Przeczytaj oficjalny opis

A Instytut Sztuk Wizualnych To jest prywatna instytucja, która od 1994 roku jest poświęcony wyspecjalizowanych dziedzinach projektowania graficznego, tworzenia multimediów, rozwój komunikacji dla szkolenia internetowe i Motion Graphics.

misja

W tworzeniu student stara się łączyć wiedzę techniczną i koncepcyjne różnych dziedzinach. Metodologia teoretyczne i praktyczne pozwala studentom, aby przejść przez rozwijanie ćwiczeń, które pozwalają przyswoić teorię nauczanych poprzednio i zakładamy profesjonalne procesy pracy.

Cele

Głównymi celami tego centrum są:

  1. studenci pociąg prawidłowo aktualizowane w dyscyplinach związanych z projektowaniem graficznym, animacji i rozwoju sieci komunikacyjnej treści.
Kształcenie studentów w trybie rozwoju pracy zawodowej. Nasze szkolenie jest oparte na postęp w różnych dziedzinach wiedzy poprzez realizację przez odprawę.

Zwiększenia kreatywności i rozwój umiejętności artystycznych studenta. Zachęcić osobistą inicjatywę i innowacyjną postawę zawodową.

Cele te są realizowane w różnych programów szkoleniowych oferowanych przez centrum: Kariera w Visual Arts, Master of Arts and Communication, mistrz w projektowaniu graficznym lub Master w Multimedia i Internet, a także różnego rodzaju kursach zawodowych w projektowaniu graficznym, wWW projektowanie graficzne, fotografia i Digital video, typograficzny, projektowanie graficzne, Redakcja, projektowanie opakowań ...

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Instituto Artes Visuales

stopniu UCAM magistra sztuki i komunikacji jest własny tytuł Katolickiego Uniwersytetu San Antonio Murcia (UCAM) w internetowe i grafika zorientowane na wszystkich tych, ... [+]

stopniu UCAM własnym mistrzem w sztuce i Komunikacji jest oddzielny tytuł Katolickiego Uniwersytetu San Antonio Murcia (UCAM) w Graphic Design i Web zorientowanych każdego, kto chce zdobyć wykształcenie w dziedzinie komunikacji cyfrowej.

Podzielony na dwie odrębne tym pierwszym obszarze jest całkowicie oddany do poznania koncepcyjnych i praktycznych dziedzinach, które każdy projektant powinien wiedzieć, jak udało się zintegrować studio lub projektowania Agencja: reklamy, plakaty, katalogi, ulotki, billboardy, cyfrowy retusz, rozwój logomarca i tożsamości korporacyjnej.

Drugi obszar jest poświęcony tłumaczeniu tej wiedzy do Internetu. Opierając się prace nad realizacją projektów internetowych opartych na standardach student zna główne języki projektowanie stron internetowych, takich jak HTML i CSS, UI-UX, Responsive podstaw projektowania lub WordPress.... [-]

Hiszpania Hiszpania online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Artes Visuales

Konstrukcja Mistrz graficzny jest specjalistyczny program absolwent, który zajmuje się przede wszystkim praktyczne dziedziny projektowania graficznego: Podstawy projektow ... [+]

Mistrz w Digital Graphic Design szkolenia absolwent jest przeznaczony dla tych, którzy chcą profesjonalną wiedzę z zakresu projektowania graficznego, zarówno profesjonalne narzędzia i koncepcje teoretyczne, że każdy projektant musi wzorcowe.

Konstrukcja Mistrz graficzny jest specjalistyczny program absolwent, który zajmuje się przede wszystkim praktyczne dziedziny projektowania graficznego: Podstawy projektowania, marketingu, identyfikacji wizualnej, zasady pre-press lub różnych typów zadań, które trzeba wiedzieć, aby projektant -aplicaciones- i podstawowe narzędzia programowe dla rozwoju zawodowego.

Rozwój produktów i usług wzrosła dramatycznie, zmuszając je do konkurowania ze sobą, aby zająć miejsce na rynku. Jest w tym momencie, gdy reklama pochodzi, a wraz z nim ewolucja projektu graficznego jako strategiczny sposób komunikowania się, przyciągnąć i wygrać walkę z konkurencją. Jak pewna informacja jest przekazywana ważne jest, aby przekonać, przekonując, a nawet manipulować dużą część społeczeństwa znaczącym elementem.... [-]

Hiszpania Hiszpania online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Artes Visuales

Plan treningowy jest dedykowany do przeliczenia tej wiedzy do Internetu. Opierając się prace nad realizacją projektów opartych na standardach internetowych. Student zna g ... [+]

magistra w web design samego UCAM jest oddzielny tytuł Katolickiego Uniwersytetu San Antonio Murcia (UCAM) mającego na wszystkich tych, którzy chcą zdobyć wykształcenie w dziedzinie komunikacji cyfrowej.

Plan treningowy jest dedykowany do przeliczenia tej wiedzy do Internetu. Opierając się prace nad realizacją projektów opartych na standardach internetowych. Student zna główne języki projektowanie stron internetowych, takich jak HTML i CSS, UI-UX, Responsive podstaw projektowania lub WordPress.

Student ma dostęp do hostingowych dla swoich badaniach z dostępem do ftp, bazy danych MySQL, WordPress i wsparcia technicznego.

Ewentualnie student może otrzymać jako materiał akademickiego i na czas jego licencji szkoleniowej kreatywny chmurze.... [-]

Hiszpania Hiszpania online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

cav-ucam-sound

Máster Diseño Gráfico