IMF Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

MFW jest obywatelem odniesienia w szkoleniach dla firm i osób prywatnych; potwierdzone ponad 90.000 przeszkolonych studentów. Nasze szkolenie jest oparte na różnorodności obszarów i wiedzy osób, których uczymy.

Jakość i prestiż naszych usług jest obsługiwany przez podmioty takie jak University Camilo José Cela, chłopcze ISO 9001 i 14001, noważna (National Association of Centra kształcenia na odległość) oraz Hiszpańskiego Stowarzyszenia Szkoły Biznesu (AEEN). Podobnie, MFW jest częścią The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Dziś, w naszym katalogu tematów jak uczymy Zapobieganie Ryzyko Zawodowe Energii Odnawialnej lub Zasobami Ludzkimi. Mamy prywatne i oficjalne kwalifikacje, ostatni wynik sojuszu podpisał z Camilo José Cela University, Co pozwala nam na oferowanie papierów wartościowych uregulowanych Ministerstwo Edukacji.

Studenci mają możliwość wyboru trybu, który chcesz, aby Twój kurs i firmy mogą zdecydować się na stosowanie nasz bonus szkoleniowy Management Service na przetwarzanie kredytu. Stawiamy na zespół profesjonalistów specjalizujących się w każdej dziedzinie, aby zapewnić pomoc w nauce i poradnik dla studentów, zapewniając, że w każdej chwili uzyskać indywidualną, kompleksową opiekę zespołu.

Wśród naszych narzędzi mają pracy i praktyk zarówno naszych klientów indywidualnych i firm mogą korzystać jako miejsce spotkań na rynku pracy. Mamy także innowacyjną platformę do szkolenia on-line, z ponad 250 własnych dostępnych kursów.

Opracowaliśmy własny pracy dla takich firm jak Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Głos Galicji, Itd Współpracujemy także z pracodawcami, partnerami społecznymi i administracji publicznej w celu promowania bezpłatne szkolenia dla konkretnych grup i osób bezrobotnych.

Krótko mówiąc, jesteśmy organizacją, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów i że właśnie znalazł sposób na zdobycie go: dążyć, na co dzień, aby dać z siebie wszystko.

widok

Wizja MFI jest być światowym liderem w nauczaniu na odległość i specjalistów w dziedzinach technicznych internetowych.

misja

Chcemy się rozwijać z tobą. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów poprzez indywidualne podejście i doskonałości w jakości usług.

Cel ten wymaga ciągłej poprawy zasobów technicznych i materialnych, i maksymalnego zaangażowania wszystkich szkoleń pracowników do MIF jest inne doświadczenie.

Wartości

  • Udostępniają szkolenia podyplomowe, prowadzenie szkoleń jakości w konkurencyjnych cenach.
  • Decydując się na nowe technologie, aby dodać wartość do szkolenia.
  • Bliskość fizyczna studentów poprzez naszą międzynarodową siecią biur i związanych z nimi ośrodków.
  • Spersonalizowana akademicki systemu mentoringu. Motywowane bardzo profesjonalny zespół.
  • Wewnętrzne zobowiązanie do naszego zespołu, określania zasad, które umożliwiają rozwój zawodowy oparty na zaufaniu, elastyczności i obowiązku samodzielnego.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Spanish (Spain)

Widzieć Online Roczne MBA » Widzieć Online MBA » Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Program Executive Development (TBP)

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Hiszpania Madrid

MFW wprowadza Business School Management Program Rozwoju (PDD) w trybie on-line, którego celem jest dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności, zarówno osobistego i zawodowego, potrzebne, aby skutecznie działać na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. [+]

Kod przedmiotu: 151731 Cena: 3.500 euro. 40% stypendium - 2100 euro finansowanie odsetki i dyskonto płatność gotówką. Czas trwania: 36 ECTS Metodologia: Online Kwalifikacje uzyskane: licencjat z University Camilo José Cela i tytułu przez MIF Business School Praca i staże WYMAGANIA:

Wyższe wykształcenie lub równoważne doświadczenie zawodowe

PREZENTACJA:

MFW wprowadza Business School Program Rozwoju Zarządzania (PDD) w trybie on-line, którego celem jest dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności, zarówno osobistego i zawodowego, potrzebne, aby skutecznie działać na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. MFI jest członkiem The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) oraz Association of MBA.... [-]


MBA

I Master in Business Administration (MBA) - specjalizujący się w marketingu sportowego

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

To Mistrz pozwala poznać funkcjonowanie kompleksowego marketingu sportowego, zawodów sportowych i jednostki sportowej; oceny przydatności strategii biznesowej, analizy planu marketingowego, w którym jest oparty, decydując najbardziej odpowiednie kanały marketingowe, itd, zapewniając tym samym pożądane rezultaty dla Twojej firmy; zdobycie niezbędnej wiedzy i zarządzania dla różnych dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych zasad tworzenia i realizacji każdego z nich. [+]

To Mistrz pozwala na:

Znając funkcjonowanie kompleksowego marketingu sportowego, zawodów sportowych i jednostki sportowej. Oceny przydatności strategii biznesowej, analizy planu marketingowego, w którym jest oparty, decydując najbardziej odpowiednie kanały marketingowe, itd, zapewniając tym samym pożądane rezultaty dla Twojej firmy. Zdobycie wiedzy niezbędnej do przywództwa i zarządzania dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych wytycznych w zakresie tworzenia i realizacji każdego z nich.

Mające na celu:

Ludzie, którzy chcą pełnego szkolenia w zakresie zarządzania, organizacji i zarządzania w świecie sportu, specjalizuje się zarówno w zarządzaniu imprez sportowych takich jak organizacje sportowe oraz karier sportowców.... [-]


Master in Management i Business Administration (MBA) - specjalizujący się w marketingu farmaceutycznego

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

To Mistrz MBA ze specjalizacją w marketingu farmaceutycznego oferuje możliwość trenowania i rozwijania umiejętności w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, brandingu i komunikacji cyfrowej w celu realizacji planów strategicznych do produktów, usług i firm z najlepszą strategią przystosowany do wszystkich obowiązujących przepisów. [+]

Przemysł farmaceutyczny i apteki są opracowywane w złożonym i bardzo regulowanym środowisku. Badania nowych leków jest dość drogie i trzeba dużo czasu dla niego.

Z tego powodu, farmaceutyczne specjalistów od marketingu muszą być przygotowani, aby sprostać wyzwaniom, jakie napotykają na drodze do sukcesu marek, którymi zarządzają.

To Mistrz MBA ze specjalizacją w marketingu farmaceutycznego oferuje możliwość trenowania i rozwijania umiejętności w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, brandingu i komunikacji cyfrowej w celu realizacji planów strategicznych do produktów, usług i firm z najlepszą strategią przystosowany do wszystkich obowiązujących przepisów.... [-]


Mistrzem w zarządzaniu i administracji biznesu (MBA) - specjalizuje się w innowacyjnych i twórczych przedsiębiorstw (Gaudiego)

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

To MBA posiada innowacyjne będą: stać się wybieg silnika i daje ciągłość między teorii naukowych i praktycznych rozwiązań. Wykracza poza tradycyjną rolę akademickiego skupić się na generowaniu pulę kreatywności i innowacji o wysokiej wartości dodanej. Pomoc opracowania nowych firm i produktów oraz wprowadzenie nowych form zarządzania i innowacji w firmach i instytucjach, z rewolucyjnej metody pracy stworzonej przez Gaudiego. oparty na nauce i obecnych pojęć, takich jak B + R + I, Coworking, Codesign, Just-in-time, RS, ekologia, energooszczędność lub metoda recyklingu. [+]

Nowe badania wykazały bezprecedensowy Gaudiego, oprócz swojej pracy jako artysty i architekta, pionier metody obecnie nauczane w szkołach biznesu na całym świecie pracuje. Innowacyjny w procesach planowania, zarządzania i pracy, daje nam ważną spuściznę wielodyscyplinarne dla innowacji biznesowych, wiele rozwiązań dotyczących stosowania kreatywności i skutecznych sposobów zarządzania materialne, zasoby finansowe i ludzkie, jako czynnik konkurencyjności rozumianej.

To MBA posiada innowacyjne będą: stać się wybieg silnika i daje ciągłość między teorii naukowych i praktycznych rozwiązań. Wykracza poza tradycyjną rolę akademickiego skupić się na generowaniu pulę kreatywności i innowacji o wysokiej wartości dodanej. Pomoc opracowania nowych firm i produktów oraz wprowadzenie nowych form zarządzania i innowacji w firmach i instytucjach, z rewolucyjnej metody pracy stworzonej przez Gaudiego. oparty na nauce i obecnych pojęć, takich jak B + R + I, Coworking, Codesign, Just-in-time, RS, ekologia, energooszczędność lub metoda recyklingu.... [-]


Magisterskie

Magister doradztwa i audytu systemów jakości i doskonałości

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Z naszego Mistrza w Total Quality Management i doskonałości MIF można uczestniczyć, z działu jakości jako konsultant lub z innych działów operacyjnych i funkcjonalnych w zakresie wdrażania i zarządzania systemami ISO 9001 lub EFQM. Ponadto, będzie można do pełnienia funkcji biegłego rewidenta oraz uczestniczyć w przygotowywaniu i konserwacji dokumentu zakończenia systemu Calidad.Al kursu będzie osiągnąć trzy tytuły: Uniwersytet UCJC MFW BS i Acreditativo oficjalnego dyplomu Podstawowe EFQM oceniającego. [+]

Z naszego Mistrza w Total Quality Management i doskonałości MIF można uczestniczyć, z działu jakości jako konsultant lub z innych działów operacyjnych i funkcjonalnych w zakresie wdrażania i zarządzania systemami ISO 9001 lub EFQM. Ponadto, będzie można do pełnienia funkcji biegłego rewidenta oraz uczestniczyć w przygotowywaniu i konserwacji dokumentu zakończenia systemu Calidad.Al kursu będzie osiągnąć trzy tytuły: Uniwersytet UCJC MFW BS i Acreditativo oficjalnego dyplomu Podstawowe EFQM oceniającego.

Poszczególne tematy kursu są prowadzone przez profesjonalistów pracujących z dużym doświadczeniem w modelach EFQM oraz ISO 9001, jest wybitnie praktyczny i jest skierowany do zastosowania w przedsiębiorstwie i organizacji. Program obejmuje 10 modułów obejmujących kompletne wszystkie aspekty systemów zarządzania przedsiębiorstwem i (przywództwa, strategii, zasobów, zarządzanie klientami, ciągłe doskonalenie, wskaźniki, systemy oraz zintegrowane zarządzanie CSR).... [-]


Magister handlu międzynarodowego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Popraw swoją karierę z Mistrzem w obrocie międzynarodowym i specjalizuje się w zmiennym i dynamicznym środowisku międzynarodowej, umiejętności zarządzania tworzących cię wyposażenie dla firm i efektywnego zarządzania międzynarodowego planu strategicznego opartego na umiejętnościach technicznych. [+]

59 procent dużych firm eksportowych, a 72% z aktywnych międzynarodowo zatrudnienia MSP wzrosła znacząco w ciągu ostatnich 4 lat. Ponadto, historycznie mają opór lepszy wpływ różnych kryzysów. Przeciętne wynagrodzenie w tych przedsiębiorstwach również tendencję do poprawy więcej niż inne firmy. Stwierdzono także zweryfikowane większą profesjonalnej promocji pracowników biorących udział w tych procesach. Z tych wszystkich powodów specjalizacja w handlu międzynarodowym jest wartością dodaną dla większości specjalistów.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, MFW Business School i Camilo José Cela University opracowali ten Mistrza w handlu międzynarodowym, decydując się na wysokim poziomie szkolenia on-line, które mogą być wykonane z dowolnego miejsca i łatwo. To można zrobić formularz internetowy lub całkowicie mieszane i ma trwać 60 punktów ECTS. ... [-]


Magister jakości, higieny i bezpieczeństwa żywności

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Mistrz w dziedzinie bezpieczeństwa i jakości żywności, może dostosować się do wiedzy naukowej w dziedzinie żywności, jej ciągle zmieniających się przepisów i norm dotyczących jakości aktualizacja bezpieczeństwa żywności. Badanie mistrzów w zakresie bezpieczeństwa i jakości żywności MFI pozwala na kompleksowe podejście do różnych gałęzi przemysłu spożywczego, które istnieją na rynku i znajomości procesów, które się do nich odnoszą. [+]

Mistrz w dziedzinie bezpieczeństwa i jakości żywności, może dostosować się do wiedzy naukowej w dziedzinie żywności, jej ciągle zmieniających się przepisów i norm dotyczących jakości aktualizacja bezpieczeństwa żywności. Badanie mistrzów w zakresie bezpieczeństwa i jakości żywności MFI pozwala na kompleksowe podejście do różnych gałęzi przemysłu spożywczego, które istnieją na rynku i znajomości procesów, które się do nich odnoszą.

Rozwój firm z branży spożywczej, regulacjami i przepisami Unii Europejskiej, aby producenci i dostawcy odpowiedzialny za zapewnienie konsumentom bezpiecznej i zdrowej żywności. W tym kontekście coraz bardziej profesjonalna organizacje pozwanej wynika, jakość techniczna i jedzenie menadżer bezpieczeństwa, aby zapewnić i zagwarantować jakość produktów i procesów, a tym samym zadowolenie klientów i konsumentów. Rysunek rewidenta bezpieczeństwo żywności i kontrola jakości odpowiedzialny za higienę audyty projektowania, rozwoju, wdrażania i systemu i bezpieczeństwo żywności jest potrzebne.... [-]


Magister marketingu i komunikacji cyfrowej

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 2 więcej

Uzyskać w ciągu jednego roku podwójnego stopień Master in Digital Marketing (MFW Camilo José Cela University +) i dołącz do społeczności profesjonalistów więcej czasu boomu. Jedynym mistrzem w Internecie, w którym dowiesz się opracować plan marketingowy do przechwytywania (SEO, SEM, sieci społecznych, formaty reklamowe, content), konwertować (e-commerce) oraz dokona odpowiedniej analityki internetowej. [+]

Uzyskać w ciągu jednego roku podwójnego stopień Master in Digital Marketing (MFW Camilo José Cela University +) i dołącz do społeczności profesjonalistów więcej czasu boomu. Jedynym mistrzem w Internecie, w którym dowiesz się opracować plan marketingowy do przechwytywania (SEO, SEM, sieci społecznych, formaty reklamowe, content), konwertować (e-commerce) oraz dokona odpowiedniej analityki internetowej.

Umiejętności lub umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego i komunikacji w sieci są już warunkiem koniecznym w każdym dziale marketingu. Firmy zdają sobie sprawę, że internet jest częścią codziennego życia użytkownika i podłączony za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu komórkowego. Określenia takie jak SEM, SEO, Social Media i Marketing Content między innymi jako część jakiegokolwiek pracy w tym sektorze. Wszystko to, rok po roku, widoczne stały wzrost budżetów marketingowych dla cyfrowych organizacji na całym świecie.... [-]


Magister neuropsychologii, inteligencji wielorakich i uważności w edukacji dla młodzieży i dorosłych (od 12 lat)

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Program oparty jest na Neuropsychologia i neurologii, uważności (MBCT) i inteligencji wielorakich (MI). W nim studenci będą odkrywać głęboki związek między tymi dyscyplinami kontemplacyjne i rozwijać narzędzia, które pozwolą im stworzyć dużą praktyka prywatna zastosowanie do obszarów klinicznych, praca społeczna, edukacja, społeczności, biznesu lub skierowane do młodych ludzi w wieku powyżej 12 lat i dorośli , [+]

Program oparty jest na Neuropsychologia i neurologii, uważności (MBCT) i inteligencji wielorakich (MI). W nim studenci będą odkrywać głęboki związek między tymi dyscyplinami kontemplacyjne i rozwijać narzędzia, które pozwolą im stworzyć dużą praktyka prywatna zastosowanie do obszarów klinicznych, praca społeczna, edukacja, społeczności, biznesu lub skierowane do młodych ludzi w wieku powyżej 12 lat i dorośli ,

Kurs koncentruje się na trzech kluczowych obszarach neuropedagogy: neurologii, oparte na inteligencji wielorakich i uważności pedagogiki. Jest to specjalnie zaprojektowany z wieloma studiami przypadków i wyspecjalizowanych modułów.

Program ten pozwala na:... [-]


Magister neuropsychologii, inteligencji wielorakich i uważności w wczesnej edukacji i dzieci (poniżej 11 lat)

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Program oparty jest na Neuropsychologia i neurologii, uważności (MBCT) i inteligencji wielorakich (MI). W nim studenci będą odkrywać głęboki związek między tymi dyscyplinami i kontemplacyjne opracowanie narzędzi, które pozwolą im stworzyć szeroką społeczność, firmowe lub prywatne praktyka stosowana na obszarach klinicznych, pracy socjalnej, edukacji, ukierunkowanych na dzieci i wczesnego dzieciństwa. [+]

Program oparty jest na Neuropsychologia i neurologii, uważności (MBCT) i inteligencji wielorakich (MI). W nim studenci będą odkrywać głęboki związek między tymi dyscyplinami i kontemplacyjne opracowanie narzędzi, które pozwolą im stworzyć szeroką społeczność, firmowe lub prywatne praktyka stosowana na obszarach klinicznych, pracy socjalnej, edukacji, ukierunkowanych na dzieci i wczesnego dzieciństwa.

Kurs koncentruje się na trzech kluczowych obszarach neuropedagogy: neurologii, oparte na inteligencji wielorakich i uważności pedagogiki. Jest to specjalnie zaprojektowany z wieloma studiami przypadków i wyspecjalizowanych modułów.

Program ten pozwala na:... [-]


Magister systemów informatycznych oraz technologii biznesowych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Mistrz Online Business Information Systems i Technology Group i MFW Universidad Camilo José Cela pozwala te przedsiębiorstwa, które chcą stać się menedżer IT, zdobyć wiedzę na temat zarządzania i administracji departamentu systemów informatycznych. [+]

Systemy i technologie firma stała się strategicznym punktów oparty na sile i zwinności świata informacji. Więc nie dziwi fakt, że stały się one sektor pracy warto nowe możliwości biznesowe i jest pożądane przez firmy i instytucje.

Według niedawnego artykułu opublikowanego w ekspansji gazeta, około 860 tysięcy miejsc pracy w sektorze nie zostaną pokryte w Europie ze względu na brak wykwalifikowanych specjalistów. To wyjaśnia, że ​​94% specjalistów ICT już mają pracę, według badań przeprowadzonych przez opracowane.

Mistrz Online Business Information Systems i Technology Group i MFW Universidad Camilo José Cela pozwala te przedsiębiorstwa, które chcą stać się menedżer IT, zdobyć wiedzę na temat zarządzania i administracji departamentu systemów informatycznych.... [-]


Magister w Digital Pharmaceutical Marketing

Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Opanuj marketing farmaceutyczny i media cyfrowe za pomocą tego internetowego mistrza. Podwójny stopień od Universidad Camilo José Cela i od IMF . [+]

Przemysł farmaceutyczny i farmacja są opracowywane w złożonym i wysoce regulowanym środowisku. Badanie nowych leków jest kosztowne i wymaga czasu. Ponadto kluczowe znaczenie ma wykorzystanie czasu życia marek w tym sektorze. Dlatego marketerzy w sektorze muszą być przygotowani na sprostanie wyzwaniom związanym z sukcesem marek, którymi zarządzają. Z tego powodu szkolenie w marketingu cyfrowym ukierunkowane na środowisko farmaceutyczne będzie niewątpliwie kluczem do sukcesu.

Specjaliści zajmujący się marketingiem i komunikacją w przemyśle farmaceutycznym i aptekach społecznościowych muszą szkolić i rozwijać swoje umiejętności w zakresie marketingu, brandingu i komunikacji cyfrowej, aby wiedzieć, która strategia najlepiej pasuje do wszystkich obecnych przepisów, w tym samym czasie mogą korzystać z narzędzi komunikacji cyfrowej dostosowanych do ich planów strategicznych, zarówno produktów, usług, jak i firmy.... [-]


Magister w dużych danych i Business Intelligence

Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

MFW Business School, we współpracy z Camilo José Cela University, rozpoczęła Master in Business Analytics i Big Data. Program ten ma na celu dostarczenie studentom przegląd technologii Big Data i ich wykorzystania, jak również stosowanych szkolenie praktyczne w technikach analitycznych dla biznesu (Business Analytics). MFW jest partnerem Stowarzyszenia Techników komputera (ATI). Ten mistrz jest skierowana zarówno do absolwentów i doświadczonych specjalistów, którzy chcą skupić się w kierunku nowych zawodów związanych z analizą danych (Analityk danych, dane naukowcy, Chief Officer danych, inżynier danych ...). Zalecane profile dostępu są te związane z ICT karierę z wysokiego składnika jakościowego i kariery biznesu i ekonomii. [+]

Kod przedmiotu: 152241 Cena: 7.800 euro 50% stypendium -> 3900 euro Nieoprocentowane finansowanie do 12 miesięcy. Zniżki dla płatności gotówką. Czas trwania: 60 ECTS Metodologia: Online Kwalifikacje uzyskuje tytuł magistra z Uniwersytetu Camilo José Cela przez MIF i Master Business School Praca i staże WYMAGANIA:

Wyższe wykształcenie lub równoważne doświadczenie zawodowe

PREZENTACJA:

MFW Business School, we współpracy z Camilo José Cela University, rozpoczęła Master in Business Analytics i Big Data. Program ten ma na celu dostarczenie studentom przegląd technologii Big Data i ich wykorzystania, jak również stosowanych szkolenie praktyczne w technikach analitycznych dla biznesu (Business Analytics). MFW jest partnerem Stowarzyszenia Techników komputera (ATI).... [-]


Magister w zakresie zapobiegania ryzyku zawodowemu (PRL)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

IMF Business School , we współpracy z Universidad Camilo José Cela, uruchamia internetowy Master w zapobieganiu zagrożeniom zawodowym. Głównym celem tego programu jest to, że Twoi uczniowie mogą uczestniczyć w profilaktycznym zachowaniu Twojej firmy. [+]

Cena: 4.000 euro Stypendium w wysokości 55% do 1 800 euroFinansowanie bez odsetek do 12 miesięcy. Zniżka za gotówkę.Czas trwania: 60 ECTSMetodologia: OnlineUzyskane kwalifikacje: tytuł magistra na Uniwersytecie Camilo José Cela i tytuł magistra ze IMF Business SchoolGiełda pracy i stażuWYMAGANIA:

wyższe wykształcenie

PREZENTACJA:

IMF Business School , we współpracy z Universidad Camilo José Cela, uruchamia internetowy Master w zapobieganiu zagrożeniom zawodowym. Głównym celem tego programu jest to, że Twoi uczniowie mogą uczestniczyć w profilaktycznym zachowaniu Twojej firmy.

Mistrz ten spełnia wymagania wskazane w obowiązującym ustawodawstwie, aby wykonywać funkcje wyższego poziomu w zapobieganiu zagrożeniom zawodowym. IMF Business School jest liderem w szkoleniach w zakresie PRL, z ponad 15-letnim doświadczeniem i 15 000 studentami, i otrzymała nagrodę PREVER.... [-]


Magister w zakresie zgodności

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Master jest skierowany zarówno do absolwentów uczelni wyższych, jak i profesjonalistów, którzy chcą zostać przeszkoleni w zakresie zgodności z przepisami, i którzy chcą pracować jako Compliance Officer, profil bardzo poszukiwany przez firmy. [+]

Cena: 9 400 euro 65% stypendium - 2 730 euroFinansowanie bez odsetek do 12 miesięcy. Zniżka za gotówkę.Czas trwania: 60 ECTSMetodologia: OnlineUzyskane kwalifikacje: tytuł magistra na Uniwersytecie Camilo José Cela i tytuł magistra ze IMF Business SchoolGiełda pracy i stażuWYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe lub równoważne doświadczenie zawodowe

PREZENTACJA:

Obecna rewolucja technologiczna sprawiła, że ​​firmy poznały nowe ramy prawne, z którymi mają do czynienia w związku z odpowiedzialnością karną osób prawnych. Z tego powodu IMF Business School Handlowa IMF Business School i Uniwersytet IMF Business School Camilo José Cela wprowadzają na rynek nowego Master in Complience, którego celem jest pełne przeszkolenie profesjonalistów, którzy chcą stać się ComplianceOfficers.... [-]


Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 2 więcej

Profesjonaliści z dyplomem z Zarządzania i Zarządzania Zasobami Ludzkimi mają wiele możliwości zatrudnienia. Znajomość tych specjalistów HR są niezbędne do przekazywania wiedzy i umiejętności organizacji zwinny i innowacyjnych [+]

Profesjonaliści z dyplomem z Zarządzania i Zarządzania Zasobami Ludzkimi mają wiele możliwości zatrudnienia. Znajomość tych ekspertów są niezbędne do przekazywania organizacjom HR zwinny i innowacyjnej wiedzy i umiejętności:

Zarządzanie zmianą w organizacji procesy selekcji personelu. Ocena działania i przetestować. Zarządzanie i przekazywanie wiedzy. Umowa oraz prawa pracy. cechy przywódcze. Układy pracy. Płace i wynagrodzenia. Rozwiązanie, modyfikacja i zawieszenie umów. Social Security. Prawa i obowiązki.

Ten mistrz gwarantowana praktyk.

To Master skierowany jest do wszystkich tych, którzy wierzą, że zasoby ludzkie są atrakcyjne aktywności. Dla wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się o zasoby ludzkie i zawodowe w tym sektorze, a także do tych specjalistów, którzy służą jako zasobów technicznych i ludzkich i dążyć do poprawy ich szkolenia.... [-]


Magister zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Działania logistyczne stanowią wysoki procent kosztów każdego produktu, a zatem dobre zarządzanie jest niezbędne w każdej firmie lub organizacji. Zapotrzebowanie na specjalistów w posiadanie stopnia magistra w zakresie logistyki stale rośnie ze względu na spotkanie w coraz bardziej zglobalizowanym świecie, wraz ze wzrostem masy logistyki międzynarodowej, nowych technologii i nowych trendów stałych w sektorze. [+]

Działania logistyczne stanowią wysoki procent kosztów każdego produktu, a zatem dobre zarządzanie jest niezbędne w każdej firmie lub organizacji. Zapotrzebowanie na specjalistów w posiadanie stopnia magistra w zakresie logistyki stale rośnie ze względu na spotkanie w coraz bardziej zglobalizowanym świecie, wraz ze wzrostem masy logistyki międzynarodowej, nowych technologii i nowych trendów stałych w sektorze.

Master in zarządzania logistycznego umożliwia:

Przeprowadzenie skutecznej i sprawnej dystrybucji produktów z jakości usług. Planowanie i zarządzanie operacjami logistycznymi i procesów jakościowych. Mistrz logistyki produkcji i dystrybucji handlowych na całym świecie. Stworzenie strategii zakupów i dostaw, a także niezbędne mechanizmy, aby utworzyć łańcuch dostaw. Planowanie jakiegokolwiek projektu logistycznego przez wszystkich jego fazach i być w stanie podejmować decyzje operacyjne. Zidentyfikuj usprawnień w procesie logistycznym firmy. Projektowanie modeli logistycznych, które optymalizują zasoby organizacji. Opanowanie technologii informacyjnych stosowanych logistyki i wszystkie narzędzia związane z inżynierii systemów i logistyki. ... [-]

Magister zarządzania projektami i zarządzania - Zarządzanie projektami

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Master przeznaczony jest dla menedżerów średniego szczebla, kierowników projektów i menedżerów zainteresowanych pogłębieniem najnowszych metod, systemów i narzędzi zarządzania projektami. [+]

Cena: 8 200 euro 65% stypendium - 2 730 euroFinansowanie bez odsetek do 12 miesięcy. Zniżka za gotówkę.Czas trwania: 60 ECTSMetodologia: OnlineUzyskane kwalifikacje: tytuł magistra na Uniwersytecie Camilo José Cela i tytuł magistra ze IMF Business SchoolGiełda pracy i stażuWYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe lub równoważne doświadczenie zawodowe

PREZENTACJA:

IMF Business School i Camilo José Cela University wprowadzają na rynek Master w zakresie zarządzania projektami i zarządzania, którego celem jest zdobycie przez studenta całej wiedzy z zakresu zarządzania projektami zgodnie ze standardem PMI. IMF jest sponsorem madryckiego rozdziału Project Management Institute (PMI).... [-]


Magister zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12  Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Program opracowany przez Masters uprawnionych do nauczyć się rozpoznawać potrzeby energetyczne i zaproponować stosowanie technik oszczędzania i efektywnego wykorzystania narzędzi elektrycznych i integrować wiedzę zdobytą w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej. [+]

Istnieje zapotrzebowanie na całym świecie w dziedzinie badań, optymalizacji i wykorzystania nowych źródeł energii. Firmy i osoby fizyczne są coraz bardziej wymagający rozwój nowych inteligentnych rozwiązań do integracji bioklimatycznych podejść i dostać że wzrost efektywności energetycznej.

Ta sytuacja, dodaje się do boomu w dziedzinie energii odnawialnej na świecie, obejmuje potrzebę specjalistycznych i technicznych specjalistów z bardzo specjalistycznego szkolenia w rozwój takich projektów. Odpowiedzią na te potrzeby przez Grupę MIF i Masters Camilo José Cela Uniwersytetu w trwałości i energooszczędności.

Program opracowany przez Masters uprawnionych do nauczyć się rozpoznawać potrzeby energetyczne i zaproponować stosowanie technik oszczędzania i efektywnego wykorzystania narzędzi elektrycznych i integrować wiedzę zdobytą w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej.... [-]


Masters in Finance Department

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Uzyskać jak największe korzyści dla firmy, nauka, aby uzyskać maksymalną wydajność w zarządzaniu finansowym i księgowym firmy poprzez księgowych i rekord danych do późniejszej analizy. [+]

To Mistrz pozwala na:

Może analizować firmę przez jej sprawozdania finansowego. Wiedząc o rachunkowości systemów informatycznych. Uchwyt z łatwość rozliczania narzędzia analityczne do tworzenia najlepsze decyzje dla firmy. Z powodzeniem opanować metodykę analizy wszystkich rodzajów inwestycji i podejmowanie najlepszych decyzji. Przeanalizować główne zmiany Planu rachunkowego: Oświadczenie zmian w kapitale własnym (ECPN) i rachunku przepływów pieniężnych (EFE). Użyj kontroli zarządczej w celu poprawy zarządzania przedsiębiorstwem. Dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do zarządzania zasobami ludzkimi dla przyszłego rozwoju organizacji. Efektywne zarządzanie procesem raportowania i ich wpływ. Znając różne systemy relacji z klientem i jego realizacji w obecnych modeli. ... [-]

Masters w cyberbezpieczeństwa (online)

Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

W ostatnich latach liczba firm, które zdecydowały się zainwestować w ochronie przed atakami cybernetycznymi wzrosła o 33%. Niedawny raport Unii Europejskiej planuje stworzyć blisko 1 mln miejsc pracy związanych z cybernetycznego 2020. A w 2015 cybernetycznego został zidentyfikowany na Światowym Forum Ekonomicznym jako jedno z głównych zagrożeń w gospodarce światowej. Dlatego też, ze względu na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, MFW Business School, Deloitte oraz University Camilo José Cela, opracowali tę magistra cyberbezpieczeństwa, który zarządza w celu zaspokojenia potrzeb zainteresowanych stron, decydując się na szkolenia online na wysokim szczeblu z łatwością zrobić z dowolnego miejsca. Jest to jedyny w pełni rynku internetowego Mistrz 60 ECTS i wspierany przez Uniwersytet [+]

W ostatnich latach liczba firm, które zdecydowały się zainwestować w ochronie przed atakami cybernetycznymi wzrosła o 33%. Niedawny raport Unii Europejskiej planuje stworzyć blisko 1 mln miejsc pracy związanych z cybernetycznego 2020. A w 2015 cybernetycznego został zidentyfikowany na Światowym Forum Ekonomicznym jako jedno z głównych zagrożeń w gospodarce światowej.

Dlatego też, ze względu na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, MFW Business School, Deloitte oraz University Camilo José Cela, opracowali tę magistra cyberbezpieczeństwa, który zarządza w celu zaspokojenia potrzeb zainteresowanych stron, decydując się na szkolenia online na wysokim szczeblu z łatwością zrobić z dowolnego miejsca. Jest to jedyna w pełni on-line rynek Master 60 ECTS i wspierany przez Uniwersytet Ponadto najlepsi studenci będą wybierane przez Deloitte wykonać CyberSOC staż w Deloitte, z wysokimi stawkami łączenia Deloitte po jego zakończeniu.... [-]


Masters w energię odnawialną

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Mistrz w odnawialne źródła energii MFW, ma na celu przeszkolenie specjalistów z umiejętności, wiedzy i technik w celu opracowywania i wdrażania odnawialnych źródeł energii w różnych dziedzinach: administracja, firmy lub branży energetycznej. [+]

Dziedzinie energii odnawialnej pożyczki na zadziwiającą prędkością, a do dziś, pierwszy wybór w produkcji energii elektrycznej na całym świecie. Żyjemy w idealnym miejscem do studiowania mistrzów w odnawialnych źródłach energii (OZE) sytuacji. Ostatni rok inwestycje w odnawialne źródła energii na całym świecie w drugim roku przekroczyła inwestycji w tradycyjnej energii.

Obecne ramy energii pociąga za sobą konieczność wyspecjalizowanych specjalistów przeszkolonych techników z doświadczeniem w środowisku energii. Eksperci, którzy opanowali sytuację źródeł energii i rodzajów energii odnawialnej (wiatr, energia słoneczna, fotowoltaika, cieplne, mini hydro, biomasa ...), linii finansowej, efektywności energetycznej, a wszystko związane ze światem energii ze źródeł odnawialnych.... [-]


Masters w ruchu, mobilności i bezpieczeństwa ruchu drogowego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

To Master of MIF we współpracy z University Camilo José Cela dostarcza wiedzy do projektowania systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego, które umożliwiają uzyskanie certyfikatów ISO 39001 i innych istniejących na rynku oraz promowanie zrównoważonej mobilności w swoich środowiskach wydajności [+]

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) identyfikuje 2030 następstw urazów i wypadków jako wiodących globalnych czynników obciążeń mających wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców. Obecnie wypadki drogowe roku powodują ponad 1,3 mln osób, a między 25 a 52 miliony poważnych obrażeń.

WHO promuje Dekada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na całym świecie. Główne instytucje publiczne i firmy wprowadzają nowe modele zarządzania i systemów ruchu, mobilności i bezpieczeństwa ruchu drogowego w celu zmniejszenia ryzyka wypadków i optymalizacji ich mobilności zasobów. Wysiłki te udaje się zmniejszenie liczby wypadków drogowych, a dodatkowo generuje wartość ekonomiczną i obniżenie kosztów w bilansach. ... [-]


Máster en innovación y marketing turístico digital

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

IMF Business School y el Instituto Tecnológico Hotelero (ITH), en colaboración con la Universidad Camilo José Cela, ponen en marcha el Máster en Innovación y Marketing Turístico Digital. El objetivo de este máster que sus alumnos se preparen para transformación digital del sector, incorporando las nuevas tecnologías a sus empresas o proyectos. IMF es miembro de Afiliado a la Organización Mundial del Turismo (OMT), así como colaborador de la Confederación Española de Hoteles y Alojamientos Turísticos (CEHAT). [+]

ID de curso: 151967 Precio: 7.800 euros Beca del 65% -> 2.730 euros Financiación sin intereses hasta en 12 meses. Descuento por pago al contado. Duración: 60 ECTS Metodología: Online Titulación que se obtiene: Máster por la Universidad Camilo José Cela, Máster por IMF Business School y Diploma por el Instituto Tecnológico Hotelero (ITH) Bolsa de Empleo y Prácticas Requisitos

Titulación Universitaria o experiencia profesional equivalente

Presentación

IMF Business School y el Instituto Tecnológico Hotelero (ITH), en colaboración con la Universidad Camilo José Cela, ponen en marcha el Máster en Innovación y Marketing Turístico Digital. El objetivo de este máster que sus alumnos se preparen para transformación digital del sector, incorporando las nuevas tecnologías a sus empresas o proyectos. IMF es miembro de Afiliado a la Organización Mundial del Turismo (OMT), así como colaborador de la Confederación Española de Hoteles y Alojamientos Turísticos (CEHAT).... [-]


OFICJALNY MISTRZ W ZAKRESIE ZAPOBIEGANIA RYZYKIEM (PRL) I OFICER ZGODNOŚCI

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Instytucja akademicka IMF i Uniwersytet im. Camilo José Celi prezentują oficjalne studia magisterskie w zakresie zapobiegania ryzyku zawodowemu. Program ten, prowadzony przez Cela Open Institute (COI), umożliwia uzyskanie stopnia oficjalnego w 3 specjalnościach: Bezpieczeństwo w pracy; Higiena przemysłowa; Ergonomia i stosowana psychosocjologia. Umożliwia również uzyskanie certyfikatu audytora wewnętrznego w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z OHSAS 18001: 2007 TÜV Rheinland. [+]

Czas trwania: 1 rok i pół Napisy: 90 ECTSCena: 3 960 euroStypendium: 25%

Ostateczna cena: 2,970 euro

Program stypendiów i programu studiów

Modalność: online

Wymagania: oficjalne kwalifikacje uniwersyteckie

Uzyskane kwalifikacje: Oficjalny tytuł magistra na Uniwersytecie Nebrija

Zatrudnienie i staż

CELE:

Studenci, którzy pomyślnie przejdą ten program:

• Będą mogli stosować koncepcje, zasady, podstawy i techniki zapobiegania ryzyku w pracy.

• Będą mogli dokonywać osądów i pisać raporty na temat działań profilaktycznych, które zostaną opracowane.

• Będą kwalifikowani do publicznego przedstawiania raportów i projektów profilaktycznych z jasnością i zwięzłością.... [-]


Oficjalny tytuł magistra w zakresie dostępu do zawodu prawnika

Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Hiszpania Madrid

Oficjalny magister w zakresie dostępu do zawodu prawnika ma za główny cel zapewnić studentowi niezbędną wiedzę do zaliczenia testu oceny umiejętności zawodowych. [+]

Wymagania: Oficjalne kwalifikacje uniwersyteckie homologowane w HiszpaniiUzyskane kwalifikacje: Oficjalny tytuł magistra na Uniwersytecie NebrijaZatrudnienie i staż

PREZENTACJA:

Oficjalny magister w zakresie dostępu do zawodu prawnika ma za główny cel zapewnić studentowi niezbędną wiedzę do zaliczenia testu oceny umiejętności zawodowych.

Jest jedynym oficjalnym mistrzem w Hiszpanii z symulatorem egzaminu Lex How. Ten innowacyjny program gwarantuje sukces w przygotowaniu dowodu Ministerstwa Sprawiedliwości.

DIRECTED TO:

Ten magister jest skierowany do absolwentów lub absolwentów prawa, nie kolegialnych i ze stopniem zatwierdzonym w Hiszpanii, którzy chcą grać zawód prawnika. Program ten jest niezbędnym warunkiem dla absolwentów uczelni wyższych, aby móc ukończyć i ćwiczyć prawo zgodnie z ustawą 34/2006 z 30 października i jest ukierunkowany na zdanie oficjalnego egzaminu z dostępu do zawodu.... [-]


Oficjalny tytuł magistra w zakresie zapobiegania ryzyku zawodowemu (PRL)

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Mistrz ma między innymi następujące kompetencje: Znajomość w dziedzinie prawa i normatywne ramy zapobiegania ryzyku zawodowemu. [+]

Czas trwania: 1 rokOstateczna cena: 3000 euro 10% stypendium 2,700 euroModalność: onlineWymagania: oficjalne kwalifikacje uniwersyteckie wydane przez instytucję Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA).Uzyskane kwalifikacje: Oficjalny tytuł magistra z Uniwersytetu Środkowego AtlantykuZatrudnienie i staż

CELE:

Ten Mistrz ma między innymi następujące kompetencje:

Aby dowiedzieć się w dziedzinie prawa i normatywnych ramach zapobiegania ryzyku pracy.Trenuj, aby ocenić ryzyko, które może spowodować wypadki w pracy, zastosować techniki do identyfikacji ryzyka, ocenić je i zaplanować działania profilaktyczne oraz uprzednio przeanalizować czynniki ryzyka.Umieć planować i przeprowadzać kontrole bezpieczeństwa i badania wypadków.Zastosuj działania korygujące i zapobiegawcze przeciwko odchyleniom od ustalonych kryteriów.Umieć polecać bezpieczne zachowania i czuwać nad warunkami, jakie muszą spełniać miejsca pracy.Szkolenie do publicznego przedstawiania raportów i projektów profilaktycznych z jasnością i zwięzłością.... [-]

Oficjalny tytuł magistra zarządzania i zarządzania zdrowiem

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Główne cele tego magistra są skierowane do studentów: Poznaj strukturę polityczną, społeczną, prawną, ekonomiczną i organizacyjną systemów opieki zdrowotnej. [+]

Czas trwania: 1 rokOstateczna cena: 4000 euro Stypendium w wysokości 10% 3600 euroModalność: onlineWymagania: oficjalne kwalifikacje uniwersyteckie wydane przez instytucję Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA).Uzyskane kwalifikacje: Oficjalny tytuł magistra z Uniwersytetu Środkowego AtlantykuZatrudnienie i staż

CELE:

Główne cele tego magistra są skierowane do ich uczniów:

Zna strukturę polityczną, społeczną, prawną, ekonomiczną i organizacyjną systemów opieki zdrowotnej.Zrozum i umiej stosować techniki planowania zdrowia.Umieć rozwijać indywidualne kompetencje kierownictwa wielodyscyplinarnych zespołów klinicznych.Opracowanie technik związanych z zarządzaniem ludźmi w zakresie zarządzania zdrowiem.Rozumieć i umieć zastosować poprawne wykorzystanie systemów informatycznych do analizy i rozwiązywania problemów w zarządzaniu klinicznym.Zidentyfikuj i zastosuj teorie i modele dotyczące organizacji systemów sanitarnych, a także ich działania.Umie efektywnie przekazywać wnioski i wiedzę specjalistyczną i niewyspecjalizowaną w dziedzinie zdrowia i zarządzania klinicznego.... [-]

Stopień magistra w dziedzinie jakości, środowiska i PRL

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

W MFI quremos dołączyć Master in Jakością, Środowiskiem i doświadczeń specjalistów z PRL lat pracy w zakresie zapobiegania, jakości i ochrony środowiska. To Mistrz pozwala na szerokie możliwości weryfikacji z innymi programami. Zapytaj się z doradcą możliwości walidacji. [+]

Master in Zintegrowanego Zarządzania Bezpieczeństwa, Jakości i Ochrony Środowiska MFW Business School jest jedną z odniesieniami do kształtowania poziomie krajowym w zakresie Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP. Lek podaje się w 100% Online posiada unikalną metodologię "Student Centered", które można dołączyć do mistrza i życie osobiste.

Master pozwala uczniom przygotować się do oceny ryzyka zawodowego działań pochodnych, stanowisk i obiektów, z zakresu bezpieczeństwa, higieny, ergonomii i stosowane Psychologii Społecznej. Program koncentruje się na nauce kryteriów przy wyborze środków zapobiegawczych i korygujących stosowanych przez firmy w celu zmniejszenia, wyeliminowania lub kontroli błędów produkcyjnych.... [-]


Stopień magistra w dziedzinie zarządzania i marketingu

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Master in Business Management i Marketingu Instytutu Otwartego Cela ma bezpośrednie wsparcie ze Stowarzyszenia Marketingu Hiszpanii (MKT Association). Podmiot ten powstał w 1961 roku, zrzesza prawie tysiąc członków między firmami, menedżerów i specjalistów od marketingu w Hiszpanii. Jej cele to rozwój kultury Marketing, służyć jako platforma do wymiany pomysłów, być forum sieci, rozwijanie ram samoregulacji ... [+]

Master in Business Management i Marketingu Instytutu Otwartego Cela ma bezpośrednie wsparcie ze Stowarzyszenia Marketingu Hiszpanii (MKT Association). Podmiot ten powstał w 1961 roku, zrzesza prawie tysiąc członków między firmami, menedżerów i specjalistów od marketingu w Hiszpanii. Jej cele to rozwój kultury Marketing, służyć jako platforma do wymiany pomysłów, być forum sieci, rozwijanie ram samoregulacji ...

MKT Stowarzyszenie przyczynia się do akredytacji swoje efekty uczenia Monitorowanie i ocena niezawodności systemu Mistrza, ale także do zmiany rozmiaru jego związek z rzeczywistością firmy i jej rzeczywistych problemów.

Mające na celu:

Badania absolwentów w gałęzi wiedzy nauk społecznych i prawnych, związanych z dziedzin ekonomii i biznesu, potwierdzające związek z dziedziny zarządzania i marketingu.... [-]


Stopień magistra w dziedzinie zarządzania środowiskowego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Mistrz w zakresie zarządzania środowiskowego MFI ma na celu przeszkolenie specjalistów, którzy odpowiadają na zwiększony popyt, który odbywa się w ostatnich latach w organizacji i przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska. [+]

Mistrz w zakresie zarządzania środowiskowego MFI ma na celu przeszkolenie specjalistów, którzy odpowiadają na zwiększony popyt, który odbywa się w ostatnich latach w organizacji i przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska.

W rzeczywistości jest to, że żyjemy w świecie, gdzie wyczerpywanie się zasobów, zanieczyszczenie środowiska, utrata różnorodności biologicznej, pustynnienie, wśród wielu innych problemów wymaga natychmiastowego działania, po roku działania bez względu na ochronę środowiska i gospodarkę.

Społeczeństwo jest coraz bardziej zaniepokojony zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, a co za tym idzie większą liczbę firm, które uznały potrzebę skutecznych wewnętrznych i wizji na środowisko. Firmy, organizacje i instytucje muszą być zgodne z tymi normami, ponieważ krajowej produkcji, stanu prawnego i opinii publicznej.... [-]


Stopień magistra zarządzania i marketingu

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Mistrz online w Zarządzanie i Marketing ma na celu przeszkolenie i kierownictwa, które za pośrednictwem najnowszych trendów w branży uzyskać wzrost rentowności biznesu. To pozwala studentom doświadczyć świecie marketingu firmy rozszerza dotyczące konkretnych strategii i techniki stosowane obecnie widzenia. Na ukończeniu studenci Master będzie w stanie opracować strategie i techniki w celu wzmocnienia i osiągnąć sukces w działach marketingu, z którymi pracujesz najnowszych technik sprzedaży, sprzedaży, marketingu i komunikacji. [+]

Uzyskać wysoki poziom i umiejętności w zakresie zarządzania i marketingu. Master in Business Management i marketingu pozwala na:

Opracowanie, planu, strategii uruchomienie i działanie marketingu, komunikacji i reklamy. Dogłębnie poznać jak działa środowisko biznesowe. Pogłębienie obszarze marketingu z wiedzy, umiejętności i narzędzi. Wiedząc, jak stosować różne techniki handlowych we właściwym czasie. Przeprowadzenie badań rynku i badań konkurencji. Kompleksowe strategie projektowania produktów. Wykonanie kampanii marketingowych cyfrowych. Wykonaj strategie marketingowe i strategie biznesowe dla firmy. ... [-]

Roczne MBA

I Master in Business Administration (MBA) - specjalizacja w enologii

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Kieruje i zarządza różnych dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie firmy w branży hotelarskiej. [+]

To Mistrz pozwala na:

Ołów i zarządzać różnych dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie firmy. Oceny przydatności strategii biznesowej, analizy planu marketingowego, w którym jest oparty, decydując najbardziej odpowiednich kanałów marketingowych w celu zapewnienia pożądanych rezultatów spółki. Zdobycie niezbędnej wiedzy o kulturze wina, marketingu, usług i konsumpcji, a także obiektów przemysłowych wiedzy technicznej i zaangażowany w pracę z profesjonalnych sommelierów. Wykonywanie zadań efektywnie i sommelier dużą odpowiedzialność. Opracowanie procesu badania i rozwój związane z enologii. Zrozumienie kulturowego kontekstu historycznego wina jako kluczowy składnik w naszej kulturze. Poznaj podstawowe aspekty uprawy winorośli i enologii, a także różne rodzaje wina. Znając proces degustacji, który posiada cechy organoleptyczne wina sensorycznej analizy i prawidłowej eksploatacji. ... [-]

I Master in Business Administration (MBA) - specjalizujący się w formie zarządzania marketingowego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

MBA w Internecie jest skierowany do specjalistów i absolwentów z doświadczeniem zawodowym pracował w firmach takich jak kierowników średniego szczebla, którzy chcą poprawić swoją pozycję roboczą. Rzeczywistość pokazuje, że jeśli dziś masz magistra bardzo trudno znaleźć pracę lub poprawić na nim. Po magistra w zakresie zarządzania i administracji, ewolucja jest oczywiste. Funkcjonalny dyrektor MSP może stać się funkcjonalnym dyrektora generalnego lub dyrektora dużej firmy. W przypadku pozycji pośredniej takiego jak Product Manager można uzyskać stać marketing kierownika lub dyrektora lub kierownika MSP. Stosując metodologię sprawy i Master in Business Administration (MBA) koncentruje się na dostarczaniu wiedzy i konsolidację na dwie grupy. Przedmioty podstawowe: marketingu, finansów i zasobów ludzkich; i krzyż: pozostałe obszary wiedzy i przede wszystkim koncentruje się w dziedzinie komunikacji. [+]

Mistrz MBA Online jest dla Ciebie:

Zdobądź wiedzę niezbędną do zarządzania i kierunku różnych dyscyplin i technik niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizacji lub firmy. Opracowanie, wdrożenie, monitorowanie strategii zarządzania przedsiębiorstwem na sukces. Oceny i oceny przydatności strategii handlowych. Analizować plan marketingowy spółki i podejmować decyzje odpowiednio na kanałach marketingowych zgodnie środowisku on-line, jak i międzynarodowym. Wykonywanie analiz ekonomicznych i finansowych. Znając prawidłowego przebiegu operacji zarządzania firmy.

MBA w Internecie jest skierowany do specjalistów i absolwentów z doświadczeniem zawodowym pracował w firmach takich jak kierowników średniego szczebla, którzy chcą poprawić swoją pozycję roboczą. Rzeczywistość pokazuje, że jeśli dziś masz magistra bardzo trudno znaleźć pracę lub poprawić na nim. Po magistra w zakresie zarządzania i administracji, ewolucja jest oczywiste. Funkcjonalny dyrektor MSP może stać się funkcjonalnym dyrektora generalnego lub dyrektora dużej firmy. W przypadku pozycji pośredniej takiego jak Product Manager można uzyskać stać marketing kierownika lub dyrektora lub kierownika MSP.... [-]


I Master in Business Administration (MBA) - specjalizujący się w logistyce i transporcie

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Kieruje i zarządza różnych dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie firmy specjalizującej się w logistyce i firmy transportowej. [+]

To Mistrz pozwala na:

Analizuj podstawę strategicznego kierunku studiuje jego podstawy, analiza otoczenia konkurencyjnego, w celu umożliwienia uczniowi do sformułowania, wdrażania i monitorowania skutecznej strategii zarządzania. Będąc w stanie ocenić przydatność strategii biznesowej, analizy planu marketingowego, w którym jest oparty, decydując najbardziej odpowiednie kanały marketingowe, itp zapewniając w ten sposób pożądane rezultaty dla Twojej firmy. Zdobycie wiedzy niezbędnej do przywództwa i zarządzania dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych wytycznych w zakresie tworzenia i realizacji każdego z nich. ... [-]

I Master in Business Administration (MBA) - specjalizujący się w przedsiębiorstwach turystycznych

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Analizuj podstawę strategicznego kierunku studiuje jego podstaw, konkurencyjne analizy środowiska. [+]

To Mistrz pozwala na:

Analizuj podstawę strategicznego kierunku studiuje jego podstaw, konkurencyjne analizy środowiska. Będąc w stanie ocenić przydatność strategii biznesowej, analizy planu marketingowego, w którym jest oparty, decydując najbardziej odpowiednie kanały marketingowe, itp; zapewniając w ten sposób pożądane rezultaty dla Twojej firmy. Zdobycie wiedzy niezbędnej do przywództwa i zarządzania dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych wytycznych w zakresie tworzenia i realizacji każdego z nich. Znając krytyczne znaczenie hotelarzy, spoza placówki, restauracji i lokali rozrywkowych w branży turystycznej, odkrywanie potencjału nowych propozycji związanych z naturą, przestrzenią empirycznej i gastronomicznych doświadczeń. Nauka zarządzania globalizacją i otwarcie rynków za pomocą technik zarządzania i konkurencyjnych strategii cenowych. Zrozumieć ogromną transformację, która oznaczała dla turystyki sieci społecznych jako przestrzeń, gdzie podłączyć i doświadczenie podróży i wiedzieć, jak wykorzystać łączność pomiędzy spółką a klientami prowadzi. Odkryj niezbędną adaptację branży turystycznej na początku stabilności gospodarczej, społecznej i ekologicznej turystyki. ... [-]

I Master in Business Administration (MBA) - specjalizujący się w zakresie zapobiegania zagrożeniom zawodowym

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Ten online MBA ze specjalizacją w Ryzyko zawodowe przekazywania Grupa MIF w połączeniu z University Camilo José Cela może lepszego zrozumienia prawdziwej skali zagrożeń zawodowych związanych z pracą i jak zapobiegać i jak ich uniknąć jak w przygotowywaniu najlepszych dyrektorów i menedżerów. [+]

Potrzeba tworzenia wzorów i procesy zapobiegania jest koniecznością i priorytetem dla firm i instytucji. Dlatego istotne jest, aby menedżerowie firm zaangażowanych w tę działalność są przygotowani do sprostania wyzwaniom nałożone przez sektor.

Ten online MBA ze specjalizacją w Ryzyko zawodowe przekazywania Grupa MIF w połączeniu z University Camilo José Cela może lepszego zrozumienia prawdziwej skali zagrożeń zawodowych związanych z pracą i jak zapobiegać i jak ich uniknąć jak w przygotowywaniu najlepszych dyrektorów i menedżerów.

Kurs jest pudełko nauczyciele zasadniczo tworzą profesjonalistów i naukowców specjalizujących się w przekazywaniu do studentów mieszkających i zapewnić ważne doświadczenie w pracy w dziedzinie przykładów Business Administration.... [-]


I Master in Business Administration (MBA) - specjalizujący się w zarządzaniu przedsiębiorstwem i marketing

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Szkolić ekspertów w profesjonalistów zarządzania przedsiębiorstwem we wszystkich specjalności (komercyjne zasoby ludzkie, marketing, zarządzanie strategiczne, systemy informacyjne, finansów, itp), z MIF Business School, we współpracy z University Camilo José Cela, prezentujemy To MBA dla dyrektorów sprzedaży i marketingu, które są badane w głębi wszystkie aspekty potrzebne do integracji jako Dyrektora Sprzedaży i Marketingu, określających, które elementy powinny być brane pod uwagę, aby stworzyć najlepszą ofertę handlową firmy, z którymi się rynku i daj nam znać klientowi, albo bezpośrednio, albo poprzez współpracę z dostawcami. [+]

Obecny rynek pracy jest niezbędne dla przedsiębiorstw, by odróżnić się od konkurencji: to gdzie umiejętności kapitału ludzkiego wchodzi w grę, aby zapewnić przede wszystkim zaspokojenie potrzeb klienta.

Z tego powodu konieczne jest, aby Dyrekcja Spółki ma pełne przygotowanie w różnych obszarach, które wpływają na ich pozycję konkurencyjną.

Szkolić ekspertów w profesjonalistów zarządzania przedsiębiorstwem we wszystkich specjalności (komercyjne zasoby ludzkie, marketing, zarządzanie strategiczne, systemy informacyjne, finansów, itp), z MIF Business School, we współpracy z University Camilo José Cela, prezentujemy To MBA dla dyrektorów sprzedaży i marketingu, które są badane w głębi wszystkie aspekty potrzebne do integracji jako Dyrektora Sprzedaży i Marketingu, określających, które elementy powinny być brane pod uwagę, aby stworzyć najlepszą ofertę handlową firmy, z którymi się rynku i daj nam znać klientowi, albo bezpośrednio, albo poprzez współpracę z dostawcami.... [-]


I Master in Business Administration (MBA) - specjalizujący się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Zdobycie wiedzy niezbędnej do przywództwa i zarządzania dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych wytycznych w zakresie tworzenia i realizacji każdego z nich. [+]

Obecny rynek pracy jest niezbędne dla przedsiębiorstw, by odróżnić się od konkurencji: to gdzie umiejętności kapitału ludzkiego wchodzi w grę, aby zapewnić przede wszystkim zaspokojenie potrzeb klienta.

Z tego powodu konieczne jest, aby Dyrekcja Spółki ma pełne przygotowanie w różnych obszarach, które wpływają na ich pozycję konkurencyjną.

Szkolić ekspertów w profesjonalistów zarządzania przedsiębiorstwem we wszystkich specjalności (komercyjne zasoby ludzkie, marketing, zarządzanie strategiczne, systemy informacyjne, finansów, itp), z MIF Business School, we współpracy z University Camilo José Cela, prezentujemy To MBA Human Resources Dyrektorzy, które są badane w głębi wszystkie aspekty potrzebne do integracji jako dyrektor zasobów ludzkich w firmie, poprzez opanowanie istniejących przepisów i procesów selekcji, organizacji i oceny wyników pracy ,... [-]


I Master in Business Administration (MBA) - specjalizujący się w zarządzaniu zdrowiem

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Mistrz online MIF (MBA Healthcare Management) Zarządzania Zdrowia ma na celu przeszkolenie specjalistów specjalizujących się w zarządzaniu i administracji w sektorze zdrowia w Hiszpanii, których wydatki stanowią ponad 9,6% PKB. Sektor ten przeżywa transformację, gdzie postępy naukowe, nowe technologie, warunki demograficzne populacji, prawodawstwa, budżetu i polityki finansowej między innymi czynnikami, wymagają właściwego zarządzania zasobami w celu zapewnienia trwałego systemu opieki zdrowotnej. Ta transformacja sektora zdrowotnego jako bezpośredniej konsekwencji potrzebę nowych wyspecjalizowanych profesjonalistów w dziedzinie zarządzania, zarządzania i administracji szpitalnej opieki zdrowotnej zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. [+]

Mistrz online MIF (MBA Healthcare Management) Zarządzania Zdrowia ma na celu przeszkolenie specjalistów specjalizujących się w zarządzaniu i administracji w sektorze zdrowia w Hiszpanii, których wydatki stanowią ponad 9,6% PKB. Sektor ten przeżywa transformację, gdzie postępy naukowe, nowe technologie, warunki demograficzne populacji, prawodawstwa, budżetu i polityki finansowej między innymi czynnikami, wymagają właściwego zarządzania zasobami w celu zapewnienia trwałego systemu opieki zdrowotnej. Ta transformacja sektora zdrowotnego jako bezpośredniej konsekwencji potrzebę nowych wyspecjalizowanych profesjonalistów w dziedzinie zarządzania, zarządzania i administracji szpitalnej opieki zdrowotnej zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.... [-]


I Master in Business Administration (MBA) - specjalność mody

Online W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2019 Hiszpania Madrid

MBA in Fashion MFW skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, profile ze świata biznesu, którzy chcą wzmocnić najmodniejszej części lub odwrotnie, fashionistki, którzy chcą, aby przejść do biznesu świata biznesu, biznesu i formą. magistra w modzie Business Administration pogłębia jak podejmować i zarządzać firm odzieżowych, ale ma również na celu zaspokojenie tych, którzy już są zanurzone w sektorze tekstylnym, lub którzy chcą go wprowadzić, aby znać i kontrolować bieżące nowe strategie do opanowania tak atrakcyjne jak w sektorze włókienniczym. [+]

MBA in Fashion MFI pozwala na:

I być biegły w podstawach XXI wieku sektorze tekstylnym z biznesowego punktu widzenia. Znając metody stosowane przez marki mody, aby dotrzeć do grupy docelowej: specjalistyczne, ogólne Press, public relations, wydarzenia, obraz cyfrowy, etc. Oceny przydatności różnych strategii handlowych. Analizowanie plan marketingowy, ocenić i zdecydować odpowiednie kanały marketingowe, itp Przeprowadzić analizę otoczenia rynkowego i konkurencyjnego i umieć przewidywać nowe trendy i przyszłe zachowania. Opracowywania, wdrażania i monitorowania strategii udanego Prowadzenie procedur prawnych w dziedzinie mody i tekstyliów. Zdobycie wiedzy niezbędnej do przywództwa i zarządzania dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych wytycznych w zakresie tworzenia i realizacji każdego z nich. Bądź produktywnych swoje pomysły za pomocą odpowiednich środków i kanałów w krajobrazie współczesnego designu. ... [-]

Magister zarządzania i Business Administration (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

MBA w Internecie jest skierowany do specjalistów i absolwentów z doświadczeniem zawodowym pracował w firmach takich jak kierowników średniego szczebla, którzy chcą poprawić swoją pozycję roboczą. Rzeczywistość pokazuje, że jeśli dziś masz magistra bardzo trudno znaleźć pracę lub poprawić na nim. Po magistra w zakresie zarządzania i administracji, ewolucja jest oczywiste. Funkcjonalny dyrektor MSP może stać się funkcjonalnym dyrektora generalnego lub dyrektora dużej firmy. W przypadku pozycji pośredniej takiego jak Product Manager można uzyskać stać marketing kierownika lub dyrektora lub kierownika MSP. [+]

Mistrz MBA Online jest dla Ciebie:

Zdobądź wiedzę niezbędną do zarządzania i kierunku różnych dyscyplin i technik niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizacji lub firmy. Opracowanie, wdrożenie, monitorowanie strategii zarządzania przedsiębiorstwem na sukces. Oceny i oceny przydatności strategii handlowych. Analizować plan marketingowy spółki i podejmować decyzje odpowiednio na kanałach marketingowych zgodnie środowisku on-line, jak i międzynarodowym. Wykonywanie analiz ekonomicznych i finansowych. Znając prawidłowego przebiegu operacji zarządzania firmy.

MBA w Internecie jest skierowany do specjalistów i absolwentów z doświadczeniem zawodowym pracował w firmach takich jak kierowników średniego szczebla, którzy chcą poprawić swoją pozycję roboczą. Rzeczywistość pokazuje, że jeśli dziś masz magistra bardzo trudno znaleźć pracę lub poprawić na nim. Po magistra w zakresie zarządzania i administracji, ewolucja jest oczywiste. Funkcjonalny dyrektor MSP może stać się funkcjonalnym dyrektora generalnego lub dyrektora dużej firmy. W przypadku pozycji pośredniej takiego jak Product Manager można uzyskać stać marketing kierownika lub dyrektora lub kierownika MSP.... [-]


Master in Business Administration (MBA) specjalizujący się w zarządzaniu golfowych

Online W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

MFW Business School, we współpracy z University Camilo José Cela i Miguel Ángel Jimenez Golf Academy, uruchomiła tę MBA z koncentracją w Zarządzanie kursy golfa. Ten mistrz jest skierowana zarówno absolwentów, jak doświadczonych profesjonalistów poszukujących kompleksowego szkolenia z zakresu zarządzania, organizacji, konserwacji, przepisach i Kije golfowe. Masters w klubach golfowych, Całoroczne akademicki uczy się w trybie online, wspierany przez zaawansowaną platformę technologiczną, która pozwala studentom uzyskać dostęp do badań, niezależnie od ich położenia geograficznego lub czasu dostępności. [+]

Kod przedmiotu: 152247 Cena: 9100 euro Beca 65% -> 3,185 euro Nieoprocentowane finansowanie do 12 miesięcy. Zniżki dla płatności gotówką. Czas trwania: 60 ECTS Metodologia: Online Kwalifikacje uzyskane Mistrza „s stopnia z University Camilo José Cela przez MIF i Master Business School Praca i staże WYMAGANIA:

Wyższe wykształcenie lub równoważne doświadczenie zawodowe

PREZENTACJA:

MFW Business School, we współpracy z University Camilo José Cela i Miguel Ángel Jimenez Golf Academy, uruchomiła tę MBA z koncentracją w Zarządzanie kursy golfa. Ten mistrz jest skierowana zarówno absolwentów, jak doświadczonych profesjonalistów poszukujących kompleksowego szkolenia z zakresu zarządzania, organizacji, konserwacji, przepisach i Kije golfowe.... [-]


Oraz Master in Business Administration (MBA) - Specjalizacja w zakresie zarządzania finansowego

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid + 1 więcej

Zdobycie wiedzy niezbędnej do przywództwa i zarządzania dyscyplin, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie spółki, opanowanie podstawowych wytycznych w zakresie tworzenia i realizacji każdego z nich. [+]

Obecny rynek pracy jest niezbędne dla przedsiębiorstw, by odróżnić się od konkurencji: to gdzie umiejętności kapitału ludzkiego wchodzi w grę, aby zapewnić przede wszystkim zaspokojenie potrzeb klienta.

Z tego powodu konieczne jest, aby Dyrekcja Spółki ma pełne przygotowanie w różnych obszarach, które wpływają na ich pozycję konkurencyjną.

Szkolić ekspertów w profesjonalistów zarządzania przedsiębiorstwem we wszystkich specjalności (komercyjne zasoby ludzkie, marketing, zarządzanie strategiczne, systemy informacyjne, finansów, itp), z MIF Business School, we współpracy z University Camilo José Cela, prezentujemy To MBA dla menedżerów finansowych, które są badane w głębi wszystkie aspekty potrzebne do integracji finansów wykonawczej w świecie korporacji.... [-]


Stopień magistra w dziedzinie zarządzania biznesem (MBA)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy September 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Master in Business Management Cela Instytutu Otwartego przy wsparciu korporacji zawodowych Empresistas i administracyjnego Managers Madrycie, skupiającej ponad dwa tysiące specjalistów dedykowanych do doradztwa i zarządzania małych i średnich przedsiębiorstw, a także Instytut badania Fundacji Cajasol, organizacja non-profit utworzona w celu wykrycia i zaspokojenia potrzeb szkoleniowych firm andaluzyjskich i wokół których utworzyła rozległą sieć powiązań i gromadzony solidną wiedzę na temat rzeczywistości gospodarczej. [+]

Master in Business Management Cela Instytutu Otwartego przy wsparciu korporacji zawodowych Empresistas i administracyjnego Managers Madrycie, skupiającej ponad dwa tysiące specjalistów dedykowanych do doradztwa i zarządzania małych i średnich przedsiębiorstw, a także Instytut badania Fundacji Cajasol, organizacja non-profit utworzona w celu wykrycia i zaspokojenia potrzeb szkoleniowych firm andaluzyjskich i wokół których utworzyła rozległą sieć powiązań i gromadzony solidną wiedzę na temat rzeczywistości gospodarczej.

Instytucje te przyczyniają się do akredytacji ich monitorowania efektów uczenia się i oceny niezawodności systemu Mistrza. Ale także do zmiany rozmiaru jego związek z rzeczywistością firmy i jej rzeczywistych problemów, jak Mistrz studenci mogli korzystać ze swoich systemów informatycznych i uaktualnić swoje programy szkoleniowe.... [-]


Filmy

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Kontakt
Adres lokalizacji
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, Community of Madrid, 28012 ES
Adres lokalizacji
Valencia, Valencian Community, ES
Adres lokalizacji
Seville, Andalusia, ES
Adres lokalizacji
Bilbao, Basque Country, ES