LABASAD - Barcelona School of Arts & Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

LABASAD , Online Superior School of Art and Design of Barcelona , to odniesienie do międzynarodowego szkolenia online specjalizującego się w projektowaniu i sztuce, którego celem jest szkolenie specjalistów rozwijających ich kreatywność i innowacje.

Ucz się od góry! 100% online i na żywo

Model pedagogiczny oparty jest na metodologii online, spersonalizowanej, elastycznej i prowadzącej zajęcia online na żywo, dzięki czemu uczeń może uczyć się w swoim tempie i zawsze w towarzystwie najlepszych projektantów.

Metodologia 100% online

Połącz się gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Wirtualny kampus jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Niestandardowe śledzenie. Zawsze będzie Ci towarzyszył nauczyciel każdego przedmiotu i osobisty koordynator. 100% praktyczne. Ćwiczenia praktyczne i realizacja projektów, które będą częścią Twojego profesjonalnego portfolio. Kursy online na żywo. Planowane co tydzień lekcje, podczas których praktyczne warsztaty będą poświęcone konceptualizacji wiedzy. Masterclass. Kursy mistrzowskie prowadzone przez uznanych projektantów. Interaktywne szkolenie. Podziel się swoimi wątpliwościami i obawami ze swoimi nauczycielami i rówieśnikami za pośrednictwem forów i czatów. Zasoby dydaktyczne. Dostęp do różnych zasobów edukacyjnych: czytanie uzupełniające, schematy z kluczowymi pomysłami itp . System ciągłej oceny. Stopniowe i ciągłe uczenie się w oparciu o okresowe dostarczanie praktyk przez cały kurs.

O naszym wydziale

Wszystkie nasze wydziały są aktywne i rozwijają swoją karierę zawodową w agencjach lub prestiżowych studiach na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki nim dowiesz się, jak wygląda codzienność profesjonalisty w dziedzinie grafiki. Przybliżają studenta do rzeczywistości rynku pracy. Są świetnymi nazwami projektowymi, referencyjnymi animatorami lub twórczymi i transgresyjnymi twórcami. Wiele z nich otrzymało nagrody i uznanie zawodowe.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Calle de Pau Claris, 115, CP: 08009,
08009 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium