GBSB Global Business School - Online programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pierwsza szkoła biznesu w Barcelonie ze szczególnym uwzględnieniem świata

GBSB Global Business School jest w pełni zaakceptowaną placówką edukacyjną w Barcelonie, która uczy języka angielskiego i specjalizuje się w przygotowywaniu studentów do kariery globalnej gospodarki. Nasze stopnie naukowe z dziedziny biznesu, zarządzania międzynarodowego, finansów, marketingu, przedsiębiorczości, cyfrowego biznesu i zarządzania operacyjnego przygotowują studentów do łatwiejszej współpracy z granicami i kulturami - w środowisku nagradzającym różnorodność i zdolności do przybliżenia światu do badania Międzynarodowego biznesu. GBSB Global Business School w Barcelonie jest doskonałym miejscem dla studentów, którzy poszukują innowacyjnych stopni biznesowych w Europie w modnym, miejskim i kosmopolitycznym środowisku Morza Śródziemnego.

wyróżniki szkole biznesu są:

 • Global Focus - kształcenie studentów, aby stali się globalnymi obywatelami, którzy myślą globalnie, działając lokalnie
 • Etyka Biznesowa i Zrównoważony Rozwój - rozwiązywanie globalnych wyzwań dzisiaj poprzez edukowanie etycznych i odpowiedzialnych liderów biznesu jutra
 • Zatrudnienie - wspieranie studentów w zapewnianiu ich przyszłej kariery, zapewniając im praktyczną i nowoczesną wiedzę biznesową
 • Nowoczesny styl uniwersytetu - oferowanie innowacyjnych programów nauczania, międzynarodowych profesorów i najlepszych metod nauczania w szkołach amerykańskich w biznesie, wykorzystując studia przypadków, ćwiczenia grupowe i prezentacje
 • Podejście indywidualne - wspieranie uczenia się ukierunkowane na uczniów w małych klasach

Jesteśmy pierwszym kampusem w Barcelonie, który naprawdę koncentruje się na świecie

Od niepowtarzalnego kursu wprowadzającego w programie Bachelor of Business Administration do zaawansowanego programu MBA, doświadczenie w GBSB Global Business School jest bardzo międzynarodowe i jest zorientowane na rozwój globalnej świadomości. Takie podejście do edukacji biznesowej czyni nas jednym z Najbardziej innowacyjnych uczelni, które uczą biznesu w języku angielskim w Barcelonie.

Lokalizacja

Usytuowany w pięknym śródziemnomorskim mieście Barcelona, ​​GBSB Global Business School w Barcelonie oferuje wyjątkowe doświadczenie edukacyjne. Łączy przyjemność życia nad morzem w światowej klasy miasta studiując po angielsku w międzynarodowej szkole biznesu, która gwarantuje rygorystyczne studia licencjackie i podyplomowe w biznesie oraz doskonałe perspektywy zatrudnienia absolwentów w Hiszpanii, Europie i na całym świecie.

Nasi uczniowie

Internacjonalizm jest kluczowy dla naszego etosu. Nasi studenci pochodzą z Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i Azji. To bardzo kosmopolityczny, wielojęzycznej i wielokulturowej grupy studentów tworzy dynamiczne środowisko dla projektowania i realizacji naszego programu nauczania akademickiego. W GBSB Global Business School dążymy do zasady umacniania internacjonalizmu w akademickich treściach naszych programów studiów i kapitalizacji bogactwa i różnorodności językowych, kulturalnych i edukacyjnych pochodzących z naszych studentów. Jesteśmy przekonani, że dojrzała, odpowiedzialna perspektywy dla przyszłych liderów biznesu w zglobalizowanej gospodarce 21 wieku najskuteczniej wspierać poprzez formalne i nieformalne interakcje pomiędzy uczniami z różnych krajów, z różnych części świata. GBSB Global Business School jest jednym z międzynarodowych szkół biznesu, które uczą angielskiego w Hiszpanii, pomostu łączącego osoby z różnych narodowości na arenie międzynarodowej.

Nasze podejście do edukacji biznesowej

Aby zmienić sposób prowadzenia działalności, musimy również przynieść zmianę w sposobie uniwersytety uczą biznesu. W GBSB Global Business School zaczęliśmy ten proces, zapewniając, że nasi uczniowie zrozumieli, że międzynarodowy krajobraz został przekształcony. Biznes nie jest już tylko sprawą Wall Street lub Main Street USA, ale dla każdego obejście w każdej wspólnocie, dużych i małych, w świecie.

W naszej szkole uczymy teorii sztuki, zanurz studentów w międzynarodowym doświadczeniu i łączą je z najlepszymi praktykami w biznesie. Te cechy, które rozwijają reprezentują:

 • Elastyczność intelektualnej;
 • alfabetyzacji kulturowy, solidną znajomość zwyczajów i historii społeczeństw na całym świecie, w miejscach, które stają się częścią globalnego rynku;
 • Silny uziemienie etyki;
 • Umiejętność porozumiewania się pomysły dobrze znają języki obce;
 • Optymizm, kreatywność, A perspektywa współpracy, gotowość do prowadzenia;

Zielony Edukacja

Uczynienie GBSB Global Business School jednym z najbardziej zrównoważonych instytucji edukacyjnych w Barcelonie iw Europie

W GBSB Global Business School doceniamy aspiracje wszystkich ludzi i pilność dbania o naszą delikatną planetę. Uczymy studentów do jednostek metod biznesowych, które pasują do zrównoważonej wizji poprzez czynienie dobra dla społeczeństwa robiąc dobrze dla firmy, poprzez wykorzystanie innych, jednocześnie obracając zysku.

Szanse w zakresie badań, przywództwa i propagowania pomocy pomogą studentom w GBSB Global Business School połączyć ich edukację biznesową z rzeczywistymi problemami. Nasza szkoła oferuje studentom wiele sposobów na poznanie i praktykę zrównoważonego rozwoju. Oto kilka przykładów:

 • Innowacyjne kursy, takie jak Global Environmental Science i etycznego wymiaru międzynarodowego biznesu;
 • Mentoring z biologów, ekologów z Hiszpanii i Europy oraz lokalnych liderów;
 • Możliwości współpracy programów nauczania, takich jak podłogi trwałość Campus tematu, recyklingu i odnawialnych konferencji energetycznych;

Będąc jednym z międzynarodowych uniwersytetów w Barcelonie, którzy uczą biznesu w języku angielskim, wierzymy w zmiany i tworząc różnicę, która liczy się w życiu ludzi. Jesteśmy przekonani, że zarówno intelektualnie wyzwani, jak i kulturowo stymulowani edukacyjnie wyjątkowym doświadczeniem w GBSB Global Business School w Barcelonie.

Nasza misja

GBSB Global Business School wspiera i promuje internacjonalizację naszego programu nauczania, obsługi i rozszerzenia. Staramy się być globalnie konkurencyjny i istotne globalnie i edukowania naszych studentów, aby stać się obywatelami świata, którzy myślą globalnie działając lokalnie.

Uważamy, że GBSB Global Business School odegra ważną rolę w przyszłej wspólnocie biznesowej i rozwiązywaniu najważniejszych globalnych wyzwań współczesności, w tym edukacji etycznych i odpowiedzialnych liderów biznesu, trwałości środowiskowej, globalnego ocieplenia oraz stabilności finansowej i ekonomicznej różnych krajów w świat.

Cele globalnych badaniach regionu w programie naszej działalności szkoły mają przyczynić się do podniesienia świadomości uczniów na temat rosnącej współzależności świata i promowanie wśród studentów szacunek dla różnorodności społeczności światowej. GBSB Global Business School docenia świadomość współzależności narodów i ludzi, a także zobowiązanie do równości, które wymaga różnorodności i uczciwości wśród wszystkich ludzi, grup i pomysłów.

Jako centrum doskonałości w zakresie edukacji biznesowej GBSB Global Business School promuje najwyższe standardy w zarządzaniu przedsiębiorstwem, administracji, bezpieczeństwie i ochronie środowiska oraz stanowi mechanizm wymiany międzynarodowej i transferu wiedzy. W szczególności, nasze szkoły biznesu:

 • Przygotowuje uczniów do przywództwa w szerokim zakresie zawodów związanych z biznesem
 • Zapewnia licencjackich i mistrz studenci ze środowiskiem, które koncentruje się na wszystkich aspektach nauki - wiedzy, zrozumienia, umiejętności, zachowań, wartości i postaw
 • Przyjmuje wyzwania i możliwości, przed którymi stoimy i rozumie, że Szkoła Biznesu GBSB Global Business musi stale zmieniać, adaptować i rozwijać się, aby zaspokoić potrzeby szybko rozwijającego się globalnego biznesu

Dlaczego GBSB Global Business School?

W dzisiejszym świecie globalizacji, silna konkurencja i natychmiastowej komunikacji, zmiana jest stała. Ludzie przemieszczają się z jednego kraju do drugiego, rynki krajowe są otwarcie na inwestycje zagraniczne, innowacyjne komunikacji, takich jak sieci społeczne, miały głęboki wpływ na społeczeństwa globalnego, a firmy szukają możliwości w ramach globalnych rynkach. W naszej międzynarodowej szkole biznesu w Barcelonie (Hiszpania) możemy sprostać tym wyzwaniom poprzez dostarczenie uczestnikom praktycznej edukacji wspieranej przez ciągłe wprowadzanie innowacji edukacyjnej oraz najnowszych metod nauczania.

Dla przyszłych liderów biznesu do osiągnięcia sukcesu w tym świecie niezwykłych wyzwań będzie wymagać nowych rodzajów umiejętności i możliwości zarządzania. W GBSB Global Business School jesteśmy zobowiązani do przekazywania swoim studentom z większą ekspozycją na globalnych trendów i wzajemnej znajomości kulturowej, na rozwój zdolności do komunikowania się z ludźmi z różnych środowisk, a także zdolność do odczuwania w domu wszędzie na świecie.

Unikalna perspektywa globalna

GBSB Global Business School Jest chwalony za program nauczania, który zapewnia globalną perspektywę zarządzania w każdej fazie naszych programów akademickich. Czy studiujesz Studia licencjackie z administracji biznesu, MBA Lub jeden z naszych Studia magisterskie, Zdasz sobie sprawę, że kładziemy duży nacisk na włączenie międzynarodowych aspektów dzisiejszej firmy do każdego aspektu każdego z naszych programów w celu zapewnienia, że ​​studenci są w pełni wyposażeni, aby skutecznie pracować w globalnym środowisku. Wszystkie nasze programy są nauczane z anglistyki.

Uważamy, że ważne jest, aby uczniowie rozumieli szeroką gamę kultur i języków. Dlatego w GBSB Global Business School podczas studiów licencjackich z zarządzania biznesem, studenci magisterskich lub MBA mają możliwość nauki jednego z globalnych języków, takich jak hiszpański, rosyjski lub chiński i odkrywania kultur Europy, Azji, Afryki i Afryki Ameryce Łacińskiej podczas regionalnych modułów akademickich, a jednocześnie współdziałając z jednym z zaproszonych liderów biznesu lub uczestnicząc w globalnych wyjazdach studyjnych.

Studia w International Business School w Barcelonie

Fascynująca lokalizacja GBSB Global Business School w Barcelonie w Europa Przyciąga studentów z całego świata. Barcelona jest uznawana za miasto w Europie z najlepszą jakością życia i czwartą europejską destynacją dla międzynarodowych inwestycji. Oprócz przyjemnego klimatu ze słońcem i piaszczystymi plażami przez cały rok i śródziemnomorskim stylem życia, Barcelona jest domem dla 3300 zagranicznych firm w Hiszpanii.

Nowo wybudowane parki biznesu w Barcelonie prowadzą innowacyjne firmy i ośrodki badawcze zajmujące się produkcją wiedzy. Barcelona ma sieć najlepszych ośrodków naukowych w Hiszpanii, bibliotek i klubów biznesowych w służbie uniwersytetom, przedsiębiorstwom i społecznościom zawodowym.

Studia w GBSB Global Business School w Barcelonie zapewnia studentom międzynarodowym unikalne, obecne i przyszłe możliwości. W tej wspaniałej śródziemnomorskiej stolicy z bramą do Południowej Europy, mostem do Afryki Północnej i historycznie rozwiniętymi relacjami handlowymi z Ameryką Łacińską, czyniąc prawdziwie globalną firmę staje się rzeczywistością!

Pomagamy Ci zwiększyć swoją karierę

W GBSB Global Business School dążymy do zapewnienia osobistego wzrostu, rozwoju i doskonałości naszych studentów. Nasze studia licencjackie lub magisterskie, MBA i magisterskie zaczynają się na podstawowych kursach kluczowych, dodają specjalnych zajęciach studentom, a także prowadzą do zróżnicowania i stymulowania edukacji, mającego na celu przygotowanie absolwentów do pracy na szeroką skalę w Europie i na całym świecie świat.

Edukacja jest osiągalna w sposób wykraczający poza naukę w klasie. Mając to na uwadze, zachęcamy uczniów do uzupełnienia ich zajęć poprzez staże w Barcelonie i poza jej granicami, globalne wyjazdy studyjne, projekty w dziedzinie zarządzania i działania uczniowskie. W GBSB Global Business School w Barcelonie dajemy każdemu studentowi możliwości poznania różnych dziedzin nauki poza podstawową wiedzą akademicką, rozwijania ich talentów i stać się liderami biznesu w przyszłości.

Poprzez naszą Jednostkę Edukacyjną zachęcamy do uczenia się przez całe życie dla tych profesjonalistów w Barcelonie i Europie poszukujących nowych poziomów przywództwa w swojej karierze iw swoich organizacjach. Nasze specjalizowane MBA i studiów magisterskich w dziedzinie marketingu, finansów, zarządzania operacyjnego, globalnego zarządzania przedsiębiorstwem i przedsiębiorczości są w stanie zaspokoić potrzeby każdego człowieka, a jednocześnie kierować studentami do ich długoterminowych celów zawodowych. W naszej szkole biznesowej w Barcelonie budujemy swoją przyszłość razem z Tobą poprzez współpracę, wsparcie i innowacje!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Akredytacje

GBSB Global Business School is accredited by Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC). The school has earned Premier status with ASIC for its commendable areas of operation. ASIC accreditation helps students and parents make a more informed choice and will also help a school, college, university, training provider or distance education provider, demonstrate to the international student body that they are a high quality institution. ASIC is recognised by UKVI in UK, is a member of the CHEA International Quality Group (CIQG) in USA and is listed in their International Directory, is a member of the BQF (British Quality Foundation), are affiliates of ENQA (European Network for Quality Assurance) and are institutional members of EDEN (European Distance and E-Learning Network)


ecbe

GBSB Global Business School is has an official membership with ECBE, the European Council for Business Education, an international not-for-profit educational organisation committed to support higher and further education institutions and professional training organisations to develop outstanding, innovative programs which will help students to develop the skills, knowledge and experience to succeed in today's dynamic global economy.


microsoft-school-badge-accreditation

Recognition as a Microsoft School is awarded to schools worldwide that have started their journey implementing a complete digital transformation to improve and innovate their teaching and learning methods. This platform creates an inclusive, high-tech academic experience that not only stimulates advanced learning and development but also motivates students to achieve greatness. GBSB Global Business School is the only higher education institution in Spain that has obtained this accreditation*.

*As of January 2017

Widzieć BBAs » Widzieć MBA » Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BBA

MBA

MBA Online W Przedsiębiorczości

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 miesięcy October 2017 Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

Online MBA w przedsiębiorczości jest programem transformacyjnym, który inspiruje uczniów do rozwoju zarówno osobiście, jak i profesjonalnie. Jest to jeden z najbardziej pionierskich MBA w Hiszpanii, który ma na celu zmianę samą koncepcję edukacji biznesowej i przygotowanie odpowiedzialnych, innowacyjnych i naprawdę globalnych liderów biznesu. [+]

Odkryj online MBA w przedsiębiorczości Studiuj Business Administration w szkole biznesowej, gdzie "Digital" znajduje się w jego podstawach. GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez firmę Microsoft jako lider w dziedzinie edukacji cyfrowej. Odseparuj się od konkurencji. Uzyskanie dyplomu z Microsoft Imagine Academy - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokojenia zapotrzebowania rynku na technologie cyfrowe Zdobądź akredytację poza swoim magisterskim dzięki ACCA, renomowanym międzynarodowym Stowarzyszeniu Biegłych Rewidentów Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Wydatki - październik, styczeń, kwiecień / rocznie Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Wydział z doświadczeniem w branży Zaawansowana międzynarodowa wiedza biznesowa Praktyczna wiedza stosowana w skali globalnej Kariera z wielonarodowymi firmami Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Opis programu Online MBA w przedsiębiorczości jest programem transformacyjnym, który inspiruje uczniów do rozwoju zarówno osobiście, jak i profesjonalnie. Jest to jeden z najbardziej pionierskich MBA w Hiszpanii, który ma na celu zmianę samą koncepcję edukacji biznesowej i przygotowanie odpowiedzialnych, innowacyjnych i naprawdę globalnych liderów biznesu. Online MBA w programie przedsiębiorczości koncentruje się na praktykach zrównoważonych, etykach biznesowych, duchu przedsiębiorczości, silnych umiejętnościach przywódczych i innowacyjnych rozwiązywaniu problemów, przygotowując profesjonalistów, którzy zmobilizują świat do zmiany i przekształcenia przyszłości biznesu. MBA Online w przedsiębiorczości uczy umiejętności i zapewnia wiedzę, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą lub działać istniejącej firmy skutecznie. Online MBA w przedsiębiorczości studentów uczy się, jak tworzyć innowacyjne rozwiązania, a także podejmowania decyzji i przedsiębiorczych umiejętności przywódczych. Studiując online MBA w przedsiębiorczości,... [-]

MBA W Internecie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 miesięcy October 2017 Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

MBA Online to program transformacyjny, który inspiruje uczniów do rozwoju zarówno osobiście, jak i profesjonalnie. Jest to jeden z najbardziej pionierskich programów MBA online w Hiszpanii, który ma na celu zmianę samą koncepcję edukacji biznesowej i przygotowanie odpowiedzialnych, innowacyjnych i naprawdę globalnych liderów biznesu. [+]

Odkryj online MBA Uzyskanie dyplomu z Microsoft Imagine Academy - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokojenia zapotrzebowania rynku na technologie cyfrowe Studiuj Business Administration w szkole biznesowej, gdzie "Digital" znajduje się w jego podstawach. GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez firmę Microsoft jako lider w dziedzinie edukacji cyfrowej. Odseparuj się od konkurencji. Zdobądź akredytację poza swoim magisterskim dzięki ACCA, renomowanym międzynarodowym Stowarzyszeniu Biegłych Rewidentów Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Wydatki - październik, styczeń, kwiecień / rocznie Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Wydział z doświadczeniem w branży Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Zaawansowana międzynarodowa wiedza biznesowa Praktyczna wiedza stosowana w skali globalnej Kariera z wielonarodowymi firmami Opis programu MBA Online to program transformacyjny, który inspiruje uczniów do rozwoju zarówno osobiście, jak i profesjonalnie. Jest to jeden z najbardziej pionierskich programów MBA online w Hiszpanii, który ma na celu zmianę samą koncepcję edukacji biznesowej i przygotowanie odpowiedzialnych, innowacyjnych i naprawdę globalnych liderów biznesu. Online MBA nagradza zrównoważone praktyki i etykę biznesu, promuje przedsiębiorczość, silne przywództwo i innowacyjne rozwiązywanie problemów, kształcąc profesjonalistów, którzy będą napędzać świat. Program obejmuje podstawowe kursy zarządcze i analityczne, takie jak zarządzanie operacyjne, księgowość finansowa i zarządzanie strategiczne, które zapewniają studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia wyższych stanowisk kierowniczych. Jednocześnie program ten oferuje uczniom możliwość uzyskania zaawansowanej i specjalistycznej edukacji w jednym z wielu dziedzin w międzynarodowym biznesie. GBSB Global Business School Online MBA (MBA Online)... [-]

Magisterskie

Kierownik Online W Międzynarodowym Zarządzaniu Przedsiębiorstwem

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12 miesięcy October 2017 Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

GBSB Global Business School jest wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii z wydziałem o zróżnicowanej kulturze i bogatym doświadczeniem w międzynarodowym biznesie. Mistrz Online w International Business Management został starannie zaprojektowany, aby rozwijać utalentowanych i ciekawskich studentów w przyszłych globalnych specjalistach, którzy mogą sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją firmy wielonarodowe na całym świecie. [+]

Dlaczego Mistrz Online w International Business Management Studiować międzynarodowy biznes w prawdziwie globalnej szkole biznesu GBSB Global jest jedynym przedsiębiorstwem oferującym studia regionalne w ramach jednego stopnia: prowadzenie działalności w Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej, Afryce, Rosji i krajach CIS Uzyskać dodatkowe kwalifikacje różniczkowe z Microsoft Imagine Academy i ACCA: GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokojenia zapotrzebowania rynku na wysoko wykwalifikowanych menadżerów międzynarodowych. Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Nakłady - październik, styczeń, kwiecień / rok Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Międzynarodowy Wydział z Globalnym Doświadczeniem Praktyczne podejście Wysokie międzynarodowe doświadczenie edukacyjne Studia Regionalne i Studia Języków Obcych Wyłączna możliwość wizyty w WTO, ONZ i UNESCO Możliwości kariery w najlepszych międzynarodowych firmach Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Opis programu Globalizacja znacząco przekształciła działalność międzynarodową, a tym samym firmy na całym świecie poszukują profesjonalistów z wysokim poziomem kompetencji międzykulturowych i umiejętności menedżerskich. GBSB Global Business School jest wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii z wydziałem o zróżnicowanej kulturze i bogatym doświadczeniem w międzynarodowym biznesie. Mistrz Online w International Business Management został starannie zaprojektowany, aby rozwijać utalentowanych i ciekawskich studentów w przyszłych globalnych specjalistach, którzy mogą sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją firmy wielonarodowe na całym świecie. Online Master w International Business zapewnia pogłębioną analizę kwestii biznesowych, począwszy od gospodarki światowej, aż po negocjacje międzykulturowe i przywództwo. Studenci będą mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób prowadzone są firmy w określonych regionach na całym świecie, takich jak Azja,... [-]

Magister Online W Działalności Cyfrowej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12 miesięcy October 2017 Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

Mistrz Online w dziedzinie cyfrowej firmy jest zdecydowanie najodpowiedniejszym i najbardziej innowacyjnym programem Online Master w zakresie wyzwań stojących przed profesjonalistami. Korzystając z wielu metod nauczania - od studiów przypadków do wizyt przemysłowych, warsztatów i nie tylko - studenci uczą się zmieniać na arenie cyfrowej światową wizję przenoszącą się na rynki na całym świecie. [+]

Dlaczego Online Magister Digital Business w Barcelonie Study Digital Business w Szkole Biznesowej, gdzie znajduje się "Digital". GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez firmę Microsoft jako lider w dziedzinie edukacji cyfrowej. Uzyskanie dyplomu z Microsoft Imagine Academy - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokojenia zapotrzebowania rynku na technologie cyfrowe. Wybierz ścieżkę do nauki - zostań przedsiębiorcą cyfrowym lub przyczynij się do cyfrowych strategii istniejącej organizacji. Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Nakłady - październik, styczeń, kwiecień / rok Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Dwa utwory: cyfrowe uruchamianie lub wyzwania dla firm Wydział z doświadczeniem w branży Praktyczna wiedza stosowana w skali globalnej Możliwości kariery z najlepszymi firmami cyfrowymi i technologicznymi Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Opis programu Mistrz Online w dziedzinie cyfrowej firmy jest zdecydowanie najodpowiedniejszym i najbardziej innowacyjnym programem Online Master w zakresie wyzwań stojących przed profesjonalistami. Korzystając z wielu metod nauczania - od studiów przypadków do wizyt przemysłowych, warsztatów i nie tylko - studenci uczą się zmieniać na arenie cyfrowej światową wizję przenoszącą się na rynki na całym świecie. Program zajęć jest bardzo rozległy, obejmujący tematy takie jak e-commerce, cyfrowy model biznesowy, sieci społecznościowe, strategie SEO / SEM, analizy internetowe, marketing mobilny i wiele innych. Wykładowca zapewnia uczniom możliwość dopasowania programu do potrzeb ich przedsiębiorcy, którzy potrzebują wsparcia w cyfrowych technikach uruchamiania, lub jako korporacja zawodowa dążąca do przekształcenia firmy. Mistrz Globalny w Biznesie GBSB Global Business... [-]

Magister Online W Marketingu Cyfrowym I E-commerce

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Hiszpania online Barcelona + 2 więcej

Zostań mistrzem w marketingu cyfrowym i e-commerce w Szkole Biznesowej, gdzie "Cyfrowo" znajduje się w jego podstawach. GBSB Global Business School jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii, akredytowaną przez Microsoft jako oficjalną szkołą Microsoft i liderem w edukacji cyfrowej. [+]

Dlaczego online magister marketingu cyfrowego i e-commerce Zostań mistrzem w marketingu cyfrowym i e-commerce w Szkole Biznesowej, gdzie "Cyfrowo" znajduje się w jego podstawach. GBSB Global Business School jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii, akredytowaną przez Microsoft jako oficjalną szkołą Microsoft i liderem w edukacji cyfrowej. Zdobądź podwójny stopień z Uniwersytetem w Alcala Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Nakłady - październik, styczeń, kwiecień / rok Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Przywództwo w edukacji cyfrowej w Hiszpanii Wydział Marketingu Cyfrowego i e-commerce Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Wiedza praktyczna Metodologia nauczania metodą zadaniową Cyfrowi marketingowcy są w dużym popy i najbardziej zatrudnieni przez specjalistów ds. Marketingu. Opis programu Marketing cyfrowy stał się istotną częścią zarządzania marketingowego praktycznie każdej firmy w każdej branży. Magister online w marketingu cyfrowym ma na celu edukację studentów i upewnienie się, że są one przygotowane na wyzwania współczesnej, cyfrowo przekształconej gospodarki międzynarodowej wymagającej wielozadaniowości, umiejętności uczenia się i adaptacji do szybkiej, elastycznej i łączności. Magister online w marketingu cyfrowym zapewnia studentom umiejętności wymagane w branży marketingu cyfrowego i uczy ich zarządzania zintegrowanym systemem różnych kanałów komunikacji, platform, narzędzi i modeli marketingu cyfrowego na różnych rynkach międzynarodowych. Mistrz Online w marketingu cyfrowym pomaga studentom odkryć dynamiczne i złożone pole marketingu cyfrowego i zapewnia zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Głównymi obszarami objętymi programem są zarządzanie witryną sieci Web, UX, marketing poczty elektronicznej, strategia marketingu cyfrowego i planowanie marketingowe, optymalizacja pod... [-]

Magister Online W Zarządzaniu Marketingowym

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12 miesięcy October 2017 Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

Magister marketingu online w marketingu ma na celu pogłębianie wiedzy na temat odpowiednich i innowacyjnych umiejętności i technik marketingowych dla potencjalnych studentów zainteresowanych podjęciem kariery marketingowej. Program zawiera narzędzia, teorie, ramy, umiejętności myślenia krytycznego oraz projekty uczenia się w obszarach obejmujących zarządzanie marką, zarządzanie sprzedażą, marketing cyfrowy, badania rynku i rozwój produktów. [+]

Dlaczego online magister zarządzania marketingowego Zindywidualizowany program nauczania wyznacza Mistrza Online w zarządzaniu marketingowym, poza innymi podobnymi programami: wybierz do pięciu wybranych przedmiotów z różnych dziedzin i dostosuj wykształcenie. Bądź konkurencyjny w XXI wieku. GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez firmę Microsoft jako jedną z najbardziej innowacyjnych szkół biznesu w Hiszpanii. Zostań certyfikowany przez Akademię Microsoft Imagine Academy na szczycie magistra online - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokojenia zapotrzebowania rynku na technologie cyfrowe. Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Nakłady - październik, styczeń, kwiecień / rok Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Korzystanie z najlepszych studiów przypadków i uczenia się poprzez robienie Wydział jest obecny Dyrektorzy Marketingu i Dyrektorzy Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Kariera z renomowanymi międzynarodowymi firmami Opis programu Magister marketingu online w marketingu ma na celu pogłębianie wiedzy na temat odpowiednich i innowacyjnych umiejętności i technik marketingowych dla potencjalnych studentów zainteresowanych podjęciem kariery marketingowej. Program zawiera narzędzia, teorie, ramy, umiejętności myślenia krytycznego oraz projekty uczenia się w obszarach obejmujących zarządzanie marką, zarządzanie sprzedażą, marketing cyfrowy, badania rynku i rozwój produktów. Pozwala to na bardziej efektywny rozwój, doskonalenie i udoskonalenie wiedzy i umiejętności marketingowych, które są tak kluczowe dla profesjonalnego sukcesu w dziedzinie zarządzania marketingowego. Online Master of Science in Marketing Management uczy studentów nie tylko umiejętności i techniki taktycznej w dziedzinie marketingu, ale także jak stosować je do rzeczywistych inicjatyw biznesowych. Program oferuje wgląd w projektowanie... [-]

Master Online W Działach I Zarządzaniu łańcuchem Dostaw

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12 miesięcy October 2017 Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

Magister online w zakresie zarządzania operacyjnego i zarządzania łańcuchem dostaw ma na celu zapewnienie studentom podstawowego zrozumienia funkcjonowania i funkcji łańcucha dostaw w perspektywie globalnej, koncentrując się na nadrzędnych efektach działania i zarządzaniu łańcuchem dostaw w odniesieniu do organizacji. [+]

Dlaczego Mistrz Online w Operacjach i Zarządzaniu Łańcuchem Dostaw Prowadzenie badań i zarządzanie łańcuchem dostaw w szkole biznesu, w której "cyfrowe" leży u jego podstaw. GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez firmę Microsoft jako lider w dziedzinie edukacji cyfrowej. Uzyskanie dyplomu z Microsoft Imagine Academy - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokojenia zapotrzebowania rynku na technologie cyfrowe Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Wydatki - październik, styczeń, kwiecień / rocznie Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Wydział z doświadczeniem w branży Praktyczna wiedza stosowana w skali globalnej Możliwości kariery z kilkoma wiodącymi międzynarodowymi firmami i udane starty z całego świata Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Opis programu Magister online w zakresie zarządzania operacyjnego i zarządzania łańcuchem dostaw ma na celu zapewnienie studentom podstawowego zrozumienia funkcjonowania i funkcji łańcucha dostaw w perspektywie globalnej, koncentrując się na nadrzędnych efektach działania i zarządzaniu łańcuchem dostaw w odniesieniu do organizacji. Magister zarządzania operacyjnego i zarządzania łańcuchem dostaw kształci przyszłych liderów biznesu z podstawowymi kompetencjami technicznymi i menedżerskimi, aby odnieść sukces na całym świecie. Ten Online Master w swoich działaniach uczy przyszłych menedżerów biznesowych, jak zdobyć przewagę konkurencyjną na rynkach na całym świecie, z wysokim poziomem kompetencji technicznych i menedżerskich. Program Online Master in Operations and Supply Chain Management angażuje studentów w proces i techniki wykorzystywane do opracowywania różnorodnych strategii zarządzania w operacjach, zaopatrzeniu oraz zaopatrzeniu i łańcuchach dostaw. Dzięki tym lepszym zrozumieniu uczniowie będą... [-]

Online Mistrza W Przedsiębiorczości

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12  October 2017 Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

Badaj przedsiębiorczość w dziesięciu najlepszych miastach w Europie, aby uzyskać atrakcyjność i łatwość prowadzenia biznesu. Ogromny w środowisku innowacji biznesowych - GBSB Global angażuje innowacje na każdym poziomie procesu uczenia się. [+]

Dlaczego Mistrz Online w Przedsiębiorczości Badaj przedsiębiorczość w dziesięciu najlepszych miastach w Europie, aby uzyskać atrakcyjność i łatwość prowadzenia biznesu. Ogromny w środowisku innowacji biznesowych - GBSB Global angażuje innowacje na każdym poziomie procesu uczenia się. GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez firmę Microsoft jako lider w dziedzinie edukacji cyfrowej. Silny nacisk na równoważenie nauczania teoretycznego z nauką doświadczalną (uczenie się od właścicieli małych firm, odwiedzanie inkubatorów przedsiębiorczości, wycieczki po terenie) Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Wydatki - październik, styczeń, kwiecień / rocznie Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Dowiedz się od prawdziwych przedsiębiorców i właścicieli firm Zacznij od przygotowania praktycznego planu biznesowego Uruchom swoją firmę lub dołącz do innowacyjnego uruchomienia Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Opis programu Przyszli przedsiębiorcy uczą się, jak wykorzystać ich kreatywność do tworzenia wartości i zaspokajania potrzeb na rynku. Mistrz Online w Przedsiębiorczości oferuje studentom szkolenia w zakresie umiejętności, które pomogą rozwijać przedsiębiorczy sposób myślenia. Mistrz Online w przedsiębiorczości uczy studentów, jak założyć własne firmy, opracowywać nowe produkty lub zarządzać innowacyjnymi projektami dla istniejących firm. Ten Online Master in Entrepreneurship w Hiszpanii koncentruje się na generowaniu nowych pomysłów i postrzeganiu ich do osiągnięcia, tworząc wartość ekonomiczną i społeczną. Mistrz Online w Przedsiębiorczości uczy studentów, jak dostosować nowe pomysły, aby mieć pozytywny wpływ na dzisiejszy świat. Studenci mogą nauczyć się robić interesy w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Łacińskiej, co pomaga rozwijać... [-]

Online Mistrza W Zarządzaniu Turystyką I Gościnnością

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

[+]

[-]

Online W Dziedzinie Finansów

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12 miesięcy October 2017 Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

Studiuj Finanse w Szkole Biznesowej Gdzie "Technologia Cyfrowa" znajduje się w jego Rdzeniu. GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez firmę Microsoft jako lider w dziedzinie edukacji cyfrowej. [+]

Dlaczego online magister finansów Studiuj Finanse w Szkole Biznesowej Gdzie "Technologia Cyfrowa" znajduje się w jego Rdzeniu. GBSB Global jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii akredytowaną przez firmę Microsoft jako lider w dziedzinie edukacji cyfrowej. Zdobądź akredytację w uzupełnieniu do magistra online za pośrednictwem ACCA, renomowanego międzynarodowego Stowarzyszenia Biegłych Rewidentów Uzyskanie dyplomu z Microsoft Imagine Academy - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokojenia zapotrzebowania rynku na technologie cyfrowe Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Wydatki - październik, styczeń, kwiecień / rocznie Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Zdobądź uznane międzynarodowe uznanie za pośrednictwem ACCA Wydział z doświadczeniem w branży Praktyczna wiedza stosowana w skali globalnej Możliwości kariery z najlepszymi firmami finansowymi Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Opis programu Magister finansów online jest jednym z najbardziej innowacyjnych programów MBA online w dziedzinie finansów w Hiszpanii, który ma na celu zmianę sposobu nauczania przedsiębiorstw i pociągów odpowiedzialnych, innowacyjnych i skupiających się na globalnym liderów biznesu. Studenci uczą się rozwijać zaawansowaną inteligencję i świadomość kulturową oraz uczą się skutecznie pracować z ludźmi, którzy mają bardzo różne wartości i wierzenia. Magister finansów online obejmuje podstawowe kursy analityczne, takie jak rachunkowość finansowa i menedżerska, analiza statystyczna i finanse korporacyjne, z których wszystkie zapewniają studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu kariery menedżerskiej w dziedzinie finansów. Jednocześnie Online Master umożliwia studentom uzyskanie zaawansowanego zrozumienia różnych dziedzin w dziedzinie finansów, takich jak inwestycje, finanse przedsiębiorców, finansowanie nieruchomości, fuzje i przejęcia,... [-]

Online W Zakresie Zarządzania Finansami, Bankowości Cyfrowej I Finansów Internetowych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Hiszpania online + 1 więcej

Pierwszy i jedyny stopień magistra online w Hiszpanii w zakresie innowacji finansowych - będzie na żądanie rzeczywistości jutra [+]

Dlaczego online magister zarządzania finansami, bankowością cyfrową i finansami internetowymi Pojawienie się sektora Finansów Internetowych jako nowej formy tradycyjnego finansowania. Przyszłość nie czeka Pierwszy i jedyny stopień magistra online w Hiszpanii w zakresie innowacji finansowych - będzie na żądanie rzeczywistości jutra GBSB Global jest oficjalnym partnerem ACCA (Stowarzyszenia Biegłych Rewidentów) - światowej renomie w sektorze finansowym. Uzyskać certyfikat ACCA na studiach magisterskich bez konieczności dodatkowych egzaminów Fakty Czas trwania programu - 9 miesięcy Język programu - angielski Nakłady - październik, styczeń, kwiecień / rok Lokalizacja - online Najważniejsze cechy programu Holistyczne cyfrowe doświadczenie obsługiwane przez firmę Microsoft i elastyczność Edukacja oparta na technologii i innowacjach Wydział Przemysłu Finansowego Doświadczenie Certyfikat ACCA jest przyznawany dodatkowo do studiów magisterskich Unikalna wiedza na temat najnowszych osiągnięć w zarządzaniu finansami Wyłączny dostęp do wielu finansów Oferty pracy na całym świecie za pośrednictwem portalu ACCA Certyfikacja ACCA zapewnia pracodawcom pewność, że posiadasz niezbędne umiejętności i wiedzę w zakresie rachunkowości i finansów Uzyskaj wyłączny dostęp do portalu kariery ACCA oraz prezentacji firm w GBSB Global Opis programu Rozwój internetu radykalnie przesunął sektor finansowy. Transformacja technologiczna i internet zmieniły strukturę i charakter sektora usług finansowych. Przemysł bankowy jest zakłócony przez technologię na wszystkich szczeblach. Firmy FinTech próbują zrewolucjonizować rynek usług finansowych. Magister online w zakresie zarządzania finansami, bankowości elektronicznej i finansów internetowych przygotowuje studentów do stawienia czoła wyzwaniom dzisiejszego sektora finansowego. Tradycyjne finansowanie traci na znaczeniu w gospodarce cyfrowej. Online Master w dziedzinie zarządzania finansami studentów odkryje nowe formy rachunkowości i zarządzania finansami. Mistrz Online w zarządzaniu... [-]

Filmy

GBSB Global New Student Orientation: April Academic Intake

GBSB Global Graduation Ceremony 2017

Kontakt