EDIX

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nazywamy się EDIX , Instytut Ekspertów Cyfrowych UNIR. Urodziliśmy się, aby szkolić pracowników cyfrowych, których potrzebują dziś firmy.

Nadeszła rewolucja zawodowa

Jesteśmy spółką Grupy Proeduca, światowego lidera w szkoleniach online w języku hiszpańskim i promotora UNIR, Uniwersytetu w Internecie.

Dzięki cyfryzacji żyjemy w czasach zmian, które na nikogo nie czekają. Możliwości są w sektorze technologii, a przepis obejmuje tylko szkolenie i przekwalifikowanie. Dlatego chcemy szkolić ludzi w zawodach przyszłości i łączyć ich z firmami.

Zrobimy to w ten sposób:

1. Metoda praktyczna
Przedmioty zaplanowane i opracowane tak, abyś mógł wyjść „wiedząc, jak to zrobić”, „wiedząc, jak myśleć”.
2. Wyróżnieni nauczyciele
Autentyczni liderzy branży, będący jednocześnie aktywnymi pracownikami w najważniejszych firmach.
3. Metoda wyzwania
Będziesz uczestniczyć w projekcie prawdziwej firmy. Zrobisz to zespołowo iz pomocą instruktora
4. Elastyczne i nomadyczne szkolenie
Nauka szyta na miarę: sam wybierasz, jak i kiedy. Potrzebujesz tylko chęci i połączenia z Internetem.


5. Tutorzy
Zawsze w towarzystwie, aby osiągnąć wszystkie swoje cele.
6. Zatrudnienie z przyszłością
Nasze wyścigi mają prawdziwy start. Dlatego koncentrują się na zdobywaniu przez uczniów umiejętności niezbędnych do podjęcia obecnych i przyszłych wyzwań.

Woman working upright on standing desk - office fit

Tak się uczysz w EDIX

Nasi studenci mają dostęp do zaawansowanej platformy szkoleniowej online, w której mają bardzo atrakcyjne elementy multimedialne. Trening nie może być nudny. Dlatego uczą się, korzystając z filmów, podcastów i świetnie zaprojektowanych e-booków, które są stale aktualizowane. Filary jednostek dydaktycznych to fastbooki (tak nazywamy nasze kolekcjonerskie ebooki), webinaria na żywo i nagrania wideo przedstawiające rzeczywiste przypadki, opowiadane przez ich bohaterów.

Ale to nie jedyne zasoby naszej kariery. Końcowe ćwiczenia polegające na rozwiązywaniu problemów łączą studenta ze światem zawodowym, a fora z profesorami sprzyjają bardziej niż interesującemu nawiązywaniu kontaktów. Ponadto wszyscy nasi uczniowie kierują się przez cały czas i indywidualnie postacią opiekuna, który prowadzi ich do osiągnięcia celów zawodowych.

# Wszystko się zmieni

Możliwości kariery dotyczą nowych miejsc pracy związanych z cyfryzacją. EDIX się z silnym komponentem społecznym: chcemy dać Ci narzędzia niezbędne do zostania Ekspertem cyfrowym, którego potrzebuje dziś rynek pracy. Nie ma znaczenia Twój wiek, trajektoria czy status ekonomiczny.

81% firm nie może znaleźć szukanego talentu .

Źródło: raport Infoempleo-Adecco 2019

Międzynarodowe wsparcie

W EDIX mamy wsparcie Grupy PROEDUCA, promotora m.in.Międzynarodowego Uniwersytetu La Rioja (UNIR), Internetowego Uniwersytetu Meksyku (UNIR Mexico), Neumann Business School Postgraduate School, mieszczącej się w Peru, Marconi Międzynarodowy Uniwersytet w USA.

Dzięki modelowi online PROEDUCA ma studentów w ponad 90 krajach, głównie w Hiszpanii, Ekwadorze, Kolumbii, Meksyku, Peru, Argentynie, Boliwii i USA.

Lokalizacje

Madryt

Address
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium