Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Zarządzania UPF w Barcelonie jest szkołą zarządzania Uniwersytetu Pompeu Fabry, jedną z najlepszych uczelni na świecie według głównych międzynarodowych rankingów. Jest częścią Instytutu Continuing Education Institute na Uniwersytecie Pompeu Fabra, któremu przewodniczy rektor uniwersytetu. Naszą misją jest rozwój profesjonalistów, którzy przekształcą społeczeństwo, kwestionując normy naukowe i świadomość społeczną. Oferujemy studia magisterskie, studia podyplomowe i kursy specjalizacyjne w zakresie administracji i zarządzania przedsiębiorstwem, prawa, polityki i zarządzania publicznego, kreatywności i technologii, ekonomii, zarządzania zdrowiem i naukami, komunikacji, dziennikarstwa i tłumaczenia, marketingu i marki, rachunkowości i finansów oraz ludzi Zasoby. Zdefiniujemy zarządzanie jako zasób, który jest fundamentalny dla każdego rodzaju rozwoju zawodowego; nie jest ona związana wyłącznie ze światem biznesu lub roli lidera. Traktujemy edukację jako więź między uniwersytetem a firmą. Z tego powodu wszystkie studia magisterskie i studia podyplomowe są opracowywane wspólnie przez najbardziej prestiżowych naukowców i uznanych specjalistów UPF z wiodących firm i władz publicznych.

608_img4.jpg

Dlaczego właśnie my?

Ponieważ jest to szkoła biznesu Uniwersytetu Pompeu Fabra, jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie według głównych międzynarodowych rankingów:

  • Jest 12 najlepszym uniwersytetem na świecie poniżej 50 roku życia według rankingu Times Higher Education (2015).
  • 10 najlepszych uniwersytetów w Europie według U-Multirank (2015)
  • W czołówce 400 uniwersytetów według Akademickiego Rankingu Uniwersytetów Świata (2014). Największy hiszpański uniwersytet w dziedzinie nauk społecznych

Dla znanej w kraju i na arenie międzynarodowej kadry nauczycielskiej; połączenie najlepszych wykładowców UPF, liderów w nauczaniu, badaniach i dorobku naukowym, z wysoko wykwalifikowanymi dyrektorami i profesjonalistami z najlepszych firm na rynku. Ze względu na swoją kompleksową, wieloaspektową wizję zarządzania, która definiowana jest jako zasób, który jest fundamentalny dla każdego rodzaju rozwoju zawodowego; nie jest ona związana wyłącznie ze światem biznesu lub roli lidera. Aby cieszyć się międzynarodowym doświadczeniem edukacyjnym na wszystkich kampusach. W 2015 r .:

  • 45 narodowości reprezentowanych wśród studentów
  • 82% stypendiów przyznawanych studentom zagranicznym
  • 71% kadry nauczycielskiej Masters of Science kształconej na prestiżowych uniwersytetach poza Hiszpanią

Ze względu na silne połączenie z przemysłem. W 2015 r .:

  • Ponad 900 studentów odbyło staż.
  • Z firmami podpisano ponad 1200 umów o staż

Dzięki wspaniałej lokalizacji w dynamicznym, kosmopolitycznym Barcelonie i jego charakterystycznych obiektach: Kampus Ciutadella, budynek Balmes, Kampus Poblenou i kampus Mar. Za wsparcie i zaangażowanie w talent i motywację swoich uczniów. Ostatni rok:

  • 29 studentów studiów magisterskich skorzystało ze stypendium magisterskiego
  • 26 stypendiów talentów przyznanych najbardziej błyskotliwym studentom Szkoły Zarządzania w Barcelonie

Ponieważ 91% uczniów poleciłoby szkołę master programom i studiom podyplomowym znajomym.

Lokalizacje

Barcelona

UPF Barcelona School Of Management

Address
Barcelona School of Management
Balmes, 132-134


08008 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 935 42 18 00

Akredytacje

EFMD Equis Accredited