznej badań naukowych

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia Barcelona

Obecnie istnieje rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne szkolenia z zakresu komunikacji. Nowe nisze komunikacyjne generują aspekty biznesowe w sektorze i promują niezwykłe zainteresowanie nowych odbiorców, którzy wymagają lepszych i bardziej dostępnych informacji. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Obecnie istnieje rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne szkolenia z zakresu komunikacji. Nowe nisze komunikacyjne generują aspekty biznesowe w sektorze i promują niezwykłe zainteresowanie nowych odbiorców, którzy wymagają lepszych i bardziej dostępnych informacji.

Definicja programu

Mistrz wykazał się pionierskim rozwojem online, łącząc opiekunów, którzy poprowadzą Cię do najlepszego rozpowszechniania wiedzy w badaniach naukowych. Potrzeba szkolenia naukowców i osób odpowiedzialnych za komunikację w tych dziedzinach jest uzasadniona znaczeniem umiejętności naukowych.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Komunikacja w sytuacjach kryzysowych i środowiska.Wydział badaczy i nauczycieli z dużym doświadczeniem.Samoorganizacja do nauki przedmiotów, których wiedza rośnie równolegle.Innowacje w komunikacji i nowe formy ujawniania w otwartych przestrzeniach.Międzynarodowa dziedzina nauki i komunikacji technologicznej.Treść i podejście programu oparte na potrzebach pracy.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Tytuł magistra w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Ekspansji hiszpańskiej towarzyszyła rosnąca popularność tego badania w ostatnich latach. Programy, takie jak Visiting Professors, w celu nadania hiszpańskiego jako języka obcego lub francuskiej reformie edukacyjnej, wywołały zapotrzebowanie na nauczycieli języka hiszpańskiego. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Ekspansji hiszpańskiej towarzyszyła rosnąca popularność tego badania w ostatnich latach. Programy, takie jak Visiting Professors, w celu nadania hiszpańskiego jako języka obcego lub francuskiej reformie edukacyjnej, wywołały zapotrzebowanie na nauczycieli języka hiszpańskiego.

Definicja programu

Celem tego magistra jest integralna i wielowymiarowa formacja nauczycieli języka hiszpańskiego jako języka obcego (ELE) poprzez program interdyscyplinarny, ponieważ przyszły nauczyciel ELE musi wykroczyć poza szkolenie z języka hiszpańskiego, językoznawstwa ogólnego lub literatury oraz wymaga podstawowej wiedzy, takiej jak socjolingwistyka lub ICT.... [-]


Tytuł magistra w zakresie mediacji i zarządzania konfliktami

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Mediacja to obszar specjalizacji zawodowej w zarządzaniu konfliktami w różnych kontekstach objętych różnymi przepisami. Uważa się to za pokojowy sposób generowania przestrzeni dialogu, w której ludzie mogą podchodzić do pozycji z pomocą mediatora. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Mediacja to obszar specjalizacji zawodowej w zarządzaniu konfliktami w różnych kontekstach objętych różnymi przepisami. Uważa się to za pokojowy sposób generowania przestrzeni dialogu, w której ludzie mogą podchodzić do pozycji z pomocą mediatora.

Definicja programu

Mistrz ten jest przedstawiany jako kamień węgielny, zrównoważone połączenie teorii i praktyki. Podkreśla zespół nauczycieli składający się z aktywnych profesjonalnych mediatorów, które zapewniają rzeczywistą i aktualną wizję świata mediacji.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Kapitan został uznany w oficjalnym rejestrze mediatorów Ministerstwa Sprawiedliwości, zgodnie z tym, co jest uregulowane w naszym ustawodawstwie i umożliwiającym ich studentom praktykę mediacji.Całość klasztoru utworzonego przez aktywnych ekspertów specjalistów w dziedzinie mediacji i wiedzy o międzynarodowej dynamice tego samego.Praca oratoryjna, podstawowa w zarządzaniu konfliktami w mediacji.Analiza rzeczywistych przypadków i odgrywanie ról.Międzynarodowe szkolenia akademickie do wykonywania zawodu poza Hiszpanią.Specjalizacja w różnych rodzajach mediacji: międzynarodowa, społeczna, kryminalna, rodzinna itp.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Tytuł magistra w zapobieganiu narkomanii i innym uzależniającym zachowaniom

Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

W naszym społeczeństwie używanie narkotyków oraz uzależniające zachowania bez substancji (patologiczny hazard, ICT itp.) Powodują różnego rodzaju problemy i zaburzenia, które dotykają dużą liczbę osób. Profilaktyka to najlepsza opłacalna strategia. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

W naszym społeczeństwie używanie narkotyków oraz uzależniające zachowania bez substancji (patologiczny hazard, ICT itp.) Powodują różnego rodzaju problemy i zaburzenia, które dotykają dużą liczbę osób. Profilaktyka to najlepsza opłacalna strategia.

Definicja programu

Ten tytuł magistra w zakresie zapobiegania narkomanii i innych uzależniających zachowań oferuje wysokiej jakości szkolenia oparte na zasadach naukowych dowodów i dobrych praktyk. Ponadto oferuje profesjonalną orientację stosowaną w różnych profesjonalnych kontekstach zapobiegania i zbieżności z krajowymi i międzynarodowymi planami i strategiami.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Koncentruje się na dobrych praktykach i kryteriach jakości opracowanych w Unii Europejskiej.Na podstawie dowodów naukowych.Profesjonalna orientacja.Wysoka specjalizacja w technikach interwencyjnych w profilaktyce.Wdrażanie w wielu dziedzinach: szkoły, rodziny, praca itp.Pierwszy oficjalny internetowy tytuł magistra w zakresie zapobiegania narkomanii i innych uzależniających zachowańProfesjonalne wyjazdy... [-]

Tytuł magistra z psychologii trzeciej generacji

Online 1 rok April 2019 Hiszpania Valencia

Nowa grupa terapii wyłoniła się z tradycji behawioralnej. Te terapie nie koncentrują się na wyeliminowaniu, zmianie lub zmianie sytuacji problemowych, ale na powiązaniu z nimi pacjenta w celu osiągnięcia lepszej asymilacji i adaptacji. Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji jest pionierem oferującym oficjalne studia magisterskie z zakresu Terapii Trzeciej Generacji. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Nowa grupa terapii wyłoniła się z tradycji behawioralnej. Te terapie nie koncentrują się na wyeliminowaniu, zmianie lub zmianie sytuacji problemowych, ale na powiązaniu z nimi pacjenta w celu osiągnięcia lepszej asymilacji i adaptacji. Międzynarodowy Uniwersytet w Walencji jest pionierem oferującym oficjalne studia magisterskie z zakresu Terapii Trzeciej Generacji.

Definicja stopnia magistra terapii psychologicznych trzeciej generacji

W tym Master's Degree Terapii Psychologicznych trzeciej generacji, różne techniki psychologiczne trzeciej fali psychologii poznawczo-behawioralnej są badane i pogłębione z zakresu klinicznego i badawczego. Ujawnia on pozytywne ogólne efekty każdej z technik i wskazuje, kiedy należy wybrać jedną lub drugą. Kierunek badań pozwala rozwinąć naukę metodologii badań naukowych, a także wyszukiwanie i krytyczną analizę istotnych informacji w tej dziedzinie badań.... [-]


Filmy

Historias Vivas | VIU - Universidad Internacional de Valencia

Theo Jansen - VIU.es | Historias Vivas

Kontakt
Media społecznościowe