Instituto Tecnológico MasterD Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

prezentacja

Kluczem do sukcesu zawodowego są umiejętności, które dana osoba jest w stanie uzyskać, będąc coraz bardziej cenioną przez firmy przy wyborze kandydata na stanowisko.

Dlatego powstał Instituto Tecnológico MasterD Online którego celem jest szkolenie specjalistów z branży w celu zdobycia odpowiednich umiejętności zawodowych, aby wejść na rynek pracy.

Do tego mamy w naszej instytucji najlepszy zespół specjalistów w branży, który pomoże naszym uczniom zdobyć odpowiednie umiejętności, z pomocą naszych klas technologicznych rozproszonych w całej geografii narodowej. W tych przestrzeniach technologicznych nasi uczniowie będą ćwiczyć odpowiednie umiejętności, aby wzmocnić zdobytą wcześniej wiedzę teoretyczną.

Wreszcie, aby spełnić naszą misję, Instituto Tecnológico MasterD Online współpracuje z najważniejszymi firmami technologicznymi w każdym z sektorów. Ta współpraca pomoże naszym uczniom zdobyć odpowiednie umiejętności i ułatwić im wejście na rynek pracy.

metodologia

Instytut technologiczny MasterD Online oferuje otwarty trening jakości, mieszany i dostosowany do potrzeb naszych studentów. Mamy ekspertów w każdym z przedmiotów, które pomogą uczniom osiągnąć ich cel poprzez zajęcia na żywo, wykłady i warsztaty face-to-face. Wszystkie zajęcia "twarzą w twarz" będą przeprowadzane w każdej z klas technologicznych rozproszonych na terenie całego kraju lub w obiektach współpracujących firm. Niewątpliwie jesteśmy zaangażowani w praktyczne i elastyczne szkolenie dla każdego, kto chce rozwinąć swoje umiejętności zawodowe.

Celem Instituto Tecnológico MasterD Online jest integralna analiza instytucji, która uczy kursów, aby zagwarantować studia, a także własny wykształcenie. W tym celu Instituto Tecnológico MasterD Online akredytuje sukces następujących aspektów:

  • Uczciwość instytucjonalna: sprawdza aspekty związane z informacjami, dopuszczeniem, stawkami i zarządzaniem procesami i usługami.
  • Odpowiedzialność administracyjna: zapewnia jakość sytuacji prawnej, adekwatność urządzeń, stabilność osobistą i finansową instytucji, jej wartości etyczne i zobowiązanie do ciągłego doskonalenia.
  • Jakość akademicka: odnosi się do jakości w przedmiotach związanych z nauczaniem, uczeniem się i usługami. Jako instytucja ubiegająca się o status wnioskodawcy postępujemy zgodnie z procedurami zapewniającymi doskonałość akademicką. W tym sensie musimy pokazać, dlaczego nasze procedury poprawiają sukces uczniów i podnoszą oczekiwania w zakresie nauczania, uczenia się, badań i usług. Ta dobra praca kieruje celami i misją instytucji. Podobnie, musisz zademonstrować jakość konkretnego kursu, który chcesz zweryfikować.

praktyki

Bardzo ważną częścią naszego procesu szkoleniowego jest wdrażanie umiejętności nabytych w firmie. W tym celu studenci będą mieli naszą służbę stażową w firmie. Mamy pomoc ponad 1200 firm technologicznych, które współpracują z nami, aby osiągnąć Twój cel.

Po ukończeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego, zaczniesz proces szkolenia wszystkich swoich umiejętności nabytych podczas kursu w prawdziwej firmie. W tym celu, w ramach procesu szkolenia kompetencyjnego, będziemy współpracować, aby poznać rynek pracy i sposób właściwego radzenia sobie z wprowadzaniem w miejscu pracy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Widzieć Online Diplomas » Widzieć Online Kursy » Widzieć Online Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Diploma

FP Online Degree Medium Electricity

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Dzięki temu kursowi elektryczności oferujemy Ci możliwość uzyskania stopnień online, mieszanych lub dystansowych w FP Electricity i możesz zostać profesjonalnym elektrykiem. [+]

Tytuł FP Elektryczność

Dzięki temu kursowi elektryczności oferujemy Ci możliwość uzyskania stopnień online, mieszanych lub dystansowych w FP Electricity i możesz zostać profesjonalnym elektrykiem.

Średni cykl szkolenia w zakresie elektryczności przygotowuje cię do tego, że po zakończeniu teoretycznych i praktycznych treści możesz uzyskać oficjalny stopień instalacji elektrycznych i automatycznych, przedstawiając się w bezpłatnych testach, które autonomiczne społeczności nazywają każdego roku.

Zawody techniczne są obecnie bardzo popularne, a uzyskanie oficjalnego stopnia średniego stopnia w elektryczności jest gwarancją sukcesu.

Przygotuj średni poziom energii elektrycznej w swoim własnym tempie, biorąc udział w zajęciach na żywo, ćwicząc praktyczne zajęcia w najbliższym ośrodku, a ciągłe monitorowanie możesz rozwijać profesjonalnie. Nasze szkolenie jest online lub mieszane, wybierasz to, jak to zrobić.... [-]


Kursy

Internetowy kurs aplikacji dla iPhone'a

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Naucz się programować w środowisku iOS i przygotuj się na profesjonalną specjalizację w projektowaniu aplikacji na iOS. Rozwój aplikacji mobilnych oznaczał w ostatnich latach "boom" w rozwoju komputerów i firm. Wiedząc, jak tworzyć aplikacje w środowisku Apple, należy wejść w świat najbardziej cenionej i najważniejszej firmy na świecie. [+]

Aplikacje golfowe na iPhone'a

Czy chcesz nauczyć się programowania iOS i tworzenia aplikacji i gier wideo na iPhone'a, iPada, Apple Watch lub Apple TV?

Naucz się programować w środowisku iOS i przygotuj się na profesjonalną specjalizację w projektowaniu aplikacji na iOS.

Rozwój aplikacji mobilnych oznaczał w ostatnich latach "boom" w rozwoju komputerów i firm. Wiedząc, jak tworzyć aplikacje w środowisku Apple, należy wejść w świat najbardziej cenionej i najważniejszej firmy na świecie.

Ten kurs rozwoju aplikacji na iOS jest w pełni aktualizowany o najnowsze wersje i wydania Apple. System operacyjny IOS, Xcode jako narzędzie programistyczne i język programowania Swift. Dowiesz się również, jak projektować z poziomu 0 aplikacji za pomocą narzędzia Szkic.... [-]


Internetowy kurs drukowania 3D

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Czy chcesz nauczyć się druku 3D? Coraz więcej wiadomości lub raportów pojawia się na temat osiągnięć technologii 3D w różnych sektorach (przemysł, technologia, zdrowie itd.), Rzeczy, które do niedawna wydawały się być science fiction. [+]

Kurs szkoleniowy w zakresie drukowania 3D

Czy chcesz nauczyć się druku 3D? Coraz więcej wiadomości lub raportów pojawia się na temat osiągnięć technologii 3D w różnych sektorach (przemysł, technologia, zdrowie itd.), Rzeczy, które do niedawna wydawały się być science fiction.

Z tego powodu stworzyliśmy ten kurs druku 3D, dzięki któremu poznasz wszystkie zalety tej nowej technologii i będziesz przeszkolony w projektowaniu, skanowaniu i drukowaniu 3D oraz post-druku 3D.

Dzięki temu kursowi drukarek 3D dowiesz się, które sektory korzystają z tej technologii 3D. Po ich poznaniu możesz rozważyć specjalizację w jednym.

Dzięki temu szkoleniu w druku 3D zanurzamy się w świecie technologii 3D, dzięki czemu możesz trenować z gwarancjami. Odważamy się powiedzieć, że stoisz przed jednym z najbardziej kompletnych kursów druku 3D na rynku, ponieważ zajmuje się wszystkimi niezbędnymi dziedzinami, aby stać się dobrym profesjonalistą.... [-]


Internetowy kurs energii odnawialnej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Czy chcesz pracować w sektorze energetycznym? Przyszła zmiana modelu energetycznego, przeżyjemy transformację wykorzystania energii, paliwa kopalne zostaną odłożone na bok, aby zająć się technologiami opartymi na energii odnawialnej. [+]

Szkolenie odnawialne

Czy chcesz pracować w sektorze energetycznym? Przyszła zmiana modelu energetycznego, przeżyjemy transformację wykorzystania energii, paliwa kopalne zostaną odłożone na bok, aby zająć się technologiami opartymi na energii odnawialnej.

Unia Europejska chce w nadchodzących latach wygenerować ponad milion miejsc pracy, a jedna z tych pozycji może należeć do Ciebie!

Dzięki tym badaniom w zakresie energii odnawialnej poradzisz sobie z różnymi technologiami odnawialnymi, poznasz główne cechy paneli słonecznych, wykonasz kompleksowe wymiarowanie i montaż urządzeń odnawialnych.

Dzięki temu odnowieniu stworzysz we współpracy z najważniejszymi firmami w tym sektorze, INGETEAM, ENDEF, FERROLI, BETSOLAR, a będziesz miał możliwość wzięcia udziału w seminariach on-site i online, w których poznasz ich produkty i nowości z sektora odnawialny. Ponadto oferujemy możliwość, po zakończeniu szkolenia, odbycia praktyk zawodowych i uczestnictwa w ekskluzywnej wymianie zatrudnienia dla studentów.... [-]


Internetowy kurs programowania aplikacji mobilnych

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Dzięki aplikacjom mobilnym poznasz dwa najważniejsze języki programowania, takie jak Java i Swift, dzięki którym rozwiniesz swoje wieloplatformowe aplikacje. [+]

Kurs aplikacji mobilnych

Czy chcesz nauczyć się tworzyć własne aplikacje dla dwóch najważniejszych platform na rynku?

Dzięki temu kursowi programowania aplikacji mobilnych będziesz mógł tworzyć aplikacje na telefony komórkowe z Androidem i iPhone'em.

Dzięki aplikacjom mobilnym poznasz dwa najważniejsze języki programowania, takie jak Java i Swift, dzięki którym rozwiniesz swoje wieloplatformowe aplikacje.

Poinstruujemy Cię, abyś stał się prawdziwym profesjonalnym programistą aplikacji mobilnych, jednym z najbardziej poszukiwanych dziś zadań.

Dodatkowo, dzięki temu kursowi tworzenia aplikacji mobilnych, będziesz miał również zajęcia na żywo z nauczycielami-ekspertami, dzięki którym uzupełnisz swoje szkolenie o dodatkową wiedzę i umiejętności, które zdobędziesz podczas kursu.... [-]


Kurs automatyki przemysłowej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Dzięki temu kursowi automatyki przemysłowej nauczysz się obsługiwać główne narzędzia potrzebne w automatyzacji: automaty, komunikacje przemysłowe i ekrany SCADA. Będziesz przygotowany do kontrolowania produkcji i monitorowania jej, wykrywania braków oraz umiejętności projektowania, konfigurowania i używania przemysłowych sieci komunikacyjnych. [+]

Przestudiuj automatykę przemysłową

Obecna branża dąży do pełnej automatyzacji wszystkich swoich procesów w tak zwanym Industry 4.0. Czy chcesz być częścią tej zmiany?

Dzięki temu kursowi automatyki przemysłowej nauczysz się obsługiwać główne narzędzia potrzebne w automatyzacji: automaty, komunikacje przemysłowe i ekrany SCADA. Będziesz przygotowany do kontrolowania produkcji i monitorowania jej, wykrywania braków oraz umiejętności projektowania, konfigurowania i używania przemysłowych sieci komunikacyjnych.

Jednym z narzędzi używanych w szkoleniach z zakresu automatyki i robotyki będzie TIA Portal, nowe oprogramowanie Siemensa.

Z pomocą naszych nauczycieli specjalistów, twoich zajęć na żywo, zajęć praktycznych w twoim najbliższym ośrodku i wszystkich zaprojektowanych ćwiczeń będziesz mógł stać się prawdziwym profesjonalistą w branży.... [-]


Kurs internetowy dotyczący konserwacji przemysłowej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Dzięki temu kursowi dowiesz się o głównych przedmiotach, które pracują w konserwacji przemysłowej: automatyzmach, automatach, mechanice, hydraulice, a zdobędziesz całą teoretyczną i praktyczną wiedzę, która pomoże ci rozwinąć się w swojej zawodowej karierze. [+]

Szkolenie z zakresu konserwacji przemysłowej

Branża potrzebuje specjalistycznego personelu do pracy w zakresie konserwacji.

Ten przebieg konserwacji przemysłowej jest dostosowany do potrzeb rynku pracy w sektorze przemysłowym.

Dzięki temu kursowi poznasz główne przedmioty, które pracują w konserwacji przemysłowej: automatyzmy, automaty, mechanika, hydraulika ... i zdobędziesz całą teoretyczną i praktyczną wiedzę, która pomoże ci rozwinąć swoją zawodową karierę.

Wybierz sposób, w jaki chcesz studiować kurs online lub mieszane konserwacje przemysłowe, z praktycznymi warsztatami w naszych ośrodkach, lekcjami wideo i lekcjami na żywo z nauczycielem. Wszystko to przy współpracy Siemensa w zakresie szkoleń z zakresu produktów i napędów automatyki.... [-]


Kurs online dotyczący fotowoltaicznej energii słonecznej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Fotowoltaiczna energia słoneczna jest podstawą do zbudowania nowego modelu energetycznego. Zapotrzebowanie na wykwalifikowany profil, który jest w stanie wykonać tego rodzaju instalację, jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych. Konsumpcja własna to rzeczywistość, a cała Europa już inwestuje, aby wszyscy obywatele UE mieli dostęp do tej technologii. [+]

Czy chcesz być instalatorem panelu słonecznego?

Fotowoltaiczna energia słoneczna jest podstawą do zbudowania nowego modelu energetycznego. Zapotrzebowanie na wykwalifikowany profil, który jest w stanie wykonać tego rodzaju instalację, jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych. Konsumpcja własna to rzeczywistość, a cała Europa już inwestuje, aby wszyscy obywatele UE mieli dostęp do tej technologii.

W tym cyklu paneli fotowoltaicznych dowiesz się, jak zainstalować fotowoltaiczne panele słoneczne, przeprowadzić wymiarowanie, montaż i konserwację instalacji lub jak rozwiązać usterki tych instalacji.

Współpracujemy z dostawcami bezpośrednich i internetowych seminariów z najlepszymi firmami z branży energetycznej, takimi jak Ingeteam, Endef lub Ecomesh.... [-]


Kurs online instalatora elektryka

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Dzięki naszemu kursowi dla elektryków dowiesz się, jak montować i konserwować instalacje elektryczne niskiego napięcia, aby móc ćwiczyć jako profesjonalny elektryk. [+]

Kurs elektryczności

Dzięki naszemu kursowi dla elektryków dowiesz się, jak montować i konserwować instalacje elektryczne niskiego napięcia, aby móc ćwiczyć jako profesjonalny elektryk.

Firmy potrzebują akredytowanego personelu w elektryczności, aby zatwierdzić instalacje elektryczne. Dzięki temu kursowi energii elektrycznej zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę, aby nauczyć się jednego z najbardziej poszukiwanych zawodów technicznych, a będziesz mógł zdobyć uprawnienia zawodowe elektryka.

Możesz studiować elektryczność online lub semiprecjat w naszych centrach MasterD poprzez zajęcia na żywo ze swoim nauczycielem, warsztaty w klasach w specjalistycznych salach lekcyjnych i możliwość profesjonalnych staży w firmach z branży elektrycznej, takich jak Electrigran i Prosegur, między innymi.... [-]


Kurs online na temat efektywności energetycznej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Certyfikacja energetyczna i audyty to dwa sektory o największej liczbie projekcji. Obecnie wszystkie budynki, które są budowane, które chcą wynająć lub sprzedać, muszą posiadać certyfikat energetyczny. [+]

Czy chcesz być Certyfikatem Energetycznym?

Certyfikacja energetyczna i audyty to dwa sektory o największej liczbie projekcji. Obecnie wszystkie budynki, które są budowane, które chcą wynająć lub sprzedać, muszą posiadać certyfikat energetyczny.

Obowiązkowy charakter audytów energetycznych w niektórych budynkach powoduje wzrost aktywności zawodowej w tym imponującym sektorze pracy.

Dzięki temu kursowi efektywności energetycznej nauczysz się zarządzania wszystkimi programami certyfikacji i pełnym procesem przeprowadzania audytu energetycznego.

Aby skonsolidować swoją wiedzę, będziesz mógł ukończyć szkolenie jako certyfikat energetyczny, przeprowadzając w pełni szczegółowe praktyczne przypadki, zarówno certyfikację energetyczną, jak i przeprowadzanie audytu od początku do końca, w szczególności od MasterD, firmy złożonej z ponad 20 centrów.... [-]


Kurs online programowania aplikacji na Androida

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Ten kurs programowania Android daje Ci możliwość zostania profesjonalnym ekspertem w programowaniu i tworzeniu aplikacji dla systemu Android, najbardziej rozpowszechnionej platformy urządzeń mobilnych na rynku i jednego z najbardziej pożądanych profili na rynku pracy. [+]

Naucz się planować na Androidzie

Czy chcesz tworzyć własne aplikacje na Androida?

Ten kurs programowania Android daje Ci możliwość zostania profesjonalnym ekspertem w programowaniu i tworzeniu aplikacji dla systemu Android, najbardziej rozpowszechnionej platformy urządzeń mobilnych na rynku i jednego z najbardziej pożądanych profili na rynku pracy.

W tym kursie Android nauczysz się obsługiwać środowisko Android Studio i poznasz najnowsze osiągnięcia w aplikacjach na Androida. Ponadto możesz stworzyć własną aplikację na Androida, a my pokażemy Ci, jak możesz ją opublikować w Google Play.

Przygotuj szkolenie w aplikacjach na Androida, we własnym tempie, z kampusem online, lekcjami na żywo z nauczycielem i wideoklipami, dzięki czemu możesz stać się twórcą aplikacji dla systemu Android.... [-]


Kurs online z mechaniki samochodowej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Ten kurs mechaniki samochodowej przygotowuje Cię do uzyskania oficjalnego tytułu, certyfikatu profesjonalizmu w utrzymaniu systemów przenoszenia siły i podwozi pojazdów samochodowych, przedstawiając ci proces akredytacji kompetencji, którymi zarządza administracja pracy autonomicznych społeczności , [+]

Czy chcesz pracować jako mechanik samochodowy?

Ten kurs mechaniki samochodowej przygotowuje Cię do uzyskania oficjalnego tytułu, certyfikatu profesjonalizmu w utrzymaniu systemów przenoszenia siły i podwozi pojazdów samochodowych, przedstawiając ci proces akredytacji kompetencji, którymi zarządza administracja pracy autonomicznych społeczności ,

Kurs mechaniki samochodowej oferuje możliwość przygotowania online przez kampus, gdzie będziesz miał wszystkie materiały na lekcjach wideo i lekcje na żywo ze swoim nauczycielem. Ponadto będziesz mieć możliwość uczestniczenia w seminariach i warsztatach face-to-face w najbliższym centrum, gdzie możesz zastosować w praktyce wszystko, czego się nauczyłeś.... [-]


Kurs online z programowalnych automatów

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Ten program programowalnych automatów zaprojektowano w taki sposób, aby każdy, kto ma minimalną wiedzę o elektryczności, mógł nauczyć się programować, projektować i integrować automaty w zautomatyzowanym systemie. [+]

Kurs PLC z Siemens Automata

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak działa programowalny automat? I jak możesz zautomatyzować proces? Jeśli tak, to jest twój kurs.

Ten program programowalnych automatów zaprojektowano w taki sposób, aby każdy, kto ma minimalną wiedzę o elektryczności, mógł nauczyć się programować, projektować i integrować automaty w zautomatyzowanym systemie.

Nauczysz się obsługi TIA Portal, nowego oprogramowania Siemensa do sterowania elementami zautomatyzowanymi, skupiając się na automacie S7-1200.

Z pomocą naszych wyspecjalizowanych nauczycieli, zajęcia na żywo i praktyczne warsztaty w najbliższym centrum będą mogły być programistami automatowymi. Ponadto mamy umowy z ważnymi firmami w sektorze przemysłowym, więc po zakończeniu kursu programowania PLC będziesz miał możliwość odbywania szkoleń w firmach.... [-]


Kursy komputerowe do naprawy online

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Ten kurs konserwacji i naprawy komputera przygotowuje Cię do uzyskania oficjalnej certyfikacji Stowarzyszenia Techników Komputerowych (ATI) w dziale "Bezpieczeństwo i współpraca w Internecie". [+]

Badanie Naprawa i konserwacja komputerów

Czy chcesz zostać technikiem naprawy sprzętu komputerowego? Czy chciałbyś promować swój profil zawodowy dzięki oficjalnym certyfikatom komputerowym? Czy znasz świat druku 3D?

Ten kurs konserwacji i naprawy komputera przygotowuje Cię do uzyskania oficjalnej certyfikacji Stowarzyszenia Techników Komputerowych (ATI) w dziale "Bezpieczeństwo i współpraca w Internecie".

W dzisiejszych czasach niezbędne jest posiadanie udanego certyfikatu zawodowego, aby móc odbyć rozmowy kwalifikacyjne z gwarancją.

Opanuj montaż i naprawę dowolnego komputera bez względu na technologię i naucz się wykonywać naprawy, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo komputera i współpracę online za pomocą narzędzi zdalnego dostępu w Internecie.... [-]


Kursy online do programowania stron internetowych

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Ten kurs programowania internetowego pozwoli ci nauczyć się tworzyć portale internetowe i nauczysz się programować w PHP, języku HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX, itp. Dodatkowo za darmo, wprowadzający kurs w języku programowania Python jest zawarty , które pomogą ci lepiej zrozumieć podstawy metodologiczne programowania w ogóle. [+]

Naucz się planować strony internetowe

Czy chciałbyś profesjonalnie poświęcić się programowaniu stron internetowych?

Obecnie bycie ekspertem w dziedzinie web to jeden z najbardziej pożądanych zawodów przez firmy na całym świecie dzięki ogromnemu postępowi i wprowadzaniu stron internetowych na wszelkiego rodzaju urządzeniach, od telefonów komórkowych po komputery osobiste.

Ten kurs programowania internetowego pozwoli ci nauczyć się tworzyć portale internetowe i nauczysz się programować w PHP, języku HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX, itp. Dodatkowo za darmo, wprowadzający kurs w języku programowania Python jest zawarty , które pomogą ci lepiej zrozumieć podstawy metodologiczne programowania w ogóle.... [-]


Online Industrial Electricity Course

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Wraz z przebiegiem elektryczności przemysłowej zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, która będzie potrzebna do pracy przy montażu i konserwacji instalacji elektrycznych i automatycznych. [+]

Badanie elektryczności przemysłowej

Wraz z przebiegiem elektryczności przemysłowej zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, która będzie potrzebna do pracy przy montażu i konserwacji instalacji elektrycznych i automatycznych.

Przygotuj kurs z elektryczności przemysłowej w swoim własnym tempie, korzystając z metodologii online lub mieszanej z praktycznymi warsztatami w centrum MasterD i kursami wideo. Ponadto, po ukończeniu szkolenia w zakresie energii elektrycznej przemysłowej, będziesz mieć możliwość odbywania staży w firmach partnerskich i być częścią naszej wyjątkowej oferty pracy dla studentów.

Wszystko to z gwarancją współpracy SIEMENS w zakresie całego zagadnienia szkolenia w zakresie produktów i napędów automatyki.... [-]


Zaawansowany kurs Onlne w aplikacjach mobilnych

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Dzięki temu kursowi rozwoju aplikacji mobilnych dowiesz się, jak tworzyć aplikacje mobilne na Androida lub iPhone'a. Oprócz nauki programowania Android i iOs, ten kurs aplikacji mobilnej obejmuje szkolenie w języku JAVA, języku programowania niezbędnym do poszerzenia wiedzy i zostania ekspertem w programowaniu aplikacji mobilnych. [+]

Jak utworzyć aplikację

Czy chcesz dowiedzieć się, jak utworzyć aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android i iPhone'a? Czy chcesz wejść na światowy rynek?

A kiedy już powstanie, czy chcesz wykorzystać swoje aplikacje i zarabiać z nimi?

Ten zaawansowany kurs aplikacji mobilnych przygotowuje Cię do wejścia w świat rozwoju aplikacji i tworzenia rozwiązań dla platform technologii mobilnych na Androida i IOS (iPad, iPhone i iPod Touch).

Dzięki temu kursowi rozwoju aplikacji mobilnych dowiesz się, jak tworzyć aplikacje mobilne na Androida lub iPhone'a. Oprócz nauki programowania Android i iOs, ten kurs aplikacji mobilnej obejmuje szkolenie w języku JAVA, języku programowania niezbędnym do poszerzenia wiedzy i zostania ekspertem w programowaniu aplikacji mobilnych.... [-]


Magisterskie

Online Master in Industrial Maintenance

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Konserwacja przemysłowa to sektor, w którym wiele materiałów jest zbieżnych z tym, co musi być dobrym specjalistą w dziedzinie elektryczności, automatów, zarządzania, hydrauliki, a także w obecnych technologiach innowacji, czyli w branży 4.0, z którą zapewnisz wartość dodaną na rynku pracy. [+]

Stopień konserwacji przemysłowej

Master in Industrial Maintenance jest dyplomem uzyskanym na Uniwersytecie Publicznym Rey Juan Carlos w Madrycie. Ten Mistrz ma 1500 godzin (60 ECTS).

Konserwacja przemysłowa to sektor, w którym wiele materiałów jest zbieżnych z tym, co musi być dobrym specjalistą w dziedzinie elektryczności, automatów, zarządzania, hydrauliki ..., jak w obecnych technologiach innowacyjnych, czyli w branży 4.0, z że zapewnisz wartość dodaną na rynku pracy.

Jeśli chcesz zostać ekspertem i uzyskać stopień, który go popiera, z mistrzem w konserwacji przemysłowej możesz go zdobyć.

Dzięki naszemu spersonalizowanemu systemowi jakości z zajęciami na żywo, możliwość przeprowadzania zajęć praktycznych w najbliższym ośrodku oraz ciągła obserwacja pozwolą na rozwój zawodowy.... [-]


Online Master in Renewable Energy

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Mistrz w Odnawialnych Źródłach jest nauczany przez Instytut Technologiczny Masterd i zaangażowany przez ważne firmy z branży, takie jak Endef lub Ingeteam, aby przygotować Cię z najlepszymi profesjonalistami i stać się wielkim profesjonalnym ekspertem w dziedzinie energii odnawialnej. [+]

Badania w odnawialnych źródłach energii

Ten stopień magistra w zakresie energii odnawialnej jest w pewnym stopniu z publicznego Uniwersytetu Rey Juan Carlos w Madrycie i trwa 1500 godzin (60 punktów ECTS).

Mistrz w Odnawialnych Źródłach jest nauczany przez Instytut Technologiczny Masterd i zaangażowany przez ważne firmy z branży, takie jak Endef lub Ingeteam, aby przygotować Cię z najlepszymi profesjonalistami i stać się wielkim profesjonalnym ekspertem w dziedzinie energii odnawialnej.

Dzięki temu szkoleniu w zakresie energii odnawialnych nauczysz się wszystkiego, co dotyczy energii odnawialnych: energii słonecznej, fotowoltaicznej, wiatru, biomasy, hydrauliki, a także automatyzacji tych systemów.... [-]


Onlne Master in Energy Efficiency

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Energia odnawialna i efektywność energetyczna to dwie technologie, które są nazywane przyszłością sektora energetycznego na całym świecie i które nie są rozumiane bez siebie nawzajem. Budynki, jakie znamy, radykalnie się zmienią w najbliższej przyszłości, nowe budynki są wezwane do zużywania niewielkiej ilości energii, a małe, które konsumują, będą pochodzić ze źródeł odnawialnych. Budynki już zbudowane, będą musiały podjąć działania oszczędnościowe i przestrzegać przepisów, które wymagają certyfikacji i audytu budynków. [+]

Badania w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii

Ten mistrz w zakresie efektywności energetycznej i energii odnawialnej jest stopniem z publicznego Uniwersytetu im. Rey Juana Carlosa w Madrycie z czasem 1500 godzin (60 punktów ECTS).

Energia odnawialna i efektywność energetyczna to dwie technologie, które są nazywane przyszłością sektora energetycznego na całym świecie i które nie są rozumiane bez siebie nawzajem.

Budynki, jakie znamy, radykalnie się zmienią w najbliższej przyszłości, nowe budynki są wezwane do zużywania niewielkiej ilości energii, a małe, które konsumują, będą pochodzić ze źródeł odnawialnych. Budynki już zbudowane, będą musiały podjąć działania oszczędnościowe i przestrzegać przepisów, które wymagają certyfikacji i audytu budynków.... [-]


Onlne Master w Automatyzacji Przemysłowej

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Alicante

Czy chcesz zdobyć wiedzę, aby zostać specjalistą w tym sektorze? W tym kompletnym mistrzem automatyki przemysłowej znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby móc wykonywać zadania przy użyciu najnowszych technologii w zakresie współpracy w robotyce, druku 3D, dużych danych i dronów. [+]

Chcesz studiować automatykę przemysłową?

Master in Industrial Automation jest absolwentem Rey Juan Carlos Public University of Madrid. Ten Mistrz ma 1500 godzin (60 ECTS).

Czy chcesz zdobyć wiedzę, aby zostać specjalistą w tym sektorze? W tym kompletnym mistrzem automatyki przemysłowej znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby móc wykonywać zadania przy użyciu najnowszych technologii w zakresie współpracy w robotyce, druku 3D, dużych danych i dronów.

Obecnie w sektorze przemysłowym potrzebni są ludzie przygotowani do zarządzania działaniami produkcyjnymi, konserwacją, konfiguracją i programowaniem z tą wiedzą.

Automatyzacja jest kluczowym czynnikiem, dzięki któremu branża nie staje się przestarzała. Profesjonaliści z tą wiedzą są powszechnie poszukiwani.... [-]