GBSB Global Business School - Online programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

GBSB Global Business School jest pierwszą szkołą biznesu w Hiszpanii skupiającą się na świecie. Szkoła biznesu zajęła pierwsze miejsce w Europie w Przewodniku po szkołach zrównoważonego rozwoju i została uznana za lidera edukacji globalnej przez Newsweek Magazine w grudniu 2012 r. GBSB Global Business School (GBSB Global) to organizacja edukacyjna stworzona, aby rzucić wyzwanie nowym ekonomicznym okoliczności i zmieniające się czasy. GBSB Global jest jedyną szkołą podyplomową w Hiszpanii zaproszoną do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Spraw Etyki Biznesu w Kalifornii wraz z takimi uniwersytetami jak Oxford, INSEAD, University of California - Irvine itp., Gdzie jej studenci zostali finalistami i zdobyli pierwsze miejsce w konkursie, tym samym osiągając międzynarodowe uznanie jakości edukacji zapewnianej przez GBSB Global Business School.

GBSB Global Business School oferuje programy biznesowe, które zachęcają, pielęgnują i rozwijają potencjał innowacyjny naszych uczniów. GBSB Global Business School to instytucja edukacyjna, która celebruje różnorodność na każdym poziomie procesu uczenia się poprzez włączenie społeczne, empatię i internacjonalizm. GBSB Global Business School to miejsce, w którym studenci mogą rozwijać się zawodowo i osobiście, zdobywać nową wiedzę i umiejętności, rozwijać swoją sieć oraz rozwijać inteligencję kulturową i emocjonalną. Studia w GBSB Global to doświadczenie zmieniające życie. www.masterstudies.com

Globalne podstawowe wartości GBSB

 • Globalna różnorodność | Studenci z 85 krajów i wydziałów z 20 krajów
 • Koncentracja na innowacji | Od metod nauczania, programów kursów i warsztatów po w pełni zdigitalizowane środowisko edukacyjne - wszystko zależy od innowacji i kwestionowania status quo
 • Szanse na zatrudnienie i możliwości rozwoju kariery | Praktyczna wiedza i umiejętności, doradztwo zawodowe i indywidualne sesje coachingowe

Uznany za globalny ranking MBA MBA i # 11 Online MBA w magazynie CEO

Dlaczego GBSB Global?

 • Jedyna szkoła biznesu w Hiszpanii z międzynarodową akredytacją ASIC
 • Akredytowane przez The Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP), USA
 • Oficjalna szkoła Microsoft Showcase
 • Oficjalny członek Europejskiej Rady Edukacji Biznesowej (EBCE)
 • Pierwsza i jedyna oficjalna szkoła Microsoft w Hiszpanii, akredytowana przez Microsoft jako lider w edukacji cyfrowej, zapewniająca uczniom najnowocześniejsze doświadczenie edukacyjne od pierwszego dnia
 • Jedyna szkoła biznesowa w Barcelonie i Madrycie ze statusem Komputerowego Centrum Egzaminacyjnego ACCA i statusem Silver Learning Partner
 • Nagrany jako jedna z najlepszych szkół biznesu w Europie przez MYBS (Mind Your Own Business School)
 • Powtarzający się zwycięzca międzynarodowego konkursu na etykę biznesu, USA
 • Uznany za lidera w edukacji globalnej przez magazyn Newsweek
 • Numer 1 w Europie w Przewodniku po szkołach zrównoważonego rozwoju

GBSB Global Business School jest uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych szkół biznesu w Europie, w której program nauczania odzwierciedla aktualne zapotrzebowanie rynku. Jest to również jedyna szkoła biznesu w Hiszpanii, która prowadzi studia regionalne, takie jak „Doing Business in Africa”, „Doing Business in America Latin” itp. Organ studencki jest bardzo międzynarodowy i reprezentuje ponad 85 różnych narodowości. Szkoła ma strategicznych partnerów w USA, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, którzy gwarantują elastyczną mobilność studentów i wykładowców.

GBSB Global Business School jest akredytowany przez Service Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC) - uznany przez brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i zatwierdzony przez Ofsted, Radę ds. Akredytacji szkolnictwa wyższego. GBSB Global jest członkiem Rady Akredytacyjnej Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP), USA. GBSB Global został uznany przez Microsoft w 2017 roku za pierwszą i jedyną oficjalną szkołę Microsoft Showcase School w Hiszpanii, GBSB Global poczynił niezwykłe postępy w dziedzinie cyfrowej klasy, przekształcając środowisko uczenia się uczniów i wyposażając ich w narzędzia pozwalające na daleko posunięcie. Ponadto w listopadzie 2013 r. GBSB Global Business School otrzymało propozycję zostania oficjalnym partnerem akademickim Komisji Europejskiej podczas Europejskich Dni Rozwoju, najważniejszego forum na temat światowej polityki i rozwoju. Ponownie, była to jedyna hiszpańska szkoła biznesu, która osiągnęła tę zasługę wraz z 20 najlepszymi uniwersytetami z całego świata.

Studiowanie na GBSB Global oferuje:

 • Unikalne wizyty przemysłowe w międzynarodowych firmach z branży
 • Microsoft 365 Education oferuje niezrównane cyfrowe środowisko nauczania i uczenia się
 • Nauka dodatkowych języków obcych
 • Pomoc i doradztwo w zakresie rozwoju kariery oraz oferty staży na całym świecie
 • Dostęp do uniwersyteckiej firmy konsultingowej, aby rozpocząć działalność gospodarczą
 • Europejski tytuł magistra z 60 punktami ECTS uznanymi w procesie bolońskim w szkolnictwie wyższym
 • Spotkania z kadrą kierowniczą z różnych firm, które przychodzą do szkoły jako zaproszeni goście
 • Zajęcia z profesorami z dużym doświadczeniem zawodowym
 • Globalne wyjazdy studyjne do Organizacji Narodów Zjednoczonych, Światowej Organizacji Handlu i innych ważnych organizacji z możliwością zabezpieczenia staży
 • Innowacyjne podejście edukacyjne kładące nacisk na wiedzę praktyczną

137151_137144_logo.jpg

GBSB Global Business School nagrodzony globalną akredytacją biznesową od ACBSP

Z dumą informujemy, że 28 maja 2020 r. Rada Akredytacyjna Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP) przyznała GBSB Global globalną akredytację biznesową swoich programów biznesowych. GBSB Global Business School jest zaszczycona i dumna z bycia częścią społeczności instytucji prowadzących wiodącą edukację biznesową na całym świecie.

ACBSP jest wiodącym stowarzyszeniem akredytacyjnym w zakresie edukacji biznesowej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w biznesowym szkolnictwie wyższym na świecie - obecnie akredytuje programy biznesowe w prawie 1200 kampusach w 63 krajach i jest znane z najwyższych standardów doskonałości w akredytacji.

Akredytacja ACBSP ocenia aspekty przywództwa, planowanie strategiczne, relacje z interesariuszami, jakość programów akademickich, referencje wykładowców i wsparcie edukacyjne. Akredytacja ACBSP potwierdza, że procesy nauczania i uczenia się w ramach programów biznesowych oferowanych przez GBSB Global Business School spełniają standardy edukacyjne ustanowione przez ACBSP.

Korzyści z akredytacji ACBSP dla przyszłych studentów

Akredytacja ACBSP stanowi świadectwo dla wszystkich potencjalnych studentów, którzy chcą ubiegać się o studia w GBSB Global Business School. Dzięki niemu wszyscy potencjalni studenci GBSB Global mogą być pewni, że sama szkoła i wszystkie jej programy edukacyjne zostały dokładnie przeanalizowane i ocenione w różnych kategoriach.

Uznano, że GBSB Global zapewnia swoim studentom wysoko wykwalifikowany organ wykładowy , silny program akademicki i różne partnerstwa edukacyjne z innymi instytucjami. GBSB Global został również oceniony pod kątem silnego systemu wsparcia edukacyjnego przez cały okres studiów biznesowych i po ukończeniu studiów.

Korzyści z akredytacji ACBSP dla globalnych studentów i absolwentów GBSB

 • Łatwiejszy transfer punktów: akredytacja ACBSP ułatwia proces transferu punktów uzyskanych tytułów. Ponieważ kredyty te są częściej akceptowane przez inne instytucje, łatwiej jest studentom i absolwentom GBSB Global, którzy ukończyli zaawansowane stopnie naukowe lub inne kursy, aby przenieść je później.
 • Możliwości zatrudnienia: standardy akredytacji ACBSP są bardzo cenne dla pracodawców, organów licencyjnych i agencji regulacyjnych. Studiowanie w GBSB Global otwiera drzwi do wiadomości i możliwości zawodowych na całym świecie. Ukończenie studiów i posiadanie stopnia naukowego w instytucji zatwierdzonej przez ACBSP ułatwia znalezienie zatrudnienia po ukończeniu studiów.
 • Członkostwo i połączenie: Szkoły biznesu uznane przez ACBSP są częścią globalnej sieci edukacyjnej. Sieć ta zapewnia studentom i absolwentom GBSB Global dostęp do różnych programów badawczych i wymiany, a także możliwości wzbogacania kultury.

Lokalizacje

Hiszpania online

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179
Barcelona

08011 Hiszpania online, Hiszpania

Barcelona

Address
Carrer d'Aragó,179
08011 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Madryt

Address
28039 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

BBA
MBA
Magisterskie