EUSchool European School of Leadership

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać EUschool?

Jeśli szukasz szkolenia, elastycznego, online, ale z wirtualnymi zajęciami na żywo, z możliwością międzynarodowego tygodnia twarzą w twarz, z indywidualnym uzupełnieniem, stanowiącym część wybranej grupy specjalistów o międzynarodowym pochodzeniu, z praktycznym i natychmiastowym szkoleniem aplikacyjnym w swoim profesjonalna wydajność, nauczana przez uznanych ekspertów i przy dobrej relacji jakości do ceny, EUschool to Twój wybór.118766_ImagenEUschool.jpg

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z długoletnią karierą, pasjonatami szkoleń, z wyraźnym powołaniem do przekazywania naszego doświadczenia i praktycznej wiedzy innym specjalistom, którzy są zainteresowani zdobyciem umiejętności prowadzenia i kierowania obowiązkami w swoich firmach, aby promować się zawodowo. lub opracuj własny pomysł na biznes. Nasze motto brzmi: „Trening od profesjonalnego do zawodowego” .

European School of Leadership

EUSchool to szkoła biznesu z siedzibą w Madrycie, której celem jest oferowanie wysokiej jakości międzynarodowych szkoleń w przystępnych cenach. Nasi studenci wybierają nas, ponieważ mają:

  • Doskonały stosunek jakości do ceny .
  • Małe grupy z bardzo spersonalizowaną kontynuacją.
  • Zespół uznanych profesorów w ich profesjonalnym wykonaniu.
  • W pełni praktyczne szkolenie, natychmiastowe zastosowanie w zawodach.
  • Tryb mieszanego uczenia się, połączony z zajęciami na odległość z krótkim okresem bezpośrednim w Madrycie (1 lub 2 tygodnie).
  • Międzynarodowe grupy specjalistów, którzy wzbogacili się w procesie szkolenia.

118589_fondo-2.png

Lokalizacja

Dwa biura Euschool znajdują się w dzielnicy Salamanca, uważanej za najbardziej ekskluzywną część miasta, kilka metrów od Castellany, głównej dzielnicy finansowej Madrytu, w pobliżu stadionu Santiago Bernabéu.

udogodnienia

EUSchool ma wygodne i funkcjonalne wyposażenie, podkreślające kondycję klas, w których odbywają się sesje twarzą w twarz.

Nauczanie personelu

Najcenniejszym zasobem, który ma EUSchool, jest zespół trenerów, który ma długą karierę zawodową. Wybrany z wielką starannością, ich pobyt w szkole podlega doskonałym wynikom w ankiecie satysfakcji, na którą odpowiadają uczniowie.

wartości

W EUSchool tworzymy przede wszystkim rodzinę, w której rozwijamy się zawodowo, ale także osobiście. Tworzymy bardzo bliskie więzi między wszystkimi członkami, komunikujemy się i pomagamy sobie nawzajem.

Lokalizacje

Madryt

Address
C/ Diego de León, Nº, 47 / Av. Brasil, Nº, 6
28006 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium