Przeczytaj oficjalny opis

Misją International University of La Rioja jest integralna formacja studentów w zakresie umiejętności wymaganych przez dzisiejszym społeczeństwie.

UNITE Użytkownik zobowiązuje się do zaspokojenia potrzeb i oczekiwań wszystkich zainteresowanych stron uczestniczących w procesie (studentów, wykładowców i pracowników naukowych, administracji i usług, administracji publicznej i społeczeństwa w ogóle), poprzez szkolenia jakości, która zmierza poprawę ciągła i wysoka.

Mamy specjalną wrażliwość w celu zaspokojenia tych, którzy z różnych powodów nie mogą uzyskać dostępu do centrów witryny lub kto może, wolą wybrać bardziej otwartych i innowacyjnych rozwiązań dla pojawiających się technologii otwartych w sieci.

Polityka społeczna odpowiedzialność zorientowanych UNITE do kwestii tak podstawowego jak:

 • Umożliwienie dostępu do edukacji uniwersyteckiej każdemu z odpowiednim poprzednim treningu, chce to zrobić i wyeliminować bariery odległości, czasu, miejsca, kulturalnym i społecznym, aby temu zapobiec.
 • Wdrożenie nauczania i zasobów badawczych poprzez rozwój nowych technologii, a tym samym możliwość oferują wysoki poziom kształcenia, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wymagają zmian kulturowych, technicznych i społecznych.

Wartości

Wartości Międzynarodowego Uniwersytetu La Rioja to:

 • Zobowiązanie do sukcesu ucznia.
 • Dostosowywanie zadania dydaktyczne z towarzyszącym studentów podczas ich badań i wsparcia w zakresie pośrednictwa pracy.
 • Ciągłe innowacje w nauczaniu i uczeniu opieki metodologii.
 • Rozwój i promocja przedsiębiorczości.
 • Reagowanie na oczekiwania grup studentów, pracowników dydaktycznych i naukowych, administracji i usług, administracji publicznej i społeczeństwa w ogóle.
 • Oferta stopni i programy, które spełniają potrzeby społeczeństwa.
 • Dbałość o jakość nauczania i zasobów.
 • Otwarty na wymiaru międzynarodowego podejścia edukacji uniwersyteckiej.

Pomysł University

Osiągnąć wyższy poziom wiedzy jest pragnienie, że ludzie zawsze mieli, i Arystoteles wyraża jasno stwierdzając, że „przez naturę, wszyscy chcą wiedzieć.” To wyjaśnia, dlaczego wiedza przełożonych Uczelni -headquarters jest dziś najstarszą instytucją cywilną cywilizacji zachodniej. Uniwersytet nadal istnieje, pomimo głębokich zmian społecznych, stało się możliwe także dlatego, że utrzymuje swoje podstawowe cechy, w sytuacji w każdym okresie historycznym musiały zostać wprowadzone.

W UNITE myślimy główne podstawowe cechy, które powinny być zachowane w college'u są następujące:

 • Uniwersytet, jako Alfons X Mądry powiedział, to koniunkcja pomiędzy nauczycielami i uczniami, kierując się pragnieniem generowanie i rozpowszechnianie wiedzy jak nauki. Kombinacja ta wyjaśnia, że ​​nauczyciele mogą nie tylko naukowcy, ale muszą być świadomi swojej odpowiedzialności edukacyjnego, a nie tylko pouczające.
 • Akademia ma na celu osiągnięcie prawdziwej wiedzy oparte na głębokiej refleksji szuka dowodów przez krytycznego korzystania z rozumu, niezależnie od pomysłów, które są lub są już nie modne i co zamierzają do nakładania grupy najbardziej wpływowy opinia w każdym wieku.
 • Uczelnia ma za zadanie zarówno dla dystansu i bliskości. Więc musi zbadać podstawowe, teoretyczne i ogólne problemy w pracy pozornie odłączonej od uwarunkowań społecznych. Ale to nazywa się również do współpracy w rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska, w którym się porusza, przede wszystkim poprzez tworzenie kompetentnych specjalistów, zdolnych do pracy w postawie służby do reszty ludzi, którzy mieszkają w stałe dążenie do wspólnej studni.
 • Uniwersytet będzie zawsze utrzymać atmosferę szacunku i uprzejmości akademickich, powyżej rozbieżności w idei. słowa Seneki, że człowiek jest świętą rzeczą dla człowieka, a już określenie pojęcia godności ludzkiej, która zawsze musi być uznane i promowane, a którego szacunek musi pozostać jako tło do wszystkich prac społeczność uniwersytetu.

Wraz z tych funkcji, UNITE, online, uniwersytet, którego specyficzny projekt trzymać nowych technologii dla studiów, W szczególności, istnieją trzy cechy metodologiczne, które zawierają. Po pierwsze, UNITE ma osiągnąć Skuteczne nauczanie każdy student indywidualnie skupiaDostosowanie tempa ich szkolenie do ich specyficznych okolicznościach. To dążenie, po drugie, oznacza, że UNITE zapewnia każdemu opiekuna studenta, Unikając potencjalnych problemów z anonimowością i umasowienia, tak częstych w szkolnictwie wyższym. Wreszcie, UNITE gwarantuje pełne zaangażowanie nauczycieli i kadry kierowniczej z sukcesu każdego uczniaKto wyrusza, czasem niezwykłych poświęceń w przygodzie osiągnięcia wyższe wykształcenie.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MBA

UNIR

W UNIR International Master in Business Administration (IMBA), zostaniesz przeszkolony jako lider biznesu zdolny do pracy w obecnych globalnych środowiskach. Realizując M ... [+]

W UNIR International Master in Business Administration (IMBA), zostaniesz przeszkolony jako lider biznesu zdolny do pracy w obecnych globalnych środowiskach. Realizując Master, rozwiniesz swoje umiejętności menedżerskie do analizy problemów biznesowych, proponowania rozwiązań i skutecznego wdrażania trzech rozwiązań. Prowadzenie firmy w przyszłości i zarządzanie zmianami w kontekście międzynarodowym pomoże ci stać się współczesnym przedsiębiorcą. IMBA to program magisterski skierowany do absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją karierę na stanowiskach kierowniczych w firmach działających na globalnym rynku i gospodarce. Studenci zdobędą wiedzę i rozwiną umiejętności, aby uzyskać kompleksową wizję firmy, podejmować strategiczne decyzje i zrozumieć, w jaki sposób firmy działają na różnych rynkach międzynarodowych.... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

UNIR

Ponad 11 000 studentów uzyskało już tytuł Master of Degree w szkołach średnich z UNIR . Oficjalny internetowy tytuł magistra ma za zadanie wyszkolenie profesjonalistów zd ... [+]

Studiuj swojego Mistrza w Secondary Teachers (dawniej CAP) online z UNIR

Ponad 11 000 studentów uzyskało już tytuł Master of Degree w szkołach średnich z UNIR . Oficjalny internetowy tytuł magistra ma za zadanie wyszkolenie profesjonalistów zdolnych do rozwijania swojej pracy w dziedzinie orientacji i nauczania.

Wybierz jedną z 12 specjalności oferowanych przez UNIR i zostań nauczycielem dzięki internetowemu Mistrzowi CAP dla nauczycieli szkół średnich. Zdobądź umiejętności wymagane do specjalistycznego wykonywania swojego zawodu, zaangażowany w spersonalizowaną edukację poprzez funkcję samouczka i ciągłe poszukiwanie metodologicznych innowacji.Informacje ogólneNapisy: 60Czas trwania: 1 rok akademickiPoczątek: 6 września 2018 rMetodologia: zdalna, 100% onlinePraktyki: Zgodnie z ORDEREM ECI / 3858/2007, z 27 grudnia, stopień magistra kształcenia nauczycieli obejmuje praktykę w specjalności, w której studiowany jest Mistrz. Ta praktyka ma charakter twarzy w centrum edukacyjnym, w którym praktyki te są opracowywane zgodnie z kredytami ustalonymi w Raporcie Kapitana.Doktorat Dostęp: Ten oficjalny tytuł magistra pozwala na włączenie do oficjalnych programów doktoranckichprogram... [-]
Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Master in Online Software Engineering UNIR ma na celu ukończenie szkolenia specjalistów IT i wyposażenie ich w wiedzę na temat środowisk internetowych, bezpieczeństwa inf ... [+]

Weź Mistrza z Inżynierii Oprogramowania online i uzyskaj swój oficjalny stopień w UNIR

Master in Online Software Engineering UNIR ma na celu ukończenie szkolenia specjalistów IT i wyposażenie ich w wiedzę na temat środowisk internetowych, bezpieczeństwa informacji i inżynierii oprogramowania.

To oficjalne szkolenie podyplomowe powstało w odpowiedzi na coraz bardziej złożony przemysł informatyczny (IT), który wymaga wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych profili, zdolnych do kierowania projektami od wdrożenia do projektowania i zarządzania strategią oprogramowania w firma

Dzięki temu tytułowi magistra inżynierii oprogramowania i systemów komputerowych zdobędziesz niezbędne umiejętności, aby:... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Mistrz w doradztwie prawnym firm internetowych z UNIR przygotowuje cię, z wyjątkowo praktycznym szkoleniem, na doradcę prawnego wymaganego przez firmy. Poprzez rozwiązywa ... [+]

Przestudiuj swój internetowy kurs "Master in Business Legal Advice", prowadząc praktyczne zajęcia prowadzone przez prestiżowych prawników

Mistrz w doradztwie prawnym firm internetowych z UNIR przygotowuje cię, z wyjątkowo praktycznym szkoleniem, na doradcę prawnego wymaganego przez firmy. Poprzez rozwiązywanie rzeczywistych przypadków praktycznych prowadzonych przez prawników z prestiżowych kancelarii prawnych, dowiesz się o legalnych wiadomościach biznesowych, osiągając kompleksową wizję biznesu.

UNIR przeprowadził globalny projekt studiów magisterskich na kierunku Business Legal Advice w celu osiągnięcia integralnej edukacji, która sprawi, że staniesz się kluczowym elementem, którego potrzebują wiodące firmy na rynku:... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Master in Online Finance UNIR przygotowuje Cię do spełnienia profilu zawodowego, którego wymagają firmy i banki od menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie ich skarbem, ... [+]

UNIR swojego Mistrza w Finansach Online z UNIR

Master in Online Finance UNIR przygotowuje Cię do spełnienia profilu zawodowego, którego wymagają firmy i banki od menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie ich skarbem, analizowanie inwestycji, wykrywanie korzyści podatkowych lub zapobieganie ryzyku.

Ten zdalny magister zarządzania i doradztwa finansowego ma program, który jest starannie wzbogacany i stale aktualizowany, aby poznać najnowsze trendy w zarządzaniu finansami. Wszyscy jej profesorowie to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży i obecnymi obowiązkami w ważnych firmach.

Z pierwszej klasy nauczysz się stosować w swojej dziedzinie najbardziej udane trendy w zarządzaniu, procesach, analizach i regulacjach, które odnoszą sukcesy na całym świecie w działach finansowych dużych i średnich firm.... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Mistrz UNIR w dziedzinie zasobów ludzkich (HR) online znajduje się w czołówce wiedzy, że era cyfrowa oraz środowisko globalne i pluralistyczne wymagają zarządzania kapita ... [+]

Studiuj swojego magistra w dziale zasobów ludzkich (HR) przez Internet z UNIR

Mistrz UNIR w dziedzinie zasobów ludzkich (HR) online znajduje się w czołówce wiedzy, że era cyfrowa oraz środowisko globalne i pluralistyczne wymagają zarządzania kapitałem ludzkim i talentami w organizacjach.

Zawartość tematów jest dokładnie sprawdzana i aktualizowana okresowo zgodnie z najnowszymi wymaganiami rynku. Nowe role pracownika , efektywne wykorzystanie Linkedin i innych sieci społecznościowych, wyzwania pojednania lub zarządzanie zmianą i różnorodnością to tylko niektóre przykłady wiedzy, której się nauczysz w tym mistrzu.

Dzięki strategicznej i praktycznej wizji, Master in Management i Human Resources Management UNIR uczy, jak korzystać z nowoczesnych narzędzi , takich jak te, które pozwalają na wybór i inteligentne wykorzystanie danych w celu przyciągnięcia i utrzymania najlepszych talentów i dostosowania ich do celów firma... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Mistrz w Zintegrowanych Systemach Zarządzania UNIR online jest jedynym, który daje ci możliwość pracy w koordynacji, wdrażaniu i ocenie systemów zarządzania jakością, śro ... [+]

Przestudiuj swój oficjalny Master w zakresie jakości, środowiska, odpowiedzialności społecznej i PRL online z UNIR

Mistrz w Zintegrowanych Systemach Zarządzania UNIR online jest jedynym, który daje ci możliwość pracy w koordynacji, wdrażaniu i ocenie systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem i zdrowiem w miejscu pracy i CSR , a także najwyższej technicznej PRL , w wybranej specjalności.

Ten Mistrz w zakresie jakości, środowiska i zintegrowanych systemów zarządzania UNIR jest ponadto jedynym, który oferuje cztery certyfikaty audytora wewnętrznego TÜV Rheinland :

Tytuł magistra uniwersyteckiego w zakresie zintegrowanych systemów zarządzania w celu zapobiegania zagrożeniom w miejscu pracy, jakości, środowiska i społecznej odpowiedzialności biznesu.Certyfikat Auditora Wewnętrznego ISO 45001, który zastępuje OHSAS 18001.Certyfikat Auditora Wewnętrznego Systemów Zarządzania Jakością ISO 9001 *.Certyfikat Auditora Wewnętrznego Systemów Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 *.Audytor wewnętrzny Certyfikat systemów zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu, zgodnie z normą SGE21 *.... [-]
Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Master in Big Data online przeszkoli Cię jako profesjonalistę BIG DATA, jednego z najbardziej pożądanych zawodów w 2018 roku według Wanted z Adecco Group, zdolnego zaproj ... [+]

Zabierz swojego Mistrza w Big Data online na UNIR

Master in Big Data online przeszkoli Cię jako profesjonalistę BIG DATA, jednego z najbardziej pożądanych zawodów w 2018 roku według Wanted z Adecco Group , zdolnego zaprojektować i wdrożyć systemy monitorujące proces, wydobywać z niego odpowiednie informacje i komunikować je wymownie i skutecznie.

Tytuł magistra w zakresie analizy wizualnej i Big Data obejmuje najnowocześniejsze technologie Big Data i Machine Learning :

Przechwytywanie i przechowywanie danych: Zarządzanie i przetwarzanie danych za pomocą MongoDB.Techniki sztucznej inteligencji: techniki klastrowe i projektowanie systemów eksperckich zdolnych do wnioskowania o nowej wiedzy.Inżynieria do masowego przetwarzania danych (uczenie maszynowe): Narzędzia Hadoop i analiza danych oraz eksploracja tekstów z R.Narzędzia do wizualizacji: wykresy Google, wtyczki JQuery, wizualizacje i D3.js... [-]
Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Mistrz UNIR w Internetowej Psychopedagrafii sprawi, że staniesz się ekspertem w dziedzinie ludzkiego uczenia się. Możesz wzbogacić swoją karierę oficjalnym szkoleniem o r ... [+]

Zdobądź oficjalne UNIR z Master in Online Psychopedagogy z UNIR

Mistrz UNIR w Internetowej Psychopedagrafii sprawi, że staniesz się ekspertem w dziedzinie ludzkiego uczenia się . Możesz wzbogacić swoją karierę oficjalnym szkoleniem o rosnącym zapotrzebowaniu na pracę , koncentrującym się na leczeniu i rozwiązywaniu problemów, które zapobiegają postępowi edukacyjnemu dzieci i młodzieży lub w całym rozwoju zawodowym.

Poszerz swoją wiedzę dzięki praktycznemu Mistrzowi bezpośredniej aplikacji w klasie. Ponad 20 000 uczniów zostało już z nami przeszkolonych

Dzięki silnej orientacji praktycznej program tego oficjalnego magistra w psychopedagrafii został zaprojektowany w taki sposób, abyś mógł od razu zastosować wszystko, co uczyłeś w klasie , wraz z najnowszymi narzędziami psychopedagogicznymi.... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Dzięki Master in Musical Research i Online Musicology zyskasz głęboką i aktualną wizję różnych tendencji we wszystkich dziedzinach muzyki: muzykologia, kompozycja, sonolo ... [+]

UNIR swojego Mistrza Muzyki i Muzyki w Internecie z UNIR

Dzięki Master in Musical Research i Online Musicology zyskasz głęboką i aktualną wizję różnych tendencji we wszystkich dziedzinach muzyki: muzykologia, kompozycja, sonologia, zarządzanie i pedagogika muzyczna .

Ten oficjalny tytuł magistra w dziedzinie muzyki online oferuje najbardziej aktualne narzędzia do badań doktoranckich i nauczania we wszystkich typach centrów edukacyjnych.

Z pomocą wydziału muzyków o wielkim profesjonalnym prestiżu, opanujesz aplikacje komputerowe do analizy partytur i plików związanych ze sztuką dźwiękową, a także do nauczania pojęć muzycznych.

Dzięki tej odległości Master in Musical Research otrzymasz:... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Master's Degree in Educational Technology and Digital Competencies to pierwszy oficjalny tytuł magistra z dziedziny neurotechnologii, który zna wpływ ICT na proces uczeni ... [+]

Zdobądź tytuł magistra w zakresie ICT online w edukacji z UNIR

Master's Degree in Educational Technology and Digital Competencies to pierwszy oficjalny tytuł magistra z dziedziny neurotechnologii, który zna wpływ ICT na proces uczenia się. Dzięki aplikacji Master in ICT w edukacji uzyskasz kompetencje cyfrowe w XXI wieku.

Odkryjesz innowacyjną wizję edukacji z perspektywy nowych technologii w edukacji i awangardowych zasobów cyfrowych, dzięki czemu uczniowie będą uczyć się w skuteczny sposób. Dodatkowo otrzymasz praktyczny zestaw do robotyki "Sphero mini", który posłuży za temat "Programowanie i robotyka dla nauczycieli", który pomoże Ci w pełni wykorzystać program.... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Internetowy magister marketingu cyfrowego i e-commerce uczy ciebie eksperta w zakresie najnowszych trendów w marketingu internetowym stosowanych w świecie biznesu i cyfry ... [+]

Przestudiuj swój internetowy Master w Digital Marketing i e-Commerce z UNIR

Internetowy magister marketingu cyfrowego i e-commerce uczy ciebie eksperta w zakresie najnowszych trendów w marketingu internetowym stosowanych w świecie biznesu i cyfryzacji firm: poznasz SEO, SEM, wydajność, media społecznościowe, e-mailing, strategie big data , mobilny i przychodzący marketing .

Od innowacyjnego programu , opartego na praktycznych, interaktywnych treściach i rzeczywistych przypadkach, otrzymujesz wszechstronne szkolenia , których obecnie wymagają firmy.

Z oficjalnym Master in Digital Marketing UNIR uczysz się, jak podejmować decyzje, wykrywać możliwości i definiować strategie marketingowe oraz reklamę online, której celem jest osiągnięcie celów firmy.... [-]

Hiszpania Logroño
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Oficjalny Mistrz Neuropsychologii i Edukacji Online UNIR to jedyny Mistrz, dzięki któremu nauczysz się optymalizować wyniki w szkole i rozwijać talent wszystkich swoich u ... [+]

Specjalizuj się w Online Master UNIR w Neuropsychologii i Edukacji

Oficjalny Mistrz Neuropsychologii i Edukacji Online UNIR to jedyny Mistrz, dzięki któremu nauczysz się optymalizować wyniki w szkole i rozwijać talent wszystkich swoich uczniów w klasie.

* Według najnowszych badań przeprowadzonych przez firmę doradczą GAD3 (czerwiec 2017 r.)Dzięki temu Mistrzowi odkryjesz zastosowanie neuropsychologii w procesie uczenia się i jej wkład w rozwój podstawowych umiejętności, takich jak proces czytania i pisania, umiejętności wizualne i słuchowe oraz inne kluczowe aspekty, takie jak lateralność, kreatywność w klasie, itp.W sposób praktyczny ten magister w neuroedukacji zajmuje się takimi zagadnieniami, jak:Czy umiejętność czytania ze zrozumieniem ucznia poprawi się, jeśli ruchy oka ucznia ulegną poprawie?Czy neuropsychologia edukacyjna ma odpowiedź na problemy nadpobudliwości psychoruchowej?Czy mogę rozwinąć kreatywność w klasie, aby poprawić neurorozwoj? W jaki sposób?Czy można wykryć talent i wysokie możliwości? Jakie programy można zastosować w klasie, aby właściwie obsłużyć tych uczniów?Jakie czynniki lateralności wpływają na matematykę?Czy rozwój podstawowych umiejętności neuropsychologicznych pomaga w poprawie zaburzeń, takich jak dysleksja i dyskalkulia?Ukierunkowane i wspierane przez referencyjny wydział , ekspertów w dziedzinie edukacji, neuropsychologii i psychologii dziecięcej, Mistrz zapewnia solidną, zaawansowaną i praktyczną wiedzę na temat neuropsychologii edukacyjnej stosowanej do uczenia się, opieki, zapobiegania, rozwoju i konkretnych potrzeb uczniów.Ten oficjalny magister w zakresie neuropsychologii i edukacji na odległość przygotowuje Cię do skutecznego dostosowania zajęć w celu poprawy wyników w szkole i przezwyciężenia niepowodzeń szkolnych, a także do zapewnienia zaktualizowanej odpowiedzi edukacyjnej na potrzeby społeczne. Będziesz wiedział, jak zaprojektować interwencje zorientowane na potencjalny rozwój mózgu Twoich uczniów.Mistrz z praktycznym podejściem, abyś mógł wykorzystać... [-]
Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Master in Online UNIR to pierwszy oficjalny podyplomowy z 100% nauczaniem online, który ma na celu przeszkolenie w zakresie głównych technik ochrony przed atakami i zagro ... [+]

Specjalizujemy się w bezpieczeństwie komputerowym z mistrzem w cyberbezpieczeństwo online UNIR

Master in Online UNIR to pierwszy oficjalny podyplomowy z 100% nauczaniem online, który ma na celu przeszkolenie w zakresie głównych technik ochrony przed atakami i zagrożeniami w systemach operacyjnych, sieciach, aplikacjach, systemach internetowych i bazach danych .

Internetowy Master in Computer Security ma 12 edycji, w których ponad 1200 studentów zostało już przeszkolonych jako specjaliści w Cyberbezpieczeństwie.

Z pomocą specjalistycznego wydziału, który poprowadzi Cię w zakresie korzystania z najbardziej awangardowych narzędzi w sektorze bezpieczeństwa IT, zdobędziesz niezbędną wiedzę, aby stać się profesjonalistą zdolnym do radzenia sobie z rosnącą liczbą cyberataków, które mają wpływ na organizacje... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Oficjalny Master of Special Education Online zapewni ci szkolenie, umiejętności i kompetencje potrzebne do skutecznego reagowania na specyficzne wymagania stawiane przez ... [+]

Przestudiuj swój oficjalny Master w Edukacji Specjalnej online z UNIR

Oficjalny Master of Special Education Online zapewni ci szkolenie, umiejętności i kompetencje potrzebne do skutecznego reagowania na specyficzne wymagania stawiane przez uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SEN) .

Z Mistrzem w Edukacji Specjalnej Online nie tylko poznasz wszystkie typy SEN, ale nauczysz się diagnozować, wykrywać i interweniować możliwe niepełnosprawności swoich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Jako nauczyciel zdobędziesz niezbędne kwalifikacje, aby ocenić ucznia, ocenić jego sytuację w klasie, szanować ich rytm i styl uczenia się oraz zaprojektować i wdrożyć dla nich konkretne i skuteczne adaptacje programowe . Szkolenie ma na celu zwrócenie uwagi na różnorodność w szkołach publicznych, prywatnych i prywatnych.... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Stań się magistrem interwencji społecznej w społeczeństwach wiedzy w Internecie, specjalizując się w analizie i interwencji scenariuszy społecznych, w których mogą powsta ... [+]

16. Promocja Oficjalnego Mistrza Interwencji Społecznej w Internecie UNIR

Stań się magistrem interwencji społecznej w społeczeństwach wiedzy w Internecie, specjalizując się w analizie i interwencji scenariuszy społecznych, w których mogą powstawać przypadki nierówności, dyskryminacji lub wykluczenia społecznego .

Opracowaliśmy specjalny i multidyscyplinarny program , który pozwoli Ci uzyskać profil, który będzie wyróżniał się szeroką wiedzą :

AntropologiagospodarkapsychologiaSocjologiaPraca socjalnaPedagogika

Będziesz mieć możliwość zdobycia tytułu magistra w zakresie interwencji społecznej w internetowych towarzystwach wiedzy w celu uzyskania dostępu do oficjalnych programów doktoranckich i zdobycia punktów w konkursach lub konkursach administracji publicznej na studiach podyplomowych.... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Internetowy Master w zarządzaniu projektami technologicznymi UNIR Cię w 100% orientacji zawodowej jako menedżer pierwszego stopnia w zarządzaniu projektami opartymi na te ... [+]

Weź swój internetowy tytuł magistra zarządzania projektami technologicznymi na UNIR

Internetowy Master w zarządzaniu projektami technologicznymi UNIR Cię w 100% orientacji zawodowej jako menedżer pierwszego stopnia w zarządzaniu projektami opartymi na technologii.

Postępuj w swojej karierze zawodowej i zostań Dyrektorem ds. Projektów technologicznych. Dzięki temu oficjalnemu tytułowi magistra w zakresie projektowania i zarządzania projektami technologicznymi, będziesz rozwijać niezbędne umiejętności w zakresie projektowania, kierowania i wdrażania programów IDI (badania, rozwój i innowacje), zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, oraz projektów opartych na technologiach, finansowanych ze środków publicznych lub prywatnych.... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Oficjalny tytuł magistra w zakresie przywództwa i zarządzania ośrodkami edukacyjnymi 100% w Internecie nauczy Cię niezbędnych umiejętności odpowiedzialnych za szkoły, szk ... [+]

Zdobądź tytuł magistra w zarządzaniu centrami edukacji online w UNIR

Oficjalny tytuł magistra w zakresie przywództwa i zarządzania ośrodkami edukacyjnymi 100% w Internecie nauczy Cię niezbędnych umiejętności odpowiedzialnych za szkoły, szkoły, instytuty i inne ośrodki edukacyjne. Nauczysz się planować, promować i oceniać skuteczne działania, które poprawiają społeczność szkolną.

Ten internetowy kurs zarządzania placówkami edukacyjnymi rozszerza szkolenie profesjonalistów dydaktycznych, którzy chcą przygotować się na dyrektorów publicznych, prywatnych lub uzgodnionych instytucji edukacyjnych.

Program Master w zarządzaniu i zarządzaniu UNIR edukacyjnymi UNIR ma silną orientację praktyczną . Na zajęciach omawiane są przypadki i problemy, z którymi spotykają się dyrektorzy centrów edukacyjnych na co dzień. Zajęcia prowadzone są przez aktywnych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i zarządzaniu społecznościami edukacyjnymi.... [-]

Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIR

Mistrz w zapobieganiu ryzyku pracy w trybie online UNIR kwalifikuje Cię jako doskonałego technika w PRL w trzech możliwych specjalizacjach i przygotowuje Cię do postępu z ... [+]

Zdobądź swój oficjalny tytuł magistra w zakresie zapobiegania ryzyku zawodowemu (PRL) w Internecie na UNIR

Mistrz w zapobieganiu ryzyku pracy w trybie online UNIR kwalifikuje Cię jako doskonałego technika w PRL w trzech możliwych specjalizacjach i przygotowuje Cię do postępu zawodowego , tak jak naszych ponad 3000 studentów. Ponadto uzyskasz certyfikat audytora wewnętrznego ISO 45001: 2018 od TÜV Rheinland .

Nasz oficjalny magister PRL przygotowuje Cię do skutecznego stawienia czoła wyzwaniom zawodu:

Multidyscyplinarne podejście, powołanie techniczne i praktyczna orientacja, dzięki którym można podejść do analizy i podejmować prawdziwe decyzje za pomocą metody case.Ponad 300 umów o staż .Licencja PRO na wykorzystanie akademickie ERGONAUTAS, portal numer 1 w ergonomii zawodowej i ergonomicznej ocenie stanowisk.Certyfikat Auditora Wewnętrznego w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z ISO 45001: 2018 TÜV Rheinland i zastępujący OHSAS 18001.... [-]
Hiszpania Logroño
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Universidad Internacional de La Rioja (UNIR)
Address
Avenida de la Paz, 137 Logroño
26004 Logroño, La Rioja, Hiszpania
Witryna
Telefon
+34 941 209 743