OBS International - Online Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Biznesu OBS Jest pierwszą 100-procentową szkołą biznesu online w Hiszpanii, oferującą studia online MBA i studia magisterskie w kierownictwie, które są przeznaczone do szkolenia kadry kierowniczej i menedżerów biznesowych, aby mogły doprowadzić firmy i instytucje do nowego paradygmatu zrównoważonego rozwoju i innowacji.

Metodologia online stopni magisterskich, kursów podyplomowych i MBA promuje elastyczną i bezpośrednią komunikację, zachęca do skutecznej dyskusji, sprzyja pracy zespołowej i ułatwia interakcję wśród wszystkich uczestników, czy to studentów, wykładowców czy profesjonalnych gości.

Background-header-desktop

OBS Business School została założona w 2006 roku jako pierwsza 100% szkoła biznesu online w języku hiszpańskim. Została ona założona wraz z Grupą Planeta, światowym liderem w wydawnictwach na rynku hiszpańskojęzycznym, z niezwykłą wiedzą z zakresu e-learningu.

Głównym celem Szkoły jest szkolenie dyrektorów i menedżerów biznesowych w kierowanie firmami i instytucjami w nowym paradygmacie na rzecz zrównoważonego i innowacyjnego zarządzania. Aby to osiągnąć, poprzez nasze MBA, magisterskie i podyplomowe programy Dostarczamy profesjonalistom i firmom kompleksowe szkolenia we wszystkich obszarach funkcjonalnych organizacji, które zawsze oferują elastyczność oferowaną przez naszą metodologię online. Doprowadziło to do naszych dwóch programów MBA (Executive MBA i Global MBA) potwierdzone przez Financial Times jako jeden z najlepszych online programów MBA na świecie. Ponadto w 2015 roku, piątym z kolei roku, byliśmy uznawani za najlepsze hiszpańskie szkoły internetowe online przez "Latin American Ranking for Online Training". Co więcej, w rankingu tym wybrano sześć stopni magisterskich OBS jako najlepsze programy online w swoich kategoriach:

  • Global MBA , wybrany jako najlepszy Online MBA
  • Magister marketingu i zarządzania w handlu , wybrany jako najlepszy online magister marketingu
  • Studia magisterskie w dziedzinie zasobów ludzkich , wybrane jako najlepszy online magisterskie w zakresie zasobów ludzkich
  • Magister zarządzania projektami , najlepszy online magister zarządzania projektami
  • Magister zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki , najlepszy Online Master w zarządzaniu łańcuchem dostaw
  • Studia magisterskie w dziedzinie zarządzania finansami , uznane za najlepsze online magisterskie w dziedzinie zarządzania finansami

Jednym z największych wkładów w OBS Business School rozwijała elastyczną metodologię, która pozwala uczniom na znalezienie równowagi pomiędzy ich rodziną, pracą i życiem akademickim. Dzięki tej metodologii, zarejestrowanej w Rejestrze Własności Intelektualnej, monitorowanie i ukończenie wskaźników badań dla OBS osiągnęło poziom 91%; Średnia dla tych programów według AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) nie przekracza 60%. Dodatkowo Szkoła oferuje podwójne studia wraz z Uniwersytetem w Barcelonie, głównym uniwersyteckim uniwersytetem w Hiszpanii, z ponad 560-letnią historią.

W OBS staramy się zaspokoić zapotrzebowanie na ciągłe szkolenia jakościowe bez barier fizycznych, co pozwala naszym studentom zrównoważyć swoje życie osobiste wraz z rozwojem zawodowym wymaganym przez współczesny rynek.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Av. Gran Via de l'Hospitalet, 16-20
08902 L'Hospitalet de Llobregat

Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium