ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła biznesu i zarządzania

ENyD Business and Management School to instytucja edukacyjna specjalizująca się w kształceniu podyplomowym, której głównym celem jest ułatwienie nabywania kluczowych kompetencji wymaganych przez profile zawodowe za pomocą 100% praktycznej metodologii stosowanej w środowisku pracy od pierwszego dnia

Przez prawie 20 lat doświadczenia ponad 40 000 studentów z 50 różnych narodowości zdecydowało się zaufać modelowi pedagogicznemu ENyD, popieranemu przez Europejski Uniwersytet Miguela de Cervantesa. Jego obszary studiów obejmują: zarządzanie biznesem, marketing cyfrowy, księgowość i finanse, doradztwo biznesowe, zarządzanie biznesem, big data lub zarządzanie talentami, możliwość wyboru między różnymi poziomami szkolenia, takimi jak specjalizacja kursy uniwersyteckie, magisterskie lub oficjalny MBA.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

ENyD Business and Management School ma szkolenia online, które pozwalają uczniowi na lepszą zgodność ich życia akademickiego i zawodowego; chodzenie na wirtualne zajęcia, dostęp do w 100% zaktualizowanych instrukcji, rozwiązywanie interaktywnych ćwiczeń itp. Licząc na to przy pomocy wyspecjalizowanych nauczycieli i profesjonalnych koordynatorów, zawsze gotowych odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Ponadto ENyD oferuje pomoc finansową i stypendia w celu ułatwienia dostępu do wysokiej jakości szkoleń. Jeśli chodzi o dostęp do rynku pracy, Szkoła Biznesu i Zarządzania oferuje swoim studentom pełną obsługę zatrudnienia i staż, z umowami z ponad 2000 firm.

ENyD Facebook: https://www.facebook.com/Escueladenegociosydireccion

Twitter ENyD: https://twitter.com/EscueladeNyD

Linkedin ENyD: https://www.linkedin.com/uas/login?session_redirect=https%3A%2F%2Fwww.linkedin.com%2Fschool%2F15142988%2Fadmin%2F

YouTube Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC0MOAXvGIeAoICCwjuXgaGA

Przegląd biznesowy ENyD: https://br.escueladenegociosydireccion.com/

Lokalizacje

Madryt

Address
ENyD Madrid
Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID

Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania