Aucal Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Aucal, specjaliści od szkoleń online

Z niekwestionowanej potrzeby 18 lat temu na rynku hiszpańskim Manuel González Folgado , ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa prywatnego i zawsze związany ze światem edukacji, postanowił stworzyć innowacyjny i przedsiębiorczy system szkoleń, który rozwiązałby problem dostępu do uniwersytety wszystkich młodych ludzi i pracowników, którzy ze względów zawodowych, na odległość lub którzy nie mogli uczestniczyć w zajęciach bezpośrednich, sfrustrowali możliwości pomyślnego zatrudnienia w przyszłości.

Ten system szkolenia akademickiego byłby oparty na metodologii uczenia się na odległość, w tempie każdego ucznia, z domu i bez ciągłych podróży, system poprzez własną platformę internetową, która łączyłaby postęp i komunikację między samymi studentami a profesjonalistami nauczyciele odpowiedzialni za każdy program w całkowicie spersonalizowany sposób.

Tak narodził się Aucal.

Aucal to międzynarodowa wyższa szkoła biznesowa, która powstała w 1999 roku jako jeden z pionierów w dziedzinie szkoleń online w Hiszpanii, która z zaangażowaniem i powołaniem do doskonałości zakłada szkolenie ludzi i wkład w rozwój zawodowy każdego z nich. student, obecnie stając się jego główną misją i duchem walki.

Dzięki uznawanej od lat doskonałości akademickiej i profesjonalistom z różnych sektorów z dużym doświadczeniem zawodowym i odpowiedzialnością społeczną, Aucal Business School koncentruje całą swoją energię na oferowaniu realnych możliwości uczenia się i rozwoju zawodowego wszystkim, którzy chcą doskonalić się i ewoluować na tym rynku bardzo kompetentna i często niesprawiedliwa siła robocza.

Konsolidacja Aucal znajduje odzwierciedlenie w ponad 35 000 studentów, którzy z biegiem czasu zaufali metodyce i jakości jej programów, z poziomem satysfakcji przekraczającym 98% wszystkich tych, którzy ukończyli różne kursy lub studia magisterskie i którzy są obecnie zaangażowani w świat pracy.

Zlokalizowany w Madrycie i Zamorze, Aucal potwierdza na tym rynku, że można rozwijać się zawodowo bez znacznego różnicowania obecnego tempa życia, które i tak jest już trudne i poświęcające.

Aucal Business School , prawdziwa alternatywa dla Twojej przyszłości.

Businessman working and writing notes in office

misja

Naszą misją jest kształcenie profesjonalistów przyszłości, zawsze odpowiadających na potrzeby szkoleniowe lub specjalizacyjne wymagane przez rynek, aby poszerzyć profil techniczny profesjonalistów i zwiększyć ich konkurencyjność zawodową.

wartości

Swoją działalność opieramy na innowacjach , pielęgnując ducha przedsiębiorczości . Nie tylko przekazujemy wiedzę, ale chcemy zaszczepić w naszych studentach profesjonalne umiejętności, aby jako eksperci mogli z nich jak najlepiej korzystać.

Jakość

W Aucal wierzymy, że ważne jest nauczanie pojęć, a tym bardziej, jak się ich uczy. Dlatego oferujemy wysokiej jakości informacje oparte na ich praktycznym zastosowaniu i możliwie najbardziej dynamiczne, aby było to efektywne i zabawne nauczanie .

Nasza metodologia

Modalność online umożliwia elastyczne poświęcenie i naukę dostosowaną do potrzeb każdego ucznia, a także jest kompatybilna z innymi działaniami poprzez model 24/7, dzięki któremu możesz uzyskać dostęp do platformy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu .

139032_startup-photos.jpg

W Aucal przywiązujemy dużą wagę do szkolenia praktycznego , dlatego będziesz mieć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także notatki od prowadzącego jak na tradycyjnych zajęciach, ale dostosowane do nowych technologii z aktualnymi zasobami multimedialnymi, aby ożywić naukę: filmy, nagrania lektorskie , wideokonferencje, fora, oprócz ćwiczeń i praktyk, które wykonasz podczas kursu, aby zastosować zdobytą wiedzę.

Zawsze będziesz mieć pomoc nauczyciela w rozwiązywaniu wszelkich technicznych pytań, a także będziesz monitorować swoje postępy w nauce.

Nasi nauczyciele posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu i zawodach, aby nadążać za wymaganiami rynku i postępem technologicznym.

Dlaczego my?

  • Optymalizacja nauki.
  • Kanały czatu, fora i usługi przesyłania wiadomości.
  • Treści multimedialne w formacie internetowym.
  • Nauczyciele z dużym doświadczeniem zawodowym i pedagogicznym.
  • Dostosowane do Twojego czasu i tempa nauki.
  • Spersonalizowane porady.
  • Dostęp 7x24 do naszej platformy e-learningowej.
  • Interakcja między nauczycielem-opiekunem a uczestnikiem.
  • Zaktualizowana treść.
  • Zawiera materiały do nauki.

Lokalizacje

Getafe

Address
C/ Emilia Pardo Bazán 1, 28903
Getafe, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Zamora

Address
C/ Postigo de Nuestra Señora 2, 49800
Zamora, Kastylia i León, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium